Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#28801 Re: Zeničani
Pa kad radite sve na crnu zato vas i jebu majstori
.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#28802 Re: Zeničani
Ti ni jedne,kupujes cigare na cesti. 
- Hercegoviina
- Posts: 2848
- Joined: 14/02/2013 14:11
#28803 Re: Zeničani
Ja_Ja wrote:Ista prica i kod mene. Posto pola godine provedem u inostranstvu dogovorim s majstorom da odradi neki posao dok ja nisam tu. Covjek 6 mjeseci nije nista pipno. Kaze nije stigo a kaparu je uredno uzeo. Kad sam se vratio fino ga natjeram da za sedmicu sve zavrsi, platim mu ostatak i zahvalim se lijepo.
Sad zvao drugog za kupatilo, covjek sve odradio za sedam dana.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#28804 Re: Zeničani
Hebale su me, da prostiš, i firme koje ne izdaju račune, sve zeniĆkeBobi wrote:Pa kad radite sve na crnu zato vas i jebu majstori.
Nije sve tako crno hahah
-
Bolonjeze
- Posts: 324
- Joined: 08/01/2018 19:19
#28805 Re: Zeničani
Zna li neko ko je onaj lik što pleše na bulevaru na jaliji dole, ispod džamije. Stavio mobitel na uho i neke poteze radi plesne u krug se okreće
ja prolazio par puta on je plesao par sati. To mi je par ljudi reklo da su ga vidjeli ali tek danas sam ga vidio. Prečudno.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#28806 Re: Zeničani
Covjek plese ima dvije godine cini mi se...a ne znam jel mu mobitel il tranzistor. Bude na bulevaru kad je promjena vremena.
- N.N.
- Posts: 3541
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#28807 Re: Zeničani
Plese on ima i 10 godina, jos od vremena kada su se pive pile na bulevarskim klupama u proljece i ljeto 
A ko je lik, nemam pojma.
A ko je lik, nemam pojma.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83409
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#28809 Re: Zeničani
I Gale se poceo drogirati. Potpisao koaliciju 3 stranke gdje im fali jos jedna a prica kako su tri stranke puno, a tek cetiri nemoguce za kontrolisatkakavdanakneiskustvu wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/sda-hdz ... /181105049
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#28810 Re: Zeničani
e jbga sad_BataZiv_0809 wrote:I Gale se poceo drogirati. Potpisao koaliciju 3 stranke gdje im fali jos jedna a prica kako su tri stranke puno, a tek cetiri nemoguce za kontrolisatkakavdanakneiskustvu wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/sda-hdz ... /181105049
"Ne želimo koaliciju više od četiri stranke. Smatramo da je optimalno imati tri stranke u koaliciji, a oni koji govore suprotno, tu se radi o usitnjenosti interesa. Pet ili više stranka, ili čak i deset, je priča koja nema sretan kraj, nefunkcionalno je i svi moraju biti svjesni društvene i druge odgovornosti"
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83409
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#28811 Re: Zeničani
U prevodu: SDP+DF+NIP+NB+SBB+NS su usitnjenost interesa, nefunkcionalno je i nece imat sretan kraj.Casual's wrote: e jbga sad
"Ne želimo koaliciju više od četiri stranke. Smatramo da je optimalno imati tri stranke u koaliciji, a oni koji govore suprotno, tu se radi o usitnjenosti interesa. Pet ili više stranka, ili čak i deset, je priča koja nema sretan kraj, nefunkcionalno je i svi moraju biti svjesni društvene i druge odgovornosti"
A u našoj koaliciji ima mjesta samo za još jednog.
Profaktura je poslata.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#28812 Re: Zeničani
Kako god, biti će "papaka". Pitanje je ko je spreminiji angažovati više njih._BataZiv_0809 wrote:
U prevodu: SDP+DF+NIP+NB+SBB+NS su usitnjenost interesa, nefunkcionalno je i nece imat sretan kraj.
A u našoj koaliciji ima mjesta samo za još jednog.
Profaktura je poslata.
