Sirija vol. 2

Locked
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#2876 Re: Sirija vol. 2

Post by Challenger__ »

RepublikanskaGarda wrote:
Bobi wrote:Jel ima ko normalan ovdje :D?
Nema, odkad je srusen zrakoplov tu se sjatila sva intelektualna krema ovog foruma, di su ona vremena kad je cbrt pisao ode tenk, kad je opetja nekom jebao mater, kad je chelli pisao profesionalne dizertacije, kad je savoxxx pisao o djecoubojicama iz latakije a japin to sve posprdno komentirao...good old days...plus jos masu uvazenih strucnjaka sa ove teme....zovi chmolju da kljuca :mrgreen:
Neka banuje ovog nepametnog cirkusanta i mirna Bosna.
RepublikanskaGarda
Posts: 1596
Joined: 01/05/2015 21:17

#2877 Re: Sirija vol. 2

Post by RepublikanskaGarda »

Freamon Lester wrote:
RepublikanskaGarda wrote:Pa da si upucen malo u povjest znao bi da komunisticki sovjetski savez i pravoslavna rusija, kao i grcko-ruski odnosi iz tih povijesnih razdoblja nemaju veze sa vezom da je retardirano to usporedjivat, dobro da nisi otisao u balkanske ratove :lol: , pa upravo situaciju sa Ciprom dokazuje koliko je NATO kohezivan, kad nedna clanica roka po drugoj :lol: , proviri glavu iz maoce, ima koza i dalje od tvog sela :D
Nesreco pravoslavna. Smisao NATO pakta i jest u tome da Rusija i ruska pravoslavna braca obuzdaju. Ne ostatak svijeta. A kako NATO udara znate najbolje vi u Beogradu. :izet:
, smisao NATO-a je da dvije clanice medjusobno zarate :lol:

Posto ne zivim u Beogradu ne znam kako NATO udara ali sam siguran da ti znas kako udara SIPA :lol:
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#2878 Re: Sirija vol. 2

Post by Freamon Lester »

Challenger__ wrote:
Neka banuje ovog nepametnog cirkusanta i mirna Bosna.
Da dobijem ban jer se protivim rusofilskoj prici koja je kostala 100 000 ljudi u BiH zivota. Taman posla... :lol:
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#2879 Re: Sirija vol. 2

Post by Freamon Lester »

RepublikanskaGarda wrote: Posto ne zivim u Beogradu ne znam kako NATO udara ali sam siguran da ti znas kako udara SIPA :lol:
Zivis zivis... :wink:
RepublikanskaGarda
Posts: 1596
Joined: 01/05/2015 21:17

#2880 Re: Sirija vol. 2

Post by RepublikanskaGarda »

Freamon Lester wrote:
RepublikanskaGarda wrote: Posto ne zivim u Beogradu ne znam kako NATO udara ali sam siguran da ti znas kako udara SIPA :lol:
Zivis zivis... :wink:
:lol: :-) Zagreb :wink:
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#2881 Re: Sirija vol. 2

Post by Challenger__ »

RepublikanskaGarda wrote: :lol: :-) Zagreb :wink:
Garda. Ignoriši. Pusti neka krompirdžija uništava temu, možda će ga onda moderacija smiriti. Laku noć.
RepublikanskaGarda
Posts: 1596
Joined: 01/05/2015 21:17

#2882 Re: Sirija vol. 2

Post by RepublikanskaGarda »

Challenger__ wrote:
RepublikanskaGarda wrote:
Bobi wrote:Jel ima ko normalan ovdje :D?
Nema, odkad je srusen zrakoplov tu se sjatila sva intelektualna krema ovog foruma, di su ona vremena kad je cbrt pisao ode tenk, kad je opetja nekom jebao mater, kad je chelli pisao profesionalne dizertacije, kad je savoxxx pisao o djecoubojicama iz latakije a japin to sve posprdno komentirao...good old days...plus jos masu uvazenih strucnjaka sa ove teme....zovi chmolju da kljuca :mrgreen:
Neka banuje ovog nepametnog cirkusanta i mirna Bosna.
Prvo sam iz nekog pravoslavnog sela u Hrvatskoj da bi na kraju zavrsio u Beogradu :mrgreen: , ali nebitno, bitno je da je ova tema otisla u k...c
User avatar
rajv0sa
Posts: 3160
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#2883 Re: Sirija vol. 2

Post by rajv0sa »

Joj lika, daj vratite nam temu, kao mirni posmatrač i čitalac nedostaje mi status prior .
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#2884 Re: Sirija vol. 2

Post by zrakomlat »

RepublikanskaGarda wrote:
Bobi wrote:Jel ima ko normalan ovdje :D?
Nema, odkad je srusen zrakoplov tu se sjatila sva intelektualna krema ovog foruma, di su ona vremena kad je cbrt pisao ode tenk, kad je opetja nekom jebao mater, kad je chelli pisao profesionalne dizertacije, kad je savoxxx pisao o djecoubojicama iz latakije a japin to sve posprdno komentirao...good old days...plus jos masu uvazenih strucnjaka sa ove teme....zovi chmolju da kljuca :mrgreen:
:D :thumbup: Potpisujem osim za ključ, neka je.
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#2885 Re: Sirija vol. 2

Post by Freamon Lester »

Hajde. Kad vi dodjete trolati temu o Parizu pricom o gmizavcima onda nikom nista. Pustite me da cejfim malo. Dobar mi avatar. :lol:
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#2886 Re: Sirija vol. 2

Post by zrakomlat »

Insomnia, sumir, walter, vratite se na temu, sunce druge teme nece vas grijati ko sto ovo grije.
Seawolf
Posts: 9162
Joined: 14/06/2012 22:59

#2887 Re: Sirija vol. 2

Post by Seawolf »

Mlohavi wrote:
Seawolf wrote: Hoćete li pogoditi ijednom?

