Neka banuje ovog nepametnog cirkusanta i mirna Bosna.RepublikanskaGarda wrote:Nema, odkad je srusen zrakoplov tu se sjatila sva intelektualna krema ovog foruma, di su ona vremena kad je cbrt pisao ode tenk, kad je opetja nekom jebao mater, kad je chelli pisao profesionalne dizertacije, kad je savoxxx pisao o djecoubojicama iz latakije a japin to sve posprdno komentirao...good old days...plus jos masu uvazenih strucnjaka sa ove teme....zovi chmolju da kljucaBobi wrote:Jel ima ko normalan ovdje?
Sirija vol. 2
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#2876 Re: Sirija vol. 2
-
RepublikanskaGarda
- Posts: 1596
- Joined: 01/05/2015 21:17
#2877 Re: Sirija vol. 2
, smisao NATO-a je da dvije clanice medjusobno zarateFreamon Lester wrote:Nesreco pravoslavna. Smisao NATO pakta i jest u tome da Rusija i ruska pravoslavna braca obuzdaju. Ne ostatak svijeta. A kako NATO udara znate najbolje vi u Beogradu.RepublikanskaGarda wrote:Pa da si upucen malo u povjest znao bi da komunisticki sovjetski savez i pravoslavna rusija, kao i grcko-ruski odnosi iz tih povijesnih razdoblja nemaju veze sa vezom da je retardirano to usporedjivat, dobro da nisi otisao u balkanske ratove, pa upravo situaciju sa Ciprom dokazuje koliko je NATO kohezivan, kad nedna clanica roka po drugoj
, proviri glavu iz maoce, ima koza i dalje od tvog sela
Posto ne zivim u Beogradu ne znam kako NATO udara ali sam siguran da ti znas kako udara SIPA
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#2878 Re: Sirija vol. 2
Da dobijem ban jer se protivim rusofilskoj prici koja je kostala 100 000 ljudi u BiH zivota. Taman posla...Challenger__ wrote:
Neka banuje ovog nepametnog cirkusanta i mirna Bosna.
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#2879 Re: Sirija vol. 2
Zivis zivis...RepublikanskaGarda wrote: Posto ne zivim u Beogradu ne znam kako NATO udara ali sam siguran da ti znas kako udara SIPA
-
RepublikanskaGarda
- Posts: 1596
- Joined: 01/05/2015 21:17
#2880 Re: Sirija vol. 2
Freamon Lester wrote:Zivis zivis...RepublikanskaGarda wrote: Posto ne zivim u Beogradu ne znam kako NATO udara ali sam siguran da ti znas kako udara SIPA
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#2881 Re: Sirija vol. 2
Garda. Ignoriši. Pusti neka krompirdžija uništava temu, možda će ga onda moderacija smiriti. Laku noć.RepublikanskaGarda wrote:![]()
Zagreb
-
RepublikanskaGarda
- Posts: 1596
- Joined: 01/05/2015 21:17
#2882 Re: Sirija vol. 2
Prvo sam iz nekog pravoslavnog sela u Hrvatskoj da bi na kraju zavrsio u BeograduChallenger__ wrote:Neka banuje ovog nepametnog cirkusanta i mirna Bosna.RepublikanskaGarda wrote:Nema, odkad je srusen zrakoplov tu se sjatila sva intelektualna krema ovog foruma, di su ona vremena kad je cbrt pisao ode tenk, kad je opetja nekom jebao mater, kad je chelli pisao profesionalne dizertacije, kad je savoxxx pisao o djecoubojicama iz latakije a japin to sve posprdno komentirao...good old days...plus jos masu uvazenih strucnjaka sa ove teme....zovi chmolju da kljucaBobi wrote:Jel ima ko normalan ovdje?
- rajv0sa
- Posts: 3160
- Joined: 19/10/2010 00:31
- Location: sektaland
#2883 Re: Sirija vol. 2
Joj lika, daj vratite nam temu, kao mirni posmatrač i čitalac nedostaje mi status prior .
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#2884 Re: Sirija vol. 2
RepublikanskaGarda wrote:Nema, odkad je srusen zrakoplov tu se sjatila sva intelektualna krema ovog foruma, di su ona vremena kad je cbrt pisao ode tenk, kad je opetja nekom jebao mater, kad je chelli pisao profesionalne dizertacije, kad je savoxxx pisao o djecoubojicama iz latakije a japin to sve posprdno komentirao...good old days...plus jos masu uvazenih strucnjaka sa ove teme....zovi chmolju da kljucaBobi wrote:Jel ima ko normalan ovdje?
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#2885 Re: Sirija vol. 2
Hajde. Kad vi dodjete trolati temu o Parizu pricom o gmizavcima onda nikom nista. Pustite me da cejfim malo. Dobar mi avatar. 
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#2886 Re: Sirija vol. 2
Insomnia, sumir, walter, vratite se na temu, sunce druge teme nece vas grijati ko sto ovo grije.
