"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
User avatar
Dr.Mr.Fr.
Posts: 1235
Joined: 29/12/2010 12:41

#2876 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Dr.Mr.Fr. »

Pravi majstor...sjedi 5 :D
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#2877 Re: "Majstori" parkiranja

Post by quasar »

100% mu anlaser ili baterija ne valjaju pa pali na zalet... nema druge logike da se ovako parkira
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11041
Joined: 20/10/2006 22:02

#2878 Re: "Majstori" parkiranja

Post by chuchumbamayumbe »

anbfaknlivbl!
SundanceKid
Posts: 1395
Joined: 26/01/2008 23:38

#2879 Re: "Majstori" parkiranja

Post by SundanceKid »

Moze on kad vozi najbolje auto na svijetu! .......sluzbeno...
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#2880 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

SundanceKid wrote:Moze on kad vozi najbolje auto na svijetu! .......sluzbeno...
treba mu sliku poslati gazdi pa da ga gazda malo propita kako se parkira :D
Dendrlix
Posts: 1136
Joined: 09/05/2005 14:14
Location: Sarajevo

#2881 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Dendrlix »

Image

Yes, it's a woman!

Sjedila kraljica u autu i cekala nekog jedno 15 min.
drekalica28
Posts: 27177
Joined: 29/05/2008 11:07

#2882 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drekalica28 »

Ja svaki put kad krenem nekog slikat kako se bezze parkirao, lijepo me strah uhvati da će me zaskočiti pa klepiti sa nečim po glavi. :oops:
Kakvih budala ima...sve je moguće. :roll:
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#2883 Re: "Majstori" parkiranja

Post by quasar »

Nije tema, ali je bilo nevjerovatno. Nisam slikao iz razloga sto mi riknula baterija u telefonu, a desavalo se ovo:

U mercatoru, Audi A4 nova tipa, talijanske table, nasa dijaspora, korektno parkiran. Vozac, utegnuta plavusa srednjih godina. Likovi, recena plavusa, trasnportni radnik Mercatora i jedna ves masina.

Boginaj je nagovorila momka da joj ubaci novu ves masinu u A4, i posto moze uci samo na prednja vrata NEKAKO :? (volio bih da sam vidio taj dio) decko se ziv polomi da je nekako smjesti na prednji cic audija...

I otisla je ona tako, a sad da pricamo o bezbjednosti u saobracaju dok ti ves masina stoji kraj vozaca, zaklanja pogled u desni retrovizor, centralni retrovizor, ometa mjenjanje brzina, leta po kabini dok skreces i kocis.....ne znam ima li smisla.
Uglavnom prizor nevjerovatan, bilo mi poslije zao sto ne slikah, ali ne dade se. Ne zanm je li stigla gdje je posla, koliko je stete na audiju bilo, i ko je tu masinu vadio iz tog auta.... svasta u boszijoj basti, zbog 20 maraka za taksi.
Mlad i Nevin
Posts: 2365
Joined: 07/11/2010 16:05

#2884 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Mlad i Nevin »

Image

Haj da nikom ne smetam, najbolje ovako na srediti ostavit :D
Dendrlix
Posts: 1136
Joined: 09/05/2005 14:14
Location: Sarajevo

#2885 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Dendrlix »

Po meni je ovaj korektno ostavio auto. Nikom ne smeta a i parking nije iscrtan.

I ja bih ga ovako ostavio. Pod uslovom da nema "normalnog mjesta"

:skoljka:
User avatar
Don Zivconi
Posts: 1242
Joined: 08/03/2011 09:09
Location: Pitaj Druga TiTa

#2886 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Don Zivconi »

Image

Malo hlada nije na odmet :mrgreen: a parking od 10.000m2 je pet metara ispred
Mlad i Nevin
Posts: 2365
Joined: 07/11/2010 16:05

#2887 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Mlad i Nevin »

Dendrlix wrote:Po meni je ovaj korektno ostavio auto. Nikom ne smeta a i parking nije iscrtan.

I ja bih ga ovako ostavio. Pod uslovom da nema "normalnog mjesta"

:skoljka:
A ne vidiš mjesto tamo pored duje? :skoljka:
User avatar
said89
Posts: 65
Joined: 16/04/2011 14:29

#2888 Re: "Majstori" parkiranja

Post by said89 »

Mlad i Nevin wrote:Image

Haj da nikom ne smetam, najbolje ovako na srediti ostavit :D
haha kako nesmeta... u ovom slucaju svakom parkiranom autu na neki nacin otezava izlazak sa parkinga :D
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#2889 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Cafe Camargue »

said89 wrote:
Mlad i Nevin wrote:Image

Haj da nikom ne smetam, najbolje ovako na srediti ostavit :D
haha kako nesmeta... u ovom slucaju svakom parkiranom autu na neki nacin otezava izlazak sa parkinga :D
otežava..al onima koji ne znaju vozit :D
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#2890 Re: "Majstori" parkiranja

