Ukrajina
-
udar 99
- Posts: 284
- Joined: 13/02/2014 20:48
#2877 Re: Ukrajina
postoji i druga mogucnost
21 vijek a i dalje smo divljaci
inicijativa koja hvata zamah globalno
svijet bez rata
samo se treba angazirati ;
21 vijek a i dalje smo divljaci
inicijativa koja hvata zamah globalno
svijet bez rata
samo se treba angazirati ;
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2878 Re: Ukrajina
Vidi njega fakatBlek Stena wrote:jainsomnia78 wrote:Jebo te isto djeca, ko je jaci Zagor ili Blek
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2879 Re: Ukrajina
Bravospreca wrote:Citam sta se sve provaljuje na ovoj temi i svrsavanje nekih koji pogotovu nemaju pojma o cemu pisu....nego kao ono hajde mujo da je vise vojske ........a o dvolicnosti vecine forumas da i ne govorim...............95% vas je fulilo temu...........imam osjecaj kao da se nalazim na nekoj fudbalskoj utakmici ,navijanje ide do te mjere da je to grozno..........niko ne razmislja o tome da se moze proliti more krvi...........jesmol to zaboravili kako je krvariti.........ljudi dajte ba bar ne trenutak biti ljudi a ne krvozderi
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
-
Hlapoje
- Posts: 674
- Joined: 11/01/2014 08:07
#2880 Re: Ukrajina
Ma kako da ne...U Americi je uobičajeno da naoružane grupe upadnu u kongres i senat i da se opozove predsednik.zilog wrote:Naravno da moze. Ne treba biti pametnjakovic da se to zna. Dovoljna je prosjecna inteligencija i obrazovanje.Hlapoje wrote:Gde si to pročitao pametnjakoviću?zilog wrote:
U svakoj normalnoj drzavi parlament dvotrecinskom vecinom moze opozvati predsjednika, pogotovo bjegunca u drugu drzavu.
Jel može to u Americi na primer?
-
Paramilitar
- Posts: 82
- Joined: 01/03/2014 17:31
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#2882 Re: Ukrajina
navodno ,kličko traži opštu vojnu mobilizaciju, rusi traže opoziv ambasadora (ne skontah kog - ruskog iz amerike ili američkog iz rusije)...ima li potvrde ovog?
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#2883 Re: Ukrajina
Ruskog iz SAD, ali je ta vijest navodno demantovana.radostan dan wrote:navodno ,kličko traži opštu vojnu mobilizaciju, rusi traže opoziv ambasadora (ne skontah kog - ruskog iz amerike ili američkog iz rusije)...ima li potvrde ovog?
- Chisum
- Posts: 4694
- Joined: 12/02/2009 13:25
- Location: SARAJEVO
#2884 Re: Ukrajina
Imam osjecaj da ce Klicko prvi da se hvata noge ako pripuca. 
Bice k'o Dino iz Njemcke "Noc bez zvijezda, ptica bez gnijezda... sta to tamo rade nase lude glave..."
Bice k'o Dino iz Njemcke "Noc bez zvijezda, ptica bez gnijezda... sta to tamo rade nase lude glave..."
Last edited by Chisum on 01/03/2014 18:33, edited 1 time in total.
-
Nuken
- Posts: 2110
- Joined: 09/09/2011 14:47
#2885 Re: Ukrajina
Ovi bi samo ratovali,msm. na Ruse i Amerikance.Donose demokratiju među "primitivni i zatucani"narod počev od Vijetnama do Sirije.Rezultati su poznati 
-
smijesni_ste
- Posts: 6322
- Joined: 09/10/2009 16:46
#2886 Re: Ukrajina
Sigurno je neprimjereno, ali oplakahChisum wrote:Imam osjecaj da ce Klicko prvi da se hvata noge ako pripuca.
Bice k'o Dino iz Njemcke "Noc bez zvijezda, ptica bez gnijezda... sta to rade nase lude glave..."
- daxon
- Posts: 1590
- Joined: 13/12/2010 12:10
#2887 Re: Ukrajina
Upravo u tome i jeste problem ovih sa zapada, Rusi su uradili sve da se ne pripuca, spriječili su građanski rat. E to ovima na zapadu nikako ne odgovara, nema rata i razaranja, nema ni hajra za njih.
- Murat Sabanovic
- Posts: 5527
- Joined: 18/01/2005 20:55
#2888 Re: Ukrajina

najjaci je ,sto jest,jest !
- Zviz
- Posts: 4993
- Joined: 19/08/2012 15:40
- Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam
#2889 Re: Ukrajina
KRIM je PAO! ZVANICNO. Zadnje na vijestima.
Ruska vojska ulazi granica se postavlja nova, Ukrainska vojska razoruzana.
Izgleda nije se igrati sa Putinom i Medvedjevem.
Ruska vojska ulazi granica se postavlja nova, Ukrainska vojska razoruzana.
Izgleda nije se igrati sa Putinom i Medvedjevem.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#2890 Re: Ukrajina
Koji klen u pm.Chisum wrote:Imam osjecaj da ce Klicko prvi da se hvata noge ako pripuca.
Bice k'o Dino iz Njemcke "Noc bez zvijezda, ptica bez gnijezda... sta to rade nase lude glave..."
Nasilno su smijenili prorusku vlast i sada ovi imaju legitimno pravo da uzvrate istom mjerom.
Zar je bilo tesko sacekati godinu dana do novih izbora?
Makar za ukrajinske izbore nema sumnji da su namjesteni.
Ako udju u sukob sa Rusijom, popusili su. Pomoci ce Ameri kao sto su pomogli i Gruziji. Pomoci zapada neka se ne nadaju.
