neam potrebe za tim, trenutno nema taskova, a cim bude stavice novi ID, i ja sam na pocetku fulao, i iz nekih zadataka ispao, ali su ubrzo dosli novi. za dobijanje lvl 1 trebalo mi je preko 7 dana. A evo sad imam lvl 3. i odlicnu zaradu.Mustang1 wrote:Mogu li se ja ponovo registrovati i krenuti opetZajebalo me u pocetku kad nisam skonto sta treba jbg .. Sad mi je jasno sve
Znaci polako, strpi se. bice taskova

eh pa nije vise stvar u centu nego inat sine inat 


