SDA-All about

User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#28926 Re: SDA-All about

Post by GeeTnT »

Vec zamisljam Hadzica i Zuku kako predaju raport Ziki i Gašiju...
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#28927 Re: SDA-All about

Post by animus »

Bake danas napredovao kao nikad do sada. Revizija mu donosi puno podrške mada je ujedno i kocka. Sa druge strane mu jedan veliki (debeli i gumeni) teg pao sa ramena. Jos Asime spasi me i Bake ce biti kao feniks.
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#28928 Re: SDA-All about

Post by jefff »

Nije imao Bakir kud ni gdje.
Ipak je vodio politiku tijesno uz Zapadnu politiku. Nije sam odlučio da ospori ni dan državnosti te tamo Karadžićeve ostavštine. I za ovo ipak ima zeleno svijetlo.
Pokušalo se demokratskim putem, suradnjom sa opozicionim strankama u RS, kulminacija je bila na onim demonstracijama i kontrademonstracijama u Banja Luci. Kulminacija i kraj iluzije da će Srbi sami raščistiti situaciju. Odustalo se od srpske opozicije ali i to prema uputi Zapada. Naravno. Uveli su i oni te sankcije Dodiku i time počeli drugačiji vid pritiska.
Vanzemaljaciznadsara
Posts: 29
Joined: 17/02/2017 17:49

#28929 Re: SDA-All about

Post by Vanzemaljaciznadsara »

jefff wrote:Čistka Tihićevih lopina. Neće biti baš milosti za njih. Sarajliću se ne piše dobro.
Samo SDA na svim nivoima...
NAROD ZNA
U jedinstvu je snaga!
..:)..
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#28931 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

Sve dumam na koga mi liči i u kojem sam ga filmu viđ'o kad ono maska...

Image
Vanzemaljaciznadsara
Posts: 29
Joined: 17/02/2017 17:49

#28932 Re: SDA-All about

Post by Vanzemaljaciznadsara »

Hoćemo Budnju električara ratnog profitera iza rešetaka. Vrelo Bosne i hotele vratiti državi i narodu, a Budnji certifikate...
Last edited by Vanzemaljaciznadsara on 17/02/2017 22:24, edited 1 time in total.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#28933 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

Paketič je pao :izet:

In Gacko we trust! :D
Vanzemaljaciznadsara
Posts: 29
Joined: 17/02/2017 17:49

#28935 Re: SDA-All about

Post by Vanzemaljaciznadsara »

Naredni je Asim Sarajlić, uskoro...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83435
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#28936 Re: SDA-All about

Post by _BataZiv_0809 »

Je li i ovo hapsenje njegove desne ruke dokaz Bakirove politicke genijalnosti ili je samo puno ezdea trolova na forumu :hm:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#28937 Re: SDA-All about

Post by insomnia78 »

Image
Vanzemaljaciznadsara
Posts: 29
Joined: 17/02/2017 17:49

#28938 Re: SDA-All about

Post by Vanzemaljaciznadsara »

Zukiću je tokom sedmice uručen poziv za ispitivanje u svojstvu osumnjičenog u predmetu Bosna, nakon čega je on počeo vršiti pritisak na svjedoke da promijene iskaz. No, svjedoci su se odmah obratili Tužilaštvu Kantona Sarajevo, koje je donijelo odluku da uhapsi Amira Zukića.http://zurnal.info/novost/20307/amir-zu ... ene-iskaze
Vanzemaljaciznadsara
Posts: 29
Joined: 17/02/2017 17:49

#28939 Re: SDA-All about

Post by Vanzemaljaciznadsara »

Certifikati su stvorili od njih to što jesu?!Image
Vanzemaljaciznadsara
Posts: 29
Joined: 17/02/2017 17:49

#28940 Re: SDA-All about

Post by Vanzemaljaciznadsara »

Kada pada "zelena beretka" pod red.br. 11?
Image
Vanzemaljaciznadsara
Posts: 29
Joined: 17/02/2017 17:49

#28941 Re: SDA-All about

Post by Vanzemaljaciznadsara »

Izetbegović o hapšenju Zukića: "Vjerujem u pravosuđe i da je svako nevin dok mu se ne dokaže suprotno."
Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#28942 Re: SDA-All about

Post by insomnia78 »

Ciji li si ti danas registrovan da otvaras oci
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#28943 Re: SDA-All about

Post by megaman4 »

jefff wrote:Nije imao Bakir kud ni gdje.
Ipak je vodio politiku tijesno uz Zapadnu politiku. Nije sam odlučio da ospori ni dan državnosti te tamo Karadžićeve ostavštine. I za ovo ipak ima zeleno svijetlo.
Pokušalo se demokratskim putem, suradnjom sa opozicionim strankama u RS, kulminacija je bila na onim demonstracijama i kontrademonstracijama u Banja Luci. Kulminacija i kraj iluzije da će Srbi sami raščistiti situaciju. Odustalo se od srpske opozicije ali i to prema uputi Zapada. Naravno. Uveli su i oni te sankcije Dodiku i time počeli drugačiji vid pritiska.


:thumbup:

Najtacnija analiza svega onoga sto se desavalo ovih godina.
Vanzemaljaciznadsara
Posts: 29
Joined: 17/02/2017 17:49

#28944 Re: SDA-All about

Post by Vanzemaljaciznadsara »

insomnia78 wrote:Ciji li si ti danas registrovan da otvaras oci
Palamudite mjesecima i godinama, sve u prazno..;)..
Vanzemaljaciznadsara
Posts: 29
Joined: 17/02/2017 17:49

#28945 Re: SDA-All about

Post by Vanzemaljaciznadsara »

Narod zna !
U jedinstvu je snaga...

Image
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#28946 Re: SDA-All about

Post by jao_situacije »

nek si nam otvorio oči :thumbup: :roll:
Vanzemaljaciznadsara
Posts: 29
Joined: 17/02/2017 17:49

#28947 Re: SDA-All about

Post by Vanzemaljaciznadsara »

Dok su najčasniji sinovi ove zemlje krvarili ?!

Narod zna !
Image
Vanzemaljaciznadsara
Posts: 29
Joined: 17/02/2017 17:49

#28948 Re: SDA-All about

Post by Vanzemaljaciznadsara »

Dok su Borci ARBiH gladovali ?!
Narod zna !!
Image
Vanzemaljaciznadsara
Posts: 29
Joined: 17/02/2017 17:49

#28949 Re: SDA-All about

Post by Vanzemaljaciznadsara »

Samo SDA na svim nivoima !
Image
Vanzemaljaciznadsara
Posts: 29
Joined: 17/02/2017 17:49

#28950 Re: SDA-All about

Post by Vanzemaljaciznadsara »

INTERNET TROLOVI
Oni moraju “svakom loncu biti poklopac”, i to često na vrlo odbojan, arogantan i agresivan način, vrijeđajući i ponižavajući druge. Sjede za kompjuterom, komentarišu sve i svašta, uglavnom su polupismeni, češće upotrebljavaju psovke, ne uvažavaju suprotno mišljenje, a vremenom njihovi komentari postaju sve negativniji. Zbog toga se njihovi komentari vrlo često brišu ili se blokiraju. U pitanju su tzv. internet trolovi, odnosno dežurni komentatori koji za cilj imaju da obezvrijede, ponize i diskredituju druge ljude. Internet trolovi posjeduju mračne psihološke karakteristike - sadizam, narcisoidnost, psihopatiju i antisocijalno ponašanje. Iako su na internetu glasni i agresivni, u stvarnosti uglavnom nemaju hrabrosti reći nešto ružno nekome u lice.

Image
Post Reply