Eto vam čeha za šta vas smatra. Hahahaha eto vam ga kući ga vodite!dresdener78 wrote:trebao bi biti malo oprezniji ako meni hoćeš ovdje organizovati neko predavanje na temu civiliziranostiaduka11 wrote:Šta se ja imam s tobom takmičiti u poznavanju jezika, dok je ovdje sve cvjetalo u Češkoj se tuta kroz prozor istresala..... Česi su Bosance učili između ostalog osnovnoj higijeni, jer je ovdje u 19. vijeku još većina stvari odgovarala stanju iz 15. vijeka... slali su u monarhiju izvještaje tipa "lokalno stanovništvo je nevjerovatno zaostalo, u većini slučajeva nepismeno, pati od posljedica jednostrane i nedovoljne prehrane, sapun i vruća voda jesu nepoznate stvari, strašno su tvrdoglavi, ali uz to nevjerovatno srdačni i prijateljski, i brzo prihvaćaju sve nove stvari koje nakon naše promocije smatraju korisnima i pozitivnima za zdravlje..." - svakako zbog vas su prve Čehinje mogle da studiraju na medicinskim fakultetima i dobiju titul doktora medicine
pa bi mogao nastaviti preko razvoja industrije itd. - i ti meni ovdje želiš nekako pokazati da je BiH bila na boljem nivou.... aha, bila, nažalost samo u periodu od približno 30 godina... i to je sve. Svakako to je samo moja konstatacija.... ja lično želim vama da se desi neko čudo i da stvari krenu boljim putem u BiH... danas hodao nekih 7 km kroz Sarajevo, srce me boli zbog toga što sam vidio
godinu za godinom sve lošije i lošije...
Sarajevski taksisti- dno dna
-
Jon Spencer
- Posts: 347
- Joined: 13/03/2011 23:15
#2876 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
-
vrbas1979
- Posts: 1456
- Joined: 27/06/2012 13:34
#2877 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
Jon Spencer wrote:dresdener78 wrote:trebao bi biti malo oprezniji ako meni hoćeš ovdje organizovati neko predavanje na temu civiliziranostiaduka11 wrote:Šta se ja imam s tobom takmičiti u poznavanju jezika, dok je ovdje sve cvjetalo u Češkoj se tuta kroz prozor istresala..... Česi su Bosance učili između ostalog osnovnoj higijeni, jer je ovdje u 19. vijeku još većina stvari odgovarala stanju iz 15. vijeka... slali su u monarhiju izvještaje tipa "lokalno stanovništvo je nevjerovatno zaostalo, u većini slučajeva nepismeno, pati od posljedica jednostrane i nedovoljne prehrane, sapun i vruća voda jesu nepoznate stvari, strašno su tvrdoglavi, ali uz to nevjerovatno srdačni i prijateljski, i brzo prihvaćaju sve nove stvari koje nakon naše promocije smatraju korisnima i pozitivnima za zdravlje..." - svakako zbog vas su prve Čehinje mogle da studiraju na medicinskim fakultetima i dobiju titul doktora medicine
pa bi mogao nastaviti preko razvoja industrije itd. - i ti meni ovdje želiš nekako pokazati da je BiH bila na boljem nivou.... aha, bila, nažalost samo u periodu od približno 30 godina... i to je sve. Svakako to je samo moja konstatacija.... ja lično želim vama da se desi neko čudo i da stvari krenu boljim putem u BiH... danas hodao nekih 7 km kroz Sarajevo, srce me boli zbog toga što sam vidio
godinu za godinom sve lošije i lošije...
Eto vam čeha za šta vas smatra. Hahahaha eto vam ga kući ga vodite!
Hajde ti meni reci gdje je čovjek pogrješio?
Ja bih još gore napisao jer smo stvarno papani i seljačine. Još nas i sažaljeva. S razlogom!
-
dresdener78
- Posts: 918
- Joined: 04/08/2011 09:23
- Location: CZ/D/BiH
#2878 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
HahahaJon Spencer wrote:Nemoj tako on je bio elita i uživao je na Jadranskom moru uz nezaobilazne gedore i babuške na haubi poloneza. Edna črvena!aduka11 wrote:Šta se ja imam s tobom takmičiti u poznavanju jezika, dok je ovdje sve cvjetalo u Češkoj se tuta kroz prozor istresala.
