Aktuelnosti: FK Sarajevo
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2876 Re: FK Sarajevo
ocekujem jedan depozit od barem 5 tisuca na saranovicev racun u znak zahvalnosti od FKS.
ko je bio, znat ce o cemu pricam.
ko je bio, znat ce o cemu pricam.
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#2877 Re: FK Sarajevo
Moras se ti javiti
Prvih 20 minuta vrlo dobro, ostalo truba... imali smo puno nesto kornera, a Olimpik nijedan ja mislim, ali djaba kad oni ne znaju ubaciti kako treba... oko 5000 na stadionu
-
Fordas
- Posts: 1430
- Joined: 30/01/2008 13:17
- Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?
#2878 Re: FK Sarajevo
Utakmica je bilakaranana wrote:ocekujem jedan depozit od barem 5 tisuca na saranovicev racun u znak zahvalnosti od FKS.
ko je bio, znat ce o cemu pricam.
Potez saranovica da ne puca je tuga i zalost
- campa_xxx
- Posts: 4082
- Joined: 23/11/2007 22:04
- Location: Metropola
#2879 Re: FK Sarajevo
Plafon 1500...Olimpik imao dvije 100% prilike da izjednaci, da su se napadaci malo bolje snasli kad su istrcali pred Alaima...KPNCTNJAH wrote:Moras se ti javitiPrvih 20 minuta vrlo dobro, ostalo truba... imali smo puno nesto kornera, a Olimpik nijedan ja mislim, ali djaba kad oni ne znaju ubaciti kako treba... oko 5000 na stadionu
-
IlijaLadin
- Posts: 1218
- Joined: 24/10/2004 23:46
- Location: Soli
#2880 Re: FK Sarajevo
Mene je Sarajevo razočaralo u nastavku. Gledao sam onaj meč na Tušnju. Jedino se vidjelo da je vezni red jak, ali bez puno efekta. Vidim da je situacija ista i u ostalim utakmicama nastavka.
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#2881 Re: FK Sarajevo
o kakvom ti plafnu pricas oko 3500 nas je bilo bacampa_xxx wrote:Plafon 1500...Olimpik imao dvije 100% prilike da izjednaci, da su se napadaci malo bolje snasli kad su istrcali pred Alaima...KPNCTNJAH wrote:Moras se ti javitiPrvih 20 minuta vrlo dobro, ostalo truba... imali smo puno nesto kornera, a Olimpik nijedan ja mislim, ali djaba kad oni ne znaju ubaciti kako treba... oko 5000 na stadionu
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
-
samo_ovaj_put
- Posts: 1001
- Joined: 16/10/2009 15:33
#2883 Re: FK Sarajevo
pa dobro
ne treba sad pretjerivati,nismo mi zeljovci da bubamo cifre
3000,od toga dvije na sjeveru
navijanje odlicno,igra jadna
ne treba sad pretjerivati,nismo mi zeljovci da bubamo cifre
3000,od toga dvije na sjeveru
navijanje odlicno,igra jadna
- lerdi
- Posts: 3511
- Joined: 14/02/2008 00:52
- Location: Sarajevo
#2884 Re: FK Sarajevo
Bilo je sigurno između 1500 i 2000 na istoku. Dosta je raje došlo u toku utakmice.samo_ovaj_put wrote:pa dobro
ne treba sad pretjerivati,nismo mi zeljovci da bubamo cifre
3000,od toga dvije na sjeveru
navijanje odlicno,igra jadna
-
Fordas
- Posts: 1430
- Joined: 30/01/2008 13:17
- Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?
#2885 Re: FK Sarajevo
dvije na sjeveru i vise od dvije na ostalim tribinama, zar je to tesko skontatisamo_ovaj_put wrote:pa dobro
ne treba sad pretjerivati,nismo mi zeljovci da bubamo cifre
3000,od toga dvije na sjeveru
navijanje odlicno,igra jadna
Da hoce na svakoj utakmici biti ovoliko ja bih bio zadovoljan. Kako god, vise ljudi nego protiv modrice
-
totem
- Posts: 2
- Joined: 21/03/2010 16:12
#2886 Re: FK Sarajevo
Zanima me sto se tocno dogodilo u konjicu. Ako neko zna neka napise.
-
Fordas
- Posts: 1430
- Joined: 30/01/2008 13:17
- Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?
#2887 Re: FK Sarajevo
registrovan danas i zanima ga sve o konjicu, e dobar si.... evo ide,ide.... 
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#2888 Re: FK Sarajevo
isla masa u sumu da nabere jagoda i pojede je vuk..strasno jaranetotem wrote:Zanima me sto se tocno dogodilo u konjicu. Ako neko zna neka napise.
-
Utokkha
- Posts: 850
- Joined: 20/05/2008 14:52
#2889 Re: FK Sarajevo
- udri bola'!totem wrote:Zanima me sto se tocno dogodilo u konjicu. Ako neko zna neka napise.
- nemojte me ba, molim vas...
