Zemljotres maloprije..

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#2876 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Mračajski proto »

zlo87 wrote:Gdje trese??? Ja nisam ništa osjetio. :-) :D
Ni ja.
KenCo
Posts: 337
Joined: 25/12/2008 02:47

#2877 Re: Zemljotres maloprije..

Post by KenCo »

opet x-files i zemljotres :)
User avatar
plain vanilla
Posts: 70254
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2878 Re: Zemljotres maloprije..

Post by plain vanilla »

astrid wrote::shock:
..ovo ljuljalo ili :roll:
ja osjetila :oops:
User avatar
fatamorgana
Posts: 26894
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#2879 Re: Zemljotres maloprije..

Post by fatamorgana »

plain vanilla wrote:
astrid wrote::shock:
..ovo ljuljalo ili :roll:
ja osjetila :oops:
emotivna ....
User avatar
plain vanilla
Posts: 70254
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2880 Re: Zemljotres maloprije..

Post by plain vanilla »

fatamorgana wrote:
plain vanilla wrote:
astrid wrote::shock:
..ovo ljuljalo ili :roll:
ja osjetila :oops:
emotivna ....
:lol: :lol: :lol:

najgori si od sve djece :D
User avatar
fatamorgana
Posts: 26894
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#2881 Re: Zemljotres maloprije..

Post by fatamorgana »

plain vanilla wrote: :lol: :lol: :lol:

najgori si od sve djece :D
Image

:D
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#2882 Re: Zemljotres maloprije..

Post by astrid »

..samo se zahebavajte :x
...za svaki slucaj cu pripremiti pidzamu na mede :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70254
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2883 Re: Zemljotres maloprije..

Post by plain vanilla »

astrid wrote:..samo se zahebavajte :x
...za svaki slucaj cu pripremiti pidzamu na mede :D
kosa mi prljava :cry:

btw, registrovana su vec tri, samo su druga dva bila slabija
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#2884 Re: Zemljotres maloprije..

Post by astrid »

plain vanilla wrote:kosa mi prljava :cry:
..i meni :roll:
...kontala sam da mi se ucinilo :roll: ..jos kad sam vidjela da na forumu niko nista nije napisao...eis :roll:
User avatar
fatamorgana
Posts: 26894
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#2885 Re: Zemljotres maloprije..

Post by fatamorgana »

astrid wrote:..samo se zahebavajte :x
...za svaki slucaj cu pripremiti pidzamu na mede :D
Jesil' nazvala svekrvu, da se nije prepala ....
User avatar
plain vanilla
Posts: 70254
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2886 Re: Zemljotres maloprije..

Post by plain vanilla »

astrid wrote:
plain vanilla wrote:kosa mi prljava :cry:
..i meni :roll:
...kontala sam da mi se ucinilo :roll: ..jos kad sam vidjela da na forumu niko nista nije napisao...eis :roll:
sutra cu da se ofarbam, uvijem kosu i sve sto treba :D
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#2887 Re: Zemljotres maloprije..

Post by astrid »

fatamorgana wrote:
astrid wrote:..samo se zahebavajte :x
...za svaki slucaj cu pripremiti pidzamu na mede :D
Jesil' nazvala svekrvu, da se nije prepala ....
Jok..ona spava :D Ne bih da joj san remetim :)
plain vanilla wrote:sutra cu da se ofarbam, uvijem kosu i sve sto treba :D
Nemos nikakva pred komsiluk :D
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2888 Re: Zemljotres maloprije..

Post by sheilak »

vidi se da se niste dovoljno prepali, tj. da ste oguglali :D na sile prirode. :D kad se desi pravi zemljotres (a nadam se da nece, al mi sve ovo nekako suhveli), mislim da cemo istrcavati van u svim oblicima, mirisima, outfitima...nije da ne trebamo paziti kakvi cemo pred komsije :D , ali k'o da gledam da ce nas uhvatiti u najkompromitirajucim izdanjima. kao da vreba... :D
User avatar
Truba
Posts: 93812
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#2889 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Truba »

prpa a ?
a ja spavam ko beba kad trese

međutim kad je vjetar ne mogu zaspati :cry:
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#2890 Re: Zemljotres maloprije..

Post by karanana »

Jos 10 minuta. Ako ce u isto vrijeme ko i zadnje dvije noci.
User avatar
spadalo
Posts: 312
Joined: 31/10/2012 22:32

#2891 Re: Zemljotres maloprije..

Post by spadalo »

karanana wrote:Jos 10 minuta. Ako ce u isto vrijeme ko i zadnje dvije noci.
izgleda fula noćas :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70254
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2892 Re: Zemljotres maloprije..

Post by plain vanilla »

spadalo wrote:
karanana wrote:Jos 10 minuta. Ako ce u isto vrijeme ko i zadnje dvije noci.
izgleda fula noćas :D
dzabe sam frizuricu sredila :lol:
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#2893 Re: Zemljotres maloprije..

Post by astrid »

plain vanilla wrote:
spadalo wrote:
karanana wrote:Jos 10 minuta. Ako ce u isto vrijeme ko i zadnje dvije noci.
izgleda fula noćas :D
dzabe sam frizuricu sredila :lol:
..nije dzabe...sad si spremna :D Skockana k'o lampa :lol:
User avatar
spadalo
Posts: 312
Joined: 31/10/2012 22:32

#2894 Re: Zemljotres maloprije..

Post by spadalo »

iznevjeri me noćas :twisted: čekajući tresozemlj ja zaspah na stolici i trehnuh s nje k' o s kruške
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2895 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Not My Idea »

jel bio il sam ja prolupala?
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#2896 Re: Zemljotres maloprije..

Post by karanana »

meni bukvalno ko da se vazda trese, vazda imam neki osjecaj da bi mogo krenuti i da nesto pucketa. ali u zadnjih nekoliko minuta nisam osjetio nista.
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#2897 Re: Zemljotres maloprije..

Post by I am Happy »

Not My Idea wrote:jel bio il sam ja prolupala?
to drugo :mrgreen:
User avatar
odr0n
Posts: 2082
Joined: 29/07/2012 15:21

#2898 Re: Zemljotres maloprije..

Post by odr0n »

Not My Idea wrote:jel bio il sam ja prolupala?
2012-12-08 22:10:20.0 47min ago 40.41 N 28.42 E 6 3.4 WESTERN TURKEY

Možda si osjetila ovaj u Turskoj. :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#2899 Re: Zemljotres maloprije..

Post by karanana »

kad zatrese veceras.
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#2900 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Ajatolah_ »

Osjetio se u Zenici. ;-)
Post Reply