NECE!biglebovski wrote:@Nivelacija
Prijatelj mi radi u Mittalu, VSS, sjećam se prije nekoliko godina kad se zaposlio imao je menadžerski ugovor i platu 700.00 KM, vjerovatno je izlazio na 900 sa TO i tako to. Na pet godina ugovor ako se ne varam. Ne znam kakve su sad plate tamo. Prosjek dižu pošte, telecom, zatvor kao Federalna institucija, kamara administracije, bolnica ali ni 900.00 KM nije ništa posebno. Sa trenutnim cijenama 900 bi trebao biti minimalac. U Zenici je trenutno jako puno ruralnog svijeta, tu su ali su i na selu, od kojeg se hrane. Borba uglavnom. Biće bolje.
Pitomi odose, oni 100% drugi dodjose...

or this