Kineski mobiteli
Moderator: Benq
-
romeomoraprezivjeti
- Posts: 1632
- Joined: 15/09/2012 14:06
- Location: SARAJEVO
#2876 Re: Kineski mobiteli
Valjaju li sta ovi kinezi,intex,iocean itd???????
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2877 Re: Kineski mobiteli
intex je iz indijeromeomoraprezivjeti wrote:Valjaju li sta ovi kinezi,intex,iocean itd???????
-
romeomoraprezivjeti
- Posts: 1632
- Joined: 15/09/2012 14:06
- Location: SARAJEVO
#2878 Re: Kineski mobiteli
Na ovom sto sam ja gledao,pise made in china,al' ne bi me cudilo i da je iz Kine?! Nedavno naletio na neku indijsku stranicu,kad tamo masa prestigio mobitela pod imenom nekog indijskog proizvodjaca.kloniran wrote:intex je iz indijeromeomoraprezivjeti wrote:Valjaju li sta ovi kinezi,intex,iocean itd???????
-
romeomoraprezivjeti
- Posts: 1632
- Joined: 15/09/2012 14:06
- Location: SARAJEVO
#2879 Re: Kineski mobiteli
Na ovom sto sam ja gledao,pise made in china,al' ne bi me cudilo i da je iz Kine?! Nedavno naletio na neku indijsku stranicu,kad tamo masa prestigio mobitela pod imenom nekog indijskog proizvodjaca.kloniran wrote:intex je iz indijeromeomoraprezivjeti wrote:Valjaju li sta ovi kinezi,intex,iocean itd???????
- drug_profi
- Posts: 65411
- Joined: 16/07/2012 16:00
#2880 Re: Kineski mobiteli
Jeste li uzeli u obzir ovu trgovinu. Mozda se isplati jer moze i na rate.
http://www.mobilshop.ba/
Sad gledam ovaj thl t6 pro izadje mozda 20-30 maraka vise nego da ga narucujete sa klix ako se racuna carina i porez.
http://www.mobilshop.ba/
Sad gledam ovaj thl t6 pro izadje mozda 20-30 maraka vise nego da ga narucujete sa klix ako se racuna carina i porez.
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2881 Re: Kineski mobiteli
Nismo, mi ovdje sami sebi narucujemodrugi profil wrote:Jeste li uzeli u obzir ovu trgovinu. Mozda se isplati jer moze i na rate.
http://www.mobilshop.ba/
Sad gledam ovaj thl t6 pro izadje mozda 20-30 maraka vise nego da ga narucujete sa klix ako se racuna carina i porez.
i prođemo bez carine izuzev SONY-a
-
djes_ba
- Posts: 666
- Joined: 25/08/2009 17:22
#2883 Re: Kineski mobiteli
posto kupujem dugo preko neta mislim da si obradovao EnveraSONY_91 wrote:Da li je netko u skorije vrijeme dobio pošiljku koja je putovala Sweden Post-om koja je imala tracking code. Naime, imam pošiljku koja putuje preko Sweden Post-a i imam jedan zanimljiv slučaj. Kada ubacim kod za praćenje na http://www.trackitonline.ru pored informacija koje se standardno izbacuju dobijem i jednu adresu koja nema veze sa mnom, pa, interesuje me da li to ime i prezime se stalno pojavljuje ili je moguće da su na pogrešnu adresu poslali pošiljku sa stranice na kojoj sam kupio telefon.
sto je reci da je Enver sretan covjek
btw da li je neko narucivao iNew posebno ovaj model
http://www.inewmobile.com/inew-v3-limit ... -gold.html
nesto mi se cini da je kod njih na zvanicnoj stranici nesto jeftinije ili mozda grijesim
-
waynezmaj
- Posts: 72
- Joined: 15/07/2014 15:16
#2884 Re: Kineski mobiteli
I nije nesto jeftiniji, moze se naci, zavisi od sajta na kojem kupujes.. A do sada ja mislim da sam na ovom forumu vidio da je neko kupovao ovaj model i da su hvalili, pa sad ne znam...djes_ba wrote: posto kupujem dugo preko neta mislim da si obradovao Envera![]()
![]()
sto je reci da je Enver sretan covjek![]()
![]()
![]()
btw da li je neko narucivao iNew posebno ovaj model
http://www.inewmobile.com/inew-v3-limit ... -gold.html
nesto mi se cini da je kod njih na zvanicnoj stranici nesto jeftinije ili mozda grijesim
Ima li neko ko ceka telefone da su u Sarajevu od petka, da li je nekome obavljena carina?
- muxa
- Posts: 503
- Joined: 07/10/2014 23:09
#2885 Re: Kineski mobiteli
Ljudi treba mi nešto best buy (ako ima) za cca 80 dolara. Veličina ekrana oko 4,5 inca i minimum 1 GB rama. Hvala!
Edit: Kakav je ovaj Leago Lead 5 i ima li nešto bolje u tom cjenovnom rangu?
Edit: Kakav je ovaj Leago Lead 5 i ima li nešto bolje u tom cjenovnom rangu?