- japin_mutapi
- Posts: 11829
- Joined: 11/06/2011 19:00
- Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#2891 Re: Ukrajina
rusija širi svoj Lebensraum
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#2892 Re: Ukrajina
Laurens31Lots of Russians speakers in the French riviera. No need to take action Vlad, we treat them well here.

-
sarajevoxxxx
- Posts: 26435
- Joined: 28/11/2004 08:05
- Location: Sarajevo
#2893 Re: Ukrajina
Koji su to licemjeri. Asada čuvaju dok kolje svoj narod barel-bombama, 3 godine se protivili vojnoj intervenciji, pobijesni bi i na samu pomisao da se vojno intervenira u Siriji, a danas im sasvim sasvim normalno da šalju svoju vojsku u drugu zemlju.japin_mutapi wrote:rusija širi svoj Lebensraum
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2894 Re: Ukrajina
Sad sam gled'o Klička na TV-u poziva na mobilizacijuradostan dan wrote:navodno ,kličko traži opštu vojnu mobilizaciju, rusi traže opoziv ambasadora (ne skontah kog - ruskog iz amerike ili američkog iz rusije)...ima li potvrde ovog?
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
-
udar 99
- Posts: 284
- Joined: 13/02/2014 20:48
#2895 Re: Ukrajina
posrami nas sve , najbolji post do sadaspreca wrote:Citam sta se sve provaljuje na ovoj temi i svrsavanje nekih koji pogotovu nemaju pojma o cemu pisu....nego kao ono hajde mujo da je vise vojske ........a o dvolicnosti vecine forumas da i ne govorim...............95% vas je fulilo temu...........imam osjecaj kao da se nalazim na nekoj fudbalskoj utakmici ,navijanje ide do te mjere da je to grozno..........niko ne razmislja o tome da se moze proliti more krvi...........jesmol to zaboravili kako je krvariti.........ljudi dajte ba bar ne trenutak biti ljudi a ne krvozderi
i zasjedanje NATO pocinje uskoro
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2896 Re: Ukrajina
I dok pravoslavni sveštenici pjevaju rusku himnu kao doček tenkovima Vladimira Putina (vjerujem i neki forumaši ovdje je pjevuše ispod glasa), Litvanija traži grupisanje snaga NATO-a na svojim granicama, o čemu će biti govora večeras na hitnom sastanku NATO-a.
Britanija, a vjerovatno i većina zapadnih zemalja, razmišljaju o protjerivanju ruskog ambasadora zbog kršenja međunarodnih povelja i konvencija.
Britanija, a vjerovatno i većina zapadnih zemalja, razmišljaju o protjerivanju ruskog ambasadora zbog kršenja međunarodnih povelja i konvencija.
-
zilog
- Posts: 9066
- Joined: 06/03/2009 11:19
#2897 Re: Ukrajina
Ja sam svoje rekao i nije sigurno 328 kalasnjikova bilo upereno u onih 328 delegata koji su izglasali opoziv Janukovica.Hlapoje wrote:Ma kako da ne...
Covjece, to je 73% od ukupnog broja parlamentaraca.
Ovi sto sada svrsavaju, sto je Rusija od sebe napravila agresora, neka samo zamisle sta to znaci za ruski image u svijetu.
Nesto slicno sto je invazija na Kuvajt znacila za iracki.
Ponavljam, ne vjerujem da ce NATO ratovati sa Rusijom, ali ni Ukrajina nije Gruzija. Vidjeli smo ih kako se tuku sa policijom i kako lete na Janukoviceve snajpere. Nesto ne kontam da ce, naoruzani, bas biti maciji kasalj, cak i za Spetsnaz.
- daxon
- Posts: 1590
- Joined: 13/12/2010 12:10
#2898 Re: Ukrajina
Rusi u Ukrajini spriječavaju da se dvije suprotstavljene grupe Ukrajinaca ne pokolju, dok USA u Sirij želi da satare jednu od dvije grupe koje su se već poklale, i to onu legalnu. Primjećuješ li razliku između onoga što rade Rusi i onoga što želi da uradi USA?sarajevoxxxx wrote:Koji su to licemjeri. Asada čuvaju dok kolje svoj narod barel-bombama, 3 godine se protivili vojnoj intervenciji, pobijesni bi i na samu pomisao da se vojno intervenira u Siriji, a danas im sasvim sasvim normalno da šalju svoju vojsku u drugu zemlju.japin_mutapi wrote:rusija širi svoj Lebensraum
Last edited by daxon on 01/03/2014 18:55, edited 1 time in total.
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#2899 Re: Ukrajina
e jbg...rubikon je sve bliži, u ovom trenutku za ukrajinu, a poslije...ko to zna...insomnia78 wrote:Sad sam gled'o Klička na TV-u poziva na mobilizacijuradostan dan wrote:navodno ,kličko traži opštu vojnu mobilizaciju, rusi traže opoziv ambasadora (ne skontah kog - ruskog iz amerike ili američkog iz rusije)...ima li potvrde ovog?
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- Herr Flick
- Posts: 9090
- Joined: 02/04/2012 13:00
#2900 Re: Ukrajina
Ako cemo tim redosljedom onda bi Americki ambasador trebao biti protjeran iz svih zemalja a NATO paktu se sudit zbog agresije na LibijuIt_is_a_Leclerc wrote:I dok pravoslavni sveštenici pjevaju rusku himnu kao doček tenkovima Vladimira Putina (vjerujem i neki forumaši ovdje je pjevuše ispod glasa), Litvanija traži grupisanje snaga NATO-a na svojim granicama, o čemu će biti govora večeras na hitnom sastanku NATO-a.
Britanija, a vjerovatno i većina zapadnih zemalja, razmišljaju o protjerivanju ruskog ambasadora zbog kršenja međunarodnih povelja i konvencija.
