PM72 wrote:Da je pokojni Alija znao da postoje kurtoni - sad bi bili rahat...
ne sad ti misliš da bi mi rahat bili, ali griješiš žestoko jer da nije Don Neonko bijo bi neki drugi Izmetbey, makar po rodžačkoj liniji
PM72 wrote:Da je pokojni Alija znao da postoje kurtoni - sad bi bili rahat...
Koje li si ti kurčeve nacije kad neprekidno vrijeđaš jedan cijeli narod?!JoseMujica wrote:VjecitiStudent wrote: Kako su ovi kriminalci dobili dozvolu za ovo ruglo?
smrdim/vijest/sarajevo-luksuz ... ima-235210
ćuj kako...pa ovo su svojevremeno najavljivali kao great success! prošnjaćkog bizmisa
Pirova pobjeda ce biti. Sve manje glasaca i sve manje ljudi ostaje ovdje. Uskoro pola drzave ce postati prazno gdje ce duhovi vladati. To je nasa buducnost kukala na majka, sta smo docekali u 21 vijeku.Matzan wrote:Džaba kmečite. SDA pobjeđuje i 2018.
Njima nije pirova.megaman4 wrote:Pirova pobjeda ce biti. Sve manje glasaca i sve manje ljudi ostaje ovdje. Uskoro pola drzave ce postati prazno gdje ce duhovi vladati. To je nasa buducnost kukala na majka, sta smo docekali u 21 vijeku.Matzan wrote:Džaba kmečite. SDA pobjeđuje i 2018.
Da li će i Efendić krenuti stopama Damira Hadžića?VjecitiStudent wrote:Kako su ovi kriminalci dobili dozvolu za ovo ruglo?
smrdim/vijest/sarajevo-luksuz ... ima-235210
Matzan wrote:Koje li si ti kurčeve nacije kad neprekidno vrijeđaš jedan cijeli narod?!JoseMujica wrote:VjecitiStudent wrote: Kako su ovi kriminalci dobili dozvolu za ovo ruglo?
smrdim/vijest/sarajevo-luksuz ... ima-235210
ćuj kako...pa ovo su svojevremeno najavljivali kao great success! prošnjaćkog bizmisa
Na stranu što si polupismen.
Ova tema ima 1153 strane. Na svakoj strani je novi skandal, nova pizdarija SDA, a mi se i dalje raspravljamo sa pristalicama, a SDA i dalje pobjeđuje na izborima. Da ovdje iko ima normalan, odavno bi radila kuka i motika.zbiljovski wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/sraman- ... /170209061
Zar ima neko normalan da može uporediti SDA i HDZ sa bilo kojom drugom strankom ? Strašno šta ljudi rade, strašno šta im građani dozvoljavaju, 10 puta gore stvari se dešavaju nego 2010 - 2014, a protesta ni na vidiku?I onda čuješ konstatacije, svi su isti, ne ide to tako, moj mozak to ne može prihvatiti. Zar može neko biti gori od ovog udruženog zločinačkog klana SDA i HDZ. . . jedino SNSN, ali njih doživljavam u paketu, tako da . . .
Ma nije Kazaz ništa slagao, ali mu je stil do zla Boga suhoparan i jednoličan... književni @Better manstatixx wrote:Kazaz vec godinama pise o tome, ali nekoc jugonostalgicarski prividi i sablasti - a nakon otvorene podrske Erdoganovim diktatorskim metodama, slucaju Busuladzic, Zahiragiceve borbe za ljudska prava, blamazom sa poredjenjem opcine centar, blacenjem Copica i Selimovica i mnogim drugim primjerima - sada poprimaju ozbiljniju dimenziju i smisao.
Sad kad su sve kompletirali, guzit će nas na svim poljima, ali nećemo se mrdati, nećemo se buniti, kakvi protesti.Control panel wrote:prvi put u istoriji jedna stranka (SDA) ima kompletnu vlast po vertikali. od predsjedavajuceg VM, Zvizdic, preko premijera F BiH, Novalic, Premijer kantona Konakovic, gradonacelnik Skaka pa sve do opcine vaznije od 10 drugih, Ajnadzic.
i onda kad neko kaze nisu krivi. pa ko je kriv?
mrs
![]()
Tacno takoVolim Pivu wrote:Treba da shvatite da SDA svih ovih godina nije imala nikakvu politiku i ekonomski razvitak države, sva politika im se vadi iz kurana i islamske deklaracije a tako je u svim muslimanskim zemljama kuran na prvom mjestu, nakon 25 godina ekonomski plan im je dao DF i sada novalić radi po tome, u svim segmentima života uvedena je politika i religija od vrtića pa do vrha, ima jedna anegdota sa jednim američkim političarem koji je rekao, muslimane ne treba dirat, nego ih pustite da rade šta žele, na kraju a to je izgleda i pravilo sami sebe zajebu i dohakaju.
Upravo o ovome i pišem, koliko god loša bila opozicija, ta neka druga stranka, koja god bila ne može biti gora od SDA. Na ovom primjeru povećanja naknada za odvojeni život se to lijepo vidi, SDP je to smanjio na 1 KM, a ovi dižu na 200 KM ponovo, što implicira da ovi nemaju stida jer imaju svojih 200 000 sigurnih botova koji će im i 2018.godine dati te glasove i mogu se doslovno i javno iživljavati na građanima bez truna stida i odgovornosti.VjecitiStudent wrote:Po stoti put, nije problem SDA, no jalova i šupačka opozicija.
SDA mumini kako vole reči iz časne SDA, dolaze u džamije samo kada prvi put osjete grižnju savjesti, nakon toga izlaze iz džamija prepuni sebe a grižnja savjesti se više nikada ne pojavi, nakon toga u džamiju se ide samo jednom godišnje da džematlije vide kako se udebljao i kolika mu je glava i koje ga auto tamo dovede.izgubljena dusa wrote:Tacno takoVolim Pivu wrote:Treba da shvatite da SDA svih ovih godina nije imala nikakvu politiku i ekonomski razvitak države, sva politika im se vadi iz kurana i islamske deklaracije a tako je u svim muslimanskim zemljama kuran na prvom mjestu, nakon 25 godina ekonomski plan im je dao DF i sada novalić radi po tome, u svim segmentima života uvedena je politika i religija od vrtića pa do vrha, ima jedna anegdota sa jednim američkim političarem koji je rekao, muslimane ne treba dirat, nego ih pustite da rade šta žele, na kraju a to je izgleda i pravilo sami sebe zajebu i dohakaju.
Sramota me je sto me zbog imena svojataju, a ja nisam i necu da budem dio onih koji nista ne rade i trabunjaju o nafaki i nagradi na onom svijetu....Namjerno su smuckali drzavu i religiju u jedno - da lakse vladaju i prodaju maglu....
Ne treba mi drzava koja nema fabrike, ni religija koja se petlja tamo gdje joj nije mjesto i sluzi da utjesi siromasne...."sta ces tak'a mu nafaka"...aha za jedne je nafaka u lazima i kradjama, za druge - jedva korica hljeba i malo vode....
Misliš da bi stvari u BiH bile bolje da Bakir nikada nije rođen?PM72 wrote:Da je pokojni Alija znao da postoje kurtoni - sad bi bili rahat...
Kako bolani ne možeš, pa Bake to na svome kanalu davno objasnio:tranquil wrote:Sve se slažem, i dio su problema kao što sam već rekao. Samo "nije problem SDA" ne mogu svariti nikako.
Stranka demokratske akcije (SDA) najoštrije osuđuje jučerašnju odluku administrativne komisije Doma naroda Parlamenta Federacije Bosne i Hercegovine o povećanju naknada za odvojeni život.
U postojećim ekonomskim i socijalnim prilikama u društvu takva odluka o povećanju naknade delegatima je sramna, navode iz SDA.
"Obavezujemo delegate iz SDA da pokrenu proceduru poništenja ove nerazumne odluke", dodaju.
Istovremeno, od rukovodstva Predstavničkog doma Parlamenta FBiH zahtijevaju da pokrene proceduru smanjenja iste takve naknade u Predstavničkom domu, što su, kako navode, bili dužni učiniti još prije osam godina u skladu sa Zakonom o uštedama.