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#28813 Re: Zeničani
Co'ek izbrojao koliko mu treba za vecinu, i onda dosao do zakljucka sta je to optimum 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#28814 Re: Zeničani
rutinski..._BataZiv_0809 wrote:U prevodu: SDP+DF+NIP+NB+SBB+NS su usitnjenost interesa, nefunkcionalno je i nece imat sretan kraj.Casual's wrote: e jbga sad
"Ne želimo koaliciju više od četiri stranke. Smatramo da je optimalno imati tri stranke u koaliciji, a oni koji govore suprotno, tu se radi o usitnjenosti interesa. Pet ili više stranka, ili čak i deset, je priča koja nema sretan kraj, nefunkcionalno je i svi moraju biti svjesni društvene i druge odgovornosti"
A u našoj koaliciji ima mjesta samo za još jednog.
Profaktura je poslata.
tipujem na SBB i repića
ali iskreno pola mandata makar zelenim u opoziciji bilo bi idealno...da filter jos odradi posla
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#28815 Re: Zeničani
A kakav filter, ako se moze znati?
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#28816 Re: Zeničani
pa transferi,izbacivanja,papci i sl.channel10 wrote:A kakav filter, ako se moze znati?
svi to ide kad nisi u poziciji
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#28817 Re: Zeničani
Ide, ali sta imate od toga, kad vas nema nigdje?
Sta imate od toga kad radite kontra onoga sto narod hoce, pa dobijete to sto ste dobili na izborima?
Nakon ovih izbora gdje ste lose prosli, idete u koaliciju sa HDZ-om. Znaci vec se vidi pravac kojim ste krenuli i ko zna na sta ce to sve izaci u naredne dvije godine kad ce biti novi izbori. Mislim zna se, ali eto, vi garant ne znate jer niste znali ni sad da cete proci onako kako ste prosli. Jos ste dobro prosli s obzirom na to sta se radilo zaposlenim po firmama u Ze, a vjerovatno i u kantonu.
Ne vidite sumu, od jednog stabla.
Sta imate od toga kad radite kontra onoga sto narod hoce, pa dobijete to sto ste dobili na izborima?
Nakon ovih izbora gdje ste lose prosli, idete u koaliciju sa HDZ-om. Znaci vec se vidi pravac kojim ste krenuli i ko zna na sta ce to sve izaci u naredne dvije godine kad ce biti novi izbori. Mislim zna se, ali eto, vi garant ne znate jer niste znali ni sad da cete proci onako kako ste prosli. Jos ste dobro prosli s obzirom na to sta se radilo zaposlenim po firmama u Ze, a vjerovatno i u kantonu.
Ne vidite sumu, od jednog stabla.
Last edited by channel10 on 05/11/2018 20:34, edited 1 time in total.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#28818 Re: Zeničani
pa o tome i govorim
vlast je jedini smisao...
vlast je jedini smisao...
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#28819 Re: Zeničani
A trebala bi biti politika jer zbog takvog razmisljanja nestade drzave. Jos malo i opet jal novi rat ili podjela kakva, kako je krenulo. A zbog koga? Narod zna! Jbg...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83409
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#28820 Re: Zeničani
channel10 wrote:Ide, ali sta imate od toga, kad vas nema nigdje?
Sta imate od toga kad radite kontra onoga sto narod hoce, pa dobijete to sto ste dobili na izborima?
Nakon ovih izbora gdje ste lose prosli, idete u koaliciju sa HDZ-om. Znaci vec se vidi pravac kojim ste krenuli i ko zna na sta ce to sve izaci u naredne dvije godine kad ce biti novi izbori. Mislim zna se, ali eto, vi garant ne znate jer niste znali ni sad da cete proci onako kako ste prosli. Jos ste dobro prosli s obzirom na to sta se radilo zaposlenim po firmama u Ze, a vjerovatno i u kantonu.
Ne vidite sumu, od jednog stabla.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#28821 Re: Zeničani
Bilo je pitanja za koga ces glasati, hoces li glasati za nas itd? Mada nisu jedini koji su to radili.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83409
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#28822 Re: Zeničani
Aha.
Sta ono prave na Konzumu kod Doma JNA?
Sta ono prave na Konzumu kod Doma JNA?
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#28823 Re: Zeničani
Navodno dizu jedan ili dva sprata i digla se frka oko toga. Bune se ljudi iz zgrade gdje je Bordo jer im zaklanja sunce i pogled.

