FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Moderator: anex
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#2876 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Centralno pitanje(bilo nekad davno na cd.u) :
Milorad Dodik je :
a.Dobar
b.Los
c.Zao
I onda se krenu javljati gledaoci ,npr Senci stavi Dodikovu sliku i onda krene pljuvacina kao kod Orwela u 1984 u slucaju Emanuela Godlsteina.
I recite da mu dnevnik nije cirkus i lakrdija najobicnija.
Milorad Dodik je :
a.Dobar
b.Los
c.Zao
I onda se krenu javljati gledaoci ,npr Senci stavi Dodikovu sliku i onda krene pljuvacina kao kod Orwela u 1984 u slucaju Emanuela Godlsteina.
I recite da mu dnevnik nije cirkus i lakrdija najobicnija.
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#2877 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Subhanallah, a čovjek na hadžu bio. Gluho bilo.ultima_palabra wrote:Tačno tako, mogao je raduckati na ALJ i primati 10 milja hladno. Samo mi se čini da odluka da pokrene televiziju nije rezultat ozbiljnog poslovnog promišljanja, nego iluzije o vlastitoj veličini... pospješenoj velikim količinama viskija i bijelogShahab wrote:Ko god misli da je lako voditi firmu u današnjim uvjetima...bujrum neka uloži svoj kapital i životni ritam, pa neka proba. Hadžifejzović je skupio hrabrosti pokrenuo poslovni projekat u katastrofalnom ambijentu. Samo da devera sa finansijama i bankama, dosta mu je, a ne da i dan danas vodi najbolji dnevnik u državi.![]()
Te iluzije plaćaju uposlenici FACE TV-a koji se smjenjuju kao na traci nakon što ne dobiju 3-4 plate zaredom...
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#2878 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Od "ratovanja" u BiH Christiane Amanpour napravila svjetsku karijeru i postala novinar čije mišljenje se sluša. Šta ima u tome loše? Bitno je biti u pravo vrijeme na pravom mjestu.plain vanilla wrote: ja ga uopste ne gledam ni tu njegovu televiziju
a to je da ratni drug..to on i hoce, da nas stalno podsjeca na rat i na svoju ulogu u ratu...
i ja sam ratni drug i vecina nas ovdje..ali on je jedan od rijetkih koji jos ubire plodove svog ratovanja
ma ja, ti volis mrke
- plain vanilla
- Posts: 70231
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2879 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
jah, Senad i ona u 5 deka...Styling wrote:Od "ratovanja" u BiH Christiane Amanpour napravila svjetsku karijeru i postala novinar čije mišljenje se sluša. Šta ima u tome loše? Bitno je biti u pravo vrijeme na pravom mjestu.plain vanilla wrote: ja ga uopste ne gledam ni tu njegovu televiziju
a to je da ratni drug..to on i hoce, da nas stalno podsjeca na rat i na svoju ulogu u ratu...
i ja sam ratni drug i vecina nas ovdje..ali on je jedan od rijetkih koji jos ubire plodove svog ratovanja
ma ja, ti volis mrke
ne vadi mi rijeci iz konteksta, bgt
- Edin H.
- Posts: 53569
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#2880 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Da se popravis jarane, ako si se zacugaoStyling wrote:Subhanallah, a čovjek na hadžu bio. Gluho bilo.ultima_palabra wrote:Tačno tako, mogao je raduckati na ALJ i primati 10 milja hladno. Samo mi se čini da odluka da pokrene televiziju nije rezultat ozbiljnog poslovnog promišljanja, nego iluzije o vlastitoj veličini... pospješenoj velikim količinama viskija i bijelog![]()
Te iluzije plaćaju uposlenici FACE TV-a koji se smjenjuju kao na traci nakon što ne dobiju 3-4 plate zaredom...![]()
- Shahab
- Posts: 1997
- Joined: 01/05/2007 08:31
- Location: mahala
#2881 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Obično to tako bude, od deset poslovnih poduhvata uspije jedan ili nijedan.ultima_palabra wrote:Tačno tako, mogao je raduckati na ALJ i primati 10 milja hladno. Samo mi se čini da odluka da pokrene televiziju nije rezultat ozbiljnog poslovnog promišljanja, nego iluzije o vlastitoj veličini... pospješenoj velikim količinama viskija i bijelogShahab wrote:Ko god misli da je lako voditi firmu u današnjim uvjetima...bujrum neka uloži svoj kapital i životni ritam, pa neka proba. Hadžifejzović je skupio hrabrosti pokrenuo poslovni projekat u katastrofalnom ambijentu. Samo da devera sa finansijama i bankama, dosta mu je, a ne da i dan danas vodi najbolji dnevnik u državi.![]()
Te iluzije plaćaju uposlenici FACE TV-a koji se smjenjuju kao na traci nakon što ne dobiju 3-4 plate zaredom...
