Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#28801 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Pa kad radite sve na crnu zato vas i jebu majstori :mrgreen: .
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#28802 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

Ti ni jedne,kupujes cigare na cesti. :mrgreen:
User avatar
Hercegoviina
Posts: 2848
Joined: 14/02/2013 14:11

#28803 Re: Zeničani

Post by Hercegoviina »

Ja_Ja wrote:Ista prica i kod mene. Posto pola godine provedem u inostranstvu dogovorim s majstorom da odradi neki posao dok ja nisam tu. Covjek 6 mjeseci nije nista pipno. Kaze nije stigo a kaparu je uredno uzeo. Kad sam se vratio fino ga natjeram da za sedmicu sve zavrsi, platim mu ostatak i zahvalim se lijepo.

Sad zvao drugog za kupatilo, covjek sve odradio za sedam dana.
:skoljka: :run:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#28804 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Bobi wrote:Pa kad radite sve na crnu zato vas i jebu majstori :mrgreen: .
Hebale su me, da prostiš, i firme koje ne izdaju račune, sve zeniĆke :mrgreen:
Nije sve tako crno hahah
Bolonjeze
Posts: 324
Joined: 08/01/2018 19:19

#28805 Re: Zeničani

Post by Bolonjeze »

Zna li neko ko je onaj lik što pleše na bulevaru na jaliji dole, ispod džamije. Stavio mobitel na uho i neke poteze radi plesne u krug se okreće :mrgreen: ja prolazio par puta on je plesao par sati. To mi je par ljudi reklo da su ga vidjeli ali tek danas sam ga vidio. Prečudno.
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#28806 Re: Zeničani

Post by phillie »

Covjek plese ima dvije godine cini mi se...a ne znam jel mu mobitel il tranzistor. Bude na bulevaru kad je promjena vremena.
User avatar
N.N.
Posts: 3541
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#28807 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Plese on ima i 10 godina, jos od vremena kada su se pive pile na bulevarskim klupama u proljece i ljeto :mrgreen:

A ko je lik, nemam pojma.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83409
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#28809 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

I Gale se poceo drogirati. Potpisao koaliciju 3 stranke gdje im fali jos jedna a prica kako su tri stranke puno, a tek cetiri nemoguce za kontrolisat :lol:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#28810 Re: Zeničani

Post by Casual's »

_BataZiv_0809 wrote:
I Gale se poceo drogirati. Potpisao koaliciju 3 stranke gdje im fali jos jedna a prica kako su tri stranke puno, a tek cetiri nemoguce za kontrolisat :lol:
e jbga sad

"Ne želimo koaliciju više od četiri stranke. Smatramo da je optimalno imati tri stranke u koaliciji, a oni koji govore suprotno, tu se radi o usitnjenosti interesa. Pet ili više stranka, ili čak i deset, je priča koja nema sretan kraj, nefunkcionalno je i svi moraju biti svjesni društvene i druge odgovornosti"
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83409
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#28811 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Casual's wrote: e jbga sad

"Ne želimo koaliciju više od četiri stranke. Smatramo da je optimalno imati tri stranke u koaliciji, a oni koji govore suprotno, tu se radi o usitnjenosti interesa. Pet ili više stranka, ili čak i deset, je priča koja nema sretan kraj, nefunkcionalno je i svi moraju biti svjesni društvene i druge odgovornosti"
U prevodu: SDP+DF+NIP+NB+SBB+NS su usitnjenost interesa, nefunkcionalno je i nece imat sretan kraj.

A u našoj koaliciji ima mjesta samo za još jednog.

Profaktura je poslata.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#28812 Re: Zeničani

Post by Casual's »

_BataZiv_0809 wrote:
U prevodu: SDP+DF+NIP+NB+SBB+NS su usitnjenost interesa, nefunkcionalno je i nece imat sretan kraj.

A u našoj koaliciji ima mjesta samo za još jednog.

