SDA-All about

User avatar
mirsek
Posts: 12950
Joined: 07/05/2010 15:40

#28901 Re: SDA-All about

Post by mirsek »

Dozer wrote:Interesantno kako niko "ne registruje" detalj o novom gradonacelniku Skaki.... Valjda sentimentalne veze :lol:
Ne kontam sta je toliko sporno sa Skakom kao suvozacem ?
Ljudi se druzili, vozili zajedno i Skaka bio u autu kad je ovaj ubio covjeka.
Nije ga Skaka spasio zatvora.
Mislim, nije Skaka neka osoba sa perfektnom reputacijom pa da mu ovo bude mrlja u zivotu koja ce nas sve zgroziti i za koju cemo se zakaciti.
Ovdje je tolika havarija u svim porama da je evolucija nemoguca, samo revolucija i to vjerovatno ona rumunskog tipa.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#28902 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

Dozer wrote:Interesantno kako niko "ne registruje" detalj o novom gradonacelniku Skaki.... Valjda sentimentalne veze :lol:
Kakav detalj?
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#28903 Re: SDA-All about

Post by MOSALJOZE »

Bitne mi funkcije :zjev:
Zadovoljen je njegov ego,nikakve koristi od njega.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#28904 Re: SDA-All about

Post by Velkoski »

User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#28905 Re: SDA-All about

Post by agent_zero »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbeg ... #komentari

A vidite samo ovog usranog i ušljivog SDAovskog kriminalno-zločinačkog okota iz centrale u komentarima, stalno isti nikovi, što ih više administracija klixa ne pobanuje, kao i IP adrese sa kojih pišu ove kretenizme???
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#28906 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

agent_zero wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbeg ... #komentari

A vidite samo ovog usranog i ušljivog SDAovskog kriminalno-zločinačkog okota iz centrale u komentarima, stalno isti nikovi, što ih više administracija klixa ne pobanuje, kao i IP adrese sa kojih pišu ove kretenizme???

al the best of
Neprocjenjivo gledati kako ih Bakir ubija istinom :)

:kiss: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Haris.ba
Posts: 35300
Joined: 08/09/2005 20:08

#28907 Re: SDA-All about

Post by Haris.ba »

smrdim/vijest/sarajevo-uhapse ... kic-236581

Brzo su reagirali na glasilu. :run:
Uhapšen Amir Zukić
Po nalogu sarajevskog Kantonalnog tužilaštva, pripadnici MUP-a KS su danas u Sarajevu uhapsili Amira Zukića, generalnog sekretara SDA.

Potvrdila je ovo za Faktor Azra Bavčić, glasnogovornica sarajevskog Tužilaštva.

Zukić je, kako nam je potvrđeno u Tužilaštvu uhapšen u nastavku akcije "Bosna".

Na teret mu stavljaju krivična djela udruživanje radi činjenja krivičnog djela, primanje dara ili drugih oblika koristi i trgovina utjecajem.
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#28908 Re: SDA-All about

Post by sunceKOtepsija »



#jesuisZuka Zuka izdrzi :bih:
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#28909 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

Do rata živio na Grdonju pod pločom.U ratu se uvalio u mjesnu zajednicu kao povjerenik za humanitarnu pomoć.Nakon toga u opštinu centar gdje je brzinski završio pravo...
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#28910 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

ma to se Paketić dobrovoljno javio malo da smrša...i ona mu nova kuča postala tijesna za onolku gloovu
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#28911 Re: SDA-All about

Post by shake69 »

PM72 wrote:Do rata živio na Grdonju pod pločom.U ratu se uvalio u mjesnu zajednicu kao povjerenik za humanitarnu pomoć.Nakon toga u opštinu centar gdje je brzinski završio pravo...
Znam za to, i bas mi je godra da ovaj glavati napokon ide u cuzu. Nadam se da nece brzo izaci.
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#28912 Re: SDA-All about

Post by sunceKOtepsija »

samo kod nas je zlocin i stavlja se na teret kad neko u rekordnom roku zavrsi fakultet, diplopmira itd. u Americi te ljude stavljaju na pijadestal-mi ih, ako i dobiju priliku- pljujemo, od Zuke, Konakaovica, Seke...zato je amerika-Amerika, a mi niko i nista... :-)
izgubljena dusa
Posts: 573
Joined: 01/03/2013 19:24

#28913 Re: SDA-All about

Post by izgubljena dusa »

Ja I'm ne vjerujem ni je'ne
Pocesto ih nafatju I jos brze puste u nedostatku dokaza

Peru ih bez vode :novine:
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#28914 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

sunceKOtepsija wrote:samo kod nas je zlocin i stavlja se na teret kad neko u rekordnom roku zavrsi fakultet, diplopmira itd. u Americi te ljude stavljaju na pijadestal-mi ih, ako i dobiju priliku- pljujemo, od Zuke, Konakaovica, Seke...zato je amerika-Amerika, a mi niko i nista... :-)
jest jarane ali ako nisi imao za kifle i živio pod pločom pa nakon godina djeljenja humanitarne pomoći postaneš neko i nešto...sve je to haram.Potrošiće to na lijekove ili će mu nasljednici sve razjebat'.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#28915 Re: SDA-All about

