SDA-All about
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#28976 Re: SDA-All about
Ergo, nikad nista konkretno u zivotu nije radio, kao i 90% SDA...
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#28977 Re: SDA-All about
Savjet SDA: Žao nam je, nismo uspijeli pronaći!
Sud Časti
Sud Časti
Sud časti
MANDATNI PERIOD 2015. – 2019.
1. Šefket Hafizović
2. Irfan Ajanović
3. Nezir Pivić
4. Faruk Mekić
5. Ljiljana Sakić
6.Seid Alibegović
7. Refik Begić
8.Edham Veladžić
9. Bedrudin Salčinović
10. Nail Šećkanović
11. Emila Krvavac
-
sarajevo999999
- Posts: 852
- Joined: 28/02/2012 14:44
#28978 Re: SDA-All about
Ajmo redom
Četvrti dokazani plagijator
Četvrti dokazani plagijator
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#28979 Re: SDA-All about
Irfan Ajanović. Ja mislio da je umro i dženaza mu bila. Za njega kažu, il mu reko merhaba il mu reko konju za njega ti je to sve isto.
-
Vanzemaljaciznadsara
- Posts: 29
- Joined: 17/02/2017 17:49
#28980 Re: SDA-All about
Povodom privođenja generalnog sekretara SDA Amira Zukića očekujemo da agencije za provođenje zakona, Tužilaštvo i Sud urade svoj posao profesionalno,objektivno i nepristrasno u skladu sa Ustavom i zakonom.
I ovom prilikom SDA podsjeća na važnost presumpcije nevinosti po kojoj niko nije kriv dok se ne dokaže suprotno.
Nadamo se da će u toku postupka gospodin Amir Zukić uspjeti dokazati svoju nevinost.
U potpisu SDA !?
I ovom prilikom SDA podsjeća na važnost presumpcije nevinosti po kojoj niko nije kriv dok se ne dokaže suprotno.
Nadamo se da će u toku postupka gospodin Amir Zukić uspjeti dokazati svoju nevinost.
U potpisu SDA !?
- GoldenSpoon
- Posts: 391
- Joined: 07/10/2014 01:22
#28981 Re: SDA-All about
Sta bi sa ministrom Dzihanicem kojem je presudjeno da je falsificirao diplomu, a i dalje obavlja funkciju ministra finansija BPK?
Po istom obrazcu ako se ovom krmku dokaze i presudi da je uzimao pare za zaposljavanja u javnim preduzecima, nece se desiti ama bas nista, vec cemo ga mozda vec nakon narednih izbora gledati kao nekog ministra
Toliko o SDA i principima
Po istom obrazcu ako se ovom krmku dokaze i presudi da je uzimao pare za zaposljavanja u javnim preduzecima, nece se desiti ama bas nista, vec cemo ga mozda vec nakon narednih izbora gledati kao nekog ministra
Toliko o SDA i principima
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#28982 Re: SDA-All about
Nakon hapšenja generalnog sekretara, tužilaštvo ispitalo i potpredsjednike SDa
http://zurnal.info/novost/20310/nakon-h ... ednike-sda
http://zurnal.info/novost/20310/nakon-h ... ednike-sda
- GeeTnT
- Posts: 5738
- Joined: 06/01/2015 10:15
- Location: ...u krompiru
#28983 Re: SDA-All about
Neki dan sam napisao da je Kuko sledeci...naslov nove teme "Hapsenje kriminalca Kukica"jefff wrote:Nakon hapšenja generalnog sekretara, tužilaštvo ispitalo i potpredsjednike SDa
http://zurnal.info/novost/20310/nakon-h ... ednike-sda
-
Novak20
- Posts: 15236
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#28984 Re: SDA-All about
Ko je osoba sa inicijalima B.I. ?jefff wrote:Nakon hapšenja generalnog sekretara, tužilaštvo ispitalo i potpredsjednike SDa
http://zurnal.info/novost/20310/nakon-h ... ednike-sda
PROJEKAT ZAPOŠLJAVANJE
Ovo su, dakle, samo neka od imena osoba nezakonito zaposlenih u Elektroprivredi BiH. Treba napomenuti još da su, na sličan način, preko iste grupe, u Elektroprivredu BiH sebi odane ljude zapošljavali predsjedavaući Vijeća ministara BiH Denis Zvizdić, aktualni gradonačelnik Sarajeva Abdulah Skaka, ali i visokopozicionirana stranačka osoba iz SDA, koja je u sudskim dokumentima označena inicijalima B.I. . Sva je u djelo, manje – više, proveo Esed Džananović, koji je, zahvaljujući upravo angažmanu Amira Zukića, Asima Sarajlića i Mirsada Kukića postavljen na tu poziciju.