Profaktura je poslata.
Kako god, biti će "papaka". Pitanje je ko je spreminiji angažovati više njih. :D
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#28813 Re: Zeničani

Post by smartXL »

Co'ek izbrojao koliko mu treba za vecinu, i onda dosao do zakljucka sta je to optimum :lol:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28814 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

_BataZiv_0809 wrote:
Casual's wrote: e jbga sad

"Ne želimo koaliciju više od četiri stranke. Smatramo da je optimalno imati tri stranke u koaliciji, a oni koji govore suprotno, tu se radi o usitnjenosti interesa. Pet ili više stranka, ili čak i deset, je priča koja nema sretan kraj, nefunkcionalno je i svi moraju biti svjesni društvene i druge odgovornosti"
U prevodu: SDP+DF+NIP+NB+SBB+NS su usitnjenost interesa, nefunkcionalno je i nece imat sretan kraj.

A u našoj koaliciji ima mjesta samo za još jednog.

Profaktura je poslata.
rutinski...
tipujem na SBB i repića :oops:
ali iskreno pola mandata makar zelenim u opoziciji bilo bi idealno...da filter jos odradi posla
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#28815 Re: Zeničani

Post by channel10 »

A kakav filter, ako se moze znati?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28816 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

channel10 wrote:A kakav filter, ako se moze znati?
pa transferi,izbacivanja,papci i sl.
svi to ide kad nisi u poziciji
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#28817 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Ide, ali sta imate od toga, kad vas nema nigdje?

Sta imate od toga kad radite kontra onoga sto narod hoce, pa dobijete to sto ste dobili na izborima?

Nakon ovih izbora gdje ste lose prosli, idete u koaliciju sa HDZ-om. Znaci vec se vidi pravac kojim ste krenuli i ko zna na sta ce to sve izaci u naredne dvije godine kad ce biti novi izbori. Mislim zna se, ali eto, vi garant ne znate jer niste znali ni sad da cete proci onako kako ste prosli. Jos ste dobro prosli s obzirom na to sta se radilo zaposlenim po firmama u Ze, a vjerovatno i u kantonu.

Ne vidite sumu, od jednog stabla.
Last edited by channel10 on 05/11/2018 20:34, edited 1 time in total.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28818 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

pa o tome i govorim
vlast je jedini smisao...
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#28819 Re: Zeničani

Post by channel10 »

A trebala bi biti politika jer zbog takvog razmisljanja nestade drzave. Jos malo i opet jal novi rat ili podjela kakva, kako je krenulo. A zbog koga? Narod zna! Jbg...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83409
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#28820 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

channel10 wrote:Ide, ali sta imate od toga, kad vas nema nigdje?

Sta imate od toga kad radite kontra onoga sto narod hoce, pa dobijete to sto ste dobili na izborima?

Nakon ovih izbora gdje ste lose prosli, idete u koaliciju sa HDZ-om. Znaci vec se vidi pravac kojim ste krenuli i ko zna na sta ce to sve izaci u naredne dvije godine kad ce biti novi izbori. Mislim zna se, ali eto, vi garant ne znate jer niste znali ni sad da cete proci onako kako ste prosli. Jos ste dobro prosli s obzirom na to sta se radilo zaposlenim po firmama u Ze, a vjerovatno i u kantonu.

Ne vidite sumu, od jednog stabla.
:? :?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#28821 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Bilo je pitanja za koga ces glasati, hoces li glasati za nas itd? Mada nisu jedini koji su to radili.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83409
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#28822 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Aha.

Sta ono prave na Konzumu kod Doma JNA?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#28823 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Navodno dizu jedan ili dva sprata i digla se frka oko toga. Bune se ljudi iz zgrade gdje je Bordo jer im zaklanja sunce i pogled.
User avatar
Atego
Posts: 816
Joined: 21/02/2018 19:38

#28824 Re: Zeničani

Post by Atego »

Dom JNA ? dje je to ?
User avatar
lethalthreat
Posts: 532
Joined: 22/07/2010 19:34

#28825 Re: Zeničani

Post by lethalthreat »

Evo ođe
Image
Post Reply