Zahiragić opet jaše
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#2876 Re: Zahiragić opet jaše
Ljudi kasnite sa info, bio je link sa tom izjavom a ona je već ušla u antoligijske izjave dotičnog.
- Truba
- Posts: 93824
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#2877 Re: Zahiragić opet jaše
koji si ti utopista svaka časthrasno38 wrote:Ima al u kurcu....odletit ce ko flak sa svih mogucih pozicija ako mu SDA 2018 izgubi izbore...a izgubit ce 99%Seyfo wrote:Brao tepsija, skontali smo te odavno. Nego menscini da od sve omladine u BiH jedino se za Zahiragu moze sa sigurnoscu reci da pred sobom ima blistavu buducnost! AferimInace pravi borac za ravnopravnost studenata pa tako petkom za vrijeme dzume nema ispita ali nedeljom kada su mise nema reakcija i prolazi bez problema!!!! On nema karijeru on je samo trenutna zvijezda koja ce se ugasiti a da nije ni sam svjestan koliko brzo....samo valajt ce onda zivjeti sa svojim hirovima!
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#2878 Re: Zahiragić opet jaše
ovo je tip zvijezde za sve režime, koji bi da dođu vanzemaljci odmah postao vanzemaljac. i još rekao da mu je mrska prethodna vlast branila da se tako osjeća.
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#2879 Re: Zahiragić opet jaše
Black swan wrote:koji si ti utopista svaka časthrasno38 wrote:Ima al u kurcu....odletit ce ko flak sa svih mogucih pozicija ako mu SDA 2018 izgubi izbore...a izgubit ce 99%Seyfo wrote:Brao tepsija, skontali smo te odavno. Nego menscini da od sve omladine u BiH jedino se za Zahiragu moze sa sigurnoscu reci da pred sobom ima blistavu buducnost! AferimInace pravi borac za ravnopravnost studenata pa tako petkom za vrijeme dzume nema ispita ali nedeljom kada su mise nema reakcija i prolazi bez problema!!!! On nema karijeru on je samo trenutna zvijezda koja ce se ugasiti a da nije ni sam svjestan koliko brzo....samo valajt ce onda zivjeti sa svojim hirovima!
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#2880 Re: Zahiragić opet jaše
Nada zadnja umire, pa se i ja nadam da je hrasno38 u pravu a da sam ja skroz u krivu
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#2881 Re: Zahiragić opet jaše
Seyfo wrote:Nada zadnja umire, pa se i ja nadam da je hrasno38 u pravu a da sam ja skroz u krivu
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#2882 Re: Zahiragić opet jaše
Za to su se borili. Da Hamo s recepcije drma.rizibizi wrote:Da je srece ova pojava bi u najboljem slucaju bio Hamo s recepcije, ovako mali slino ima svojih (za sad) 115-116 strana na eminentnom mahalskom forumu.
- Cherry-Cherry
- Posts: 7994
- Joined: 20/02/2013 14:14
- Location: Saturn
#2884 Re: Zahiragić opet jaše
Pravit ćemo Bakira od blata. A zamislite kakvo vrijeme može doći, pa da pravimo Zahiragića od blata. 
Last edited by Cherry-Cherry on 02/12/2017 15:37, edited 1 time in total.
- djevojka bez imena
- Posts: 3587
- Joined: 14/10/2015 05:39
#2885 Re: Zahiragić opet jaše
Banksy wrote:Za to su se borili. Da Hamo s recepcije drma.rizibizi wrote:Da je srece ova pojava bi u najboljem slucaju bio Hamo s recepcije, ovako mali slino ima svojih (za sad) 115-116 strana na eminentnom mahalskom forumu.
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#2886 Re: Zahiragić opet jaše
Kaligula je vlastitog konja proglasio za senatora.
Nas diktator je ovog konja proglasio za seratora.
Nas diktator je ovog konja proglasio za seratora.
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#2887 Re: Zahiragić opet jaše
Stvarno,kakav je SDA podmladak,Bakira cemo se sa sjetom i suzom u ocima sjecati kao izrazito pravednog, mudrog i sposobnog vodje. I kaze dajte sansu mladima. Pih. Mladima dati sansu samo ako su druga krajnost od NoveGeneracijeBosnjaka
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#2888 Re: Zahiragić opet jaše
Konj je doktor nauka za ovu kreaturu. Ne može se usporediti ni sa čim živim na ovoj planeti, osim sa organskim produktom nastalim pražnjenem debelog crijeva.seln wrote:Kaligula je vlastitog konja proglasio za senatora.
Nas diktator je ovog konja proglasio za seratora.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#2889 Re: Zahiragić opet jaše
Nikad ne zaboravimo, izabran je rukom našeg princa.
To je Bakirova vizija, njegov ideal i djelo.
To je društvo po mjeri Bakirove SDA.
Za ovo se borio, ovo je bio cilj.
To je Bakirova vizija, njegov ideal i djelo.
To je društvo po mjeri Bakirove SDA.
Za ovo se borio, ovo je bio cilj.
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#2890 Re: Zahiragić opet jaše
Ocigledno onom kojom inace pere guzicu.Banksy wrote:Nikad ne zaboravimo, izabran je rukom našeg princa.
- tranquil
- Posts: 6638
- Joined: 11/08/2007 00:55
- Location: Mare Tranquillitatis
#2891 Re: Zahiragić opet jaše
Uglavnom čestitam na novoj poziciji, siguran sam da su podnesene velike žrtve u vidu količina potrošenog vazelina.