P. S. samo da još dodajem da je Češka pretvorena u isti komad toaletnog papira... rasprodato, uništeno, "privatizirano" sve. Na vlastima papci, kriminalci, pi*de od čovjeka. Svi idemo istim fekalnim putem u totalnu destrukciju. Samo brzina je različita.
-
Jon Spencer
- Posts: 347
- Joined: 13/03/2011 23:15
#2879 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
Pa šta hoćeš pasoša nisi imo prije 30 godina. Rusi vas k.arali 5o godina a danas si postao njemačka sluga.dresdener78 wrote:HahahaJon Spencer wrote:Nemoj tako on je bio elita i uživao je na Jadranskom moru uz nezaobilazne gedore i babuške na haubi poloneza. Edna črvena!aduka11 wrote:Šta se ja imam s tobom takmičiti u poznavanju jezika, dok je ovdje sve cvjetalo u Češkoj se tuta kroz prozor istresala.nisam ja nikad bio u Jugoslaviji kao takvoj jer nama je trebao poseban pasoš i ekstra dozvola za putovanje u Jugu, pa su imali tu priliku samo najvjerniji pripadnici partije što nije bio slučaj mojih
A opet spominješ samo neki period od 30 godina, ne to što je bilo 100 godina prije toga, i što - nažalost - će vjerovatno biti narednih 100 godina nakon toga... Ako ti me ovdje hebeš da sam bio "elita" onda te pitam gdje je tebi danas cijeli Jadran (osim Neuma), a?
govore o vama Hrvati da ste njima na moru višak, mada nisu oni primjetili, da jesu - isto kao što vi jeste - samo bespomoćne minijaturne kolonije koje svjetske sile koriste umjesto toaletnog papira.... jadni Tito u Kući cveća pod onim ogromnim kamenom vjerovatno rotira kao ventilator kada čuje šta ste njemu napravili od države koju je za vas stvorio ...
P. S. samo da još dodajem da je Češka pretvorena u isti komad toaletnog papira... rasprodato, uništeno, "privatizirano" sve. Na vlastima papci, kriminalci, pi*de od čovjeka. Svi idemo istim fekalnim putem u totalnu destrukciju. Samo brzina je različita.
Al eto ti si danas "europejac" a ja "domorodac".
PS ne mogu da vjerujem, sve ovo na temi sarajevski taxisti.
-
Jon Spencer
- Posts: 347
- Joined: 13/03/2011 23:15
#2880 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
Nemoj tako i mi smo Čehinje svašta naučili. Dobijale su razne titule.dresdener78 wrote:trebao bi biti malo oprezniji ako meni hoćeš ovdje organizovati neko predavanje na temu civiliziranostiaduka11 wrote:Šta se ja imam s tobom takmičiti u poznavanju jezika, dok je ovdje sve cvjetalo u Češkoj se tuta kroz prozor istresala..... Česi su Bosance učili između ostalog osnovnoj higijeni, jer je ovdje u 19. vijeku još većina stvari odgovarala stanju iz 15. vijeka... slali su u monarhiju izvještaje tipa "lokalno stanovništvo je nevjerovatno zaostalo, u većini slučajeva nepismeno, pati od posljedica jednostrane i nedovoljne prehrane, sapun i vruća voda jesu nepoznate stvari, strašno su tvrdoglavi, ali uz to nevjerovatno srdačni i prijateljski, i brzo prihvaćaju sve nove stvari koje nakon naše promocije smatraju korisnima i pozitivnima za zdravlje..." - svakako zbog vas su prve Čehinje mogle da studiraju na medicinskim fakultetima i dobiju titul doktora medicine
pa bi mogao nastaviti preko razvoja industrije itd. - i ti meni ovdje želiš nekako pokazati da je BiH bila na boljem nivou.... aha, bila, nažalost samo u periodu od približno 30 godina... i to je sve. Svakako to je samo moja konstatacija.... ja lično želim vama da se desi neko čudo i da stvari krenu boljim putem u BiH... danas hodao nekih 7 km kroz Sarajevo, srce me boli zbog toga što sam vidio
godinu za godinom sve lošije i lošije...
