Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
Promoe
Posts: 322
Joined: 25/08/2015 20:30

#2876 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Promoe »

Adnan Guso je najduze bez primljenog gola.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#2877 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Raigor Stonehoof »

a ko drzi rekord najvise lopti ispucanih u aut? :D
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#2878 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ned071 »

Promoe wrote:Adnan Guso je najduze bez primljenog gola.
Mislim da nije. Cini mi se onaj stari Mujkic iz Buducnosti... Ako ko zna tacno nek ispravi
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50673
Joined: 29/12/2005 01:20

#2879 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

Ned071 wrote:
Promoe wrote:Adnan Guso je najduze bez primljenog gola.
Mislim da nije. Cini mi se onaj stari Mujkic iz Buducnosti... Ako ko zna tacno nek ispravi
Nije, preskocio ga je Guso za 1 kolo. Sjecam se te vijesti. Ali svakako gledamo valjda samo zajednicku ligu. Ovo sa Mujkicem je bila 1999/2000.
User avatar
Logovan
Posts: 102777
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2880 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Logovan »

jeza u ledja wrote:
Ned071 wrote:
Promoe wrote:Adnan Guso je najduze bez primljenog gola.
Mislim da nije. Cini mi se onaj stari Mujkic iz Buducnosti... Ako ko zna tacno nek ispravi
Nije, preskocio ga je Guso za 1 kolo. Sjecam se te vijesti. Ali svakako gledamo valjda samo zajednicku ligu. Ovo sa Mujkicem je bila 1999/2000.
Ko god da je, Delač će ga prekucati. 8-)
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#2881 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Maharadza »

Raigor Stonehoof wrote:a ko drzi rekord najvise lopti ispucanih u aut? :D
Ja znam ko drži rekord sa najviše uklizavanja za loptom koja ide u aut, a sve usljed sporosti dotičnoga igrača! ! :run:
User avatar
Sarajevski-Seljak
Posts: 2117
Joined: 14/02/2011 20:27
Location: Accra, Ghana

#2882 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Sarajevski-Seljak »

Maharadza wrote:
Raigor Stonehoof wrote:a ko drzi rekord najvise lopti ispucanih u aut? :D
Ja znam ko drži rekord sa najviše uklizavanja za loptom koja ide u aut, a sve usljed sporosti dotičnoga igrača! ! :run:

Sto je najzalosnije, dobijao je cesto aplauz sa istoka za uklizavanje :sad:
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#2883 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

pa ja sam to davno napisao, kupio navijace nepotrebnim uljetanjima i satro izbacivanjima skaricama lopti iz coska igralista.Bjezi ba, nista konkretno, al eto bitno je da je uletio :-)
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#2884 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by nosara »

Image
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#2885 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

Neko je pitao za posjetu u posljednjem kolu PL.

http://sportsport.ba/bh_fudbal/opet-sla ... ima/171575

Imam osječaj da novinari malo uvećaju posjetu da bi bruka bila manja ... 8)
User avatar
Sarajevski-Seljak
Posts: 2117
Joined: 14/02/2011 20:27
Location: Accra, Ghana

#2886 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Sarajevski-Seljak »

Nas bilo duplo vise nego vas :skoljka:


























:lol:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#2887 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

Jest, ali mi smo iši u velikom broju na gostovanje ... :mrgreen:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#2888 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

http://www.nfsbih.ba/bih/vijest.php?id=11199

Željo kažnjen sa 3.000 KM zbog bacanja petardi.
Sarajevo kažnjeno sa 3.000 KM zbog pirotehnike i propusta u organizaciji utakmice.
Olimpic, kao domaćin, nije kažnjen zbog "propusta u organizaciji utakmice".
Slavija kažnjena sa 1.000 KM zbog propusta u organizaciji utakmice, a ono "mrzim te Bosno" valjda ide u tih 1.000 KM.

Savez napolje = 5.000 KM, mrzim te Bosno = 1.000 KM.

:run:
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#2889 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Eborg »

Mora gamad popunit' razliku što su fulali na Andori.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2890 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by -LIBERO- »

Sta nisu nas kaznili zbog megafona ovo kolo?