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#28985 Re: SDA-All about
Svemu tome je Suljo Tihić udahnu dušu. Mistična osoba. Za Tihićeva vakta nepotizam je poprimio epske razmjere a ovo se klupko odmotava Tihićevom smrću.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#28986 Re: SDA-All about
a drukčije je bilo za vrijeme delimustafića, šaja, čengića, alispahića...? jašta je.
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#28987 Re: SDA-All about
To je dobro pitanje, kako bi to rekli Englezi.
Naravno. Od prvog dana i prije preuzimanja vlasti ta stranka je nepotistička, puna intriga i afera.
U tranziciji i direktno iz komunizma prelaz ka demokratiji pokazao se ključnim. Ključnim se pokazao period od 1990. do 1992. Udareni su temelji ovoga što mi proživljavamo danas ali samo temelji.
Pod Tihićem stvar je evoluirala, narasla, razgranala se, učvrstila, poprimila forme u kojima se teško mogla prepoznati. Ništa to Suljo nije mogao organizirati da nije imao blagonaklonost Amerikanaca.
Niti jedan političar ni prije ni sada nije imao toliko povjerenje Amerikanaca niti takve veze sa njima kao što je to bilo u Tihićevom slučaju. Ameri Aliji nikada nisu vjerovali, otjerali su ga, očito natjerali da postavi Tihića. Šta su oni vidjeli kod Tihića, ja to ne znam. Moguć njegov sekularizam u formi zadrikle komunjare i pripadnika represivnog aparata SFRJ.
Uvijek ti je to tako bilo da je Alija imao nekog protukandidata u vidu proeuropskog, prozapadnog, modernog, sekularnog gospodina. Počelom se za Zulfikarpašićem, nastavilo sa Abdićem, Silajdžićem i Ganićem poznatijim kao - lepi Cane. Kao što vidimo kandidata za Zapadnu naklonost nije bilo malo ni u samoj SDA a tek Galamdžija. I svi su oni bili ko neke demokrate, kooperativni naspram ko fol tvrdog Homeinijevca Alije.
I svi su oni ispušili. Anonimni tužilac opštinskog pravobranilaštva u Bosanskom Šamcu za kojega još samo znamo da je nešto u ratu petljo sa Abdićem postao je Zapadni favorit. Iako mu nisu vjerovali do kraja imao je toliko blagonaklonosti da radi šta hoće. Unazadio nas je za 100. godina. Za njegova vakta desila se reforma odbrane na našu štetu, reforma policije na našu štetu, Brčko na našu štetu, raspodjele vlasti i funkcija na našu štetu, SIPA formirana i predana Srbima, Agencija za indirektno odlepršala u Banja Luku. Korupcija ko kod svoje kuće. Allah nam se smilovo pa ga sklono.
Naravno. Od prvog dana i prije preuzimanja vlasti ta stranka je nepotistička, puna intriga i afera.
U tranziciji i direktno iz komunizma prelaz ka demokratiji pokazao se ključnim. Ključnim se pokazao period od 1990. do 1992. Udareni su temelji ovoga što mi proživljavamo danas ali samo temelji.
Pod Tihićem stvar je evoluirala, narasla, razgranala se, učvrstila, poprimila forme u kojima se teško mogla prepoznati. Ništa to Suljo nije mogao organizirati da nije imao blagonaklonost Amerikanaca.
Niti jedan političar ni prije ni sada nije imao toliko povjerenje Amerikanaca niti takve veze sa njima kao što je to bilo u Tihićevom slučaju. Ameri Aliji nikada nisu vjerovali, otjerali su ga, očito natjerali da postavi Tihića. Šta su oni vidjeli kod Tihića, ja to ne znam. Moguć njegov sekularizam u formi zadrikle komunjare i pripadnika represivnog aparata SFRJ.