- avaks
- Posts: 5660
- Joined: 03/03/2013 15:44
- Location: Sarajevo-x
#2886 Re: Kineski mobiteli
Poslane su danas, mogu ti reći da su brzidinooh wrote:Ja sam uzeo jedne, 2,9$ postarina preko NL post. Ona druga je 2,22, ali sam uzeo NL. Izgleda posiljke preko 10$ idu sa free shipping. Steta sto nemam dovoljno na kartici, bolje bi bilo da sam dvoje uzeo
Na drugim stranicama su preko 25$, valjda su iste
Stigao i TN ali nema još podataka (mada i ne očekujem toliko brzo)
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2887 Re: Kineski mobiteli
moje jos nisu poslaliavaks wrote:Poslane su danas, mogu ti reći da su brzidinooh wrote:Ja sam uzeo jedne, 2,9$ postarina preko NL post. Ona druga je 2,22, ali sam uzeo NL. Izgleda posiljke preko 10$ idu sa free shipping. Steta sto nemam dovoljno na kartici, bolje bi bilo da sam dvoje uzeo
Na drugim stranicama su preko 25$, valjda su iste
Stigao i TN ali nema još podataka (mada i ne očekujem toliko brzo)
Edit, jesu ali nema jos mail-a kako su rekli.
.... evo i mail dosao prije 2 sata
- avaks
- Posts: 5660
- Joined: 03/03/2013 15:44
- Location: Sarajevo-x
#2888 Re: Kineski mobiteli
Mail je tu, sve uredno. Sada na čekanje, valjda će nekad do polovine januara stići 
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2889 Re: Kineski mobiteli
Ja ocekujem pocetkom februaraavaks wrote:Mail je tu, sve uredno. Sada na čekanje, valjda će nekad do polovine januara stići
-
Azrail
- Posts: 605
- Joined: 11/11/2004 19:48
#2890 Re: Kineski mobiteli
Je li ko kupovao sa Gearbest? Kakva su vam iskustva sa njima ako jeste?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#2891 Re: Kineski mobiteli
Ja imam neku kopiju Samsunga 5. Sve djeluje okej, izuzev kamere koja je losija. Ima li ko iskustava?
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2892 Re: Kineski mobiteli
Nisu sve kopije iste_BataZiv_0809 wrote:Ja imam neku kopiju Samsunga 5. Sve djeluje okej, izuzev kamere koja je losija. Ima li ko iskustava?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#2893 Re: Kineski mobiteli
Djeluje okej zasad.SONY_91 wrote:Nisu sve kopije iste_BataZiv_0809 wrote:Ja imam neku kopiju Samsunga 5. Sve djeluje okej, izuzev kamere koja je losija. Ima li ko iskustava?
-
waynezmaj
- Posts: 72
- Joined: 15/07/2014 15:16
#2894 Re: Kineski mobiteli
koliko vremena treba za carinjenje, ako sam sad poslao izvod? Mislim za koliko bi ga vremenski mogli poslati, da znam kad da ocekujem postara kod kuce
-
jaina
- Posts: 18
- Joined: 20/01/2013 16:04
#2895 Re: Kineski mobiteli
Uhhh...ne kontam ovaj seckill na geekbuyingu
Postave cijenu ali ta cijena nije kad kliknem na buy.Jel se to čeka cijeli dan da oni "otvore" tu cijenu ili šta? 
-
nedimrib1
- Posts: 72
- Joined: 25/11/2013 17:11
#2896 Re: Kineski mobiteli
waynezmaj wrote:koliko vremena treba za carinjenje, ako sam sad poslao izvod? Mislim za koliko bi ga vremenski mogli poslati, da znam kad da ocekujem postara kod kuce
Mozda ti vec sutra postar donese papiric da ides u postu po mobitel. Svaki put kad sam izvod poslao prije 12, paket mi je sutradan stigao u postu. Valjda i kod tebe bude tako
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2897 Re: Kineski mobiteli
Prva dva dana su od 11 sati ubacivali ta sniženja, a, sad kako je ne znam. Ja sam prvi dan uspio kupiti Elephone P6i za 51 USD. I, morao sam uraditi par puta refresh prije nego što mi je izbacio cijenu na sniženjujaina wrote:Uhhh...ne kontam ovaj seckill na geekbuyinguPostave cijenu ali ta cijena nije kad kliknem na buy.Jel se to čeka cijeli dan da oni "otvore" tu cijenu ili šta?
-
waynezmaj
- Posts: 72
- Joined: 15/07/2014 15:16
#2898 Re: Kineski mobiteli
i ja se nadam, dok dodjem sa faksa mogli bi donijeti papiric haha, a jutros sam oko 10 ili 11 poslao pa valjda prodje to danasnedimrib1 wrote:waynezmaj wrote:koliko vremena treba za carinjenje, ako sam sad poslao izvod? Mislim za koliko bi ga vremenski mogli poslati, da znam kad da ocekujem postara kod kuce
Mozda ti vec sutra postar donese papiric da ides u postu po mobitel. Svaki put kad sam izvod poslao prije 12, paket mi je sutradan stigao u postu. Valjda i kod tebe bude tako.
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2899 Re: Kineski mobiteli
Sony sta je bilo sa onim TN. Da nisu samo zamijenili TN, tj tebi njegov a njegov tebi
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2900 Re: Kineski mobiteli
Ma, ubjeđuju mene da ja nemam kod za praćenje. Da je kod koji su mu poslali samo referentni kod, a ne kod za praćenje. Rekli su mi da ako ne dobijem pošiljku do 7. januara da im se javim.dinooh wrote:Sony sta je bilo sa onim TN. Da nisu samo zamijenili TN, tj tebi njegov a njegov tebi