Ali ok, da nije bilo par petardi, bili bi megafoni :zzzz: . I tako u krug, uvjek se nesto 'pronadje'.
Naravno, opali po klubovima za koje vazi da imaju novac, i koji ce izboriti Evropu.

Mafija klasicna, reketasi pravi.



Imali negdje info kakve su kazne, i koliko velike u Hrvatskoj i Srbiji recimo?
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#2891 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Eborg »

Što bi Laka rekao: "Oblio me hladan smijeh...", kada sam vidio koliko se slavi dolazak ove gospode u Savez. Stvari su se promijenile jedno 15% i ne radi se više tako ofirno.
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#2892 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by studiorum_tuzlaensis »

jebem ti ovaj savez, da se hoce kakvi protesti organizovat, da im odemo dole za vrijeme sjednice u ferhadiju i je***o nanu naninu. Malo kad se useru, vidjećeš kako se stavovi mijenjaju.
User avatar
Logovan
Posts: 102777
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2893 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Logovan »

Joj šege saveza i kazni. :lol:

Kazna za pirotehniku, a za megafon? :oops: Da nije bilo pirotehnike, onda bi se sjetili da postoji kazna i za megafon.

Gdje kazna za Olimpik?

Slaviji milja... Da im nije ovo previše? :oops:
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#2894 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by vryzas »

Savez vrh :lol: :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2895 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Tomahawk11 »

Charuga wrote:http://www.nfsbih.ba/bih/vijest.php?id=11199

Željo kažnjen sa 3.000 KM zbog bacanja petardi.
Sarajevo kažnjeno sa 3.000 KM zbog pirotehnike i propusta u organizaciji utakmice.
Olimpic, kao domaćin, nije kažnjen zbog "propusta u organizaciji utakmice".
Slavija kažnjena sa 1.000 KM zbog propusta u organizaciji utakmice, a ono "mrzim te Bosno" valjda ide u tih 1.000 KM.

Savez napolje = 5.000 KM, mrzim te Bosno = 1.000 KM.

:run:
Ipak je to Kraljevstvo Saveza, oni se pitaju, oni rezu kazne, drzava je tu na drugom, trecem mjestu...
Tako da ne znam sta ti je nejasno.... :mrgreen:

Koji su to bilmezi....da to hoce sta raditi, nego onako mlati kazne ko da ih robot pise, a ne ziv covjek....jos kad se uvale u bivsi Geodetski, to ce se ko sheici ponasati.
A bi im leg'o plasman na EP. Taman su potrosili lovu od SP..... :oops:
Tyke
Posts: 3175
Joined: 23/02/2012 05:44

#2896 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Tyke »

Par baklji zapaljeno na Grbavici od strane Fukara, nema nam kazne.
Sad na Tusnju zapaljena jedna baklja i par navijaca uletilo na tartan stazu da proslavi gol sa Ahmetovicem protiv Veleza, nema nam kazne. :D

Ne znam zasto nema kazni, ali sam ih ocekivao. Da nije kakva kompenzacija zbog kaznjavanja Husica, hajde ga znaj. Uglavnom, u ovih 8 kola Sloboda nije kaznjena niti jednom, a prosle sezone je gotov pa najvise kazni platila.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#2897 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

Dobro si, zaboravih ulazak navijača na stazu kod proslave gola. Više su pirotehnike koristile fukare na Grbavici nego manijaci protiv Olimpica, ali kazne nigdje ... 8-)
Tyke
Posts: 3175
Joined: 23/02/2012 05:44

#2898 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Tyke »

Mozda je i ta bakljada na Grbavici pridodata Zelji kao propust u organizaciji. :D
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#2899 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Šibicar »

Oči saveza su svjesno uprte u dva sarajevska kluba i tu muzu i ne staju,ostale vjerovatno i ne kontrolišu previše,ali nas brate odraše kaznama.
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#2900 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Eborg »

Je li se riješilo oko sarajevskih klubova i murije ono? Otpisan onaj dug, ne plaćate više muriju za obezbjeđenje tekmi?
Locked