Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Evo aktera sukoba, pogledajte samo cime se bave, kako izgledaju i recite jel ovo normalno ? imate ih na fb. Nek je na sramotu aliji tabakovicu i sadiku ahmetovicu dokme sadik ahmetovic zagrlio i pricao sa menom alija je iskoristio priliku zvao mirnesa i presao blizu mene i udario ma iz prevare i onda je tek nastala tuca.
a evo ko je zulum ucinio, pogledajte samo ko igra uloge u SDA seriji.
sjeku sumu, đipove i traktore vozaju, skole 2 razreda, SDA, đamija, reis, Zukorlić, pistolji, lovac, teretana, Naser...sto bi rekla Munira, guru, zive kao lordovi.
Koliko god ne volio Baketa ovakve tipove jos manje volim....klasicne papcine novog sistema. Doduse kada bi se tu "rodoslov" izvlacio naslo bi se i Baketovog ucesca u njihovom nastajanju.
zvucnikk wrote:Evo aktera sukoba, pogledajte samo cime se bave, kako izgledaju i recite jel ovo normalno ? imate ih na fb. Nek je na sramotu aliji tabakovicu i sadiku ahmetovicu dokme sadik ahmetovic zagrlio i pricao sa menom alija je iskoristio priliku zvao mirnesa i presao blizu mene i udario ma iz prevare i onda je tek nastala tuca.
Bekrija sam celo selo vice, neka vice sta se koga tice..
Načelnik Ilidže se dotakao i Zemaljskog muzeja, jedne od najvećih kuluturno-historijskih i naučne institucije, koja je, podsjetimo, nakon tri godine agonije otvorena 2015. godine.
"Prošle godine 3,5 miliona su mi uzeli nizašta! Uzme malo kanton, pa mi još kažu da im finansiram Muzej na godinu, pa umjesto godinu ispostave fakturu za tri godine zaredom, umjesto 50 uzmu mi 200.000 KM. I kakve veze ja imam sa Muzejom? Nit ću ići, nit ću ga gledat! Svakako je hladan i zatvoren", kazao je načelnik.
Nakon ove izjave, Memić je nagrađen gromoglasnim aplauzom prisutnih.
SDA gigant Seno Memlija i novoizabrane Lokice i mrtvo i nerodženo ćobanani ćobanski
Sta ce u Muzeju koji kurac? Ima Đamija i to je to.
Skaka će tako kada bude izabrano novo rukovodstvo Gradskog vijeća, sa pozicije gradskog vijećnika i dogradonačelnika, glasati sam za sebe za gradonačelnika
FOTO: Skaka (SDA)
Abdulah Skaka (SDA) trenutno je vijećnik u Općinskom vijeću Stari Grad, gradski vijećnik u Gradskom vijeću i dogradonačelnik Grada Sarajeva. Izbornim zakonom BiH ovakvo što je nespojivo da jedna osoba istovremeno bude i u zakonodavnoj i u izvršnoj vlasti, piše Patria.
Izbornim zakonom BiH, član 1.8. stav 4. predviđene su izuzetne situacije u kojima se ipak može dogoditi ovakvo što.
Jedno lice može obavljati najviše jednu neposredno izabranu javnu dužnost ili najviše jednu neposredno i jednu posredno izabranu dužnost, osim ako ovim Zakonom nije drugačije regulisano. Nespojivo je istovremeno vršenje ovih funkcija sa vršenjem funkcija u izvršnim organima vlasti, osim u periodu dok se ne konstituiraju izvršni organi vlasti izabrani na redovnim izborima u istom izbornom ciklusu - stoji u Izbornom zakonu BiH.
Iako Skaka igra upravo na ovu kartu, na njega se ne odnosi ovaj član Izbornog zakona. Naime, tu se radi o situaciji gdje je riječ o izvršnim organima vlasti koji su izabrani na redovnim izborima dakle direktno.
Gradonačelnik i dogradonačelnici Grada Sarajeva biraju se indirektno - ne biraju ih građani na redovnim izborima već Gradsko vijeće.
