dobar trener,zna od prosjecnog igraca napravit igracinu ali samo je jedan SvicaracPartyBoy wrote:Bil volio da nam se Magath opet vrati na kormilo.simonese wrote:danas Felixu noga
Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2876 Re: Bundesliga
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2877 Re: Bundesliga
7 Bundesligasa u evropskim takmicenjima
6 pobjeda i jedan x
6 pobjeda i jedan x
- ledeni_caj
- Posts: 2834
- Joined: 14/01/2011 18:21
#2878 Re: Bundesliga
Svicarac i niko vise.simonese wrote:dobar trener,zna od prosjecnog igraca napravit igracinu ali samo je jedan SvicaracPartyBoy wrote:Bil volio da nam se Magath opet vrati na kormilo.simonese wrote:danas Felixu noga
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2879 Re: Bundesliga
Ne kontam na kog mislite sa ovim "Svicaras"?! 
- burek_in_space
- Posts: 17290
- Joined: 04/12/2007 16:32
#2880 Re: Bundesliga
Pa valjda Hitzfielda.BHF_Manijak wrote:Ne kontam na kog mislite sa ovim "Svicaras"?!
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2881 Re: Bundesliga
Da, ali to je netacan podatak kojeg su nasi vrli nepismeni sportski komentatori godinama podvaljivali!
Covjek je rodjeni Svabo, a to sto je skoro kompletnu igracku karijeru proveo u Svicarskoj i sto je trenersku tamo poceo ne mijenja taj podatak. Baho and co jasu.... 
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2882 Re: Bundesliga
da,rodjen je u Loerrachu blizu svicarske granice ali ima svicarsko drzavljanstvoBHF_Manijak wrote:Da, ali to je netacan podatak kojeg su nasi vrli nepismeni sportski komentatori godinama podvaljivali!Covjek je rodjeni Svabo, a to sto je skoro kompletnu igracku karijeru proveo u Svicarskoj i sto je trenersku tamo poceo ne mijenja taj podatak. Baho and co jasu....
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#2883 Re: Bundesliga
Zar nema izraelsko?simonese wrote:da,rodjen je u Loerrachu blizu svicarske granice ali ima svicarsko drzavljanstvoBHF_Manijak wrote:Da, ali to je netacan podatak kojeg su nasi vrli nepismeni sportski komentatori godinama podvaljivali!Covjek je rodjeni Svabo, a to sto je skoro kompletnu igracku karijeru proveo u Svicarskoj i sto je trenersku tamo poceo ne mijenja taj podatak. Baho and co jasu....
- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
#2884 Re: Bundesliga
Al' pada snijeg malo je reći
. Eto ga kod nas...
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2885 Re: Bundesliga
Wofsburg prvi put ove sezone igra dobar fudbal
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#2886 Re: Bundesliga
http://www.youtube.com/watch?v=tgAT79VErlAsimonese wrote:Wofsburg prvi put ove sezone igra dobar fudbal
...ovo im je od mene
Prosli vikend mi isti smradovi izbise stoju iz dzepa.
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2887 Re: Bundesliga
sta da ti kazem ?pirmin wrote:http://www.youtube.com/watch?v=tgAT79VErlAsimonese wrote:Wofsburg prvi put ove sezone igra dobar fudbal
...ovo im je od mene![]()
Prosli vikend mi isti smradovi izbise stoju iz dzepa.
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#2889 Re: Bundesliga
golcina glavom sa15 metara
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#2890 Re: Bundesliga
Leverkusen razvalio Bayerna 
- muhafuca
- Posts: 5460
- Joined: 14/03/2012 00:06
#2891 Re: Bundesliga
Pa sad da je razvaliojust principe wrote:Leverkusen razvalio Bayerna
x je bio realan al svejedno bolje da Bayern kiksa sad nego nekad kad bude rutava situacija na tabeli
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2892 Re: Bundesliga
bas takomuhafuca wrote:Pa sad da je razvaliojust principe wrote:Leverkusen razvalio Bayerna-jes' ti vidi'o treći gol?
x je bio realan al svejedno bolje da Bayern kiksa sad nego nekad kad bude rutava situacija na tabeli
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2893 Re: Bundesliga
Kup Njemacke 2. kolo, raspored i satnica...
http://www.kicker.de/news/fussball/dfbp ... eltag.html
http://www.kicker.de/news/fussball/dfbp ... eltag.html
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2894 Re: Bundesliga
Od A do B - preko Aalena do Berlina 
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2895 Re: Bundesliga
Nedjelja 04.11.2012 u 18 sati na ARD-Sportschau: "izvlacenje parova 1/8 finala Kupa Njemacke.
Utakmice 1/8 finala igraju se 18. i 19. decembra...

Saskia Bartusiak, igracica reprezentacije Njemaceke ce izvlaciti parove 1/8 finala... Vrijedi pogledati
Utakmice 1/8 finala igraju se 18. i 19. decembra...

Saskia Bartusiak, igracica reprezentacije Njemaceke ce izvlaciti parove 1/8 finala... Vrijedi pogledati
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2896 Re: Bundesliga
Trio: Watzke, Zorc i Klopp ostaju u BVB-u do 2016

- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2897 Re: Bundesliga
Kraj 1. poluvremena
VfR Aalen - BVB 0:2
Posjed lopte 1% - 99%
VfR Aalen - BVB 0:2
Posjed lopte 1% - 99%
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2898 Re: Bundesliga
Što BVB igra sa prvom postavom haman?
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2899 Re: Bundesliga
Zato sto su ekipe iz druge i trece lige isto opasne ili cak opasnije od ekipa iz prve lige... Nije igrao Reus, izasao je poslije Götze, na poluvremenu Hummels, pa Gündogan... Bio je to laksi trening sinocultima_palabra wrote:Što BVB igra sa prvom postavom haman?