Uvijek ti je to tako bilo da je Alija imao nekog protukandidata u vidu proeuropskog, prozapadnog, modernog, sekularnog gospodina. Počelom se za Zulfikarpašićem, nastavilo sa Abdićem, Silajdžićem i Ganićem poznatijim kao - lepi Cane. Kao što vidimo kandidata za Zapadnu naklonost nije bilo malo ni u samoj SDA a tek Galamdžija. I svi su oni bili ko neke demokrate, kooperativni naspram ko fol tvrdog Homeinijevca Alije.
I svi su oni ispušili. Anonimni tužilac opštinskog pravobranilaštva u Bosanskom Šamcu za kojega još samo znamo da je nešto u ratu petljo sa Abdićem postao je Zapadni favorit. Iako mu nisu vjerovali do kraja imao je toliko blagonaklonosti da radi šta hoće. Unazadio nas je za 100. godina. Za njegova vakta desila se reforma odbrane na našu štetu, reforma policije na našu štetu, Brčko na našu štetu, raspodjele vlasti i funkcija na našu štetu, SIPA formirana i predana Srbima, Agencija za indirektno odlepršala u Banja Luku. Korupcija ko kod svoje kuće. Allah nam se smilovo pa ga sklono.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#28988 Re: SDA-All about
sve si sve fulio al eto
Tihog je mahsuz hAljo postavio jer mu je rodjak koji če da odradi tranziciju na Malog Princa Don Neonka, eto da ne bude preofirno....i Tihi je odradio povjereni mu zadatak---jes da je malo potrajalo, a da je pri tome Don Neonkova parainstitucionalna mreža ostala netaknuta....jedino što je Tihi pokušao jeste da tu istu parahobaru lagano uvede u institucionalne okvire
Tihog je mahsuz hAljo postavio jer mu je rodjak koji če da odradi tranziciju na Malog Princa Don Neonka, eto da ne bude preofirno....i Tihi je odradio povjereni mu zadatak---jes da je malo potrajalo, a da je pri tome Don Neonkova parainstitucionalna mreža ostala netaknuta....jedino što je Tihi pokušao jeste da tu istu parahobaru lagano uvede u institucionalne okvire
pošto ova hobara funkcioniše na principu naš čovek-dobar čovek očekujem samo da će ovog ministra samo neđe u hlad sklonit đe će mu biti bolje nego da ministrujeMinistar koji je priznao falsifikovanje diplome podnio ostavku: SDA će donijeti odluku o mojoj sudbini
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#28989 Re: SDA-All about
sta je ovo Allahu dragi, SDA nam iz dana u dan ostaje brez expertnog kadra... pa ko ce nas vodit u EUMinistar koji je priznao falsifikovanje diplome podnio ostavku: SDA će donijeti odluku o mojoj sudbini
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#28990 Re: SDA-All about
Samo čekamo ekipu iz centrale da nam ovo predstave kao pobjedu zdravih snaga u SDApici wrote:sta je ovo Allahu dragi, SDA nam iz dana u dan ostaje brez expertnog kadra... pa ko ce nas vodit u EUMinistar koji je priznao falsifikovanje diplome podnio ostavku: SDA će donijeti odluku o mojoj sudbini
- petunija
- Posts: 4108
- Joined: 07/05/2009 09:22
- Location: United States of Balcan
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#28992 Re: SDA-All about
Ili je Aljo bio skontao da će mu životno djelo, dragu stranku, voditi Sebija a ne Bakir?JoseMujica wrote:sve si sve fulio al eto![]()
Tihog je mahsuz hAljo postavio jer mu je rodjak koji če da odradi tranziciju na Malog Princa Don Neonka, eto da ne bude preofirno....i Tihi je odradio povjereni mu zadatak---jes da je malo potrajalo, a da je pri tome Don Neonkova parainstitucionalna mreža ostala netaknuta....jedino što je Tihi pokušao jeste da tu istu parahobaru lagano uvede u institucionalne okvire
pošto ova hobara funkcioniše na principu naš čovek-dobar čovek očekujem samo da će ovog ministra samo neđe u hlad sklonit đe će mu biti bolje nego da ministrujeMinistar koji je priznao falsifikovanje diplome podnio ostavku: SDA će donijeti odluku o mojoj sudbini
-
Vanzemaljaciznadsara
- Posts: 29
