Bundesliga

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#2876 Re: Bundesliga

Post by simonese »

PartyBoy wrote:
simonese wrote:danas Felixu noga :thumbup:
Bil volio da nam se Magath opet vrati na kormilo. :-D
dobar trener,zna od prosjecnog igraca napravit igracinu ali samo je jedan Svicarac
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#2877 Re: Bundesliga

Post by simonese »

7 Bundesligasa u evropskim takmicenjima
6 pobjeda i jedan x :thumbup:
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2834
Joined: 14/01/2011 18:21

#2878 Re: Bundesliga

Post by ledeni_caj »

simonese wrote:
PartyBoy wrote:
simonese wrote:danas Felixu noga :thumbup:
Bil volio da nam se Magath opet vrati na kormilo. :-D
dobar trener,zna od prosjecnog igraca napravit igracinu ali samo je jedan Svicarac
Svicarac i niko vise. 8) 8)
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2879 Re: Bundesliga

Post by BHF_Manijak »

Ne kontam na kog mislite sa ovim "Svicaras"?! :)
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#2880 Re: Bundesliga

Post by burek_in_space »

BHF_Manijak wrote:Ne kontam na kog mislite sa ovim "Svicaras"?! :)
Pa valjda Hitzfielda.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2881 Re: Bundesliga

Post by BHF_Manijak »

Da, ali to je netacan podatak kojeg su nasi vrli nepismeni sportski komentatori godinama podvaljivali! :roll: Covjek je rodjeni Svabo, a to sto je skoro kompletnu igracku karijeru proveo u Svicarskoj i sto je trenersku tamo poceo ne mijenja taj podatak. Baho and co jasu.... :roll:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#2882 Re: Bundesliga

Post by simonese »

BHF_Manijak wrote:Da, ali to je netacan podatak kojeg su nasi vrli nepismeni sportski komentatori godinama podvaljivali! :roll: Covjek je rodjeni Svabo, a to sto je skoro kompletnu igracku karijeru proveo u Svicarskoj i sto je trenersku tamo poceo ne mijenja taj podatak. Baho and co jasu.... :roll:
da,rodjen je u Loerrachu blizu svicarske granice ali ima svicarsko drzavljanstvo
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#2883 Re: Bundesliga

Post by zlajapravaraja »

simonese wrote:
BHF_Manijak wrote:Da, ali to je netacan podatak kojeg su nasi vrli nepismeni sportski komentatori godinama podvaljivali! :roll: Covjek je rodjeni Svabo, a to sto je skoro kompletnu igracku karijeru proveo u Svicarskoj i sto je trenersku tamo poceo ne mijenja taj podatak. Baho and co jasu.... :roll:
da,rodjen je u Loerrachu blizu svicarske granice ali ima svicarsko drzavljanstvo
Zar nema izraelsko?
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#2884 Re: Bundesliga

Post by ganjeta »

Al' pada snijeg malo je reći :shock: . Eto ga kod nas...
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#2885 Re: Bundesliga

Post by simonese »

Wofsburg prvi put ove sezone igra dobar fudbal
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#2886 Re: Bundesliga

Post by pirmin »

simonese wrote:Wofsburg prvi put ove sezone igra dobar fudbal
http://www.youtube.com/watch?v=tgAT79VErlA
...ovo im je od mene :x

Prosli vikend mi isti smradovi izbise stoju iz dzepa.
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#2887 Re: Bundesliga

Post by simonese »

pirmin wrote:
simonese wrote:Wofsburg prvi put ove sezone igra dobar fudbal
http://www.youtube.com/watch?v=tgAT79VErlA
...ovo im je od mene :x

Prosli vikend mi isti smradovi izbise stoju iz dzepa.
sta da ti kazem ? :D
hau jes no
Posts: 1365
Joined: 28/09/2009 14:22

#2888 Re: Bundesliga

Post by hau jes no »

vedo ubija :thumbup:
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#2889 Re: Bundesliga

Post by just principe »

golcina glavom sa15 metara
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#2890 Re: Bundesliga

Post by just principe »

Leverkusen razvalio Bayerna :dance:
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#2891 Re: Bundesliga

Post by muhafuca »

just principe wrote:Leverkusen razvalio Bayerna :dance:
Pa sad da je razvalio :-) -jes' ti vidi'o treći gol?
x je bio realan al svejedno bolje da Bayern kiksa sad nego nekad kad bude rutava situacija na tabeli
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#2892 Re: Bundesliga

Post by simonese »

muhafuca wrote:
just principe wrote:Leverkusen razvalio Bayerna :dance:
Pa sad da je razvalio :-) -jes' ti vidi'o treći gol?
x je bio realan al svejedno bolje da Bayern kiksa sad nego nekad kad bude rutava situacija na tabeli
bas tako
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2893 Re: Bundesliga

Post by veella »

Kup Njemacke 2. kolo, raspored i satnica...
http://www.kicker.de/news/fussball/dfbp ... eltag.html
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2894 Re: Bundesliga

Post by veella »

Od A do B - preko Aalena do Berlina :thumbup:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2895 Re: Bundesliga

Post by veella »

Nedjelja 04.11.2012 u 18 sati na ARD-Sportschau: "izvlacenje parova 1/8 finala Kupa Njemacke.
Utakmice 1/8 finala igraju se 18. i 19. decembra...
Image

Saskia Bartusiak, igracica reprezentacije Njemaceke ce izvlaciti parove 1/8 finala... Vrijedi pogledati :thumbup:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2896 Re: Bundesliga

Post by veella »

Trio: Watzke, Zorc i Klopp ostaju u BVB-u do 2016 :mrgreen: :thumbup:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2897 Re: Bundesliga

Post by veella »

Kraj 1. poluvremena
VfR Aalen - BVB 0:2
Posjed lopte 1% - 99%
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#2898 Re: Bundesliga

Post by ultima_palabra »

Što BVB igra sa prvom postavom haman?
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2899 Re: Bundesliga

Post by veella »

ultima_palabra wrote:Što BVB igra sa prvom postavom haman?
Zato sto su ekipe iz druge i trece lige isto opasne ili cak opasnije od ekipa iz prve lige... Nije igrao Reus, izasao je poslije Götze, na poluvremenu Hummels, pa Gündogan... Bio je to laksi trening sinoc :thumbup:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2900 Re: Bundesliga

Post by veella »

Zabi ga Vedo opet...
Post Reply