Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
244
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 556

User avatar
Quaresma
Posts: 7932
Joined: 19/07/2010 16:37

#2876 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Quaresma »

igraj oblivion :)
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#2877 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

rashtiman wrote:I ja bi nesto poput skyrim-a da nije zahtjevno (nvidia 8600gts je u pitanju)
Morrowind sa Graphics-enhancerom :thumbup: :D
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2878 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

Suicidal Siberian wrote:Zdravo! Jel mi moze neko preporuciti kakvu dobru igru? Pucacina, ili kakva avantura dobra..samo da je dinamicno :)
Moze i kakva ratna simulacija :)..kao nekad CC...znam da ih ima tona ali ne znam koja moze da radi dobro na mom laptopu:

Intel(R) Core(TM) i7-2620M CPU @ 2.70GHz
RAM 4gb
Graficka: Radeon HD 6470M
na tvom laptopu moze raditi sta hoces
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#2879 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by dezurni_ucenik »

Alan Wake odlicna igrica...jes da je nastavak(ustvari ne smatra se to nastavkom) American Nightmare poprilicno smoran,ali AW je :thumbup: .Twin Peaks atmosfera ....


User avatar
Suicidal Siberian
Posts: 1107
Joined: 30/11/2006 14:07

#2880 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Suicidal Siberian »

Bosnian Dragon wrote:
Suicidal Siberian wrote:Zdravo! Jel mi moze neko preporuciti kakvu dobru igru? Pucacina, ili kakva avantura dobra..samo da je dinamicno :)
Moze i kakva ratna simulacija :)..kao nekad CC...znam da ih ima tona ali ne znam koja moze da radi dobro na mom laptopu:

Intel(R) Core(TM) i7-2620M CPU @ 2.70GHz
RAM 4gb
Graficka: Radeon HD 6470M
na tvom laptopu moze raditi sta hoces
Skontao sam :S..isao sam na "can i run it"..hvala ipak :)
User avatar
trafa
Posts: 119
Joined: 27/11/2011 22:15

#2881 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by trafa »

javelin wrote:
Quaresma wrote:stavi mu simse :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zabavno je igrati Sims. http://i.imgur.com/gi80m.png http://i.imgur.com/1oxBR.jpg
Stojadin
Posts: 556
Joined: 22/06/2011 20:33

#2882 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Stojadin »

Suicidal Siberian wrote:Zdravo! Jel mi moze neko preporuciti kakvu dobru igru? Pucacina, ili kakva avantura dobra..samo da je dinamicno :)
Bioshock :thumbup:
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#2883 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Decerto »

Stojadin wrote:
Suicidal Siberian wrote:Zdravo! Jel mi moze neko preporuciti kakvu dobru igru? Pucacina, ili kakva avantura dobra..samo da je dinamicno :)
Bioshock :thumbup:
Blacklight Retribution na steamu,free to play je.
User avatar
dr.gog
Posts: 4960
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#2884 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by dr.gog »

Decerto wrote:
Stojadin wrote:
Suicidal Siberian wrote:Zdravo! Jel mi moze neko preporuciti kakvu dobru igru? Pucacina, ili kakva avantura dobra..samo da je dinamicno :)
Bioshock :thumbup:
Blacklight Retribution na steamu,free to play je.
Nije loše kažem i ja....mogu ti reći da je mnoogo brza pucačina. Drugo, uz mali trošak (jedno 10-15 maraka mjesečno) se može nakupovati dosta dodataka i privatno urediti vlastiti kompleti za borbu (loadouti). Sve u novom folu "besplatnih igara" gdje se zarađuje dodatnim zezancijama 8) ..

