Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28976 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

notsure wrote:Imal kakav pravnik da pojasni ko će nam biti novi krOlj kad nam Fudo ode u parlament?
Ide li sljedeći po broju glasova ili se raspisuju novi izbori?
idu izbori
u medjuvremenu sekretar vodi grad mislim
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#28977 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Završio posao u gradu. Pišće dobilo 10 metara trotoara.
ado81
Posts: 173
Joined: 31/08/2018 18:27

#28978 Re: Zeničani

Post by ado81 »

Casual's wrote:Završio posao u gradu. Pišće dobilo 10 metara trotoara.
Ja sam s pisca. Gdje??
ado81
Posts: 173
Joined: 31/08/2018 18:27

#28979 Re: Zeničani

Post by ado81 »

Evo sad sam vidio, zena mi rece. Sa pisca prema pijaci. :thumbup:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28980 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Casual's wrote:Završio posao u gradu. Pišće dobilo 10 metara trotoara.
ja mislim da je patka...i da sebi podize cijenu u ovim.pregovorima u kantonu
al ope' sve je moguce
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#28981 Re: Zeničani

Post by Casual's »

kamen spoticanja wrote:
Casual's wrote:Završio posao u gradu. Pišće dobilo 10 metara trotoara.
ja mislim da je patka...i da sebi podize cijenu u ovim.pregovorima u kantonu
al ope' sve je moguce
Jašta je. Nije normalan lik.
Još veću šprdnju napravi od svoje televizij.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83383
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#28982 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kamen spoticanja wrote:
notsure wrote:Imal kakav pravnik da pojasni ko će nam biti novi krOlj kad nam Fudo ode u parlament?
Ide li sljedeći po broju glasova ili se raspisuju novi izbori?
idu izbori
u medjuvremenu sekretar vodi grad mislim
U Kaknju ce onaj pomocnik za privredu i finansije sad kad lopinas Mandra otperja u Rajvosa :D
User avatar
dajdza-ze
Posts: 360
Joined: 23/10/2012 12:48

#28983 Re: Zeničani

Post by dajdza-ze »

ado81 wrote:Evo sad sam vidio, zena mi rece. Sa pisca prema pijaci. :thumbup:
Ima nas jos. Dole uz kocevu asfaltirali.
ado81
Posts: 173
Joined: 31/08/2018 18:27

#28984 Re: Zeničani

Post by ado81 »

dajdza-ze wrote:
ado81 wrote:Evo sad sam vidio, zena mi rece. Sa pisca prema pijaci. :thumbup:
Ima nas jos. Dole uz kocevu asfaltirali.
:thumbup:
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#28985 Re: Zeničani

Post by notsure »

kamen spoticanja wrote:
Casual's wrote:Završio posao u gradu. Pišće dobilo 10 metara trotoara.
ja mislim da je patka...i da sebi podize cijenu u ovim.pregovorima u kantonu
al ope' sve je moguce
Meni se učinili da se voditeljica jedva suzdržavala da ne prasne u smijeh dok je to čitala. KrOlj ispipava teren (na 1:16):
https://youtu.be/BJGpMI2XCPI
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#28986 Re: Zeničani

Post by condy »

kamen spoticanja wrote:
Casual's wrote:Završio posao u gradu. Pišće dobilo 10 metara trotoara.
ja mislim da je patka...i da sebi podize cijenu u ovim.pregovorima u kantonu
al ope' sve je moguce
Naravno da je patka, a Fudini birači su patke sa malo većim ušima :D