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

PM72 wrote:
sunceKOtepsija wrote:samo kod nas je zlocin i stavlja se na teret kad neko u rekordnom roku zavrsi fakultet, diplopmira itd. u Americi te ljude stavljaju na pijadestal-mi ih, ako i dobiju priliku- pljujemo, od Zuke, Konakaovica, Seke...zato je amerika-Amerika, a mi niko i nista... :-)
jest jarane ali ako nisi imao za kifle i živio pod pločom pa nakon godina djeljenja humanitarne pomoći postaneš neko i nešto...sve je to haram.Potrošiće to na lijekove ili će mu nasljednici sve razjebat'.
Ma vidiš da se zajebaje. :mrgreen: :lol:

Neka su vala ono prase uhapsili pa makar ga pustili sutra. Pa on se u ratu oblačio kao žena da izbjegne mobilizaciju, pravi vrhunski kadar SDA i balija po mjeri stranke.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#28916 Re: SDA-All about

Post by insomnia78 »

Sigurno. [emoji2][emoji2][emoji2][emoji2]
Ta prica je i smisljena od takvih ko ovaj glavonja da se raja ne buni
User avatar
sargon
Posts: 826
Joined: 26/11/2011 03:47
Location: Niodaklevci

#28917 Re: SDA-All about

Post by sargon »

Image

:-D
zippoo87
Posts: 19662
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#28918 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

ebes sva ova hapsenja,kada nigdje nema drugostepenih presuda i oduzimanja sve ilegalno stecene imovine
pa u svakom tuzilastvu i sudu ima po nekoliko SDA zastitnika i onih koji su tu da sabotiraju rad onih koji bi nesto i promijenili

ovakvih igranki i hapsenja je bilo na desetine a niko nije osudjen,ni iz jedne stranke

evo i protiv Kemala Causevica,tek danas podignuta optuznica a lik uhapsen prije 3 godine
sta se toliko cekalo,pitanje je
User avatar
pici
Posts: 46396
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#28919 Re: SDA-All about

Post by pici »

Image

kad osude govno na dvajs godina nek se jave

Image

u qurcu je snaga :bih:
sarajevo999999
Posts: 852
Joined: 28/02/2012 14:44

#28920 Re: SDA-All about

Post by sarajevo999999 »

Mjesec pritvora i vozdra
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#28921 Re: SDA-All about

Post by jefff »

Čistka Tihićevih lopina. Neće biti baš milosti za njih. Sarajliću se ne piše dobro.
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#28922 Re: SDA-All about

Post by megaman4 »

jefff wrote:Čistka Tihićevih lopina. Neće biti baš milosti za njih. Sarajliću se ne piše dobro.
Pocelo je!

Sve sam vise uvjeren da gatacka linija na celu s Zvizdicem preuzima uskoro SDA.
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#28923 Re: SDA-All about

Post by jefff »

Ova aktualna Istočnobosanska pada. Time pada i Konaković, a i ovi Sarajski načelnici Koldže, Moldže, Boldže. Gaćani evidentno preuzimaju. Nije pravo ni Sandžama, Avaz pjeni.
Nadam se da otkačiti i ove tzv. nezavisne, i male stranke kao što su BOSS i osobito podmukla Naša Stranka. Iritantniji su od ovih kapitalaca.
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#28924 Re: SDA-All about

Post by Truba »

sunceKOtepsija wrote:samo kod nas je zlocin i stavlja se na teret kad neko u rekordnom roku zavrsi fakultet, diplopmira itd. u Americi te ljude stavljaju na pijadestal-mi ih, ako i dobiju priliku- pljujemo, od Zuke, Konakaovica, Seke...zato je amerika-Amerika, a mi niko i nista... :-)
xovjek ucio
nije po kafama hodo

eee moji studenti
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#28925 Re: SDA-All about

Post by megaman4 »

jefff wrote:Ova aktualna Istočnobosanska pada. Time pada i Konaković, a i ovi Sarajski načelnici Koldže, Moldže, Boldže. Gaćani evidentno preuzimaju. Nije pravo ni Sandžama, Avaz pjeni.
Nadam se da otkačiti i ove tzv. nezavisne, i male stranke kao što su BOSS i osobito podmukla Naša Stranka. Iritantniji su od ovih kapitalaca.
Ko sljivi Avaz. Gacani su i prije rata imali najvise fakultetskih obrazovanih ljudi po glavi stanovnika u bivsoj Jugoslaviji. Mogu do ujutro nabrajati sve te ljude.

Ako se Scepo buni, to znaci da je dobro za drzavu BiH. Zvizdic mi djeluje dosta proevropski nastrojen.
Post Reply