Jedina žalba kod raje je to što igra ima maltene ugrađen "wallhack" pa tako imate spravu koja vam pokazuje ko se šunja- sprat ispod :D .No , meni ne smeta nimalo :D
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#2885 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by duboka_misao »

rashtiman wrote:I ja bi nesto poput skyrim-a da nije zahtjevno (nvidia 8600gts je u pitanju)
fable ili witcher
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2886 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Fable !
User avatar
travar
Posts: 2800
Joined: 14/08/2006 21:23
Location: Tudena

#2887 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by travar »

duboka_misao wrote:
rashtiman wrote:I ja bi nesto poput skyrim-a da nije zahtjevno (nvidia 8600gts je u pitanju)
fable ili witcher
Fable ako hoćeš malo "neozbiljniji" pristup, u protivnom Witcher (kec naravno).
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#2888 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Decerto »

Ako postis,witcher nije za tebe :lol:
User avatar
derion
Posts: 1117
Joined: 06/01/2008 17:08

#2889 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by derion »

Ja sam na Steamu tokom ove ljetnje rasprodaje pazario LA Noire, Dead Island, Portal 2 i Splinter Cell: Conviction, a neki dan kupio u Krakovu (jah, finog li grada!) meni odličnu igru Operation Flashpoint: Red River za manje od 5 maruna. :)
adiam
Posts: 111
Joined: 08/10/2005 18:50

#2890 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by adiam »

Šta se može igrati na laptopu konfiguracije
Processor Intel Core 2 Duo T5870 / 2 GHz
Chipset Type Mobile Intel GME965 Express
Multi-Core Technology Dual-Core
Ram 2 gb
------------------------------------
probano call of duty 3,4
Grije se ko rerna a slika ledi dajte neku laksu varijantu da ne pregori :)
User avatar
zedo_m
Posts: 303
Joined: 07/09/2011 16:21
Location: Smog city

#2891 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by zedo_m »

Integrisna grafika, probaj pasijans :D,
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2892 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

zedo_m wrote:Integrisna grafika, probaj pasijans :D,
hahahhahahahahahahahahah dobar
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2893 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

ljudi preporuciti neku dobru racing igru a da nije grid i NFS shift i shift 2 njih sam presao
adiam
Posts: 111
Joined: 08/10/2005 18:50

#2894 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by adiam »

Bosnian Dragon wrote:
zedo_m wrote:Integrisna grafika, probaj pasijans :D,
hahahhahahahahahahahahah dobar

Hvala na savjetima.
Stručnjaci ovde kao i svugdje sve inžinjer informatike jedan do drugog.


Ja gora budala što sam pitao. :lol:
User avatar
Kio
Posts: 494
Joined: 24/08/2010 23:10

#2895 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Kio »

adiam wrote:Šta se može igrati na laptopu konfiguracije
Processor Intel Core 2 Duo T5870 / 2 GHz
Chipset Type Mobile Intel GME965 Express
Multi-Core Technology Dual-Core
Ram 2 gb
------------------------------------
probano call of duty 3,4
Grije se ko rerna a slika ledi dajte neku laksu varijantu da ne pregori :)
Zavisi sta zelis, koji zanr...Nfs Carbon,Pro Street...Sims, sve igrice do 2005/06...Mozes probati i novije, ali postoji problem pregrijavanja.
javelin
Posts: 95
Joined: 02/07/2012 20:55

#2896 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by javelin »

zedo_m wrote:Integrisna grafika, probaj pasijans :D,
bolje free cell, ima manje zahtjeve :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
zedo_m
Posts: 303
Joined: 07/09/2011 16:21
Location: Smog city

#2897 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by zedo_m »

Ev ti jedna stara a dobra igra nije u rangu cod-a, al moda ti se svidi ja sam je nekada igrao na TNT riva grafickoj kartici mislim da bi je ta intelova mogla porucat - dobri stari Freelancer (jest da je space sim al akcije ne nedostaje) http://www.gamespot.com/freelancer/revi ... w-2912041/
User avatar
House
Posts: 51370
Joined: 17/03/2010 15:36

#2899 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »


Idemooo :D Jeli neko igrao ? kakvi su utisci ....
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79553
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2900 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Velkoski »

House wrote: Idemooo :D Jeli neko igrao ? kakvi su utisci ....

Ništa specijalno al' et' nije ni loše, barem meni. Skinite i unlocker da otključate general settings.


http://uploading.com/files/get/6fdm3f5a ... er_1.0.rar

^ unlocker
Post Reply