Na listi za predstavničke domove, glasaš za one za koje želiš da te predstavljaju...izvorna demokracija zar ne ??? Zato se zove Predstavnički dom....A onda Fudo i slični njemu, dođu na super ideju da se poseru na demokratiju. Glasaju patke za Fudu za kojeg znaju da ih neće predstavljati već da će na njegovo mjesto uskočiti neki Fudin stranački jaran za kojeg će prvi put čuti poslije izbora kad se predstavnički dom konstituiše. Znači, Fudo zaglupljuje svoje drage zeničane a oni mu za to kao nagradu daju glasove :) . Inteligencija Fudinih birača nula bodova...
Image
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28987 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

sta ste se us.ali,evo kae nece nigdje :mrgreen:
http://zenicainfo.ba/2018/11/21/kasumov ... 91pvIA04jc
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#28988 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Ma malo poena, kao moze al nece, eto ostade zbog nas, koliko smo mu dragi
Malo gradi put za drugi mandat :mrgreen:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28989 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

fala mu
kako bi bez klupa modernog dizajna :D
a i bez @norm-ovog "jos ima vremena" :oops: :kiss:
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#28990 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Valja otvorit led mostove
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#28991 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Kakva je ovo guzva preko Tetova, haman sat vremena do carsije isao...taman svratio svojima :D
Eno neki ljudi se okupili u Tetovu, haman hoce put blokirati.

Zasto ne puste kroz zeljezaru, kazu da moze..ne bi bio u kozi Tetovljanima narednih 18 mjeseci, em ih najvise truju, a sad jos i sat vremena idu do carsije.

EDIT: Rekonstrukcija tunela i mosta u Vranduku
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65949
Joined: 03/08/2010 19:04

#28992 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

oko12 sati danas nije bilo neke guzve tom cestom
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#28993 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Prije nekih sat vremena sve stani kreni od onog kampa u Banlozima. Strasno...
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28994 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

dole se sve raspalo
jos planirani radovi 18 mjeseci :shock:
pa onda strucnjaci produze GGM do kruznog na drvenom mostu...i bude kolona do GGM-a
nahebali smo dvije godine
kako je djeci iz Tetova,Gradisca,Banloza ne smijem ni misliti
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83383
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#28995 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kamen spoticanja wrote:dole se sve raspalo
jos planirani radovi 18 mjeseci :shock:
pa onda strucnjaci produze GGM do kruznog na drvenom mostu...i bude kolona do GGM-a
nahebali smo dvije godine
kako je djeci iz Tetova,Gradisca,Banloza ne smijem ni misliti
Ne kontam sta se desava i sto smo najebali :hm:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28996 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

_BataZiv_0809 wrote:
kamen spoticanja wrote:dole se sve raspalo
jos planirani radovi 18 mjeseci :shock:
pa onda strucnjaci produze GGM do kruznog na drvenom mostu...i bude kolona do GGM-a
nahebali smo dvije godine
kako je djeci iz Tetova,Gradisca,Banloza ne smijem ni misliti
Ne kontam sta se desava i sto smo najebali :hm:
http://zenicainfo.ba/2018/11/20/saobrac ... a-vranduk/
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83383
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#28997 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Cekaj to sad kad dolazis u grad iz pravca Doboja moras ici kroz Tetovo?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28998 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

_BataZiv_0809 wrote:
Cekaj to sad kad dolazis u grad iz pravca Doboja moras ici kroz Tetovo?
moras
osim.ako neces pjeske relacijom orahovica-lisac-vrselje-zenica :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83383
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#28999 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kamen spoticanja wrote: moras
osim.ako neces pjeske relacijom orahovica-lisac-vrselje-zenica :mrgreen:
Znaci pola saobracaja najprometnije saobracajnice u drzavi ce nam dvije godine pargati kroz grad :shock:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#29000 Re: Zeničani

Post by Bloo »

_BataZiv_0809 wrote:
kamen spoticanja wrote: moras
osim.ako neces pjeske relacijom orahovica-lisac-vrselje-zenica :mrgreen:
Znaci pola saobracaja najprometnije saobracajnice u drzavi ce nam dvije godine pargati kroz grad :shock:
Jel to postajete metropola ko Sarajevo? :mrgreen:
:run:
Post Reply