-
vrbas1979
- Posts: 1456
- Joined: 27/06/2012 13:34
#2881 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
I to samo i jedino u tekstovima zabranjenog pušenjaJon Spencer wrote:Nemoj tako i mi smo Čehinje svašta naučili. Dobijale su razne titule.dresdener78 wrote:trebao bi biti malo oprezniji ako meni hoćeš ovdje organizovati neko predavanje na temu civiliziranostiaduka11 wrote:Šta se ja imam s tobom takmičiti u poznavanju jezika, dok je ovdje sve cvjetalo u Češkoj se tuta kroz prozor istresala..... Česi su Bosance učili između ostalog osnovnoj higijeni, jer je ovdje u 19. vijeku još većina stvari odgovarala stanju iz 15. vijeka... slali su u monarhiju izvještaje tipa "lokalno stanovništvo je nevjerovatno zaostalo, u većini slučajeva nepismeno, pati od posljedica jednostrane i nedovoljne prehrane, sapun i vruća voda jesu nepoznate stvari, strašno su tvrdoglavi, ali uz to nevjerovatno srdačni i prijateljski, i brzo prihvaćaju sve nove stvari koje nakon naše promocije smatraju korisnima i pozitivnima za zdravlje..." - svakako zbog vas su prve Čehinje mogle da studiraju na medicinskim fakultetima i dobiju titul doktora medicine
pa bi mogao nastaviti preko razvoja industrije itd. - i ti meni ovdje želiš nekako pokazati da je BiH bila na boljem nivou.... aha, bila, nažalost samo u periodu od približno 30 godina... i to je sve. Svakako to je samo moja konstatacija.... ja lično želim vama da se desi neko čudo i da stvari krenu boljim putem u BiH... danas hodao nekih 7 km kroz Sarajevo, srce me boli zbog toga što sam vidio
godinu za godinom sve lošije i lošije...
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#2882 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
Vas dvojica, aduka i spencer, tacno me tjerate da se pokrijem po glavi od stida.
De ba ne provaljujte se vise.
De ba ne provaljujte se vise.
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#2883 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
Jon Spencer wrote: Nemoj tako i mi smo Čehinje svašta naučili. Dobijale su razne titule.
-
vrbas1979
- Posts: 1456
- Joined: 27/06/2012 13:34
#2884 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
POTPIS!drugi profil wrote:Vas dvojica, aduka i spencer, tacno me tjerate da se pokrijem po glavi od stida.
De ba ne provaljujte se vise.
-
Jon Spencer
- Posts: 347
- Joined: 13/03/2011 23:15
#2885 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
Vjerovatno ste i Islam donijeli u Bosnu.
Po okončanju dugotrajnih pregovora izgradnja vodovoda je konačno zatemeljena 09. 07. 1889., da bi se na korištenje i raspolaganje stavila početkom 1891.godine. Do danas je od izrade projekta proteklo dvanaest a od početka korištenja vodovodne mreže osam godina. Iako je potražnja i potreba za vodenim resursima zadnjih godina neslućenim širenjem grada jako porasla, odnosno više nego je to bilo očekivano u vrijeme projiciranja mreže, sam poduhvat i djelo se pokazalo u svim svojim dijelovima u besprijekornom svjetlu.
Prvi tramvaj kog su vukli konji prošao je Sarajevom 1. januara 1885. godine.[1] Jednosmjerna trasa je bila duga 3,1 km, a pruga je počinjala od današnjeg Ekonomskog fakulteta, pružala se Ferhadijom i dalje glavnom gradskom ulicom (današnjom Titovom) preko Marindvora i završavala na Uzanoj željezničkoj stanici.[1] Tramvaj je mogao povesti 28 osoba, a cijena karte je bila 5 krajcera.[1] Isprva je bio na širini kolosijeka od 760 mm. 1. maja 1895. godine je elektriziran.
Voda sa Bistrika u Sarajevu je čunkovima dovedena do Gazi Isabegovog hamama još 1461 godine. Na tradiciji rimskih termi grade se javna kupatila hamami, kojih je ukupno bilo oko 56, a po kućama hamamdžici (kupatila). U Sarajevu je bilo po Kreševljakoviću sedam hamama. Po četiri su bila u Foči i Travniku, po dva u Mostaru i Banja Luci, a po jedan u ostalim mjestima: Srebrenici, Novoj Kasabi, D. Vakufu, Pruscu, Kupresu, Livnu, Duvnu, Jajcu, Jezeru, Varcarvakufu, Jasenovcu, Višegradu, Rudom, Čajniču, Ulogu, Nevesinju, Predolu, Stocu, Ljubinju, Cernici, Blagaju, Konjicu, Rogatici, Tuzli, Knežini, Visokom, Kostajnici, Gračanici, Počitelju, Prači, Bjeljini, Brčkom, Maglaju, Zvorniku, Ustikolini, Jeleču… Prvi hamam je sagradio Gazi Isa-beg prije 1462. godine, deset ih je podignuto u XVII stoljeću, tri u XVIII, a samo jedan početkom XIX stoljeća.