Na fotografiji koju je postavio @kiki nije ni Smerch (BM-30), niti Grad (BM-21), nego Uragan (BM-27) koji ima 16 lansirnih cijevi kalibra 220 mm.

Smerch (BM-30) ima 12 lansirnih cijevi kalibra 300 mm.
Ne raspravljamo uopste sta je na fotografiji koju je postavio KIKI vec sta ovo tuce



Evo kaze ropcke, tos1
Sudeći po zapaljivom efektu na cilju, jeste TOS-1A "Solntsepyok". Vjerovatno salve ispaljene iz dva lansera, ukupno 48 projektila.
User avatar
Mlohavi
Posts: 1539
Joined: 12/11/2015 08:49
Location: Hairy is good for you

#2888 Re: Sirija vol. 2

Post by Mlohavi »

Seawolf wrote:
Sudeći po zapaljivom efektu na cilju, jeste TOS-1A "Solntsepyok". Vjerovatno salve ispaljene iz dva lansera, ukupno 48 projektila.
Tesko je ponajvise zbog dima, al' pokusao sam brojati. Ako me oci ne varaju oko stotinjak pogodaka, tako da dodaj barem jos 2 tos lansera ili kombinuju s necim drugim...
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#2889 Re: Sirija vol. 2

Post by Bobi »

A jbt :D, jel mora iko od vas ujutro na posao :D? Ili ste uhljebi koji rade od 9 a.m. :lol: ?
User avatar
Mlohavi
Posts: 1539
Joined: 12/11/2015 08:49
Location: Hairy is good for you

#2890 Re: Sirija vol. 2

Post by Mlohavi »

Bobi wrote:A jbt :D, jel mora iko od vas ujutro na posao :D? Ili ste uhljebi koji rade od 9 a.m. :lol: ?
Pominjanje odlaska na posao nekima kO kad se djetetu rugas sto nema ruku, mislim wtf :? :?

Kad si vec tu ako si u mogucnosti i ako ti se da provjeri jesam li reroll troll, optuzise me vec pa da znam na cemu sam. :skoljka:
Seawolf
Posts: 9162
Joined: 14/06/2012 22:59

#2891 Re: Sirija vol. 2

Post by Seawolf »

Bobi wrote:A jbt :D, jel mora iko od vas ujutro na posao :D? Ili ste uhljebi koji rade od 9 a.m. :lol: ?
Ja sam uhljeb, hvala na pitanju. A i spavao sam popodne.
Kaligula I
Posts: 2239
Joined: 04/03/2011 18:46

#2892 Re: Sirija vol. 2

Post by Kaligula I »

RepublikanskaGarda wrote:
Freamon Lester wrote:
RepublikanskaGarda wrote: Posto ne zivim u Beogradu ne znam kako NATO udara ali sam siguran da ti znas kako udara SIPA :lol:
Zivis zivis... :wink:
:lol: :-) Zagreb :wink:
...e jesu mu ga...on je sto posto mislio da si u najmanju ruku četnik sa Pala...
User avatar
piupiu
Posts: 16761
Joined: 05/01/2008 05:08

#2893 Re: Sirija vol. 2

Post by piupiu »

zrakomlat wrote:Insomnia, sumir, walter, vratite se na temu, sunce druge teme nece vas grijati ko sto ovo grije.
:lol: :lol: :lol:

Walter je, mislim, u rudniku kod otpravnika Chmolje ... :wink:
User avatar
nixon69
Posts: 1007
Joined: 06/10/2013 21:29

#2894 Re: Sirija vol. 2

Post by nixon69 »

Jel` ima sta pametno napisano zadnjih 20-tak stranica,da ne citam sve? :-)
User avatar
asurbanipal
Posts: 6692
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#2895 Re: Sirija vol. 2

Post by asurbanipal »

zrakomlat wrote:Insomnia, sumir, walter, vratite se na temu, sunce druge teme nece vas grijati ko sto ovo grije.

Dobar, dobar :thumbup: :lol:

Nema ni @Herr Flicka
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#2896 Re: Sirija vol. 2

Post by Kikibombona »

asurbanipal wrote:
zrakomlat wrote:Insomnia, sumir, walter, vratite se na temu, sunce druge teme nece vas grijati ko sto ovo grije.

Dobar, dobar :thumbup: :lol:

Nema ni @Herr Flicka
Helga se napalila! :D
Bodkin
Posts: 22532
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#2897 Re: Sirija vol. 2

Post by Bodkin »

Udbas wrote:Joj jest ovim iz manjeg entiteta vuna za ovaj avion. Više nego rusima, majke mi.
Hajde ne brinite, vratiće ovo njima kepec, ipak je on veći igrač. Tada ćete vi likovat, samo sabura.
:lol: dobar
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#2898 Re: Sirija vol. 2

Post by Truba »

9 hrs ago
Syrian Armed Forces prepare to liberate the ancient Syriac Christian city of Quraytayn in east Homs...
stiže 20 000 sirijskih ustaša :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#2899 Re: Sirija vol. 2

Post by sumirprimus »

Black swan wrote:9 hrs ago
Syrian Armed Forces prepare to liberate the ancient Syriac Christian city of Quraytayn in east Homs...
stiže 20 000 sirijskih ustaša :D
otkud fasisticki luzeri u siriji???
User avatar
Em2r
Posts: 1045
Joined: 05/06/2015 09:53

#2900 Re: Sirija vol. 2

Post by Em2r »

Ko su sad Syrian armed forces?
Locked