Ni ja.zlo87 wrote:Gdje trese??? Ja nisam ništa osjetio.![]()
Zemljotres maloprije..
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#2876 Re: Zemljotres maloprije..
-
KenCo
- Posts: 337
- Joined: 25/12/2008 02:47
#2877 Re: Zemljotres maloprije..
opet x-files i zemljotres 
- plain vanilla
- Posts: 70254
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2878 Re: Zemljotres maloprije..
ja osjetilaastrid wrote:![]()
..ovo ljuljalo ili
- fatamorgana
- Posts: 26894
- Joined: 16/02/2010 22:35
- Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće
#2879 Re: Zemljotres maloprije..
emotivna ....plain vanilla wrote:ja osjetilaastrid wrote:![]()
..ovo ljuljalo ili
- plain vanilla
- Posts: 70254
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2880 Re: Zemljotres maloprije..
fatamorgana wrote:emotivna ....plain vanilla wrote:ja osjetilaastrid wrote:![]()
..ovo ljuljalo ili
najgori si od sve djece
- fatamorgana
- Posts: 26894
- Joined: 16/02/2010 22:35
- Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće
#2881 Re: Zemljotres maloprije..
plain vanilla wrote:![]()
![]()
![]()
najgori si od sve djece

- astrid
- Posts: 5243
- Joined: 06/04/2010 21:48
- Location: tu negdje
#2882 Re: Zemljotres maloprije..
..samo se zahebavajte
...za svaki slucaj cu pripremiti pidzamu na mede
...za svaki slucaj cu pripremiti pidzamu na mede
- plain vanilla
- Posts: 70254
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2883 Re: Zemljotres maloprije..
kosa mi prljavaastrid wrote:..samo se zahebavajte![]()
...za svaki slucaj cu pripremiti pidzamu na mede
btw, registrovana su vec tri, samo su druga dva bila slabija
- astrid
- Posts: 5243
- Joined: 06/04/2010 21:48
- Location: tu negdje
#2884 Re: Zemljotres maloprije..
..i meniplain vanilla wrote:kosa mi prljava![]()
...kontala sam da mi se ucinilo
- fatamorgana
- Posts: 26894
- Joined: 16/02/2010 22:35
- Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće
#2885 Re: Zemljotres maloprije..
Jesil' nazvala svekrvu, da se nije prepala ....astrid wrote:..samo se zahebavajte![]()
...za svaki slucaj cu pripremiti pidzamu na mede
- plain vanilla
- Posts: 70254
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2886 Re: Zemljotres maloprije..
sutra cu da se ofarbam, uvijem kosu i sve sto trebaastrid wrote:..i meniplain vanilla wrote:kosa mi prljava![]()
![]()
...kontala sam da mi se ucinilo..jos kad sam vidjela da na forumu niko nista nije napisao...eis
- astrid
- Posts: 5243
- Joined: 06/04/2010 21:48
- Location: tu negdje
#2887 Re: Zemljotres maloprije..
Jok..ona spavafatamorgana wrote:Jesil' nazvala svekrvu, da se nije prepala ....astrid wrote:..samo se zahebavajte![]()
...za svaki slucaj cu pripremiti pidzamu na mede
Nemos nikakva pred komsilukplain vanilla wrote:sutra cu da se ofarbam, uvijem kosu i sve sto treba![]()
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#2888 Re: Zemljotres maloprije..
vidi se da se niste dovoljno prepali, tj. da ste oguglali
na sile prirode.
kad se desi pravi zemljotres (a nadam se da nece, al mi sve ovo nekako suhveli), mislim da cemo istrcavati van u svim oblicima, mirisima, outfitima...nije da ne trebamo paziti kakvi cemo pred komsije
, ali k'o da gledam da ce nas uhvatiti u najkompromitirajucim izdanjima. kao da vreba... 
- Truba
- Posts: 93812
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#2889 Re: Zemljotres maloprije..
prpa a ?
a ja spavam ko beba kad trese
međutim kad je vjetar ne mogu zaspati
a ja spavam ko beba kad trese
međutim kad je vjetar ne mogu zaspati
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2890 Re: Zemljotres maloprije..
Jos 10 minuta. Ako ce u isto vrijeme ko i zadnje dvije noci.
- spadalo
- Posts: 312
- Joined: 31/10/2012 22:32
#2891 Re: Zemljotres maloprije..
izgleda fula noćaskaranana wrote:Jos 10 minuta. Ako ce u isto vrijeme ko i zadnje dvije noci.
- plain vanilla
- Posts: 70254
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2892 Re: Zemljotres maloprije..
dzabe sam frizuricu sredilaspadalo wrote:izgleda fula noćaskaranana wrote:Jos 10 minuta. Ako ce u isto vrijeme ko i zadnje dvije noci.
- astrid
- Posts: 5243
- Joined: 06/04/2010 21:48
- Location: tu negdje
#2893 Re: Zemljotres maloprije..
..nije dzabe...sad si spremnaplain vanilla wrote:dzabe sam frizuricu sredilaspadalo wrote:izgleda fula noćaskaranana wrote:Jos 10 minuta. Ako ce u isto vrijeme ko i zadnje dvije noci.
- spadalo
- Posts: 312
- Joined: 31/10/2012 22:32
#2894 Re: Zemljotres maloprije..
iznevjeri me noćas
čekajući tresozemlj ja zaspah na stolici i trehnuh s nje k' o s kruške
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2895 Re: Zemljotres maloprije..
jel bio il sam ja prolupala?
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2896 Re: Zemljotres maloprije..
meni bukvalno ko da se vazda trese, vazda imam neki osjecaj da bi mogo krenuti i da nesto pucketa. ali u zadnjih nekoliko minuta nisam osjetio nista.
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#2897 Re: Zemljotres maloprije..
to drugoNot My Idea wrote:jel bio il sam ja prolupala?
- odr0n
- Posts: 2082
- Joined: 29/07/2012 15:21
#2898 Re: Zemljotres maloprije..
2012-12-08 22:10:20.0 47min ago 40.41 N 28.42 E 6 3.4 WESTERN TURKEYNot My Idea wrote:jel bio il sam ja prolupala?
Možda si osjetila ovaj u Turskoj.
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2899 Re: Zemljotres maloprije..
kad zatrese veceras.
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#2900 Re: Zemljotres maloprije..
Osjetio se u Zenici. 
