What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
niko_niko_kao_ja
Posts: 679
Joined: 15/05/2010 06:19
Location: Ti si bio svugde u mom' svemu

#2876 Re: What to wear???

Post by niko_niko_kao_ja »

MAN-lion's coach wrote:
niko_niko_kao_ja wrote:ma jasta, a ove grandovke sto paradiraju gradom haman u gacicama i grudnjacima su super cool obucene. :x

What to wear?
Well,nothing to wear.... :lol:
:thumbup: :lol: :lol: :lol:
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2877 Re: What to wear???

Post by alica.k »

ja zapravo nisam uopste drugacija.
ali postujem kad neko jeste.

a facepalm zato sto, kao sto sam vec rekla, ovdje su svi brzi da po svom licnom misljenju popljuju sve za sta misle da ne valja.
surajaa
Posts: 603
Joined: 23/11/2006 16:07

#2878 Re: What to wear???

Post by surajaa »

niko_niko_kao_ja wrote:ma jasta, a ove grandovke sto paradiraju gradom haman u gacicama i grudnjacima su super cool obucene. :x
Niko to nikad, bar na ovoj temi nije doveo u pitanje, kad si se vec dotakla pevaljki i Granda, surfajuci naletih na fotografije s Breninog nedavno odrzanog koncerta...ou maj gad

Da se novcem ne kupuje dobar stil, jasno je, no sasvim je jasno i da bez novca ne mozes graditi stil, u prilog prvoj tvrdnji, vrlo plastican primjer...

Image

Nakon 30 godina bogate karijere, odrzala je koncert i uz silnu svitu frizera, stilista, sminkera uspjela je da od cijele sebe pokaze najgore, ako nista od njenog starog sjaja, ostalo je tijelo u dobroj fizickoj kondiciji, lice je narusila brojnim i nestrucno obavljenim plasticnim operacijama, ali Boze, pa ta zena nikada, ali bas nikada nije imala dobar stil, ni na vrhuncu svoje karijere, ni sada kad se smatra za jednu od najuspjesnijih i najbogatijih zena na Balkanu...

Image

Image

Image

Na njoj su svi skupi komadi, no djeluju tako ofucani i jeftini da pomislis da se oblacila na nekom beogradskom buvljaku...Necu se vise baviti njom, nebitna mi je, no ovo povlaci pitanje u mojoj glavi.

Svjesna da nismo nikakva modna meka i da su moda i modna desavanja na vrlo niskim granama, ali zanima me da li postoji neko s nase BH javne scene za koga se moze reci da ima dobro izgradjen stil...prevrcem po glavi, ali ne mogu izdvojiti ni jednu nasu glumicu, manekenku, voditeljicu, pjevacicu cicji stil se moze prepoznati kao dobar, drugaciji, originalan, grijesim li :?
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#2879 Re: What to wear???

Post by Cholina_Lokica »

Sreca pa nam je japanski streetstyle jako bitan :lol: :lol: :lol:
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#2880 Re: What to wear???

Post by wewa »

Cholina_Lokica wrote:Sreca pa nam je japanski streetstyle jako bitan :lol: :lol: :lol:
a i Brena je tu ne'dje :lol:
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#2881 Re: What to wear???

Post by Cholina_Lokica »

wewa wrote:
Cholina_Lokica wrote:Sreca pa nam je japanski streetstyle jako bitan :lol: :lol: :lol:
a i Brena je tu ne'dje :lol:
Ma hajd nju i mogu halalit, ali raspravu o japancima jok :lol: Ona je ako nista blize :lol:
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#2882 Re: What to wear???

Post by wewa »

Cholina_Lokica wrote:
wewa wrote:
Cholina_Lokica wrote:Sreca pa nam je japanski streetstyle jako bitan :lol: :lol: :lol:
a i Brena je tu ne'dje :lol:
Ma hajd nju i mogu halalit, ali raspravu o japancima jok :lol: Ona je ako nista blize :lol:
to ti je zato sto si ogranicena... znam, jer sam ja zatucana :D
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#2883 Re: What to wear???