Skaki su naruku išli i članovi Centralne izborne komisije BiH, posebno Branko Petrić, koji je od svojih kolega tražio da se van snage stavi odredba Uputstva kojom se vrši provjera kandidata za gradonačelnike.
Nakon samo dvije godine od usvajanja, a da uopšte nije bila na primjenjivana, ova je odredba adaktirana. Tako je uklonjena i posljednja prepreka da CIK, kada Skaka preda kandidaturu, vrši provjeru na temelju koje bi se ustanovilo da on obavlja nespojive funkcije.
Skaka će tako kada bude izabrano novo rukovodstvo Gradskog vijeća, sa pozicije gradskog vijećnika i dogradonačelnika, glasati sam za sebe za gradonačelnika.
Konstituirajuća sjednica Gradskog vijeća najavljena je za 6. februar.
UŽIVO: Izdat nalog za hapšenje Asima Kambera, trenutno je u bjektsvu
Kako ABC.ba eskluzivno saznaje večeras je izdat nalog za hapšenje federalnog zastupnika i predsjednika SDA Sanski Most - Asim Kambera.
UŽIVO: Izdat nalog za hapšenje Asima Kambera, trenutno je u bjektsvu
Kako ABC.ba eskluzivno saznaje večeras je izdat nalog za hapšenje federalnog zastupnika i predsjednika SDA Sanski Most - Asim Kambera.
UŽIVO: Izdat nalog za hapšenje Asima Kambera, trenutno je u bjektsvu
Kako ABC.ba eskluzivno saznaje večeras je izdat nalog za hapšenje federalnog zastupnika i predsjednika SDA Sanski Most - Asim Kambera.
Ovakva hapsenja se pocela desavati uz mig s strane. Ko je slijedeci Boga pitaj?
UŽIVO: Izdat nalog za hapšenje Asima Kambera, trenutno je u bjektsvu
Kako ABC.ba eskluzivno saznaje večeras je izdat nalog za hapšenje federalnog zastupnika i predsjednika SDA Sanski Most - Asim Kambera.
Ovakva hapsenja se pocela desavati uz mig s strane. Ko je slijedeci Boga pitaj?
UŽIVO: Izdat nalog za hapšenje Asima Kambera, trenutno je u bjektsvu
Kako ABC.ba eskluzivno saznaje večeras je izdat nalog za hapšenje federalnog zastupnika i predsjednika SDA Sanski Most - Asim Kambera.
Asim Kamber nakon vijesti o hapšenju: Nigdje ja nisam pobjegao
UŽIVO: Izdat nalog za hapšenje Asima Kambera, trenutno je u bjektsvu
Kako ABC.ba eskluzivno saznaje večeras je izdat nalog za hapšenje federalnog zastupnika i predsjednika SDA Sanski Most - Asim Kambera.
Asim Kamber nakon vijesti o hapšenju: Nigdje ja nisam pobjegao
Tamo gdje su krunisani bosanski kraljevi Tvrtko I Kotromanić 1377. godine i Stjepan Tomaš 1444. godine danas kamioni i traktori voze drva. To ima samo u Bosni. Ima i u Hercegovini. Mjesto Mili kod Visokog kolijevka je bosanske države.
bitno je da je napucana i uređena džamija na Igmanu #svevamjebemseljaćko
SDA puca po šavovima, ne sjećam se kad su bili u težoj situaciji.
Šuška se da će Mehmed Mahmić predsjednik OO SDA Bos. Krupa i poslanik u Skupštini USK-a biti izbačen iz SDA i da će u toj lokalnoj organizaciji biti uvedeno povjereništvo. To je valjda odlučio KO SDA USK.
Zbog takve odluke vijećnici SDA u Bos. Krupi, njih 8, najavljuju istupanje iz SDA i formiranje nezavisnog kluba.
Bosanski_kralj wrote:SDA puca po šavovima, ne sjećam se kad su bili u težoj situaciji.
Šuška se da će Mehmed Mahmić predsjednik OO SDA Bos. Krupa i poslanik u Skupštini USK-a biti izbačen iz SDA i da će u toj lokalnoj organizaciji biti uvedeno povjereništvo. To je valjda odlučio KO SDA USK.
