Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Promoe
- Posts: 322
- Joined: 25/08/2015 20:30
#2876 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Adnan Guso je najduze bez primljenog gola.
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#2877 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
a ko drzi rekord najvise lopti ispucanih u aut? 
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#2878 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Mislim da nije. Cini mi se onaj stari Mujkic iz Buducnosti... Ako ko zna tacno nek ispraviPromoe wrote:Adnan Guso je najduze bez primljenog gola.
- jeza u ledja
- Posts: 50673
- Joined: 29/12/2005 01:20
#2879 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Nije, preskocio ga je Guso za 1 kolo. Sjecam se te vijesti. Ali svakako gledamo valjda samo zajednicku ligu. Ovo sa Mujkicem je bila 1999/2000.Ned071 wrote:Mislim da nije. Cini mi se onaj stari Mujkic iz Buducnosti... Ako ko zna tacno nek ispraviPromoe wrote:Adnan Guso je najduze bez primljenog gola.
- Logovan
- Posts: 102777
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2880 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ko god da je, Delač će ga prekucati.jeza u ledja wrote:Nije, preskocio ga je Guso za 1 kolo. Sjecam se te vijesti. Ali svakako gledamo valjda samo zajednicku ligu. Ovo sa Mujkicem je bila 1999/2000.Ned071 wrote:Mislim da nije. Cini mi se onaj stari Mujkic iz Buducnosti... Ako ko zna tacno nek ispraviPromoe wrote:Adnan Guso je najduze bez primljenog gola.
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#2881 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ja znam ko drži rekord sa najviše uklizavanja za loptom koja ide u aut, a sve usljed sporosti dotičnoga igrača! !Raigor Stonehoof wrote:a ko drzi rekord najvise lopti ispucanih u aut?
- Sarajevski-Seljak
- Posts: 2117
- Joined: 14/02/2011 20:27
- Location: Accra, Ghana
#2882 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Maharadza wrote:Ja znam ko drži rekord sa najviše uklizavanja za loptom koja ide u aut, a sve usljed sporosti dotičnoga igrača! !Raigor Stonehoof wrote:a ko drzi rekord najvise lopti ispucanih u aut?
Sto je najzalosnije, dobijao je cesto aplauz sa istoka za uklizavanje
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#2883 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
pa ja sam to davno napisao, kupio navijace nepotrebnim uljetanjima i satro izbacivanjima skaricama lopti iz coska igralista.Bjezi ba, nista konkretno, al eto bitno je da je uletio 
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#2885 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Neko je pitao za posjetu u posljednjem kolu PL.
http://sportsport.ba/bh_fudbal/opet-sla ... ima/171575
Imam osječaj da novinari malo uvećaju posjetu da bi bruka bila manja ...
http://sportsport.ba/bh_fudbal/opet-sla ... ima/171575
Imam osječaj da novinari malo uvećaju posjetu da bi bruka bila manja ...
- Sarajevski-Seljak
- Posts: 2117
- Joined: 14/02/2011 20:27
- Location: Accra, Ghana
#2886 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Nas bilo duplo vise nego vas

- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#2887 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Jest, ali mi smo iši u velikom broju na gostovanje ... 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#2888 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
http://www.nfsbih.ba/bih/vijest.php?id=11199
Željo kažnjen sa 3.000 KM zbog bacanja petardi.
Sarajevo kažnjeno sa 3.000 KM zbog pirotehnike i propusta u organizaciji utakmice.
Olimpic, kao domaćin, nije kažnjen zbog "propusta u organizaciji utakmice".
Slavija kažnjena sa 1.000 KM zbog propusta u organizaciji utakmice, a ono "mrzim te Bosno" valjda ide u tih 1.000 KM.
Savez napolje = 5.000 KM, mrzim te Bosno = 1.000 KM.

