"Majstori" parkiranja
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Dr.Mr.Fr.
- Posts: 1235
- Joined: 29/12/2010 12:41
#2876 Re: "Majstori" parkiranja
Pravi majstor...sjedi 5 
- quasar
- Posts: 3646
- Joined: 14/11/2009 21:02
- Location: Samobanovan...
#2877 Re: "Majstori" parkiranja
100% mu anlaser ili baterija ne valjaju pa pali na zalet... nema druge logike da se ovako parkira
- chuchumbamayumbe
- Posts: 11041
- Joined: 20/10/2006 22:02
#2878 Re: "Majstori" parkiranja
anbfaknlivbl!
-
SundanceKid
- Posts: 1395
- Joined: 26/01/2008 23:38
#2879 Re: "Majstori" parkiranja
Moze on kad vozi najbolje auto na svijetu! .......sluzbeno...
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#2880 Re: "Majstori" parkiranja
treba mu sliku poslati gazdi pa da ga gazda malo propita kako se parkiraSundanceKid wrote:Moze on kad vozi najbolje auto na svijetu! .......sluzbeno...
-
Dendrlix
- Posts: 1136
- Joined: 09/05/2005 14:14
- Location: Sarajevo
#2881 Re: "Majstori" parkiranja

Yes, it's a woman!
Sjedila kraljica u autu i cekala nekog jedno 15 min.
-
drekalica28
- Posts: 27177
- Joined: 29/05/2008 11:07
#2882 Re: "Majstori" parkiranja
Ja svaki put kad krenem nekog slikat kako se bezze parkirao, lijepo me strah uhvati da će me zaskočiti pa klepiti sa nečim po glavi.
Kakvih budala ima...sve je moguće.
Kakvih budala ima...sve je moguće.
- quasar
- Posts: 3646
- Joined: 14/11/2009 21:02
- Location: Samobanovan...
#2883 Re: "Majstori" parkiranja
Nije tema, ali je bilo nevjerovatno. Nisam slikao iz razloga sto mi riknula baterija u telefonu, a desavalo se ovo:
U mercatoru, Audi A4 nova tipa, talijanske table, nasa dijaspora, korektno parkiran. Vozac, utegnuta plavusa srednjih godina. Likovi, recena plavusa, trasnportni radnik Mercatora i jedna ves masina.
Boginaj je nagovorila momka da joj ubaci novu ves masinu u A4, i posto moze uci samo na prednja vrata NEKAKO
(volio bih da sam vidio taj dio) decko se ziv polomi da je nekako smjesti na prednji cic audija...
I otisla je ona tako, a sad da pricamo o bezbjednosti u saobracaju dok ti ves masina stoji kraj vozaca, zaklanja pogled u desni retrovizor, centralni retrovizor, ometa mjenjanje brzina, leta po kabini dok skreces i kocis.....ne znam ima li smisla.
Uglavnom prizor nevjerovatan, bilo mi poslije zao sto ne slikah, ali ne dade se. Ne zanm je li stigla gdje je posla, koliko je stete na audiju bilo, i ko je tu masinu vadio iz tog auta.... svasta u boszijoj basti, zbog 20 maraka za taksi.
U mercatoru, Audi A4 nova tipa, talijanske table, nasa dijaspora, korektno parkiran. Vozac, utegnuta plavusa srednjih godina. Likovi, recena plavusa, trasnportni radnik Mercatora i jedna ves masina.
Boginaj je nagovorila momka da joj ubaci novu ves masinu u A4, i posto moze uci samo na prednja vrata NEKAKO
I otisla je ona tako, a sad da pricamo o bezbjednosti u saobracaju dok ti ves masina stoji kraj vozaca, zaklanja pogled u desni retrovizor, centralni retrovizor, ometa mjenjanje brzina, leta po kabini dok skreces i kocis.....ne znam ima li smisla.
Uglavnom prizor nevjerovatan, bilo mi poslije zao sto ne slikah, ali ne dade se. Ne zanm je li stigla gdje je posla, koliko je stete na audiju bilo, i ko je tu masinu vadio iz tog auta.... svasta u boszijoj basti, zbog 20 maraka za taksi.
-
Mlad i Nevin
- Posts: 2365
- Joined: 07/11/2010 16:05
#2884 Re: "Majstori" parkiranja

Haj da nikom ne smetam, najbolje ovako na srediti ostavit
-
Dendrlix
- Posts: 1136
- Joined: 09/05/2005 14:14
- Location: Sarajevo
#2885 Re: "Majstori" parkiranja
Po meni je ovaj korektno ostavio auto. Nikom ne smeta a i parking nije iscrtan.
I ja bih ga ovako ostavio. Pod uslovom da nema "normalnog mjesta"

I ja bih ga ovako ostavio. Pod uslovom da nema "normalnog mjesta"
- Don Zivconi
- Posts: 1242
- Joined: 08/03/2011 09:09
- Location: Pitaj Druga TiTa
#2886 Re: "Majstori" parkiranja