Post by Cholina_Lokica »

Blago nama, zato se i volimo :lol: :lol:
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#2884 Re: What to wear???

Post by wewa »

Cholina_Lokica wrote:Blago nama, zato se i volimo :lol: :lol:
najvise! :kiss: :D
*mima*

#2885 Re: What to wear???

Post by *mima* »

aaauuuuufffff
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#2886 Re: What to wear???

Post by wewa »

*mima* wrote:aaauuuuufffff
sto si bona ljubomorna?
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2887 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

surajaa wrote:zanima me da li postoji neko s nase BH javne scene za koga se moze reci da ima dobro izgradjen stil...
Mozda, Dona Ares
Image
:D
:lol:
User avatar
Allenass
Posts: 1398
Joined: 20/04/2010 01:23

#2888 Re: What to wear???

Post by Allenass »

Gospoda Ministarka wrote:
surajaa wrote:zanima me da li postoji neko s nase BH javne scene za koga se moze reci da ima dobro izgradjen stil...
Mozda, Dona Ares
Image
:D
:lol:
Ja bih voljela da joj dotaknem kosu, samo da se uvjerim da je osim što izgleda kao beživotna isušena slama takva i pod rukama. :D
surajaa
Posts: 603
Joined: 23/11/2006 16:07

#2889 Re: What to wear???

Post by surajaa »

Allenass wrote:
Gospoda Ministarka wrote:
surajaa wrote:zanima me da li postoji neko s nase BH javne scene za koga se moze reci da ima dobro izgradjen stil...
Mozda, Dona Ares
Image
:D
:lol:
Ja bih voljela da joj dotaknem kosu, samo da se uvjerim da je osim što izgleda kao beživotna isušena slama takva i pod rukama. :D
Ako te bas zanima, frizer mi je rekao da ima tako jaku kosu da moze da je przi do besvijesti, ja kazem, samo dok jednom ne bukne ta hidrogenska bomba na glavi :D
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2890 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

Kompletna njena pojava, od "sexy"pogleda, make up-a, napucenih usnica je za umrijet od smijeha.
User avatar
Lipstick Jungle
Posts: 273
Joined: 01/09/2011 21:44

#2891 Re: What to wear???

Post by Lipstick Jungle »

meni je kod nje najjaca olovka za usne,
onako smedja
:run:
User avatar
Allenass
Posts: 1398
Joined: 20/04/2010 01:23

#2892 Re: What to wear???

Post by Allenass »

surajaa wrote:Ako te bas zanima, frizer mi je rekao da ima tako jaku kosu da moze da je przi do besvijesti, ja kazem, samo dok jednom ne bukne ta hidrogenska bomba na glavi :D
Ma ovo je već isprženo do besvijesti. Izgleda da i besvijest ima granice :D

Što otračasmo ženu :lol: . Al' stvarno ona je primjer kako se svako sam upropasti.
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2893 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

Allenass wrote:Što otračasmo ženu
Je li javna licnost ili ne? :D

Jooj ima ona jedna iz Srbije, ne mogu joj se sjetiti imena, ruzna ko davo, nesto poput Done Ares, velik nos, celo, tanke usnice... :D
Last edited by Gospoda Ministarka on 25/10/2011 15:02, edited 1 time in total.
User avatar
Allenass
Posts: 1398
Joined: 20/04/2010 01:23

#2894 Re: What to wear???

Post by Allenass »

Gospoda Ministarka wrote:
Allenass wrote:Što otračasmo ženu
Je li javna licnost ili ne? :D

Jooj ima ona jedna iz Srbije, ne mogu joj se sjetiti imena, ruzna do zla Boga, nesto poput Done Ares, velik nos, celo, tanke usnice... :D
Meni su da prostiš sve takve, ne razlikujem ih :D
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#2895 Re: What to wear???

