Ukrajina

Post Reply
User avatar
alanx
Posts: 776
Joined: 22/04/2013 08:31

#2876 Re: Ukrajina

Post by alanx »

udar 99
Posts: 284
Joined: 13/02/2014 20:48

#2877 Re: Ukrajina

Post by udar 99 »

postoji i druga mogucnost
21 vijek a i dalje smo divljaci
inicijativa koja hvata zamah globalno
svijet bez rata

samo se treba angazirati ;

User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2878 Re: Ukrajina

Post by insomnia78 »

Blek Stena wrote:
insomnia78 wrote:Jebo te isto djeca, ko je jaci Zagor ili Blek


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
ja :D
Vidi njega fakat :D


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2879 Re: Ukrajina

Post by insomnia78 »

spreca wrote:Citam sta se sve provaljuje na ovoj temi i svrsavanje nekih koji pogotovu nemaju pojma o cemu pisu....nego kao ono hajde mujo da je vise vojske ........a o dvolicnosti vecine forumas da i ne govorim...............95% vas je fulilo temu...........imam osjecaj kao da se nalazim na nekoj fudbalskoj utakmici ,navijanje ide do te mjere da je to grozno..........niko ne razmislja o tome da se moze proliti more krvi...........jesmol to zaboravili kako je krvariti.........ljudi dajte ba bar ne trenutak biti ljudi a ne krvozderi
Bravo


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Hlapoje
Posts: 674
Joined: 11/01/2014 08:07

#2880 Re: Ukrajina

Post by Hlapoje »

zilog wrote:
Hlapoje wrote:
zilog wrote:

U svakoj normalnoj drzavi parlament dvotrecinskom vecinom moze opozvati predsjednika, pogotovo bjegunca u drugu drzavu.
Gde si to pročitao pametnjakoviću?
Jel može to u Americi na primer?
Naravno da moze. Ne treba biti pametnjakovic da se to zna. Dovoljna je prosjecna inteligencija i obrazovanje.
Ma kako da ne...U Americi je uobičajeno da naoružane grupe upadnu u kongres i senat i da se opozove predsednik.
Paramilitar
Posts: 82
Joined: 01/03/2014 17:31

#2881 Re: Ukrajina

Post by Paramilitar »

Zanima me kakva je pozicija/stav ukrajinskih muslimana?

http://www.islamyat.org/
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#2882 Re: Ukrajina

Post by radostan dan »

navodno ,kličko traži opštu vojnu mobilizaciju, rusi traže opoziv ambasadora (ne skontah kog - ruskog iz amerike ili američkog iz rusije)...ima li potvrde ovog?
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#2883 Re: Ukrajina

Post by Challenger__ »

radostan dan wrote:navodno ,kličko traži opštu vojnu mobilizaciju, rusi traže opoziv ambasadora (ne skontah kog - ruskog iz amerike ili američkog iz rusije)...ima li potvrde ovog?
Ruskog iz SAD, ali je ta vijest navodno demantovana.
User avatar
Chisum
Posts: 4694
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#2884 Re: Ukrajina

Post by Chisum »

Imam osjecaj da ce Klicko prvi da se hvata noge ako pripuca. :lol:

Bice k'o Dino iz Njemcke "Noc bez zvijezda, ptica bez gnijezda... sta to tamo rade nase lude glave..." :lol:
Last edited by Chisum on 01/03/2014 18:33, edited 1 time in total.
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#2885 Re: Ukrajina

Post by Nuken »

Ovi bi samo ratovali,msm. na Ruse i Amerikance.Donose demokratiju među "primitivni i zatucani"narod počev od Vijetnama do Sirije.Rezultati su poznati :zoka:
smijesni_ste
Posts: 6322
Joined: 09/10/2009 16:46

#2886 Re: Ukrajina

Post by smijesni_ste »

Chisum wrote:Imam osjecaj da ce Klicko prvi da se hvata noge ako pripuca. :lol:

Bice k'o Dino iz Njemcke "Noc bez zvijezda, ptica bez gnijezda... sta to rade nase lude glave..." :lol:
Sigurno je neprimjereno, ali oplakah :lol: :lol:
User avatar
daxon
Posts: 1590
Joined: 13/12/2010 12:10

#2887 Re: Ukrajina

Post by daxon »

Upravo u tome i jeste problem ovih sa zapada, Rusi su uradili sve da se ne pripuca, spriječili su građanski rat. E to ovima na zapadu nikako ne odgovara, nema rata i razaranja, nema ni hajra za njih.
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#2888 Re: Ukrajina

Post by Murat Sabanovic »

Image

najjaci je ,sto jest,jest !
User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#2889 Re: Ukrajina

Post by Zviz »

KRIM je PAO! ZVANICNO. Zadnje na vijestima.

Ruska vojska ulazi granica se postavlja nova, Ukrainska vojska razoruzana.

Izgleda nije se igrati sa Putinom i Medvedjevem.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#2890 Re: Ukrajina

Post by Kikibombona »

Chisum wrote:Imam osjecaj da ce Klicko prvi da se hvata noge ako pripuca. :lol:

Bice k'o Dino iz Njemcke "Noc bez zvijezda, ptica bez gnijezda... sta to rade nase lude glave..." :lol:
Koji klen u pm. :D

Nasilno su smijenili prorusku vlast i sada ovi imaju legitimno pravo da uzvrate istom mjerom.

Zar je bilo tesko sacekati godinu dana do novih izbora?

Makar za ukrajinske izbore nema sumnji da su namjesteni.

Ako udju u sukob sa Rusijom, popusili su. Pomoci ce Ameri kao sto su pomogli i Gruziji. Pomoci zapada neka se ne nadaju.
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11829
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#2891 Re: Ukrajina

Post by japin_mutapi »

rusija širi svoj Lebensraum
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#2892 Re: Ukrajina

Post by Challenger__ »

Lots of Russians speakers in the French riviera. No need to take action Vlad, we treat them well here.
Laurens31

Image
sarajevoxxxx
Posts: 26435
Joined: 28/11/2004 08:05
Location: Sarajevo

#2893 Re: Ukrajina

Post by sarajevoxxxx »

japin_mutapi wrote:rusija širi svoj Lebensraum
Koji su to licemjeri. Asada čuvaju dok kolje svoj narod barel-bombama, 3 godine se protivili vojnoj intervenciji, pobijesni bi i na samu pomisao da se vojno intervenira u Siriji, a danas im sasvim sasvim normalno da šalju svoju vojsku u drugu zemlju.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2894 Re: Ukrajina

Post by insomnia78 »

radostan dan wrote:navodno ,kličko traži opštu vojnu mobilizaciju, rusi traže opoziv ambasadora (ne skontah kog - ruskog iz amerike ili američkog iz rusije)...ima li potvrde ovog?
Sad sam gled'o Klička na TV-u poziva na mobilizaciju


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
udar 99
Posts: 284
Joined: 13/02/2014 20:48

#2895 Re: Ukrajina

Post by udar 99 »

spreca wrote:Citam sta se sve provaljuje na ovoj temi i svrsavanje nekih koji pogotovu nemaju pojma o cemu pisu....nego kao ono hajde mujo da je vise vojske ........a o dvolicnosti vecine forumas da i ne govorim...............95% vas je fulilo temu...........imam osjecaj kao da se nalazim na nekoj fudbalskoj utakmici ,navijanje ide do te mjere da je to grozno..........niko ne razmislja o tome da se moze proliti more krvi...........jesmol to zaboravili kako je krvariti.........ljudi dajte ba bar ne trenutak biti ljudi a ne krvozderi
posrami nas sve , najbolji post do sada
i zasjedanje NATO pocinje uskoro
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2896 Re: Ukrajina

