SDA-All about

User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#28726 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

PM72 wrote:Da je pokojni Alija znao da postoje kurtoni - sad bi bili rahat...

ne sad ti misliš da bi mi rahat bili, ali griješiš žestoko jer da nije Don Neonko bijo bi neki drugi Izmetbey, makar po rodžačkoj liniji
User avatar
Matzan
Posts: 7049
Joined: 16/01/2015 13:25

#28727 Re: SDA-All about

Post by Matzan »

JoseMujica wrote:
VjecitiStudent wrote: Kako su ovi kriminalci dobili dozvolu za ovo ruglo?

smrdim/vijest/sarajevo-luksuz ... ima-235210

ćuj kako...pa ovo su svojevremeno najavljivali kao great success! prošnjaćkog bizmisa
Koje li si ti kurčeve nacije kad neprekidno vrijeđaš jedan cijeli narod?!
Na stranu što si polupismen.
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#28728 Re: SDA-All about

Post by megaman4 »

Matzan wrote:Džaba kmečite. SDA pobjeđuje i 2018. :izet:
Pirova pobjeda ce biti. Sve manje glasaca i sve manje ljudi ostaje ovdje. Uskoro pola drzave ce postati prazno gdje ce duhovi vladati. To je nasa buducnost kukala na majka, sta smo docekali u 21 vijeku.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#28729 Re: SDA-All about

Post by Tomahawk11 »

megaman4 wrote:
Matzan wrote:Džaba kmečite. SDA pobjeđuje i 2018. :izet:
Pirova pobjeda ce biti. Sve manje glasaca i sve manje ljudi ostaje ovdje. Uskoro pola drzave ce postati prazno gdje ce duhovi vladati. To je nasa buducnost kukala na majka, sta smo docekali u 21 vijeku.
Njima nije pirova.
Dok je god fotelja, boli ih neka stvar.
Seli se narod. Jebo narod.
Pokazali su i dokazali da im nije stalo do naroda, nije im stalo ni do drzave, stalo im je do njima bitnih odredjenih strateskih jedinica i to je to.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#28730 Re: SDA-All about

Post by VjecitiStudent »

VjecitiStudent wrote:
Kako su ovi kriminalci dobili dozvolu za ovo ruglo?

smrdim/vijest/sarajevo-luksuz ... ima-235210
Da li će i Efendić krenuti stopama Damira Hadžića?
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#28731 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

Matzan wrote:
JoseMujica wrote:
VjecitiStudent wrote: Kako su ovi kriminalci dobili dozvolu za ovo ruglo?

smrdim/vijest/sarajevo-luksuz ... ima-235210

ćuj kako...pa ovo su svojevremeno najavljivali kao great success! prošnjaćkog bizmisa
Koje li si ti kurčeve nacije kad neprekidno vrijeđaš jedan cijeli narod?!
Na stranu što si polupismen.

ako ako no jakako od kurca i od pićke....ja okle ču drugo da bidnem :shock: ta nije me iz turske donijela roda

a da u kučici maloj na kraju Poljina jedem zlatnom kašikom ne bih se Prošnjakom zvao :evil:
zbiljovski
Posts: 272
Joined: 23/03/2016 13:46
Location: Ilidža City

#28732 Re: SDA-All about

Post by zbiljovski »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sraman- ... /170209061
Zar ima neko normalan da može uporediti SDA i HDZ sa bilo kojom drugom strankom ? Strašno šta ljudi rade, strašno šta im građani dozvoljavaju, 10 puta gore stvari se dešavaju nego 2010 - 2014, a protesta ni na vidiku? :run: I onda čuješ konstatacije, svi su isti, ne ide to tako, moj mozak to ne može prihvatiti. Zar može neko biti gori od ovog udruženog zločinačkog klana SDA i HDZ. . . jedino SNSN, ali njih doživljavam u paketu, tako da . . .
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#28733 Re: SDA-All about

Post by tranquil »

zbiljovski wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/sraman- ... /170209061
Zar ima neko normalan da može uporediti SDA i HDZ sa bilo kojom drugom strankom ? Strašno šta ljudi rade, strašno šta im građani dozvoljavaju, 10 puta gore stvari se dešavaju nego 2010 - 2014, a protesta ni na vidiku? :run: I onda čuješ konstatacije, svi su isti, ne ide to tako, moj mozak to ne može prihvatiti. Zar može neko biti gori od ovog udruženog zločinačkog klana SDA i HDZ. . . jedino SNSN, ali njih doživljavam u paketu, tako da . . .
Ova tema ima 1153 strane. Na svakoj strani je novi skandal, nova pizdarija SDA, a mi se i dalje raspravljamo sa pristalicama, a SDA i dalje pobjeđuje na izborima. Da ovdje iko ima normalan, odavno bi radila kuka i motika.

