Zahiragić opet jaše

Post Reply
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#2876 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Seyfo »

Ljudi kasnite sa info, bio je link sa tom izjavom a ona je već ušla u antoligijske izjave dotičnog.
User avatar
Truba
Posts: 93824
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#2877 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Truba »

hrasno38 wrote:
Seyfo wrote:Brao tepsija, skontali smo te odavno. Nego menscini da od sve omladine u BiH jedino se za Zahiragu moze sa sigurnoscu reci da pred sobom ima blistavu buducnost! Aferim
Ima al u kurcu....odletit ce ko flak sa svih mogucih pozicija ako mu SDA 2018 izgubi izbore...a izgubit ce 99% :D Inace pravi borac za ravnopravnost studenata pa tako petkom za vrijeme dzume nema ispita ali nedeljom kada su mise nema reakcija i prolazi bez problema!!!! On nema karijeru on je samo trenutna zvijezda koja ce se ugasiti a da nije ni sam svjestan koliko brzo....samo valajt ce onda zivjeti sa svojim hirovima!
koji si ti utopista svaka čast :thumbup:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#2878 Re: Zahiragić opet jaše

Post by JThomas »

ovo je tip zvijezde za sve režime, koji bi da dođu vanzemaljci odmah postao vanzemaljac. i još rekao da mu je mrska prethodna vlast branila da se tako osjeća.
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2879 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hrasno38 »

Black swan wrote:
hrasno38 wrote:
Seyfo wrote:Brao tepsija, skontali smo te odavno. Nego menscini da od sve omladine u BiH jedino se za Zahiragu moze sa sigurnoscu reci da pred sobom ima blistavu buducnost! Aferim
Ima al u kurcu....odletit ce ko flak sa svih mogucih pozicija ako mu SDA 2018 izgubi izbore...a izgubit ce 99% :D Inace pravi borac za ravnopravnost studenata pa tako petkom za vrijeme dzume nema ispita ali nedeljom kada su mise nema reakcija i prolazi bez problema!!!! On nema karijeru on je samo trenutna zvijezda koja ce se ugasiti a da nije ni sam svjestan koliko brzo....samo valajt ce onda zivjeti sa svojim hirovima!
koji si ti utopista svaka čast :thumbup:
:D bumo videli
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#2880 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Seyfo »

Nada zadnja umire, pa se i ja nadam da je hrasno38 u pravu a da sam ja skroz u krivu
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2881 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hrasno38 »

Seyfo wrote:Nada zadnja umire, pa se i ja nadam da je hrasno38 u pravu a da sam ja skroz u krivu
:thumbup: :bih:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2882 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Banksy »

rizibizi wrote:Da je srece ova pojava bi u najboljem slucaju bio Hamo s recepcije, ovako mali slino ima svojih (za sad) 115-116 strana na eminentnom mahalskom forumu.
Za to su se borili. Da Hamo s recepcije drma.
Hendrix
Posts: 5283
Joined: 27/02/2004 00:00

#2883 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Hendrix »

Image
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#2884 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Cherry-Cherry »

Pravit ćemo Bakira od blata. A zamislite kakvo vrijeme može doći, pa da pravimo Zahiragića od blata. :run:
Last edited by Cherry-Cherry on 02/12/2017 15:37, edited 1 time in total.
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#2885 Re: Zahiragić opet jaše

Post by djevojka bez imena »

Banksy wrote:
rizibizi wrote:Da je srece ova pojava bi u najboljem slucaju bio Hamo s recepcije, ovako mali slino ima svojih (za sad) 115-116 strana na eminentnom mahalskom forumu.
Za to su se borili. Da Hamo s recepcije drma.
:lol:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#2886 Re: Zahiragić opet jaše

Post by seln »

Kaligula je vlastitog konja proglasio za senatora.
Nas diktator je ovog konja proglasio za seratora.
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#2887 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Seyfo »

Stvarno,kakav je SDA podmladak,Bakira cemo se sa sjetom i suzom u ocima sjecati kao izrazito pravednog, mudrog i sposobnog vodje. I kaze dajte sansu mladima. Pih. Mladima dati sansu samo ako su druga krajnost od NoveGeneracijeBosnjaka
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#2888 Re: Zahiragić opet jaše

Post by irac300 »

seln wrote:Kaligula je vlastitog konja proglasio za senatora.
Nas diktator je ovog konja proglasio za seratora.
Konj je doktor nauka za ovu kreaturu. Ne može se usporediti ni sa čim živim na ovoj planeti, osim sa organskim produktom nastalim pražnjenem debelog crijeva.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2889 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Banksy »

Nikad ne zaboravimo, izabran je rukom našeg princa.
To je Bakirova vizija, njegov ideal i djelo.
To je društvo po mjeri Bakirove SDA.
Za ovo se borio, ovo je bio cilj.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#2890 Re: Zahiragić opet jaše

Post by seln »

Banksy wrote:Nikad ne zaboravimo, izabran je rukom našeg princa.
Ocigledno onom kojom inace pere guzicu.
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#2891 Re: Zahiragić opet jaše

Post by tranquil »

