SDA-All about
- GeeTnT
- Posts: 5738
- Joined: 06/01/2015 10:15
- Location: ...u krompiru
#28926 Re: SDA-All about
Vec zamisljam Hadzica i Zuku kako predaju raport Ziki i Gašiju...
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#28927 Re: SDA-All about
Bake danas napredovao kao nikad do sada. Revizija mu donosi puno podrške mada je ujedno i kocka. Sa druge strane mu jedan veliki (debeli i gumeni) teg pao sa ramena. Jos Asime spasi me i Bake ce biti kao feniks.
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#28928 Re: SDA-All about
Nije imao Bakir kud ni gdje.
Ipak je vodio politiku tijesno uz Zapadnu politiku. Nije sam odlučio da ospori ni dan državnosti te tamo Karadžićeve ostavštine. I za ovo ipak ima zeleno svijetlo.
Pokušalo se demokratskim putem, suradnjom sa opozicionim strankama u RS, kulminacija je bila na onim demonstracijama i kontrademonstracijama u Banja Luci. Kulminacija i kraj iluzije da će Srbi sami raščistiti situaciju. Odustalo se od srpske opozicije ali i to prema uputi Zapada. Naravno. Uveli su i oni te sankcije Dodiku i time počeli drugačiji vid pritiska.
Ipak je vodio politiku tijesno uz Zapadnu politiku. Nije sam odlučio da ospori ni dan državnosti te tamo Karadžićeve ostavštine. I za ovo ipak ima zeleno svijetlo.
Pokušalo se demokratskim putem, suradnjom sa opozicionim strankama u RS, kulminacija je bila na onim demonstracijama i kontrademonstracijama u Banja Luci. Kulminacija i kraj iluzije da će Srbi sami raščistiti situaciju. Odustalo se od srpske opozicije ali i to prema uputi Zapada. Naravno. Uveli su i oni te sankcije Dodiku i time počeli drugačiji vid pritiska.
-
Vanzemaljaciznadsara
- Posts: 29
- Joined: 17/02/2017 17:49
#28929 Re: SDA-All about
Samo SDA na svim nivoima...jefff wrote:Čistka Tihićevih lopina. Neće biti baš milosti za njih. Sarajliću se ne piše dobro.
NAROD ZNA
U jedinstvu je snaga!
..
-
Vanzemaljaciznadsara
- Posts: 29
- Joined: 17/02/2017 17:49
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#28931 Re: SDA-All about
Sve dumam na koga mi liči i u kojem sam ga filmu viđ'o kad ono maska...


-
Vanzemaljaciznadsara
- Posts: 29
- Joined: 17/02/2017 17:49
#28932 Re: SDA-All about
Hoćemo Budnju električara ratnog profitera iza rešetaka. Vrelo Bosne i hotele vratiti državi i narodu, a Budnji certifikate...
Last edited by Vanzemaljaciznadsara on 17/02/2017 22:24, edited 1 time in total.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#28933 Re: SDA-All about
Paketič je pao
In Gacko we trust!
In Gacko we trust!
-
Vanzemaljaciznadsara
- Posts: 29
- Joined: 17/02/2017 17:49
#28935 Re: SDA-All about
Naredni je Asim Sarajlić, uskoro...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83435
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#28936 Re: SDA-All about
Je li i ovo hapsenje njegove desne ruke dokaz Bakirove politicke genijalnosti ili je samo puno ezdea trolova na forumu 
-
Vanzemaljaciznadsara
- Posts: 29
- Joined: 17/02/2017 17:49
#28938 Re: SDA-All about
Zukiću je tokom sedmice uručen poziv za ispitivanje u svojstvu osumnjičenog u predmetu Bosna, nakon čega je on počeo vršiti pritisak na svjedoke da promijene iskaz. No, svjedoci su se odmah obratili Tužilaštvu Kantona Sarajevo, koje je donijelo odluku da uhapsi Amira Zukića.http://zurnal.info/novost/20307/amir-zu ... ene-iskaze
-
Vanzemaljaciznadsara
- Posts: 29
- Joined: 17/02/2017 17:49
#28939 Re: SDA-All about
Certifikati su stvorili od njih to što jesu?!

-
Vanzemaljaciznadsara
- Posts: 29
- Joined: 17/02/2017 17:49
#28940 Re: SDA-All about
Kada pada "zelena beretka" pod red.br. 11?


