Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Moderator: _BataZiv_0809
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
- Irish
- Posts: 1229
- Joined: 17/02/2010 19:58
#2902 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Hvala madnermadner wrote:http://isohunt.com/torrents/?ihq=Dances+with+Wolves
i jedan "noviji (´08) prijedlog:
- X66
- Posts: 12
- Joined: 20/05/2010 23:23
- Location: Vukojebina :)
#2903 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Gabriel
Sin city
Sin city
- Haris.ba
- Posts: 35306
- Joined: 08/09/2005 20:08
#2904 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Sto ljudi, sto čudi.
Meni se svidio "Edge of Darkness" sa Mel Gibsonom. Iako ima puno mana. Mogao je biti mnogo bolji. Ali i ovakav uopće nije loš.
A "Daybrakers" mi je tako bezveze film.
Inače preporučam ljubiteljima,po mom mišnjenju "suspense horror" (imamo li mi upotrebljiv prijevod na bosanski?) , iako se vodi kao triler, http://www.imdb.com/title/tt0951335/ ; THE NEW DAUGHTER - Nova kčerka

Podsječa me na film "Ogledala". http://www.imdb.com/title/tt0790686/
Ne po radnji, već mislim kome su se svidjela Ogledala, zanimaće ga i ovaj.
A najviše se može uporediti sa filmom "Znakovi" sa Mel Gibsonom.
Meni se svidio "Edge of Darkness" sa Mel Gibsonom. Iako ima puno mana. Mogao je biti mnogo bolji. Ali i ovakav uopće nije loš.
A "Daybrakers" mi je tako bezveze film.
Inače preporučam ljubiteljima,po mom mišnjenju "suspense horror" (imamo li mi upotrebljiv prijevod na bosanski?) , iako se vodi kao triler, http://www.imdb.com/title/tt0951335/ ; THE NEW DAUGHTER - Nova kčerka

Podsječa me na film "Ogledala". http://www.imdb.com/title/tt0790686/
Ne po radnji, već mislim kome su se svidjela Ogledala, zanimaće ga i ovaj.
A najviše se može uporediti sa filmom "Znakovi" sa Mel Gibsonom.
- gonič zmajeva
- Posts: 325
- Joined: 11/06/2009 13:50
- Location: Letovanić Hr.
#2905 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
X66 wrote:Gabriel
Sin city
zig zag
hancock
- Better Man
- Posts: 18753
- Joined: 01/10/2006 20:10
#2906 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Preporucujem Robina Hooda! Odlican film!
- Azamo
- Posts: 557
- Joined: 05/07/2007 17:33
- Location: GPS signal lost...
- Contact:
#2907 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Nemam živaca vraćati se nazad ali ako niste gledali preporučujum
Jest da je u serijama ali je odlično urađeno
Jest da je u serijama ali je odlično urađeno
- awekenings
- Posts: 802
- Joined: 01/03/2008 20:59
- Location: na planini ...
#2908 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Meni prvi dio bio dobar .. ali ovaj drugi mi je bezze ...Od glume do price pa do nekih detalja, borbi itd ...AfroSamurai wrote:
danas gledao, ispunio očekivanja , čisti Hollywoodski spektakl , ko je gledao prvi dio i svidio mu se dopast ce mu se i drugi
- DenisSarajevo
- Posts: 118
- Joined: 22/02/2010 18:22
- Location: sarajevo
#2909 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Ja preporucujem ovo, ko voli ovaj zanr sjebat ce se kako je dobar, serijal od 4 cd-a
Spartacus Blood and Sand
http://www.youtube.com/watch?v=m2CqtNeRK_w
Spartacus Blood and Sand
http://www.youtube.com/watch?v=m2CqtNeRK_w
-
duboka_misao
- Posts: 4333
- Joined: 30/08/2008 15:08
- Location: malta
#2910 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
DenisSarajevo wrote:Ja preporucujem ovo, ko voli ovaj zanr sjebat ce se kako je dobar, serijal od 4 cd-a
Spartacus Blood and Sand
http://www.youtube.com/watch?v=m2CqtNeRK_w
- north_1987
- Posts: 292
- Joined: 13/04/2010 00:17
#2911 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

ko n8je gledao,odlican film.
- north_1987
- Posts: 292
- Joined: 13/04/2010 00:17
#2912 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

ko nije gledao,odlican film.
- Triple_XXX
- Posts: 396
- Joined: 14/11/2009 20:57
#2913 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Možda je bio kao poster, možda kao link na YouTube, hajd' ga znaj...
Uglavnom, ko ga je propustio neka ga ne propušta više.
Shi gan / Time

Uglavnom, ko ga je propustio neka ga ne propušta više.
Shi gan / Time

- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#2914 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Nista posebno, kad nema nista bolje moze se pogledati.
- Litotes
- Posts: 154
- Joined: 31/03/2008 16:12
#2915 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Vrlo jednostavan film a smijesan, svijet kroz oci djece.