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#2882 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Jeste, u 5 deka kad je ratovanje u pitanju. O tome je tvoj post.plain vanilla wrote:jah, Senad i ona u 5 deka...Styling wrote:Od "ratovanja" u BiH Christiane Amanpour napravila svjetsku karijeru i postala novinar čije mišljenje se sluša. Šta ima u tome loše? Bitno je biti u pravo vrijeme na pravom mjestu.plain vanilla wrote: ja ga uopste ne gledam ni tu njegovu televiziju
a to je da ratni drug..to on i hoce, da nas stalno podsjeca na rat i na svoju ulogu u ratu...
i ja sam ratni drug i vecina nas ovdje..ali on je jedan od rijetkih koji jos ubire plodove svog ratovanja
ma ja, ti volis mrke
ne vadi mi rijeci iz konteksta, bgt
- plain vanilla
- Posts: 70231
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2883 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
ne, procitaj malo bolje, pa ces vidjeti o cemu je moj postStyling wrote:
Jeste, u 5 deka kad je ratovanje u pitanju. O tome je tvoj post.
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#2884 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ja jako dobro znam čitati. Čovjek ubire plodove svog ratovanja. Zna koristiti situaciju. E, sad, to što ga ti ne voliš ne znači da nije dobar.plain vanilla wrote:ne, procitaj malo bolje, pa ces vidjeti o cemu je moj postStyling wrote:
Jeste, u 5 deka kad je ratovanje u pitanju. O tome je tvoj post.
- plain vanilla
- Posts: 70231
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2885 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
odlicno, ubire plodove ratovanja...slazem seStyling wrote:Ja jako dobro znam čitati. Čovjek ubire plodove svog ratovanja. Zna koristiti situaciju. E, sad, to što ga ti ne voliš ne znači da nije dobar.plain vanilla wrote:ne, procitaj malo bolje, pa ces vidjeti o cemu je moj postStyling wrote:
Jeste, u 5 deka kad je ratovanje u pitanju. O tome je tvoj post.
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#2886 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Styling wrote:Od "ratovanja" u BiH Christiane Amanpour napravila svjetsku karijeru i postala novinar čije mišljenje se sluša. Šta ima u tome loše? Bitno je biti u pravo vrijeme na pravom mjestu.plain vanilla wrote: ja ga uopste ne gledam ni tu njegovu televiziju
a to je da ratni drug..to on i hoce, da nas stalno podsjeca na rat i na svoju ulogu u ratu...
i ja sam ratni drug i vecina nas ovdje..ali on je jedan od rijetkih koji jos ubire plodove svog ratovanja
ma ja, ti volis mrke
-
bosanska rijec
- Posts: 575
- Joined: 25/09/2007 21:07
#2887 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
plainvanila ne trudi se vise ziva bila da nam ti dokazujes bilo sta sto se tice i Komse i Senada, ti si dokazana
manipulatorica na ovom forumu. Slucajno poricata odve dvije tri stranice i iznenadi se od pregrst gluposti, a kad vidjeh da ti kreator e onda splahnu i moje iznenadjenje. Kako ti samo ne dotuzi.....
manipulatorica na ovom forumu. Slucajno poricata odve dvije tri stranice i iznenadi se od pregrst gluposti, a kad vidjeh da ti kreator e onda splahnu i moje iznenadjenje. Kako ti samo ne dotuzi.....