Grade se i prvi javni nužnici. Prvi je izgrađen 1526. godine, na Kovačima u Sarajevu, a zbog obaveze redovnog pranja prije vjerskih obreda, pored svake džamije gradila se i javna česma.
Po okončanju dugotrajnih pregovora izgradnja vodovoda je konačno zatemeljena 09. 07. 1889., da bi se na korištenje i raspolaganje stavila početkom 1891.godine. Do danas je od izrade projekta proteklo dvanaest a od početka korištenja vodovodne mreže osam godina. Iako je potražnja i potreba za vodenim resursima zadnjih godina neslućenim širenjem grada jako porasla, odnosno više nego je to bilo očekivano u vrijeme projiciranja mreže, sam poduhvat i djelo se pokazalo u svim svojim dijelovima u besprijekornom svjetlu.
Prvi tramvaj kog su vukli konji prošao je Sarajevom 1. januara 1885. godine.[1] Jednosmjerna trasa je bila duga 3,1 km, a pruga je počinjala od današnjeg Ekonomskog fakulteta, pružala se Ferhadijom i dalje glavnom gradskom ulicom (današnjom Titovom) preko Marindvora i završavala na Uzanoj željezničkoj stanici.[1] Tramvaj je mogao povesti 28 osoba, a cijena karte je bila 5 krajcera.[1] Isprva je bio na širini kolosijeka od 760 mm. 1. maja 1895. godine je elektriziran.
Voda sa Bistrika u Sarajevu je čunkovima dovedena do Gazi Isabegovog hamama još 1461 godine. Na tradiciji rimskih termi grade se javna kupatila hamami, kojih je ukupno bilo oko 56, a po kućama hamamdžici (kupatila). U Sarajevu je bilo po Kreševljakoviću sedam hamama. Po četiri su bila u Foči i Travniku, po dva u Mostaru i Banja Luci, a po jedan u ostalim mjestima: Srebrenici, Novoj Kasabi, D. Vakufu, Pruscu, Kupresu, Livnu, Duvnu, Jajcu, Jezeru, Varcarvakufu, Jasenovcu, Višegradu, Rudom, Čajniču, Ulogu, Nevesinju, Predolu, Stocu, Ljubinju, Cernici, Blagaju, Konjicu, Rogatici, Tuzli, Knežini, Visokom, Kostajnici, Gračanici, Počitelju, Prači, Bjeljini, Brčkom, Maglaju, Zvorniku, Ustikolini, Jeleču… Prvi hamam je sagradio Gazi Isa-beg prije 1462. godine, deset ih je podignuto u XVII stoljeću, tri u XVIII, a samo jedan početkom XIX stoljeća.
Grade se i prvi javni nužnici. Prvi je izgrađen 1526. godine, na Kovačima u Sarajevu, a zbog obaveze redovnog pranja prije vjerskih obreda, pored svake džamije gradila se i javna česma.
-
dresdener78
- Posts: 918
- Joined: 04/08/2011 09:23
- Location: CZ/D/BiH
#2886 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
HeheJon Spencer wrote:
Nemoj tako i mi smo Čehinje svašta naučili. Dobijale su razne titule.
Svakako pokazao si meni i drugima više nego dovoljno o sebi
I sad ću ovdje dalje samo o taxi uslugama u Sarajevu
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#2887 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
A ovo nam je bas falilo na ovoj temi, a i u zivotu...Jon Spencer wrote:Vjerovatno ste i Islam donijeli u Bosnu.