Post by semmy »

said89 wrote:
Mlad i Nevin wrote:Image

Haj da nikom ne smetam, najbolje ovako na srediti ostavit :D
haha kako nesmeta... u ovom slucaju svakom parkiranom autu na neki nacin otezava izlazak sa parkinga :D
iskreno ja ne kontam u cemu je pogrijesio
User avatar
Rauber
Posts: 1104
Joined: 07/05/2009 16:47

#2891 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Rauber »

Ovaj svaki dan ovako parkira
Image

Uploaded with ImageShack.us

A za ovo se mjesto jagme :-) uvijek neko ima parkiran... inace ovo je prolaz sa dvije trake
Image

Uploaded with ImageShack.us
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#2892 Re: "Majstori" parkiranja

Post by quasar »

kakavdanakneiskustvu wrote:
zar nije ispravno kazati novi tip?
Jeste, ali ovo nije knjizevni klub. Pisano je u slengu. Nije ti bilo mrsko zbog toga postati?
Ima jos slengovskih izraza i tipfelera koje nisam editovao jer sam smatrao da je dovoljno jasno.
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#2893 Re: "Majstori" parkiranja

Post by johntra »

Što brišete tablice, nek se vide papci i stručnjaci...
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#2894 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Cholina_Lokica »

said89 wrote:haha kako nesmeta... u ovom slucaju svakom parkiranom autu na neki nacin otezava izlazak sa parkinga :D
De ba, fapa mozes isparkirati koliko mjesta ima izmedju njega i drugih auta :-)
User avatar
daxon
Posts: 1590
Joined: 13/12/2010 12:10

#2895 Re: "Majstori" parkiranja

Post by daxon »

Rauber wrote:Ovaj svaki dan ovako parkira
Image

Uploaded with ImageShack.us
Vjerovatno se garaža plaća, a ovaj "gospodin" želi da mu auto bude natkriveno ali da ne plati :-)
User avatar
said89
Posts: 65
Joined: 16/04/2011 14:29

#2896 Re: "Majstori" parkiranja

Post by said89 »

Cholina_Lokica wrote:
said89 wrote:haha kako nesmeta... u ovom slucaju svakom parkiranom autu na neki nacin otezava izlazak sa parkinga :D
De ba, fapa mozes isparkirati koliko mjesta ima izmedju njega i drugih auta :-)
ma da, ima mjesta da nas je dvjesta :D ma mislim na to da je lik ostavio auto na sredini parkinga gdje postoji mogucnost da svakom parkiranom autu blokira izlazak sa parkinga, mada u ovoj situaciji to nije slucaj ali je imao mjesta da se parkira na mjesto predvidjeno za parkiranje... u ovom slucaju nije neka tolika frka bila da ga bas na sredini ostavi, imao je mjesta tamo pored duje :D

ali iz neke kulture parkiranja, jbg glupo i neprofesionalno je ostaviti auto na sredini parkiga bez obzira ometao ti druge ili ne, jer nisu bezveze ostavili neiscrtane linije za parking :D ovo je bosna i parkiras gdje stignes ili ti je "najlakse".. kod nas u Konjicu imas toga koliko hoces... znak zaustavljanja i parkiranja a oko znaka parkirano redovno 10ak automobila... kud ces dalje :D
User avatar
said89
Posts: 65
Joined: 16/04/2011 14:29

#2897 Re: "Majstori" parkiranja

Post by said89 »

Cafe Camargue wrote:
said89 wrote:
Mlad i Nevin wrote:Image

Haj da nikom ne smetam, najbolje ovako na srediti ostavit :D
haha kako nesmeta... u ovom slucaju svakom parkiranom autu na neki nacin otezava izlazak sa parkinga :D
otežava..al onima koji ne znaju vozit :D
haha necemo sad u detalje :D
User avatar
Don Zivconi
Posts: 1242
Joined: 08/03/2011 09:09
Location: Pitaj Druga TiTa

#2898 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Don Zivconi »

Image

Image

malo mu fali u lift da ga parkira :lol:
User avatar
said89
Posts: 65
Joined: 16/04/2011 14:29

#2899 Re: "Majstori" parkiranja

Post by said89 »

Don Zivconi wrote:Image

Image

malo mu fali u lift da ga parkira :lol:
Ovu drugu sliku netreba posebno ni komentarisati, moze ga parkirati gdje god hoce :-)
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#2900 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

Don Zivconi wrote:Image
tek poplocali ovaj dio a papci nastoje da uniste. pa cemo mi opet iz budzeta poplocavati.
Locked