Željo kažnjen sa 3.000 KM zbog bacanja petardi.
Sarajevo kažnjeno sa 3.000 KM zbog pirotehnike i propusta u organizaciji utakmice.
Olimpic, kao domaćin, nije kažnjen zbog "propusta u organizaciji utakmice".
Slavija kažnjena sa 1.000 KM zbog propusta u organizaciji utakmice, a ono "mrzim te Bosno" valjda ide u tih 1.000 KM.
Savez napolje = 5.000 KM, mrzim te Bosno = 1.000 KM.
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#2889 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Mora gamad popunit' razliku što su fulali na Andori.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#2890 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Sta nisu nas kaznili zbog megafona ovo kolo?
Ali ok, da nije bilo par petardi, bili bi megafoni
. I tako u krug, uvjek se nesto 'pronadje'.
Naravno, opali po klubovima za koje vazi da imaju novac, i koji ce izboriti Evropu.
Mafija klasicna, reketasi pravi.
Imali negdje info kakve su kazne, i koliko velike u Hrvatskoj i Srbiji recimo?
Ali ok, da nije bilo par petardi, bili bi megafoni
Naravno, opali po klubovima za koje vazi da imaju novac, i koji ce izboriti Evropu.
Mafija klasicna, reketasi pravi.
Imali negdje info kakve su kazne, i koliko velike u Hrvatskoj i Srbiji recimo?
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#2891 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Što bi Laka rekao: "Oblio me hladan smijeh...", kada sam vidio koliko se slavi dolazak ove gospode u Savez. Stvari su se promijenile jedno 15% i ne radi se više tako ofirno.
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#2892 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
jebem ti ovaj savez, da se hoce kakvi protesti organizovat, da im odemo dole za vrijeme sjednice u ferhadiju i je***o nanu naninu. Malo kad se useru, vidjećeš kako se stavovi mijenjaju.
- Logovan
- Posts: 102777
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2893 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Joj šege saveza i kazni.
Kazna za pirotehniku, a za megafon?
Da nije bilo pirotehnike, onda bi se sjetili da postoji kazna i za megafon.
Gdje kazna za Olimpik?
Slaviji milja... Da im nije ovo previše?
Kazna za pirotehniku, a za megafon?
Gdje kazna za Olimpik?
Slaviji milja... Da im nije ovo previše?
-
vryzas
- Posts: 11511
- Joined: 12/11/2004 22:44
- Location: Athens
#2894 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Savez vrh

- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2895 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ipak je to Kraljevstvo Saveza, oni se pitaju, oni rezu kazne, drzava je tu na drugom, trecem mjestu...Charuga wrote:http://www.nfsbih.ba/bih/vijest.php?id=11199
Željo kažnjen sa 3.000 KM zbog bacanja petardi.
Sarajevo kažnjeno sa 3.000 KM zbog pirotehnike i propusta u organizaciji utakmice.
Olimpic, kao domaćin, nije kažnjen zbog "propusta u organizaciji utakmice".
Slavija kažnjena sa 1.000 KM zbog propusta u organizaciji utakmice, a ono "mrzim te Bosno" valjda ide u tih 1.000 KM.
Savez napolje = 5.000 KM, mrzim te Bosno = 1.000 KM.
Tako da ne znam sta ti je nejasno....
Koji su to bilmezi....da to hoce sta raditi, nego onako mlati kazne ko da ih robot pise, a ne ziv covjek....jos kad se uvale u bivsi Geodetski, to ce se ko sheici ponasati.
A bi im leg'o plasman na EP. Taman su potrosili lovu od SP.....
-
Tyke
- Posts: 3175
- Joined: 23/02/2012 05:44
#2896 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Par baklji zapaljeno na Grbavici od strane Fukara, nema nam kazne.
Sad na Tusnju zapaljena jedna baklja i par navijaca uletilo na tartan stazu da proslavi gol sa Ahmetovicem protiv Veleza, nema nam kazne.
Ne znam zasto nema kazni, ali sam ih ocekivao. Da nije kakva kompenzacija zbog kaznjavanja Husica, hajde ga znaj. Uglavnom, u ovih 8 kola Sloboda nije kaznjena niti jednom, a prosle sezone je gotov pa najvise kazni platila.
Sad na Tusnju zapaljena jedna baklja i par navijaca uletilo na tartan stazu da proslavi gol sa Ahmetovicem protiv Veleza, nema nam kazne.
Ne znam zasto nema kazni, ali sam ih ocekivao. Da nije kakva kompenzacija zbog kaznjavanja Husica, hajde ga znaj. Uglavnom, u ovih 8 kola Sloboda nije kaznjena niti jednom, a prosle sezone je gotov pa najvise kazni platila.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#2897 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Dobro si, zaboravih ulazak navijača na stazu kod proslave gola. Više su pirotehnike koristile fukare na Grbavici nego manijaci protiv Olimpica, ali kazne nigdje ... 
-
Tyke
- Posts: 3175
- Joined: 23/02/2012 05:44
#2898 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Mozda je i ta bakljada na Grbavici pridodata Zelji kao propust u organizaciji. 
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#2899 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Oči saveza su svjesno uprte u dva sarajevska kluba i tu muzu i ne staju,ostale vjerovatno i ne kontrolišu previše,ali nas brate odraše kaznama.
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#2900 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Je li se riješilo oko sarajevskih klubova i murije ono? Otpisan onaj dug, ne plaćate više muriju za obezbjeđenje tekmi?