-
Bijeli_sa
- Posts: 186
- Joined: 13/07/2008 22:13
#2890 Re: FK Sarajevo
Bilo je u Konjicu, da je navijacka grupa Ultrasi, vjerovatno ugasena, kao i skripari...ali o tome cemo kada dodje vrijeme.
Nego nase Sarajevo igra sada 3 utakmice u gostima, Sloboda, Travnik, Laktasi...
hohohohoho....ne znam zasto to mislim, ali ocekujem da ce Sarajevo bljesnuti u narednim utakmicama, iz ove 3 utakmice, po meni zadovoljan i sa 3 boda, jer ostali nece daleko otici, a i dolaze nam na kosevo, sa 6 vec pravimo dramu i sigurno drzimo titulu u nasim rukama, znaci 6 bodova, sampioni sasvim sigurno...sa 3...hmm depresija i borba do kraja....sa 0 o tome ne treba ni komentarisati.... Dali mi mozemo uzeti 6 ili 5 bodova u naredne 3 utakmice...???????? 
Nego nase Sarajevo igra sada 3 utakmice u gostima, Sloboda, Travnik, Laktasi...
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#2891 Re: FK Sarajevo
Ako Bog daBijeli_sa wrote:Bilo je u Konjicu, da je navijacka grupa Ultrasi, vjerovatno ugasena, kao i skripari...ali o tome cemo kada dodje vrijeme.
Nego nase Sarajevo igra sada 3 utakmice u gostima, Sloboda, Travnik, Laktasi...hohohohoho....ne znam zasto to mislim, ali ocekujem da ce Sarajevo bljesnuti u narednim utakmicama, iz ove 3 utakmice, po meni zadovoljan i sa 3 boda, jer ostali nece daleko otici, a i dolaze nam na kosevo, sa 6 vec pravimo dramu i sigurno drzimo titulu u nasim rukama, znaci 6 bodova, sampioni sasvim sigurno...sa 3...hmm depresija i borba do kraja....sa 0 o tome ne treba ni komentarisati.... Dali mi mozemo uzeti 6 ili 5 bodova u naredne 3 utakmice...????????
Titula za Vedrana
-
Fordas
- Posts: 1430
- Joined: 30/01/2008 13:17
- Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?
#2892 Re: FK Sarajevo
Sta je ovo i avaz i oslobodjenje napisali da je bilo 5.000 gledalaca
kazu uskoro ce i izbori
kazu uskoro ce i izbori
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#2893 Re: FK Sarajevo
Hordanje protiv Olimpika.
Prvo poluvrijeme.
Drugo poluvrijeme.
edit: moram dodatgi jos,obje nove pjesme vrh,al' ova druga jako jako dobra i pjevljiva
"...aleeealleeaa aallee pjesma Hordi ori se...
...na sjeveru uvijek spica...
....kad' Saraj'vo bori se..."
Prvo poluvrijeme.
Drugo poluvrijeme.
edit: moram dodatgi jos,obje nove pjesme vrh,al' ova druga jako jako dobra i pjevljiva
"...aleeealleeaa aallee pjesma Hordi ori se...
...na sjeveru uvijek spica...
....kad' Saraj'vo bori se..."
Last edited by -LIBERO- on 22/03/2010 18:44, edited 1 time in total.
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#2894 Re: FK Sarajevo
kontam nesto kakav bi scenarij mogao biti u tz ?
prvi je da ce nas satrat tamo i sudije i igraci i u svlacionicama i na svakom planu da ce nas *ebat u zdrav mozak i naravno necemo moci ni boda izvuci, a drugi je da ce to ici glatko neka stimaljka ukoliko bude na kladionici se moglo sta odigrati
sumnjam u nasu dobru igru tamo tako da se oslanjam jedino na srecu i stimaljku neku
da su uzeli 3 boda sad u zenici ne bi tu bilo problema mogli bi se sta i dogovoriti
a ovak
sto se laktasa tice mislim da ako chala krene otvoreno i bez nekog ispitivanja i branjenja 0 0 od pocetka imamo onda sanse, jer su laktasi sad prava ekipa koja igra da se nadigrava a nisam nesh cuo da se neko zalio na sudjenje tamo. po meni su sada jedni od jacih u ligi al eto kasno su se doveli u red
ukoliko bude valjanja i cuvanja rezultata i igre s 1 spicem tu nam je talashika.
u travniku ne ocekujem ni bod. dudic i kompanija standardno dobri protiv nas a i to ce biti praznik ionako kad dodjemo pa ce se cobanija naloziti. tako da ako ne budemo jedino nekim cudom pucali od snage ne ocekujem nish spektakularno. mada sam primjetio da travnik sve pobjede ostvaruje u prvih 45' tako da mozda da se stisnemo prvo poluvrijeme i svjesno im prepustimo incijativu a onda zadnjih 25 minuta kad oni fizicki padnu ko i obicno pokusati ih satrati
sve u svemu trebamo u narednih 5 tekmi od kojih su 4 u gostima a jos jedna je protiv celika mi trebamo pobjedu kuci i minimalno 3-5 bodova na strani.