-
Seawolf
- Posts: 9162
- Joined: 14/06/2012 22:59
#2887 Re: Sirija vol. 2
Sudeći po zapaljivom efektu na cilju, jeste TOS-1A "Solntsepyok". Vjerovatno salve ispaljene iz dva lansera, ukupno 48 projektila.Mlohavi wrote:Ne raspravljamo uopste sta je na fotografiji koju je postavio KIKI vec sta ovo tuceSeawolf wrote: Hoćete li pogoditi ijednom?
Na fotografiji koju je postavio @kiki nije ni Smerch (BM-30), niti Grad (BM-21), nego Uragan (BM-27) koji ima 16 lansirnih cijevi kalibra 220 mm.
Smerch (BM-30) ima 12 lansirnih cijevi kalibra 300 mm.
Evo kaze ropcke, tos1
- Mlohavi
- Posts: 1539
- Joined: 12/11/2015 08:49
- Location: Hairy is good for you
#2888 Re: Sirija vol. 2
Tesko je ponajvise zbog dima, al' pokusao sam brojati. Ako me oci ne varaju oko stotinjak pogodaka, tako da dodaj barem jos 2 tos lansera ili kombinuju s necim drugim...Seawolf wrote:
Sudeći po zapaljivom efektu na cilju, jeste TOS-1A "Solntsepyok". Vjerovatno salve ispaljene iz dva lansera, ukupno 48 projektila.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#2889 Re: Sirija vol. 2
A jbt
, jel mora iko od vas ujutro na posao
? Ili ste uhljebi koji rade od 9 a.m.
?
- Mlohavi
- Posts: 1539
- Joined: 12/11/2015 08:49
- Location: Hairy is good for you
#2890 Re: Sirija vol. 2
Pominjanje odlaska na posao nekima kO kad se djetetu rugas sto nema ruku, mislim wtfBobi wrote:A jbt, jel mora iko od vas ujutro na posao
? Ili ste uhljebi koji rade od 9 a.m.
?
Kad si vec tu ako si u mogucnosti i ako ti se da provjeri jesam li reroll troll, optuzise me vec pa da znam na cemu sam.
-
Seawolf
- Posts: 9162
- Joined: 14/06/2012 22:59
#2891 Re: Sirija vol. 2
Ja sam uhljeb, hvala na pitanju. A i spavao sam popodne.Bobi wrote:A jbt, jel mora iko od vas ujutro na posao
? Ili ste uhljebi koji rade od 9 a.m.
?
-
Kaligula I
- Posts: 2239
- Joined: 04/03/2011 18:46
#2892 Re: Sirija vol. 2
...e jesu mu ga...on je sto posto mislio da si u najmanju ruku četnik sa Pala...RepublikanskaGarda wrote:Freamon Lester wrote:Zivis zivis...RepublikanskaGarda wrote: Posto ne zivim u Beogradu ne znam kako NATO udara ali sam siguran da ti znas kako udara SIPA![]()
Zagreb
- piupiu
- Posts: 16761
- Joined: 05/01/2008 05:08
#2893 Re: Sirija vol. 2
zrakomlat wrote:Insomnia, sumir, walter, vratite se na temu, sunce druge teme nece vas grijati ko sto ovo grije.
Walter je, mislim, u rudniku kod otpravnika Chmolje ...
- nixon69
- Posts: 1007
- Joined: 06/10/2013 21:29
#2894 Re: Sirija vol. 2
Jel` ima sta pametno napisano zadnjih 20-tak stranica,da ne citam sve? 
- asurbanipal
- Posts: 6692
- Joined: 28/06/2010 15:54
- Location: opet sam ti u kafani
#2895 Re: Sirija vol. 2
zrakomlat wrote:Insomnia, sumir, walter, vratite se na temu, sunce druge teme nece vas grijati ko sto ovo grije.
Dobar, dobar
Nema ni @Herr Flicka
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#2896 Re: Sirija vol. 2
Helga se napalila!asurbanipal wrote:zrakomlat wrote:Insomnia, sumir, walter, vratite se na temu, sunce druge teme nece vas grijati ko sto ovo grije.
Dobar, dobar![]()
![]()
Nema ni @Herr Flicka
-
Bodkin
- Posts: 22532
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#2897 Re: Sirija vol. 2
Udbas wrote:Joj jest ovim iz manjeg entiteta vuna za ovaj avion. Više nego rusima, majke mi.
Hajde ne brinite, vratiće ovo njima kepec, ipak je on veći igrač. Tada ćete vi likovat, samo sabura.
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#2898 Re: Sirija vol. 2
9 hrs ago
Syrian Armed Forces prepare to liberate the ancient Syriac Christian city of Quraytayn in east Homs...
stiže 20 000 sirijskih ustaša
Syrian Armed Forces prepare to liberate the ancient Syriac Christian city of Quraytayn in east Homs...
stiže 20 000 sirijskih ustaša
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#2899 Re: Sirija vol. 2
otkud fasisticki luzeri u siriji???Black swan wrote:9 hrs ago
Syrian Armed Forces prepare to liberate the ancient Syriac Christian city of Quraytayn in east Homs...
stiže 20 000 sirijskih ustaša
- Em2r
- Posts: 1045
- Joined: 05/06/2015 09:53
#2900 Re: Sirija vol. 2
Ko su sad Syrian armed forces?