Zbog takve odluke vijećnici SDA u Bos. Krupi, njih 8, najavljuju istupanje iz SDA i formiranje nezavisnog kluba.
Pocetak kraja SDA u Bosanskoj Krajini. O ovome se odavno spekulisalo a izgleda da postaje realnost. Tezak i bolan poraz za Bakira koji je izgubio Krajinu svojom greskom i ignorantskom politikom prema tom narodu. Kada sam saznao u subotu koliko je naroda zauvijek napustilo Krajinu, sve mi je postalo jasno zasto SDA nikada vise nece osvojiti Krajinu. Umjesto da radi na lobiranju brze ceste Bihac-Sarajevo kako bi barem malo zaustavio odlazak tog naroda iz drzave i ekonomski ga digao, on se uhvatio puta Sarajevo-Beograd. Sve mu se obija o glavu.
Bosanski_kralj wrote:SDA puca po šavovima, ne sjećam se kad su bili u težoj situaciji.
Šuška se da će Mehmed Mahmić predsjednik OO SDA Bos. Krupa i poslanik u Skupštini USK-a biti izbačen iz SDA i da će u toj lokalnoj organizaciji biti uvedeno povjereništvo. To je valjda odlučio KO SDA USK.
Zbog takve odluke vijećnici SDA u Bos. Krupi, njih 8, najavljuju istupanje iz SDA i formiranje nezavisnog kluba.
Pocetak kraja SDA u Bosanskoj Krajini. O ovome se odavno spekulisalo a izgleda da postaje realnost. Tezak i bolan poraz za Bakira koji je izgubio Krajinu svojom greskom i ignorantskom politikom prema tom narodu. Kada sam saznao u subotu koliko je naroda zauvijek napustilo Krajinu, sve mi je postalo jasno zasto SDA nikada vise nece osvojiti Krajinu. Umjesto da radi na lobiranju brze ceste Bihac-Sarajevo kako bi barem malo zaustavio odlazak tog naroda iz drzave i ekonomski ga digao, on se uhvatio puta Sarajevo-Beograd. Sve mu se obija o glavu.
Kako stvari stoje kod nas u Krajini ce svaka opcina imati svoju stranku. SDA je svoje zavrsio. Jednostavno nema vise dovoljno mlitavog tkiva tj. osoba koje ce pasti na price SDA javasluka.
I onda se neko cudi zbog cega dosta ljudi razmislja o jednoj "Krajiskoj stranci"?
fosna2014 wrote:
Kako stvari stoje kod nas u Krajini ce svaka opcina imati svoju stranku. SDA je svoje zavrsio. Jednostavno nema vise dovoljno mlitavog tkiva tj. osoba koje ce pasti na price SDA javasluka.
I onda se neko cudi zbog cega dosta ljudi razmislja o jednoj "Krajiskoj stranci"?
Mene ne cudi.
ASDA se pokušava nametnuti kao ta neka regionalna stranka, ali sumnjam da će u tome uspjeti.
megaman4 wrote:
Pocetak kraja SDA u Bosanskoj Krajini. O ovome se odavno spekulisalo a izgleda da postaje realnost. Tezak i bolan poraz za Bakira koji je izgubio Krajinu svojom greskom i ignorantskom politikom prema tom narodu. Kada sam saznao u subotu koliko je naroda zauvijek napustilo Krajinu, sve mi je postalo jasno zasto SDA nikada vise nece osvojiti Krajinu. Umjesto da radi na lobiranju brze ceste Bihac-Sarajevo kako bi barem malo zaustavio odlazak tog naroda iz drzave i ekonomski ga digao, on se uhvatio puta Sarajevo-Beograd. Sve mu se obija o glavu.
SDA je mačka al sa 99 života, nikad ih ne treba otpisati.
Hej pa on je roDŽen u SDA, tako da polaže pravo na tu funkciju bez obzira na sve te nelagodne okolnosti koje su se izdešavale, i tebi se može desiti da izgubiš diplomu na krovu od auta ili na kafi