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
- plain vanilla
- Posts: 70231
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2889 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
bosanska rijec wrote:plainvanila ne trudi se vise ziva bila da nam ti dokazujes bilo sta sto se tice i Komse i Senada, ti si dokazana
manipulatorica na ovom forumu. Slucajno poricata odve dvije tri stranice i iznenadi se od pregrst gluposti, a kad vidjeh da ti kreator e onda splahnu i moje iznenadjenje. Kako ti samo ne dotuzi.....
- Sabirni centar
- Posts: 1522
- Joined: 23/06/2012 16:02
#2890 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Govori engleski jezik.CVIKERASH wrote:
Postavi clip gdje prica na engleskom .(ako ga zna uopste)
Poznajem Senada, ratni drug..ne znam šta pokušavaš (do)kazati s tom spikom o jeziku.
-
lik5
- Posts: 176
- Joined: 19/04/2013 12:10
#2891 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
pa da mu je dao nedzad kredu,senad ga nebi nikad negativno spominjaoKatarinaKosaca wrote:Ok, recimo da je motiv spominjanja ramiza dž nedobijanje kredita. Ali, samim tim će u javnost izaći kome idu krediti (od naših para, jer je to banka u vlasništvu Federacije), kolike su im plaće, a šta rade, a šta ne, ko kako i kad i na koji način se zaposlio, zašto građani ove zemlje nemaju pristup tim kreditima za otpočinjanje malog biznisa (pa i tv kuće, zašto da ne), zašto građani ove zemlje nemaju šansu da se jave na natječaj u Razvojnoj banci, jer je ta banka privatna prćija SDA-HDZ gdje sretno uhljebljuju (ukruhljuju) svoje bližnje, kao što su ljubavnica Farisa G ili sestrična tajkuna Oruča po zanimanju slastičar.. Ponekad se objavi natječaj u Glasu Srpske. U tim i takvim odnosima me zaista ne zanima šta je Senadov motiv (iako ne vidim šta je čudno da ga je ponukalo to što nije dobio kredit), nego neka se o tome čuje, sazna i govori.lik5 wrote:senad nebi spominjo nedzada dj da mu je ovaj dao kredu,a cim mu nije dao kredu,krenuo je pljuvanjem po njemu kao sto to avaz godinama radi kad neko nije sa njima.i taj face je prava JA Tv,tolikog samohvaljenja nema nigdje,lik je zesci narcis,pa on one stare dnevnike tvsa,i tvbih prisvaja kao da je to njegovo djelokao da je on izmislio dnevnik
![]()
jedino mu je face to face dobar,al toga rijetko kad ima,ocito zato sto narcisu to smeta ,jer tad on nije u fokusu.
Jednako kao i najavljena priča o Nevenu K koja slijedi i tiče se jakih petljavina LAGUMDŽIJE.
To i jeste razon d etre novinarstva. Motivi su mi sasvim supsidijarni.
-
lik5
- Posts: 176
- Joined: 19/04/2013 12:10
#2892 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
pa on je narcis,on mora imat svoju tv.vraga bi on na alj mogao onako se lezerno ponasat.ultima_palabra wrote:Tačno tako, mogao je raduckati na ALJ i primati 10 milja hladno. Samo mi se čini da odluka da pokrene televiziju nije rezultat ozbiljnog poslovnog promišljanja, nego iluzije o vlastitoj veličini... pospješenoj velikim količinama viskija i bijelogShahab wrote:Ko god misli da je lako voditi firmu u današnjim uvjetima...bujrum neka uloži svoj kapital i životni ritam, pa neka proba. Hadžifejzović je skupio hrabrosti pokrenuo poslovni projekat u katastrofalnom ambijentu. Samo da devera sa finansijama i bankama, dosta mu je, a ne da i dan danas vodi najbolji dnevnik u državi.![]()
Te iluzije plaćaju uposlenici FACE TV-a koji se smjenjuju kao na traci nakon što ne dobiju 3-4 plate zaredom...
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#2893 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Hoće čovjek da bude svoj gazda. Kome se ne sviđa neka ga ne gleda.