-
aduka11
- Posts: 294
- Joined: 19/09/2012 22:21
#2888 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
Jon Spencer wrote:Nemoj tako i mi smo Čehinje svašta naučili. Dobijale su razne titule.dresdener78 wrote:trebao bi biti malo oprezniji ako meni hoćeš ovdje organizovati neko predavanje na temu civiliziranostiaduka11 wrote:Šta se ja imam s tobom takmičiti u poznavanju jezika, dok je ovdje sve cvjetalo u Češkoj se tuta kroz prozor istresala..... Česi su Bosance učili između ostalog osnovnoj higijeni, jer je ovdje u 19. vijeku još većina stvari odgovarala stanju iz 15. vijeka... slali su u monarhiju izvještaje tipa "lokalno stanovništvo je nevjerovatno zaostalo, u većini slučajeva nepismeno, pati od posljedica jednostrane i nedovoljne prehrane, sapun i vruća voda jesu nepoznate stvari, strašno su tvrdoglavi, ali uz to nevjerovatno srdačni i prijateljski, i brzo prihvaćaju sve nove stvari koje nakon naše promocije smatraju korisnima i pozitivnima za zdravlje..." - svakako zbog vas su prve Čehinje mogle da studiraju na medicinskim fakultetima i dobiju titul doktora medicine
pa bi mogao nastaviti preko razvoja industrije itd. - i ti meni ovdje želiš nekako pokazati da je BiH bila na boljem nivou.... aha, bila, nažalost samo u periodu od približno 30 godina... i to je sve. Svakako to je samo moja konstatacija.... ja lično želim vama da se desi neko čudo i da stvari krenu boljim putem u BiH... danas hodao nekih 7 km kroz Sarajevo, srce me boli zbog toga što sam vidio
godinu za godinom sve lošije i lošije...
Co to maš međ nogami, co to maš monstrumaš.
-
Jon Spencer
- Posts: 347
- Joined: 13/03/2011 23:15
#2889 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
Nakon svih bljuvotina koje si ovdje iznio a većina nije tačna mislim da nam svima duguješ izvinjenje (uključujući i onu dvojicu što su se pokrili po glavi).dresdener78 wrote:HeheJon Spencer wrote:
Nemoj tako i mi smo Čehinje svašta naučili. Dobijale su razne titule.Ma što da ne, radi se o prirodnoj potrebi....
i znaš koja je najveća Čehinja kur*etina bila? Ona koja tebi nije dala
![]()
Svakako pokazao si meni i drugima više nego dovoljno o sebiza mene je sa psihološki veoma zanimljivo kako se pređe od korištenja taxi usluga do međusobnog vrijeđanja na nacionalnoj osnovi
svakako ja sam apsolutno anti-nacionalan i po ovoj osnovi uvrijediti mene ne možeš, dakle u slučaju da bi ja tebi rekao da si idiot, onda bi to bilo rečeno bez obzira na to jesi li bošnjački, srpski, hrvatski, mađarski, kineski, jupiterski.... oni su SVUGDJE isti
![]()
![]()
I sad ću ovdje dalje samo o taxi uslugama u Sarajevu
-
Dead Man Walking
- Posts: 7147
- Joined: 28/05/2004 21:49
#2890 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
drugi profil wrote:Vas dvojica, aduka i spencer, tacno me tjerate da se pokrijem po glavi od stida.
De ba ne provaljujte se vise.
Sto jarane, bas ljudi razbijaju predrasude o taksistima. Ko nakon njihovih istupa moze pomisliti nesto lose o taksistima nek se dobro zapita.
-
vrbas1979
- Posts: 1456
- Joined: 27/06/2012 13:34
#2891 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
Lice i ogledalo gospode iz udruženja Sarajevo taxi.aduka11 wrote:
Co to maš međ nogami, co to maš monstrumaš.
Ovako sarajevo taksisti dočekuju i odnose se se prema svojim mušterijama, posebno onim iz inostranstva!
Zamisli djevojka od 14-15 ili 17 godina dodje u 4 ujutro na Međunarodni aerodrom u Sarajevu i dočeka je naš aduka u taxi sa "Co to maš međ nogami...morem da malo pipnem..."
BOLESNO
Last edited by vrbas1979 on 10/02/2013 21:39, edited 1 time in total.
-
aduka11
- Posts: 294
- Joined: 19/09/2012 22:21
#2892 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
Samo vi izvlačite iz konteksta, ionako ništa drugo i ne znate.vrbas1979 wrote:Lice i ogledalo gospode iz udruženja Sarajevo taxi.aduka11 wrote:
Co to maš međ nogami, co to maš monstrumaš.
Ovako sarajevo taksisti dočekuju i odnose se se prema svojim mušterijama, posebno onim iz inostranstva!
Zamisli djevojka od 14-15 ili 17 godina dodje u 4 ujutro na Međunarodni aerodrom u Sarajevu i dočeka je naš aduka u taxi sa "Co to maš međ nogami..."
BOLESNO
A do tad, djevojčice ne vozajte se taxijem iza 19:00 !