i po meni velez ce da odluci na neki nacin prvaka jer sve kandidate docekuje kuci. sarajevo su dobili imaju sad jos zelju,siroki,borac i zrinjski.
prvi je da ce nas satrat tamo i sudije i igraci i u svlacionicama i na svakom planu da ce nas *ebat u zdrav mozak i naravno necemo moci ni boda izvuci, a drugi je da ce to ici glatko neka stimaljka ukoliko bude na kladionici se moglo sta odigrati
sto se laktasa tice mislim da ako chala krene otvoreno i bez nekog ispitivanja i branjenja 0 0 od pocetka imamo onda sanse, jer su laktasi sad prava ekipa koja igra da se nadigrava a nisam nesh cuo da se neko zalio na sudjenje tamo. po meni su sada jedni od jacih u ligi al eto kasno su se doveli u red
u travniku ne ocekujem ni bod. dudic i kompanija standardno dobri protiv nas a i to ce biti praznik ionako kad dodjemo pa ce se cobanija naloziti. tako da ako ne budemo jedino nekim cudom pucali od snage ne ocekujem nish spektakularno. mada sam primjetio da travnik sve pobjede ostvaruje u prvih 45' tako da mozda da se stisnemo prvo poluvrijeme i svjesno im prepustimo incijativu a onda zadnjih 25 minuta kad oni fizicki padnu ko i obicno pokusati ih satrati
sve u svemu trebamo u narednih 5 tekmi od kojih su 4 u gostima a jos jedna je protiv celika mi trebamo pobjedu kuci i minimalno 3-5 bodova na strani.
i po meni velez ce da odluci na neki nacin prvaka jer sve kandidate docekuje kuci. sarajevo su dobili imaju sad jos zelju,siroki,borac i zrinjski.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2895 Re: FK Sarajevo
i da uzmemo 3 boda u tuzli kako treba, opet ce reci da je namjestaljka 
-
El_comadante
- Posts: 9042
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#2896 Re: FK Sarajevo
teško če Sarajevo biti šampion jer očajno igraju. teške pobjede protiv slabijih ekipa na Koševu a šta če biti kada dpče Široki, Željo ili Borac?! ako vako nastave bar če jedna ekipa od pobrojanih da uzmu bod na Koševu. nama sad treba 6 bodova u gostima al to je teško kako su igrali do sda. ja mislim da če nakon ove 3 gotujuče utakmice biti plus o na našem kontu jer nisu do sada ništa pokazali.
- slucajan
- Posts: 603
- Joined: 10/04/2008 10:08
- Location: u najgorem slucaju, jedan korak ispred...
#2897 Re: FK Sarajevo
Nakon prve četiri utakmice i blago rečeno jadne igre našeg tima, nisam više optimista, mislim da će titula doći u pitanje, ali da ćemo je na kraju i osvojiti
Nikako mi ne ulazi u glavu da se sa istom (trebalo bi biti i uigranijom) ekipom od one iz prvog dijela prvenstva mučimo već četiri utakmice. Valjda ćemo negdje proraditi, evo nam tri gostovanja i odlične prilike za to, protivnici po mjeri, uključujući i Slobodu, jer protiv njih ne možemo nikako ponoviti igru iz "prve utakmice". Sedam bodova sasvim dovoljno
Nikako mi ne ulazi u glavu da se sa istom (trebalo bi biti i uigranijom) ekipom od one iz prvog dijela prvenstva mučimo već četiri utakmice. Valjda ćemo negdje proraditi, evo nam tri gostovanja i odlične prilike za to, protivnici po mjeri, uključujući i Slobodu, jer protiv njih ne možemo nikako ponoviti igru iz "prve utakmice". Sedam bodova sasvim dovoljno
-
Bijeli_sa
- Posts: 186
- Joined: 13/07/2008 22:13
#2898 Re: FK Sarajevo
Sloboda-Sarajevo 0-2
Travnik-Sarajevo 0-3
Laktasi-Sarajevo 0-1
Titula nece doci u pitanje...
Travnik-Sarajevo 0-3
Laktasi-Sarajevo 0-1
Titula nece doci u pitanje...
-
Max Bunker
- Posts: 2406
- Joined: 19/03/2010 00:16
#2899 Re: FK Sarajevo
Sarajevo-Sloboda X ( bez Skore, bez pola ekipe-TESKO da mozemo uzeti tri boda )
Travnik-Sarajevo 2
Laktasi-Sarajevo 1X
Iskreno, ne znam ni sto bi igrali u Tuzli
Cak mislim da ako odigramo utakmicu, to znaci da prihvacamo odluku Saveza i automatski gubimo pravo zalbe UEFI. Drugim rijecima, popisali bi se sami na sebe, na principe i na pravo i pravdu.
Travnik-Sarajevo 2
Laktasi-Sarajevo 1X
Iskreno, ne znam ni sto bi igrali u Tuzli
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#2900 Re: FK Sarajevo
neka je, sta falitodd_smith wrote:i da uzmemo 3 boda u tuzli kako treba, opet ce reci da je namjestaljka