- luckylaka
- Posts: 26212
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2894 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
E neka si mu odgovorio jes covjek naporan sa tim engleskim jezikomSabirni centar wrote:Govori engleski jezik.CVIKERASH wrote:
Postavi clip gdje prica na engleskom .(ako ga zna uopste)
Poznajem Senada, ratni drug..ne znam šta pokušavaš (do)kazati s tom spikom o jeziku.![]()
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#2895 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
On ovdje prica na bosanskom ne na engleskom.I nisam naporan,danas ako hoces da se smatras uspjesnim novinarom MORAS da znas engleski.
Al hajd da opet da ponovim,kad nam je Avaz najcitanija novina,Farma najgledanije emisija,Gile i Memo pojam uspjesnih Bosanaca,i ne cudi sto Senada smatraju uspjesnim novinarom.
"Novinar" koji od Karleuse pravi "cd licnost godine".
Al hajd da opet da ponovim,kad nam je Avaz najcitanija novina,Farma najgledanije emisija,Gile i Memo pojam uspjesnih Bosanaca,i ne cudi sto Senada smatraju uspjesnim novinarom.
"Novinar" koji od Karleuse pravi "cd licnost godine".
- luckylaka
- Posts: 26212
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2896 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Cudi me sad da nisi napisao,,kakav je Senad novinar kada ne zna ruski,,CVIKERASH wrote:On ovdje prica na bosanskom ne na engleskom.I nisam naporan,danas ako hoces da se smatras uspjesnim novinarom MORAS da znas engleski.
Al hajd da opet da ponovim,kad nam je Avaz najcitanija novina,Farma najgledanije emisija,Gile i Memo pojam uspjesnih Bosanaca,i ne cudi sto Senada smatraju uspjesnim novinarom.
"Novinar" koji od Karleuse pravi "cd licnost godine".
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2897 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
ona je i najadekvatnija osoba da bude ličnost godine za Senadove standarde"Novinar" koji od Karleuse pravi "cd licnost godine".
-
Smetnje
- Posts: 75
- Joined: 24/04/2013 23:57
#2898 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Pa i treba da ga nacepi, ako novootvorena bosanska televizija sa domacom produkcijom koja pri tome zaposljava bosansku djecu sa biroa, ne dobije kredit od razvojne banke ja onda ne znam ko treba da dobije
- akcid
- Posts: 1904
- Joined: 09/04/2013 13:49
- Location: Sarajevo
#2899 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Smetnje wrote:Pa i treba da ga nacepi, ako novootvorena bosanska televizija sa domacom produkcijom koja pri tome zaposljava bosansku djecu sa biroa, ne dobije kredit od razvojne banke ja onda ne znam ko treba da dobije
To je onda zloupotreba frekvencije u privatne svrhe, iskorištavanje javnog TV prostora u ostvarenju vlastitih interesa. Ako ima saznanja o protupravnim radnjama Ramiza Dž., zašto ih nije prikazao nadležnom tužilaštvu, zašto nije zatražio njegovo procesuiranje kroz pravosuđe, na legitiman način?
Zamisli da Ramiz Dž. iskoristi svoju poziciju direktora banke i svakog kreditnog komitenta ucijeni zabranom saradnje sa Hadžifejzovićem...
-
wolf07
- Posts: 1718
- Joined: 29/08/2010 02:44
#2900 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
akcid wrote:Smetnje wrote:Pa i treba da ga nacepi, ako novootvorena bosanska televizija sa domacom produkcijom koja pri tome zaposljava bosansku djecu sa biroa, ne dobije kredit od razvojne banke ja onda ne znam ko treba da dobije
To je onda zloupotreba frekvencije u privatne svrhe, iskorištavanje javnog TV prostora u ostvarenju vlastitih interesa. Ako ima saznanja o protupravnim radnjama Ramiza Dž., zašto ih nije prikazao nadležnom tužilaštvu, zašto nije zatražio njegovo procesuiranje kroz pravosuđe, na legitiman način?
Zamisli da Ramiz Dž. iskoristi svoju poziciju direktora banke i svakog kreditnog komitenta ucijeni zabranom saradnje sa Hadžifejzovićem...
E sad sta je tu privatno a sta javno dalo bi se pricati! Osim toga, zbog cega Ramiz Dzaferovic ne tuzi Senada ako ovaj laze?