Uglavnom čestitam na novoj poziciji, siguran sam da su podnesene velike žrtve u vidu količina potrošenog vazelina.
Naslovnica
Posts: 35448
Joined: 20/03/2013 15:38

#2892 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Naslovnica »

Budući kurtonalni premijer, ili makar direktor ViK-a.
:thumbup:
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#2893 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Seyfo »

Black swan wrote:
hrasno38 wrote:
Seyfo wrote:Brao tepsija, skontali smo te odavno. Nego menscini da od sve omladine u BiH jedino se za Zahiragu moze sa sigurnoscu reci da pred sobom ima blistavu buducnost! Aferim
Ima al u kurcu....odletit ce ko flak sa svih mogucih pozicija ako mu SDA 2018 izgubi izbore...a izgubit ce 99% :D Inace pravi borac za ravnopravnost studenata pa tako petkom za vrijeme dzume nema ispita ali nedeljom kada su mise nema reakcija i prolazi bez problema!!!! On nema karijeru on je samo trenutna zvijezda koja ce se ugasiti a da nije ni sam svjestan koliko brzo....samo valajt ce onda zivjeti sa svojim hirovima!
koji si ti utopista svaka čast :thumbup:
Izbori 2018: recimo da SDA podržava 20% ukupnog glasačkog tijela, jednostavno zato jer su uhljebljeni preko njih.Budući da pola izađe na izbore, tih 20% je 40% onih koji su izašli. Ko će ih stići? Koja stranka, koalicija, ljevica, nesvrstani, samostalni? Ko?
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2894 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hrasno38 »

Seyfo wrote:Izbori 2018: recimo da SDA podržava 20% ukupnog glasačkog tijela, jednostavno zato jer su uhljebljeni preko njih.Budući da pola izađe na izbore, tih 20% je 40% onih koji su izašli. Ko će ih stići? Koja stranka, koalicija, ljevica, nesvrstani, samostalni? Ko?
Pa kad je tako sto nisu prosle godine uspjeli sami formirati vlast....da nije bilo SBB-a karinu bi moju bili u vlasti! Evo sada izadje SBB iz koalicije i mogu se jebati!!!
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#2895 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Seyfo »

Naći će se neko da s njima formira vlast, nema veze jel to ljevica, opet SBB, ko god, jer će taj neko vidjeti da mu je to jedini hajr od politike. Pa neće niko da bude ono što je danas Stranka za BiH ili SDP. I taj neko će kasnije tvrditi da su u koaliciju "morali" da bi tako formirali vlast i pomogli narodu. Eno SDP, pa SBB ... nastavi niz.
rizibizi
Posts: 1973
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#2896 Re: Zahiragić opet jaše

Post by rizibizi »

Banksy wrote:
rizibizi wrote:Da je srece ova pojava bi u najboljem slucaju bio Hamo s recepcije, ovako mali slino ima svojih (za sad) 115-116 strana na eminentnom mahalskom forumu.
Za to su se borili. Da Hamo s recepcije drma.
Aj sto Hamo jase pa ne silazi, nego i usi zavrce :D Nisu se oni borili za Hamu, Hamo je nus pojava pa sad imamo Hame i Hamica na svakom cosku.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#2897 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Tito_i_Partija »

seln wrote:
Banksy wrote:Nikad ne zaboravimo, izabran je rukom našeg princa.
Ocigledno onom kojom inace pere guzicu.
E tu vec grijesis. Bake nikad ne pere sam svoju guzicu, jer ima puno onih koji to rade za njega.

Budimo realni, sama clanska kartica SDA nekad nije dovoljna. Mora se pokazati puno vise zalaganja i truda. :oops:
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#2898 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Cherry-Cherry »

Tito_i_Partija wrote:
seln wrote:
Banksy wrote:Nikad ne zaboravimo, izabran je rukom našeg princa.
Ocigledno onom kojom inace pere guzicu.
E tu vec grijesis. Bake nikad ne pere sam svoju guzicu, jer ima puno onih koji to rade za njega.

Budimo realni, sama clanska kartica SDA nekad nije dovoljna. Mora se pokazati puno vise zalaganja i truda. :oops:
Nikada samo članska nije dovoljna. Treba dosta guzica polizati i dokazati da si ponizan guzicolizac, da bi stranka imala velike planove s tobom.
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#2899 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Seyfo »

ili što bi jedan naš umjetnik otpjevao:
"svaki sisar zna, da bez sisanja nema mlijeka; neophodnoga, za razvoj sisara".
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2900 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Banksy »

rizibizi wrote:
Banksy wrote:
rizibizi wrote:Da je srece ova pojava bi u najboljem slucaju bio Hamo s recepcije, ovako mali slino ima svojih (za sad) 115-116 strana na eminentnom mahalskom forumu.
Za to su se borili. Da Hamo s recepcije drma.
Aj sto Hamo jase pa ne silazi, nego i usi zavrce :D Nisu se oni borili za Hamu, Hamo je nus pojava pa sad imamo Hame i Hamica na svakom cosku.
Ne razumiješ. Nije Hamo 'nus pojava'. Borili su se za Hamu, da gradski srednji sloj rasele po svijetu, pa da Hamo drma.
Post Reply