Prema tome, odgovor na tvoje pitanje je "ne", niko normalan ne može napraviti to poređenje, ali ne zato što su pristalice SDA i HDZ nešto posebno nenormalni, nego zato što smo svi mi nenormalni, jer previše dugo trpimo nenormalno, tako da nam je nenormalno postalo normalno.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#28734 Re: SDA-All about

Post by VjecitiStudent »

Po stoti put, nije problem SDA, no jalova i šupačka opozicija.
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#28735 Re: SDA-All about

Post by tranquil »

Aaa, znači tako ide. Dakle i u podrinju nisu za zločine krivi četnici, već muslimani što su se jalovo suprotstavili. OK, skonto.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#28736 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

puno je slučajeva gdje je vrlo diskutabilno jesu li se suprotstavili. u najmanju ruku.

ne u podrinju nego ovo prvo...
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#28737 Re: SDA-All about

Post by tranquil »

Opozicija ima svoj udio u problemu. Dio rečenice "Nije problem SDA" ekstremno para uši.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#28738 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

znači ne jesu li se efikasno i optimalno suprotstavili, nego jesu li uopšte...
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#28739 Re: SDA-All about

Post by tranquil »

Sve se slažem, i dio su problema kao što sam već rekao. Samo "nije problem SDA" ne mogu svariti nikako.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#28740 Re: SDA-All about

Post by ultima_palabra »

statixx wrote:Kazaz vec godinama pise o tome, ali nekoc jugonostalgicarski prividi i sablasti - a nakon otvorene podrske Erdoganovim diktatorskim metodama, slucaju Busuladzic, Zahiragiceve borbe za ljudska prava, blamazom sa poredjenjem opcine centar, blacenjem Copica i Selimovica i mnogim drugim primjerima - sada poprimaju ozbiljniju dimenziju i smisao.
Ma nije Kazaz ništa slagao, ali mu je stil do zla Boga suhoparan i jednoličan... književni @Better man :mrgreen:

Treba vidjeti kako to britka sablja Haverić briljantno radi.
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28741 Re: SDA-All about

Post by Logovan »

Control panel wrote:prvi put u istoriji jedna stranka (SDA) ima kompletnu vlast po vertikali. od predsjedavajuceg VM, Zvizdic, preko premijera F BiH, Novalic, Premijer kantona Konakovic, gradonacelnik Skaka pa sve do opcine vaznije od 10 drugih, Ajnadzic.

i onda kad neko kaze nisu krivi. pa ko je kriv?

mrs

:evil: :twisted:
Sad kad su sve kompletirali, guzit će nas na svim poljima, ali nećemo se mrdati, nećemo se buniti, kakvi protesti. :oops: :oops:

Nek' se retardirani narod i dalje prodaje za 50 KM, 100 KM ili 200 KM, nek' se i dalje prodaje za kutiju punu kafe, šećera i soka, nek' i dalje govore nemam za koga glasati i onda lupe "x" pored zelene stranke.

Za lijeka zatrebalo i zelenim i ovim što se prodaju za sitnicu.
Volim Pivu
Posts: 101
Joined: 03/02/2017 17:14

#28742 Re: SDA-All about

Post by Volim Pivu »

Treba da shvatite da SDA svih ovih godina nije imala nikakvu politiku i ekonomski razvitak države, sva politika im se vadi iz kurana i islamske deklaracije a tako je u svim muslimanskim zemljama kuran na prvom mjestu, nakon 25 godina ekonomski plan im je dao DF i sada novalić radi po tome, u svim segmentima života uvedena je politika i religija od vrtića pa do vrha, ima jedna anegdota sa jednim američkim političarem koji je rekao, muslimane ne treba dirat, nego ih pustite da rade šta žele, na kraju a to je izgleda i pravilo sami sebe zajebu i dohakaju.
izgubljena dusa
Posts: 573
Joined: 01/03/2013 19:24

#28743 Re: SDA-All about

Post by izgubljena dusa »

Volim Pivu wrote:Treba da shvatite da SDA svih ovih godina nije imala nikakvu politiku i ekonomski razvitak države, sva politika im se vadi iz kurana i islamske deklaracije a tako je u svim muslimanskim zemljama kuran na prvom mjestu, nakon 25 godina ekonomski plan im je dao DF i sada novalić radi po tome, u svim segmentima života uvedena je politika i religija od vrtića pa do vrha, ima jedna anegdota sa jednim američkim političarem koji je rekao, muslimane ne treba dirat, nego ih pustite da rade šta žele, na kraju a to je izgleda i pravilo sami sebe zajebu i dohakaju.
Tacno tako :facepalm:

Sramota me je sto me zbog imena svojataju, a ja nisam i necu da budem dio onih koji nista ne rade i trabunjaju o nafaki i nagradi na onom svijetu....Namjerno su smuckali drzavu i religiju u jedno - da lakse vladaju i prodaju maglu....

Ne treba mi drzava koja nema fabrike, ni religija koja se petlja tamo gdje joj nije mjesto i sluzi da utjesi siromasne...."sta ces tak'a mu nafaka"...aha za jedne je nafaka u lazima i kradjama, za druge - jedva korica hljeba i malo vode....
Last edited by izgubljena dusa on 10/02/2017 11:20, edited 1 time in total.
zbiljovski
Posts: 272
Joined: 23/03/2016 13:46
Location: Ilidža City

#28744 Re: SDA-All about

Post by zbiljovski »

VjecitiStudent wrote:Po stoti put, nije problem SDA, no jalova i šupačka opozicija.
Upravo o ovome i pišem, koliko god loša bila opozicija, ta neka druga stranka, koja god bila ne može biti gora od SDA. Na ovom primjeru povećanja naknada za odvojeni život se to lijepo vidi, SDP je to smanjio na 1 KM, a ovi dižu na 200 KM ponovo, što implicira da ovi nemaju stida jer imaju svojih 200 000 sigurnih botova koji će im i 2018.godine dati te glasove i mogu se doslovno i javno iživljavati na građanima bez truna stida i odgovornosti.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#28745 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

da bi pričali je li alternativa bolja ili gora, prvo moramo vidjeti je li alternativa uopšte ili radi sa sda. najblaže rečeno, da im tepam - diskutabilno.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#28746 Re: SDA-All about

Post by ultima_palabra »

Jel to za 1 KM istina, nešto se ne sjećam toga...
Volim Pivu
Posts: 101
Joined: 03/02/2017 17:14

#28747 Re: SDA-All about

Post by Volim Pivu »

izgubljena dusa wrote:
Volim Pivu wrote:Treba da shvatite da SDA svih ovih godina nije imala nikakvu politiku i ekonomski razvitak države, sva politika im se vadi iz kurana i islamske deklaracije a tako je u svim muslimanskim zemljama kuran na prvom mjestu, nakon 25 godina ekonomski plan im je dao DF i sada novalić radi po tome, u svim segmentima života uvedena je politika i religija od vrtića pa do vrha, ima jedna anegdota sa jednim američkim političarem koji je rekao, muslimane ne treba dirat, nego ih pustite da rade šta žele, na kraju a to je izgleda i pravilo sami sebe zajebu i dohakaju.
Tacno tako :facepalm:

Sramota me je sto me zbog imena svojataju, a ja nisam i necu da budem dio onih koji nista ne rade i trabunjaju o nafaki i nagradi na onom svijetu....Namjerno su smuckali drzavu i religiju u jedno - da lakse vladaju i prodaju maglu....

Ne treba mi drzava koja nema fabrike, ni religija koja se petlja tamo gdje joj nije mjesto i sluzi da utjesi siromasne...."sta ces tak'a mu nafaka"...aha za jedne je nafaka u lazima i kradjama, za druge - jedva korica hljeba i malo vode....
SDA mumini kako vole reči iz časne SDA, dolaze u džamije samo kada prvi put osjete grižnju savjesti, nakon toga izlaze iz džamija prepuni sebe a grižnja savjesti se više nikada ne pojavi, nakon toga u džamiju se ide samo jednom godišnje da džematlije vide kako se udebljao i kolika mu je glava i koje ga auto tamo dovede.

a to izgleda nekako ovako

Obi Wan Bosnian
Posts: 946
Joined: 02/02/2017 16:37

#28748 Re: SDA-All about

Post by Obi Wan Bosnian »

PM72 wrote:Da je pokojni Alija znao da postoje kurtoni - sad bi bili rahat...
Misliš da bi stvari u BiH bile bolje da Bakir nikada nije rođen?

Ako misliš onda pokazuješ zavidno nerazumijevanje situacije u BiH i problema koje ova zemlja ima a imala bi ih i da Alija nikada nije rođen.
User avatar
Maharadza
Posts: 17072
Joined: 30/01/2013 15:13

#28749 Re: SDA-All about

Post by Maharadza »

tranquil wrote:Sve se slažem, i dio su problema kao što sam već rekao. Samo "nije problem SDA" ne mogu svariti nikako.
Kako bolani ne možeš, pa Bake to na svome kanalu davno objasnio:



:oops:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#28750 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sda-odl ... /170210073
Stranka demokratske akcije (SDA) najoštrije osuđuje jučerašnju odluku administrativne komisije Doma naroda Parlamenta Federacije Bosne i Hercegovine o povećanju naknada za odvojeni život.
U postojećim ekonomskim i socijalnim prilikama u društvu takva odluka o povećanju naknade delegatima je sramna, navode iz SDA.

"Obavezujemo delegate iz SDA da pokrenu proceduru poništenja ove nerazumne odluke", dodaju.

Istovremeno, od rukovodstva Predstavničkog doma Parlamenta FBiH zahtijevaju da pokrene proceduru smanjenja iste takve naknade u Predstavničkom domu, što su, kako navode, bili dužni učiniti još prije osam godina u skladu sa Zakonom o uštedama.
:roll: :lol:
Post Reply