Post by It_is_a_Leclerc »

I dok pravoslavni sveštenici pjevaju rusku himnu kao doček tenkovima Vladimira Putina (vjerujem i neki forumaši ovdje je pjevuše ispod glasa), Litvanija traži grupisanje snaga NATO-a na svojim granicama, o čemu će biti govora večeras na hitnom sastanku NATO-a.
Britanija, a vjerovatno i većina zapadnih zemalja, razmišljaju o protjerivanju ruskog ambasadora zbog kršenja međunarodnih povelja i konvencija.
zilog
Posts: 9066
Joined: 06/03/2009 11:19

#2897 Re: Ukrajina

Post by zilog »

Hlapoje wrote:Ma kako da ne...
Ja sam svoje rekao i nije sigurno 328 kalasnjikova bilo upereno u onih 328 delegata koji su izglasali opoziv Janukovica.
Covjece, to je 73% od ukupnog broja parlamentaraca.

Ovi sto sada svrsavaju, sto je Rusija od sebe napravila agresora, neka samo zamisle sta to znaci za ruski image u svijetu.
Nesto slicno sto je invazija na Kuvajt znacila za iracki.

Ponavljam, ne vjerujem da ce NATO ratovati sa Rusijom, ali ni Ukrajina nije Gruzija. Vidjeli smo ih kako se tuku sa policijom i kako lete na Janukoviceve snajpere. Nesto ne kontam da ce, naoruzani, bas biti maciji kasalj, cak i za Spetsnaz.
User avatar
daxon
Posts: 1590
Joined: 13/12/2010 12:10

#2898 Re: Ukrajina

Post by daxon »

sarajevoxxxx wrote:
japin_mutapi wrote:rusija širi svoj Lebensraum
Koji su to licemjeri. Asada čuvaju dok kolje svoj narod barel-bombama, 3 godine se protivili vojnoj intervenciji, pobijesni bi i na samu pomisao da se vojno intervenira u Siriji, a danas im sasvim sasvim normalno da šalju svoju vojsku u drugu zemlju.
Rusi u Ukrajini spriječavaju da se dvije suprotstavljene grupe Ukrajinaca ne pokolju, dok USA u Sirij želi da satare jednu od dvije grupe koje su se već poklale, i to onu legalnu. Primjećuješ li razliku između onoga što rade Rusi i onoga što želi da uradi USA?
Last edited by daxon on 01/03/2014 18:55, edited 1 time in total.
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#2899 Re: Ukrajina

Post by radostan dan »

insomnia78 wrote:
radostan dan wrote:navodno ,kličko traži opštu vojnu mobilizaciju, rusi traže opoziv ambasadora (ne skontah kog - ruskog iz amerike ili američkog iz rusije)...ima li potvrde ovog?
Sad sam gled'o Klička na TV-u poziva na mobilizaciju


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
e jbg...rubikon je sve bliži, u ovom trenutku za ukrajinu, a poslije...ko to zna...
User avatar
Herr Flick
Posts: 9090
Joined: 02/04/2012 13:00

#2900 Re: Ukrajina

Post by Herr Flick »

It_is_a_Leclerc wrote:I dok pravoslavni sveštenici pjevaju rusku himnu kao doček tenkovima Vladimira Putina (vjerujem i neki forumaši ovdje je pjevuše ispod glasa), Litvanija traži grupisanje snaga NATO-a na svojim granicama, o čemu će biti govora večeras na hitnom sastanku NATO-a.
Britanija, a vjerovatno i većina zapadnih zemalja, razmišljaju o protjerivanju ruskog ambasadora zbog kršenja međunarodnih povelja i konvencija.
Ako cemo tim redosljedom onda bi Americki ambasador trebao biti protjeran iz svih zemalja a NATO paktu se sudit zbog agresije na Libiju :D :D
Post Reply