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#2893 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
Ma etalon taksiste. Misle da su najpametniji na svijetu kad koga za cvaju zavrnu ili se napenale da ga opalis odozada. Tipicni papak koji se samo zna qurciti i u tome je sampion svijeta. Umjesto da se poklope jer samo dokazuju da jesu sve ono sto tvrde da nisu.Dead Man Walking wrote:drugi profil wrote:Vas dvojica, aduka i spencer, tacno me tjerate da se pokrijem po glavi od stida.
De ba ne provaljujte se vise.
Sto jarane, bas ljudi razbijaju predrasude o taksistima. Ko nakon njihovih istupa moze pomisliti nesto lose o taksistima nek se dobro zapita.
-
vrbas1979
- Posts: 1456
- Joined: 27/06/2012 13:34
#2894 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
Nažalost, lice i naličje Udruženja Sarajevo taksi, aduka11 i to u samo prethodnih nekoliko stranica:
Aduka11 je ubačen igrač iz drugi firmi koji ima za cilj da srozava Udruženje, ili je zaista sarajevo taaaxo koji proziva druge da su primitivni i seljačine, mada je po gore navedenim citatima...hmmmCo to maš međ nogami, co to maš monstrumaš.
Eto njemu na čelu piše da je strendžer. Odvadi malo Musafat'.
Šta se ja imam s tobom takmičiti u poznavanju jezika, dok je ovdje sve cvjetalo u Češkoj se tuta kroz prozor istresala.
Strašan smisao za humor. Ja mislim da se Nele zajeb'o što tebe nije u nadrealiste zvao.
Ne padam na taj Romanijski nivo.
Ko nam zlo mislio onam visio.
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#2895 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
Volio bi on da je monstrumas, samo bi onda snimao filmove po Madjarskoj sa kamarom porno-diva, i zaradjivao par stoja eura dnevno, ali nije pa moze samo da pise o toj neispunjenoj zelji, u dugim pauzama izmedju voznji...vrbas1979 wrote:aduka11 wrote:
Co to maš međ nogami, co to maš monstrumaš.
Mada i to mozda nije lose, moze dobiti Nobelovu za knjizevnost, za roman: "Na Miljacki cun(prij)a", a da mu onda mi po gradu dobacujemo:"Halo pisac, napisel' se sta?"
Sta se tu ima srozavati nize majke ti ? Pa nize je samo dno Tihog okeana... Mora da se salis...koji ima za cilj da srozava Udruženje
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#2896 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
da nije cehinja vi picke ne bi vidjeliaduka11 wrote:Jon Spencer wrote:
Nemoj tako i mi smo Čehinje svašta naučili. Dobijale su razne titule.![]()
![]()
Co to maš međ nogami, co to maš monstrumaš.
-
aduka11
- Posts: 294
- Joined: 19/09/2012 22:21
#2897 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
respo wrote:da nije cehinja vi picke ne bi vidjeliaduka11 wrote:Jon Spencer wrote:
Nemoj tako i mi smo Čehinje svašta naučili. Dobijale su razne titule.![]()
![]()
Co to maš međ nogami, co to maš monstrumaš.
Da nije foruma ti bi o sexu čit'o samo na Foxu "Let's talk about sex"
- loose end
- Posts: 359
- Joined: 06/12/2011 22:23
#2898 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
e svaka vam cast, i vama taksistima, a i tebi dresdeneru. ti ces znaci na njihova bulaznjenja i nipodastavanja tvoje domovine odgovarati tako sto ces nama bosancima govoriti da smo nepismeni i prljavi. nisi mogao nista bolje smisliti, jel?
sram da te bude, cuj vi ucili bosance higijeni. fuj, gadite mi se svi odreda.
-
pathyeshme
- Posts: 1118
- Joined: 05/06/2012 01:07
#2899 Re: Sarajevski taksisti- dno dna
A frajer ne zna da je čistoća temelj Islama, odnosno vjere većine stanovnika kojoj su Česi 'donijeli' čistoću... Pa muslimani tj. Arapi su uveli u upotrebu gaće... Kad su ih donijeli u Europu, tačnije Češku, Česi ih na glavu stavljali, nisu znali kako se oblače. Eto ti.loose end wrote:e svaka vam cast, i vama taksistima, a i tebi dresdeneru. ti ces znaci na njihova bulaznjenja i nipodastavanja tvoje domovine odgovarati tako sto ces nama bosancima govoriti da smo nepismeni i prljavi. nisi mogao nista bolje smisliti, jel?sram da te bude, cuj vi ucili bosance higijeni. fuj, gadite mi se svi odreda.
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