-
Vanzemaljaciznadsara
- Posts: 29
- Joined: 17/02/2017 17:49
#28941 Re: SDA-All about
Izetbegović o hapšenju Zukića: "Vjerujem u pravosuđe i da je svako nevin dok mu se ne dokaže suprotno."


- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#28942 Re: SDA-All about
Ciji li si ti danas registrovan da otvaras oci
-
megaman4
- Posts: 4956
- Joined: 08/08/2011 23:59
#28943 Re: SDA-All about
jefff wrote:Nije imao Bakir kud ni gdje.
Ipak je vodio politiku tijesno uz Zapadnu politiku. Nije sam odlučio da ospori ni dan državnosti te tamo Karadžićeve ostavštine. I za ovo ipak ima zeleno svijetlo.
Pokušalo se demokratskim putem, suradnjom sa opozicionim strankama u RS, kulminacija je bila na onim demonstracijama i kontrademonstracijama u Banja Luci. Kulminacija i kraj iluzije da će Srbi sami raščistiti situaciju. Odustalo se od srpske opozicije ali i to prema uputi Zapada. Naravno. Uveli su i oni te sankcije Dodiku i time počeli drugačiji vid pritiska.
Najtacnija analiza svega onoga sto se desavalo ovih godina.
-
Vanzemaljaciznadsara
- Posts: 29
- Joined: 17/02/2017 17:49
#28944 Re: SDA-All about
Palamudite mjesecima i godinama, sve u prazno..insomnia78 wrote:Ciji li si ti danas registrovan da otvaras oci
-
Vanzemaljaciznadsara
- Posts: 29
- Joined: 17/02/2017 17:49
#28945 Re: SDA-All about
Narod zna !
U jedinstvu je snaga...

U jedinstvu je snaga...

- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#28946 Re: SDA-All about
nek si nam otvorio oči

-
Vanzemaljaciznadsara
- Posts: 29
- Joined: 17/02/2017 17:49
#28947 Re: SDA-All about
Dok su najčasniji sinovi ove zemlje krvarili ?!
Narod zna !

Narod zna !

-
Vanzemaljaciznadsara
- Posts: 29
- Joined: 17/02/2017 17:49
#28948 Re: SDA-All about
Dok su Borci ARBiH gladovali ?!
Narod zna !!

Narod zna !!

-
Vanzemaljaciznadsara
- Posts: 29
- Joined: 17/02/2017 17:49
#28949 Re: SDA-All about
Samo SDA na svim nivoima !


-
Vanzemaljaciznadsara
- Posts: 29
- Joined: 17/02/2017 17:49
#28950 Re: SDA-All about
INTERNET TROLOVI
Oni moraju “svakom loncu biti poklopac”, i to često na vrlo odbojan, arogantan i agresivan način, vrijeđajući i ponižavajući druge. Sjede za kompjuterom, komentarišu sve i svašta, uglavnom su polupismeni, češće upotrebljavaju psovke, ne uvažavaju suprotno mišljenje, a vremenom njihovi komentari postaju sve negativniji. Zbog toga se njihovi komentari vrlo često brišu ili se blokiraju. U pitanju su tzv. internet trolovi, odnosno dežurni komentatori koji za cilj imaju da obezvrijede, ponize i diskredituju druge ljude. Internet trolovi posjeduju mračne psihološke karakteristike - sadizam, narcisoidnost, psihopatiju i antisocijalno ponašanje. Iako su na internetu glasni i agresivni, u stvarnosti uglavnom nemaju hrabrosti reći nešto ružno nekome u lice.

Oni moraju “svakom loncu biti poklopac”, i to često na vrlo odbojan, arogantan i agresivan način, vrijeđajući i ponižavajući druge. Sjede za kompjuterom, komentarišu sve i svašta, uglavnom su polupismeni, češće upotrebljavaju psovke, ne uvažavaju suprotno mišljenje, a vremenom njihovi komentari postaju sve negativniji. Zbog toga se njihovi komentari vrlo često brišu ili se blokiraju. U pitanju su tzv. internet trolovi, odnosno dežurni komentatori koji za cilj imaju da obezvrijede, ponize i diskredituju druge ljude. Internet trolovi posjeduju mračne psihološke karakteristike - sadizam, narcisoidnost, psihopatiju i antisocijalno ponašanje. Iako su na internetu glasni i agresivni, u stvarnosti uglavnom nemaju hrabrosti reći nešto ružno nekome u lice.