- Miki123
- Posts: 1788
- Joined: 23/09/2007 12:44
#2916 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Zakon!Azamo wrote:Nemam živaca vraćati se nazad ali ako niste gledali preporučujum
Jest da je u serijama ali je odlično urađeno
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#2918 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
mozda je bilo, a mozda i ne...ali pogledajte film "KENJAC". domaci je...i meni predobar.
- awekenings
- Posts: 802
- Joined: 01/03/2008 20:59
- Location: na planini ...
#2919 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Daredevil je prica za sebe ...shiljak wrote:jeste li znali da Daredevil nije scifi![]()
http://metro-portal.hr/vijesti/zivot/sl ... a-kroz-usi
-
Vernes_AMG
- Posts: 1001
- Joined: 21/03/2010 12:28
#2920 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Francuska komedija RRRrrrr
Znaci da se opustite i placete od smijeha , tako glupi likovi da je to za nepovjerovati
http://www.torrentz.com/4de69ee99d43e7a ... 7eb0737631
Znaci da se opustite i placete od smijeha , tako glupi likovi da je to za nepovjerovati
http://www.torrentz.com/4de69ee99d43e7a ... 7eb0737631
-
AfroSamurai
- Posts: 45
- Joined: 16/02/2010 17:56
#2921 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
jel to onaj film gdje se svi iz onog jednog plemena zovu istim imenom ??Vernes_AMG wrote:Francuska komedija RRRrrrr
Znaci da se opustite i placete od smijeha , tako glupi likovi da je to za nepovjerovati![]()
http://www.torrentz.com/4de69ee99d43e7a ... 7eb0737631
- shiljak
- Posts: 6496
- Joined: 13/01/2005 11:58
- Location: internet
#2922 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
hehe, znam, ali ovaj mali slijep isto preko zvuka "gleda" kao i ovaj daredevilawekenings wrote:Daredevil je prica za sebe ...shiljak wrote:jeste li znali da Daredevil nije scifi![]()
http://metro-portal.hr/vijesti/zivot/sl ... a-kroz-usi![]()
![]()
- Slot33
- Posts: 11
- Joined: 24/05/2010 13:11
- Location: Monte Carlo
#2923 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
?!Better Man wrote:Preporucujem Robina Hooda! Odlican film!
Ne mogu vjerovati da ga preporucujes...
Konfuzan...gluma poprilicno''sfuserena'',isforsiran pri kraju (reziser se malo vemenski pogubio, pa nije znao sta sjeci u finalnoj montazi).
Jos jedan promasaj Ridlija Skota , koji me u ovom filmu posjetio na Veljka Bulajica u ''najboljim danima''...
Pobi bolan onaj Hud ... sve po redu...U jednom trenutku sam se prosto uplasio da ce Rasel Krou (Hud) pomirisati zamlju prije bitke, bas kao sto je to ucinio u Gladiatoru...
A i Merien bas zajebana...Narocito pred kraj fima , kad ujaha u po finalne marisane... sa onom djecurlijom...ma STRASNO ..nikad ne izlazim prije kraja projekcije, ali ovaj put mi je malo falilo...
Film je za klince do 10 god ,mada...ne bih ni njima preporucio...
Par dobrih kadrova i fotografija... i to je sve...
- Litotes
- Posts: 154
- Joined: 31/03/2008 16:12
#2924 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Sad bas pogledah taj film, i nije toliko dobar, jako zbunjujuce oko izgleda zenskih likova.Triple_XXX wrote:Možda je bio kao poster, možda kao link na YouTube, hajd' ga znaj...
Uglavnom, ko ga je propustio neka ga ne propušta više.
Shi gan / Time
- Truba
- Posts: 93848
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#2925 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
jel to ono s plastičnim operacijama?
treba se naviknuti na njih ako se želi gledati azisjki film
ja ih imam skoro 750
pogledao pola
i opet se lako zbunim kada gledam azijate
treba se naviknuti na njih ako se želi gledati azisjki film
ja ih imam skoro 750
pogledao pola
i opet se lako zbunim kada gledam azijate

