Ne kontam sta je toliko sporno sa Skakom kao suvozacem ?Dozer wrote:Interesantno kako niko "ne registruje" detalj o novom gradonacelniku Skaki.... Valjda sentimentalne veze
Ljudi se druzili, vozili zajedno i Skaka bio u autu kad je ovaj ubio covjeka.
Nije ga Skaka spasio zatvora.
Mislim, nije Skaka neka osoba sa perfektnom reputacijom pa da mu ovo bude mrlja u zivotu koja ce nas sve zgroziti i za koju cemo se zakaciti.
Ovdje je tolika havarija u svim porama da je evolucija nemoguca, samo revolucija i to vjerovatno ona rumunskog tipa.