Post by male_okice »

sto se tice mode ja vjerujem svojoj mami :lol: ili barem onome sta kaze a to je: nemoj pratiti modu nosi ono sto ti dobro stoji. Zena je krojac sa preko 20 godina radnog iskustva i stvarno mi je uvijek bila uzor sto se tice oblacenja jer je uvijek lijepo skladno obucena ne previse napadno ali uvijek na neki nacin prava ona sexy elegancija. :D Eh sad ne podrzavam previse napadno oblacenje ni kod muskaraca ni kod zena, valjda bi covjek trebao svojom inteligencijom ili unutrasnjom ljepotom da kazem da plijeni paznju a ne oblacenjem. A sto se tice Tokio-a nije mi bas normalno taj njihov fazon mislim zar bi se iko od nas onako obukao na posao ili otisao djetetu na roditeljski? Bas bi to voljela da vidim, a ni ove Grandovke ne bih uzimala za uzore sto se tice stila elegancije ili bilo cega to je fazon izbaci dupe i sise i dobro je. Covjek treba da se osjeca prvo u svojoj vlastitoj kozi dobro a pa ce i obicna majica i farmerke izgledati super na njemu. Ako to nije slucaj onda dzaba sve kolekcije svijeta. Takodjer sto se tice modnih casopisa ko su fakat oni da meni odredjuju sta je in a sta out kad samo vidim one anoreksicne klinke po onim pistama ma daj pa valjda bi svi trebali onda onako izgledati i zivjeti od 2 mrkve i 4 smrkanja kokaina dnevno ako zelimo da se uklopimo u modu, ili ona Anna Wintour pa zena zadnjih 40 godina ima istu frizuru koja joj jos pritom vala i ne stoji sto ona ne promjeni malo imidz ili ne prati modu...
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2896 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

Allenass wrote:
Gospoda Ministarka wrote:
Allenass wrote:Što otračasmo ženu
Je li javna licnost ili ne? :D

Jooj ima ona jedna iz Srbije, ne mogu joj se sjetiti imena, ruzna do zla Boga, nesto poput Done Ares, velik nos, celo, tanke usnice... :D
Meni su da prostiš sve takve, ne razlikujem ih :D
Nadoh
Image
Goga Sekulić :D , a da ne bi bio off, evo joj i novog imagea :D
Image
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#2897 Re: What to wear???

Post by wewa »

ja plahih tapetaaaaaaaaaa
surajaa
Posts: 603
Joined: 23/11/2006 16:07

#2898 Re: What to wear???

Post by surajaa »

Ne bih da se tema pretvori u olajavanje "poznatih faca", ali mi u BiH zaista nemamo nikoga koga bi uzeli za cestit primjer, nikakav reprezentativni roll model...

Lude ste s komentarima o Doni Ares, ta olovka za usne joj je inace valjda slaba tacka :lol:

A nju ne smijem zaboravit, a geldala sam nedavno, cini mi se na Red carpet (nova tv) reportaza, u kojoj je iznijela sav kičeraj i šund svog ormara, cipele, haljine, torbe zvucnih brand-ova, ali i uz najbolju volju ne mozes sastavit kombinaciju da valja, pa da se roknes...

Image

sminka joj je inace, predivna :lol:
o sebi na upot novinara, kaze:

Ne plašiš se da ćeš sa istim izgledom postati demodirana?

Branka Sovrlić: Pa, ja sam uvek u trendu i ne izlazim iz mode! Imam dugu, pravu kosu, sasvim prirodnu. Kad je u modi kovrdžava, ja je navijem i za čas izgledam po poslednjoj modi! Ne moram da radim na sebi ništa radikalno. Neki mi kažu da bi trebalo da skratim kosu. Najčešće mi to govore koleginice koje su svoju nadogradile! Ne vidim u tome nikakav smisao. Zar da skratim kosu da bih je posle nadogradila? Pa to je potpuno blesavo!
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#2899 Re: What to wear???

Post by ♥ Julianna ♥ »

wewa wrote: to ti je zato sto si ogranicena... znam, jer sam ja zatucana :D
:lol: :lol: :lol: Evo i mene u klubu zatucanih :-D

Brankin make up je totalno che che!
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#2900 Re: What to wear???

Post by swirl »

Pa nije bas da nikoga nemamo. Meni se npr. licno svidja stil oblacenja Lidije Korac. Od frizure, cipela, i garderobe, pa cak i aksesoara koje nosi, meni ona super izgleda.
Post Reply