Ja sam mislio da je ta prica oko trave predimenzioniranaskenderija04 wrote:Naravno. Suha i visoka. Kada Barcelona dolazi, uvijek je ovako. Kako nema pravila, mogu.BHF_Manijak wrote:Gledam sad analizu na Sky-u, vidim zale se igraci Bayerna na visinu trave. Evo ih k'o Dino Selimovic prosle sezone.![]()
![]()
Skenderija, je l' inace obicaj na Calderonu da ostave duzu travu, zbog sporijeg protoka lopte ili je to maksuzija za ovu tekmu?
Elem u pravu si za ono sto smo danas pricali