- Joined: 17/02/2017 17:49
#28993 Re: SDA-All about
Prije ćeš naći tasovu dvicu da nije farbana nego nekog poštenog u zločinačkoj organizaciji zvanoj sda...ultima_palabra wrote:Samo čekamo ekipu iz centrale da nam ovo predstave kao pobjedu zdravih snaga u SDApici wrote:sta je ovo Allahu dragi, SDA nam iz dana u dan ostaje brez expertnog kadra... pa ko ce nas vodit u EUMinistar koji je priznao falsifikovanje diplome podnio ostavku: SDA će donijeti odluku o mojoj sudbini
Samo Dobijamo Angažmane (SDA)
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#28994 Re: SDA-All about
Bojim se da nisam. Sva Tihićeva politika bila je: biće kako kaže Amerika. Dobro je nagrađen. Od fotelje ga je odvojila smrt, ne Bakir.JoseMujica wrote:sve si sve fulio al eto![]()
Tihog je mahsuz hAljo postavio jer mu je rodjak koji če da odradi tranziciju na Malog Princa Don Neonka, eto da ne bude preofirno....i Tihi je odradio povjereni mu zadatak---jes da je malo potrajalo, a da je pri tome Don Neonkova parainstitucionalna mreža ostala netaknuta....jedino što je Tihi pokušao jeste da tu istu parahobaru lagano uvede u institucionalne okvire
pošto ova hobara funkcioniše na principu naš čovek-dobar čovek očekujem samo da će ovog ministra samo neđe u hlad sklonit đe će mu biti bolje nego da ministrujeMinistar koji je priznao falsifikovanje diplome podnio ostavku: SDA će donijeti odluku o mojoj sudbini
-
Obi Wan Bosnian
- Posts: 946
- Joined: 02/02/2017 16:37
#28995 Re: SDA-All about
Da je Tihić i dalje na čelu SDA ne bi bilo revizije. Njegova je politika bila "ne talasaj"
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#28996 Re: SDA-All about
Obi Wan Bosnian wrote:Da je Tihić i dalje na čelu SDA ne bi bilo revizije. Njegova je politika bila "ne talasaj"
igrao je lik na sigurno i lagano gurao šta može
s ovim sad em zakuhaše, em će popušit
pravo i pravda nisu ista stvar...jedno je šta mi osjećamo i mislimo da znamo, a sasvim drugo pravno dokazivanje na sudu tog istog...ko to ne razlikuje bojim se da zaostaje u razvoju....mlogo i obično biva nagužen kad hoće nazor da se igra a nit se snalazi nit zna pravila.
znači, jedina korist od svega je za Don Neonka koji se džaba izreklamira i Saketa koji maznu 150k
ps
i nadam se da sam debelo u krivu glede ovoga al eto
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#28997 Re: SDA-All about
Podanička mitomanija sda-ovske mladeži ...Obi Wan Bosnian wrote:Da je Tihić i dalje na čelu SDA ne bi bilo revizije. Njegova je politika bila "ne talasaj"
Broj apelacija podnešenih Ustavnom sudu BiH:
Tihić, ukupno ... 16
Izetbegović, otac i sin, ukupno ... 14
http://www.ccbh.ba/odluke/?lang=bs#
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#28998 Re: SDA-All about
Za njegovog predsjednikovanja nije uputio niti jedan zakon u proceduru iako je za to bio ovlašten. Prem da je bio pravnik po profesiji.
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#28999 Re: SDA-All about
Vidim teško se i Srbi snalaze bez Tihiće. Našli se u čudu. Dok je bio on sve him išlo glat a sad na jednom... pa ne znaju ni kud bi a ni kako bi. Nije lahko ni gospodi internacionalcima što ne mogu tako lahko preko naše grbe peglat situaciju, što ne mogu svoju bruku sakrivati. Dok su imali Tihog sve je bilo tako lahko.
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#29000 Re: SDA-All about
Nastavak mitološkog lupetanja podaničke sda mladeži ...jefff wrote:Za njegovog predsjednikovanja nije uputio niti jedan zakon u proceduru iako je za to bio ovlašten. Prem da je bio pravnik po profesiji.
Član 104.
(Ovlašteni predlagač)
(1) Prijedlog zakona može podnijeti poslanik, komisije Doma, zajedničke komisije, Dom naroda, kao i Predsjedništvo BiH i Vijeće ministara BiH, u okviru svojih nadležnosti.
