X FACTOR Adria
Moderator: anex
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2877 Re: X FACTOR Adria
ako prodje lukijan a ne maid...
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#2878 Re: X FACTOR Adria
U nastavku sendvic 
-
crnoplavo
- Posts: 1446
- Joined: 28/01/2012 15:03
#2879 Re: X FACTOR Adria
VenomousV wrote:ako prodje lukijan a ne maid...
sreca pa nismo morali dovrsit recenicu
- Nigella
- Posts: 52
- Joined: 24/08/2008 01:31
- Location: Tamna Vaseljena
#2880 Re: X FACTOR Adria
Ajd pogodih makar Lukijana ona Tamara se jos koprca 
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#2881 Re: X FACTOR Adria
ispali doktori
vala tamara je trebala
s njima
vala tamara je trebala
- raskopusa
- Posts: 706
- Joined: 24/01/2012 12:42
#2882 Re: X FACTOR Adria
ostade tamara,danijel,maid. bila sam blizu 
- Picajzla
- Posts: 2935
- Joined: 20/01/2013 18:24
- Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png
#2883 Re: X FACTOR Adria
Ma veceras je samo pitanje da li Makedonac ili Bosanac uzima.
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#2884 Re: X FACTOR Adria
Posteno ispadanje od ovih 5 po mom misljenju..
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#2885 Re: X FACTOR Adria
Resetuje li se brojac da saljemo opet poruke? Jel isti broj?
- Irm@
- Posts: 4188
- Joined: 26/11/2005 00:44
- Location: tramvaj
#2888 Re: X FACTOR Adria
Pricao je sam o tome da mu engleski bas ne ide (mislim na Ami G ili tako nekoj emisiji) a od pocetka xfactora nije NI JEDNU pjesmu otpjevao na engleskom.. show kakav je xfactor trazi ZVIJEZDU.. Maid ima dobar glas ali nije zvijezda..Ambrozija wrote:a kako znas da ne zna engleski, samo zato sto ne pjeva na engleskom iliIrm@ wrote:Okrenem i vidim na xfactor-u nista novo: Suze Emine Jahovic, dekoltei sijevaju: real vs fake boobsMaid bi da bude zvijezda a ne zna engleski pa nije ovo ZMBT, Doktori ce proci dalje jer imaju publiku koja visi po telefonu, Lukijan blah, Tamara odlicna, kako god momce Maledonce ce da izdominira i pobijedi
![]()
ali eto sad su njih troje prsa o prsa pa budemo vidjeli
- raskopusa
- Posts: 706
- Joined: 24/01/2012 12:42
#2889 Re: X FACTOR Adria
aCme wrote:Tamara do pobjede!
mudro zboriš
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#2891 Re: X FACTOR Adria
tek sam skontala zasto ana sporo prica.. daleko joj blesimetar, pa joj stane malo rijeci na ekran.. 
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#2892 Re: X FACTOR Adria
Kakav promasaj od prenosa 
edit sa blica:
X Faktor: Zbrka sa glasanjem?
M.M.V | 23. 03. 2014. - 22:52h izmena vesti 22:49h | Komentara: 0
Prava zbrka je nastala na samom početku super finala rijalitija "X faktor", s obzirom da su producenti ove emisije pomešali brojeve za glasanje.
Tako su građani Bosne i Hercegovine koji su hteli da glasaju za Maida, koji je na zvaničnom sajtu X Faktora bio pod brojem 5, ustvari glasali za Tamaru pošto su producenti zamenili njihove nastupe.
S obzirom da su njih dvoje ipak prošli u drugi krug, postavlja se pitanje šta bi se desilo da nisu?
edit sa blica:
X Faktor: Zbrka sa glasanjem?
M.M.V | 23. 03. 2014. - 22:52h izmena vesti 22:49h | Komentara: 0
Prava zbrka je nastala na samom početku super finala rijalitija "X faktor", s obzirom da su producenti ove emisije pomešali brojeve za glasanje.
Tako su građani Bosne i Hercegovine koji su hteli da glasaju za Maida, koji je na zvaničnom sajtu X Faktora bio pod brojem 5, ustvari glasali za Tamaru pošto su producenti zamenili njihove nastupe.
S obzirom da su njih dvoje ipak prošli u drugi krug, postavlja se pitanje šta bi se desilo da nisu?
Last edited by DaffyDuck on 23/03/2014 23:05, edited 1 time in total.
- raskopusa
- Posts: 706
- Joined: 24/01/2012 12:42
#2893 Re: X FACTOR Adria
aCme wrote:Ma Tamara će pobjediti![]()
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#2894 Re: X FACTOR Adria
A što šilje za Danijela
Sent from my iPad using Tapatalk
Sent from my iPad using Tapatalk
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#2896 Re: X FACTOR Adria
Kako je ljigav ovaj "gradjevinac" 
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#2897 Re: X FACTOR Adria
kolko je samo maid bolji od danijela,jezivooo
kako glasati,jel poruka ili poziv na broj
kako glasati,jel poruka ili poziv na broj
Last edited by al-em on 23/03/2014 23:15, edited 1 time in total.
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#2898 Re: X FACTOR Adria
relativno84 wrote:Kako je ljigav ovaj "gradjevinac"
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2899 Re: X FACTOR Adria
Loše zvuči ovo od Merlina 
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#2900 Re: X FACTOR Adria
Voljela bih da je Maid otpjevao 'Pamuk' od Čole kad ga već toliko voli, mislim da bi je fenomenalno otpjevao. Ova od Dine Merlina mu baš i ne leži, prejak glas ima za ovu pjesmu.
Sent from my iPad using Tapatalk
Sent from my iPad using Tapatalk