-
Naslovnica
- Posts: 35448
- Joined: 20/03/2013 15:38
#2892 Re: Zahiragić opet jaše
Budući kurtonalni premijer, ili makar direktor ViK-a.

-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#2893 Re: Zahiragić opet jaše
Izbori 2018: recimo da SDA podržava 20% ukupnog glasačkog tijela, jednostavno zato jer su uhljebljeni preko njih.Budući da pola izađe na izbore, tih 20% je 40% onih koji su izašli. Ko će ih stići? Koja stranka, koalicija, ljevica, nesvrstani, samostalni? Ko?Black swan wrote:koji si ti utopista svaka časthrasno38 wrote:Ima al u kurcu....odletit ce ko flak sa svih mogucih pozicija ako mu SDA 2018 izgubi izbore...a izgubit ce 99%Seyfo wrote:Brao tepsija, skontali smo te odavno. Nego menscini da od sve omladine u BiH jedino se za Zahiragu moze sa sigurnoscu reci da pred sobom ima blistavu buducnost! AferimInace pravi borac za ravnopravnost studenata pa tako petkom za vrijeme dzume nema ispita ali nedeljom kada su mise nema reakcija i prolazi bez problema!!!! On nema karijeru on je samo trenutna zvijezda koja ce se ugasiti a da nije ni sam svjestan koliko brzo....samo valajt ce onda zivjeti sa svojim hirovima!
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#2894 Re: Zahiragić opet jaše
Pa kad je tako sto nisu prosle godine uspjeli sami formirati vlast....da nije bilo SBB-a karinu bi moju bili u vlasti! Evo sada izadje SBB iz koalicije i mogu se jebati!!!Seyfo wrote:Izbori 2018: recimo da SDA podržava 20% ukupnog glasačkog tijela, jednostavno zato jer su uhljebljeni preko njih.Budući da pola izađe na izbore, tih 20% je 40% onih koji su izašli. Ko će ih stići? Koja stranka, koalicija, ljevica, nesvrstani, samostalni? Ko?
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#2895 Re: Zahiragić opet jaše
Naći će se neko da s njima formira vlast, nema veze jel to ljevica, opet SBB, ko god, jer će taj neko vidjeti da mu je to jedini hajr od politike. Pa neće niko da bude ono što je danas Stranka za BiH ili SDP. I taj neko će kasnije tvrditi da su u koaliciju "morali" da bi tako formirali vlast i pomogli narodu. Eno SDP, pa SBB ... nastavi niz.
-
rizibizi
- Posts: 1973
- Joined: 28/11/2008 15:56
- Location: Zanzibar City
#2896 Re: Zahiragić opet jaše
Aj sto Hamo jase pa ne silazi, nego i usi zavrceBanksy wrote:Za to su se borili. Da Hamo s recepcije drma.rizibizi wrote:Da je srece ova pojava bi u najboljem slucaju bio Hamo s recepcije, ovako mali slino ima svojih (za sad) 115-116 strana na eminentnom mahalskom forumu.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#2897 Re: Zahiragić opet jaše
E tu vec grijesis. Bake nikad ne pere sam svoju guzicu, jer ima puno onih koji to rade za njega.seln wrote:Ocigledno onom kojom inace pere guzicu.Banksy wrote:Nikad ne zaboravimo, izabran je rukom našeg princa.
Budimo realni, sama clanska kartica SDA nekad nije dovoljna. Mora se pokazati puno vise zalaganja i truda.
- Cherry-Cherry
- Posts: 7994
- Joined: 20/02/2013 14:14
- Location: Saturn
#2898 Re: Zahiragić opet jaše
Nikada samo članska nije dovoljna. Treba dosta guzica polizati i dokazati da si ponizan guzicolizac, da bi stranka imala velike planove s tobom.Tito_i_Partija wrote:E tu vec grijesis. Bake nikad ne pere sam svoju guzicu, jer ima puno onih koji to rade za njega.seln wrote:Ocigledno onom kojom inace pere guzicu.Banksy wrote:Nikad ne zaboravimo, izabran je rukom našeg princa.
Budimo realni, sama clanska kartica SDA nekad nije dovoljna. Mora se pokazati puno vise zalaganja i truda.
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#2899 Re: Zahiragić opet jaše
ili što bi jedan naš umjetnik otpjevao:
"svaki sisar zna, da bez sisanja nema mlijeka; neophodnoga, za razvoj sisara".
"svaki sisar zna, da bez sisanja nema mlijeka; neophodnoga, za razvoj sisara".
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#2900 Re: Zahiragić opet jaše
Ne razumiješ. Nije Hamo 'nus pojava'. Borili su se za Hamu, da gradski srednji sloj rasele po svijetu, pa da Hamo drma.rizibizi wrote:Aj sto Hamo jase pa ne silazi, nego i usi zavrceBanksy wrote:Za to su se borili. Da Hamo s recepcije drma.rizibizi wrote:Da je srece ova pojava bi u najboljem slucaju bio Hamo s recepcije, ovako mali slino ima svojih (za sad) 115-116 strana na eminentnom mahalskom forumu.Nisu se oni borili za Hamu, Hamo je nus pojava pa sad imamo Hame i Hamica na svakom cosku.