Malo hlada nije na odmet
-
Mlad i Nevin
- Posts: 2365
- Joined: 07/11/2010 16:05
#2887 Re: "Majstori" parkiranja
A ne vidiš mjesto tamo pored duje?Dendrlix wrote:Po meni je ovaj korektno ostavio auto. Nikom ne smeta a i parking nije iscrtan.
I ja bih ga ovako ostavio. Pod uslovom da nema "normalnog mjesta"
- said89
- Posts: 65
- Joined: 16/04/2011 14:29
#2888 Re: "Majstori" parkiranja
haha kako nesmeta... u ovom slucaju svakom parkiranom autu na neki nacin otezava izlazak sa parkingaMlad i Nevin wrote:
Haj da nikom ne smetam, najbolje ovako na srediti ostavit
-
Cafe Camargue
- Posts: 1048
- Joined: 25/09/2008 22:55
#2889 Re: "Majstori" parkiranja
otežava..al onima koji ne znaju vozitsaid89 wrote:haha kako nesmeta... u ovom slucaju svakom parkiranom autu na neki nacin otezava izlazak sa parkingaMlad i Nevin wrote:
Haj da nikom ne smetam, najbolje ovako na srediti ostavit
- semmy
- Posts: 2610
- Joined: 02/02/2007 09:23
- Location: mars
#2890 Re: "Majstori" parkiranja
iskreno ja ne kontam u cemu je pogrijesiosaid89 wrote:haha kako nesmeta... u ovom slucaju svakom parkiranom autu na neki nacin otezava izlazak sa parkingaMlad i Nevin wrote:
Haj da nikom ne smetam, najbolje ovako na srediti ostavit
- Rauber
- Posts: 1104
- Joined: 07/05/2009 16:47
#2891 Re: "Majstori" parkiranja
Ovaj svaki dan ovako parkira

Uploaded with ImageShack.us
A za ovo se mjesto jagme
uvijek neko ima parkiran... inace ovo je prolaz sa dvije trake

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
A za ovo se mjesto jagme

Uploaded with ImageShack.us
- quasar
- Posts: 3646
- Joined: 14/11/2009 21:02
- Location: Samobanovan...
#2892 Re: "Majstori" parkiranja
Jeste, ali ovo nije knjizevni klub. Pisano je u slengu. Nije ti bilo mrsko zbog toga postati?kakavdanakneiskustvu wrote:
zar nije ispravno kazati novi tip?
Ima jos slengovskih izraza i tipfelera koje nisam editovao jer sam smatrao da je dovoljno jasno.
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#2893 Re: "Majstori" parkiranja
Što brišete tablice, nek se vide papci i stručnjaci...
- Cholina_Lokica
- Posts: 11119
- Joined: 20/10/2008 23:16
- Location: ...
#2894 Re: "Majstori" parkiranja
De ba, fapa mozes isparkirati koliko mjesta ima izmedju njega i drugih autasaid89 wrote:haha kako nesmeta... u ovom slucaju svakom parkiranom autu na neki nacin otezava izlazak sa parkinga
- daxon
- Posts: 1590
- Joined: 13/12/2010 12:10
#2895 Re: "Majstori" parkiranja
Vjerovatno se garaža plaća, a ovaj "gospodin" želi da mu auto bude natkriveno ali da ne plati
- said89
- Posts: 65
- Joined: 16/04/2011 14:29
#2896 Re: "Majstori" parkiranja
ma da, ima mjesta da nas je dvjestaCholina_Lokica wrote:De ba, fapa mozes isparkirati koliko mjesta ima izmedju njega i drugih autasaid89 wrote:haha kako nesmeta... u ovom slucaju svakom parkiranom autu na neki nacin otezava izlazak sa parkinga
ali iz neke kulture parkiranja, jbg glupo i neprofesionalno je ostaviti auto na sredini parkiga bez obzira ometao ti druge ili ne, jer nisu bezveze ostavili neiscrtane linije za parking
- said89
- Posts: 65
- Joined: 16/04/2011 14:29
#2897 Re: "Majstori" parkiranja
haha necemo sad u detaljeCafe Camargue wrote:otežava..al onima koji ne znaju vozitsaid89 wrote:haha kako nesmeta... u ovom slucaju svakom parkiranom autu na neki nacin otezava izlazak sa parkingaMlad i Nevin wrote:
Haj da nikom ne smetam, najbolje ovako na srediti ostavit
- Don Zivconi
- Posts: 1242
- Joined: 08/03/2011 09:09
- Location: Pitaj Druga TiTa
#2898 Re: "Majstori" parkiranja


malo mu fali u lift da ga parkira
- said89
- Posts: 65
- Joined: 16/04/2011 14:29
#2899 Re: "Majstori" parkiranja
Ovu drugu sliku netreba posebno ni komentarisati, moze ga parkirati gdje god hoceDon Zivconi wrote:
malo mu fali u lift da ga parkira
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#2900 Re: "Majstori" parkiranja
tek poplocali ovaj dio a papci nastoje da uniste. pa cemo mi opet iz budzeta poplocavati.Don Zivconi wrote:
