U talu je..smartXL wrote:Ma da, ko i Perco u Celiku...
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#28701 Re: Zeničani
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#28702 Re: Zeničani
Ocigledno da problem neki ima jer ono stoji vec godinu dana.
Ako je istina za trzni ko je investitor?
Ako je istina za trzni ko je investitor?
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#28703 Re: Zeničani
Ne znam ds li jeneko upratio ovih dana, ali rsspisan je javni poziv za dodtqvunprojekata idejnog rjesenja uredjenja centra grada, obuhvacajuci i prostor stare pijace, sa naglaskom ns zelenu povrdinu ispred kineskog zida.Cujem neke price da se pomovo pokusava revitalizirati projekat enthasisa iz 2005godine, koji je opet po meni vrlo dobar. Steta jeste onezelene povrsine, ali bi taj projekat bas promjenio lice grada. Ne znam u kojojbi mjeri sada bio ekonomski isplativ projekat.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#28704 Re: Zeničani
Ja sam čuo ima pola godine, godinu, da će se tu graditi veliki trzni centar sličan FIS-u i da je investitor Arap. Ide se logikom, što bi Zeničani išli u Fis Vitez ako mogu trošiti pare u nekom svom centru.
Eh sad, postavlja se pitanje što je Dzananovic poluprazan ako ima ko trošiti pare?!
Eh sad, postavlja se pitanje što je Dzananovic poluprazan ako ima ko trošiti pare?!
-
sale07
- Posts: 1378
- Joined: 18/05/2018 12:28
#28705 Re: Zeničani
http://ba.n1info.com/a269353/Vijesti/Vi ... enica.html
Prijedlog Odluke o utvrđivanju javnog interesa za izmještanje elektro-dalekovodne mreže na dionici SM br. 6-SM 11 DV 110 kW TS Zenica II – TS Busovača, za potrebe gradnje mosta Drivuša – Perin Han preko rijeke Bosne i Željezničke pruge
Evo upravo ovo sam cuo, i navodno SDA blokira tj. nece da stavi ovu tacku na red
Prijedlog Odluke o utvrđivanju javnog interesa za izmještanje elektro-dalekovodne mreže na dionici SM br. 6-SM 11 DV 110 kW TS Zenica II – TS Busovača, za potrebe gradnje mosta Drivuša – Perin Han preko rijeke Bosne i Željezničke pruge
Evo upravo ovo sam cuo, i navodno SDA blokira tj. nece da stavi ovu tacku na red
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#28706 Re: Zeničani
To je prošlo već na narednoj sjednici bez obzira što ovi tokmaci nisu ni znali o čemu uopšte glasaju.sale07 wrote:
Evo upravo ovo sam cuo, i navodno SDA blokira tj. nece da stavi ovu tacku na red
Nit' dalekovoda, nit' izlaza na bulevar.
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#28707 Re: Zeničani
promjena lica grada, bar sto se Zenice tice je vrlo laHko uraditi sredjivanjem Trga...al jok treba nam beton i da se sto vise 'uglednih privrednika' ugradi u projekat...al ko mu hebe mater, dobro je ima jos vremena...clio_dci120 wrote:Ne znam ds li jeneko upratio ovih dana, ali rsspisan je javni poziv za dodtqvunprojekata idejnog rjesenja uredjenja centra grada, obuhvacajuci i prostor stare pijace, sa naglaskom ns zelenu povrdinu ispred kineskog zida.Cujem neke price da se pomovo pokusava revitalizirati projekat enthasisa iz 2005godine, koji je opet po meni vrlo dobar. Steta jeste onezelene povrsine, ali bi taj projekat bas promjenio lice grada. Ne znam u kojojbi mjeri sada bio ekonomski isplativ projekat.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#28708 Re: Zeničani
Pa zar je poluprazan?channel10 wrote: Eh sad, postavlja se pitanje što je Dzananovic poluprazan ako ima ko trošiti pare?!
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#28709 Re: Zeničani
Samo su kaHvici puni, u Bingu bude svijeta, ostalo, 'nako.._BataZiv_0809 wrote:Pa zar je poluprazan?channel10 wrote: Eh sad, postavlja se pitanje što je Dzananovic poluprazan ako ima ko trošiti pare?!
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65963
- Joined: 03/08/2010 19:04
#28710 Re: Zeničani
mislim da ma poslovnih prostora koji od kad je šoping centra nisu bili koristeni
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#28712 Re: Zeničani
Vikendom je pun ko šibica, ispravi me ako grijesimThrottle wrote:Ima ljudi u centru
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65963
- Joined: 03/08/2010 19:04
#28713 Re: Zeničani
_BataZiv_0809 wrote:Vikendom je pun ko šibica, ispravi me ako grijesimThrottle wrote:Ima ljudi u centru
da,parking pun puncat,cak i na krovu
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#28714 Re: Zeničani
Slabo se sta prodaje. Rade waikiki,one prodavnice s pijace i kafici. Ljudi ostave djecu u igraonice i piju kafu dva sata
A pun parking nije mjerilo. Besplatan parking i to se koristi
A pun parking nije mjerilo. Besplatan parking i to se koristi
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65963
- Joined: 03/08/2010 19:04
#28715 Re: Zeničani
ja ne znam one prodavnice sportske opreme kako rade,malo mi cijene povisoke za zenicu
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65963
- Joined: 03/08/2010 19:04
#28716 Re: Zeničani
ma da,besplatan parking,u pravu si
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#28717 Re: Zeničani
Kada god dodjem pun je od dm, sportvisiona, teranove do new yorkera...Not My Idea wrote:Slabo se sta prodaje. Rade waikiki,one prodavnice s pijace i kafici. Ljudi ostave djecu u igraonice i piju kafu dva sata
A pun parking nije mjerilo. Besplatan parking i to se koristi
- N.N.
- Posts: 3542
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#28718 Re: Zeničani
Jos da ga indijanac Salko bar okreci, ako vec nece da mijenja neke stvari. Zidovi upili masnoce, razne smradove, cigare, ali josk, samo deri Misko 
Mada mislim da je kirije snizio, pa se i Centar fino popunio.
Mada mislim da je kirije snizio, pa se i Centar fino popunio.
-
sale07
- Posts: 1378
- Joined: 18/05/2018 12:28
#28719 Re: Zeničani
Treba mu reci da nekad i ventilaciju upali 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#28720 Re: Zeničani
Sto ne pravi profit to se zatvara. Sto je otvoreno to radi. Jednostavno je.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#28721 Re: Zeničani
Koliko ja znam nisu mijenjane cijene kirijaN.N. wrote:Jos da ga indijanac Salko bar okreci, ako vec nece da mijenja neke stvari. Zidovi upili masnoce, razne smradove, cigare, ali josk, samo deri Misko
Mada mislim da je kirije snizio, pa se i Centar fino popunio.
Koliko znam, oko 1400 za 36m2 sa održavanjem na prvom spratu
Za krecenje se slazem, sve je fujkasto
Sto se tice ljudi, rade prodavnice tehnicke opreme, jeftiniji butici tipa waikiki i terranova,kafane, igraone i slicno. Ovo ostalo tipa cesars, levis, granoff i slicno radi zahvaljujuci visim marzama
Dosta ljudi po parkingu je tu ostavilo auto i ode setat po gradu ili Kamberovicima
Koliko ljudi kukaju, nije toliko lose, bar po onom sto ja znam
Nije sad ono da cvjeta cvijece al nije ni uzas, gura nekako
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#28722 Re: Zeničani
Eee tu ima jedan trik, otvori klizna ulazna vrata sa svih strana i blokira ih u otvorenom polozaju pa majka priroda radi ventilaciju a ventilacioni sistem ne trosi strujusale07 wrote:Treba mu reci da nekad i ventilaciju upali
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#28723 Re: Zeničani
Kad kažem poluprazan mislim na popunjenost poslovnih prostora. Trećina je prazna, a.ostatak je truba. Izbor ravan nuli.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#28724 Re: Zeničani
Vidim neki dan i Eglo rasvjeta utekli
Doduse, kraj ulaza su imali secera i vode uvijek, ko se onesvijesti da mogu pomoci, obzirom na cijene
Doduse, kraj ulaza su imali secera i vode uvijek, ko se onesvijesti da mogu pomoci, obzirom na cijene
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#28725 Re: Zeničani
Mislis opcenito ili u Dzananovicu?Throttle wrote:
Koliko ljudi kukaju, nije toliko lose, bar po onom sto ja znam
Nije sad ono da cvjeta cvijece al nije ni uzas, gura nekako
