SDA-All about
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#28601 Re: SDA-All about
Pa ko ne bi pozelio ovakve simpatizere. Dok je njih, SDA ne treba brinuti za buducnost. Ali
trebamo mi ostali.
trebamo mi ostali.
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#28602 Re: SDA-All about
ma kažem da je meni ovo sumnjivo, ali dobro, možda je samo do mene, možda je slučajnostBanksy wrote:Adil je bio najbliži Tihiću i, neformalno, šef posttihićevaca, jel?
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#28603 Re: SDA-All about
"Sadik će mene pitati otkud ja u SDA. J...m li ti sestru ja. Ja sam rođen u SDA"
- zforumas
- Posts: 8730
- Joined: 25/10/2016 20:35
#28604 Re: SDA-All about
lacrima wrote:Adil Osmanović, kratka biografija:
hodža
Poslanik u Narodnoj skupštini RS 2000-2002, prebivalište u Tesliću (RS), živi svo vrijeme u Tešnju (FBiH).
Potpredsjednik RS 2002-2010, prebivalište u Tesliću (RS), živi u Tešnju (FBiH).
Kandidat za Parlamentarnu skupštinu BiH iz RS na izborima 2010., preko prebivališta u Tesliću, iako redovno živi u Tešnju.
Izgubi.
Prebacuje prebivalište u Tešanj, i završava sebi ministarsko mjesto u Vladi FBiH sa Tihićem. SDA Tešanj ga odbija kandidovati, zbog gorespomenutih marifetluka, a i zato što nikad nije nogom kročio u SDA Tešanj, imaju ljudi svoje kadrove.
Prebacuje prebivalište u Lukavac, i završava s bratom, poslanikom u Parlamentu FBiH, inače kadrom SDA Lukavac, da ga dotična općinska organizacija predloži za ministra.
Ulazi u Vladu FBiH kao ministar za izbjegla i raseljena lica FBiH kao kadar SDA Lukavac. I dalje živi u Tešnju. Propagira povratak, iako se ni sam nikad nije vratio odakle je došao.
Na izborima 2014. godine ponovo prebacuje prebivalište u Teslić, i kao kandidat Domovine, kao nosilac liste, ulazi u NS RS. Ne zadržava se puno, nego 2015. godine prelazi za Ministra civilnih poslova BiH. Kompletno ovo vrijeme živi u Tešnju.![]()
upri u nas Adile kad smo stoka, može ti se.
Svo vrijeme dok je "komsija" stanovao u Tesnju, pred zgradom je bila ona policijska kucica i u njoj policajac, 24sata dnevno, 7 dana u sedmici. A ta zgrada u kojoj je stanovao je bukvalno do policijske stanice...
Da nije imao oraha u dzepu ne bi ga toliko cuvali
- Faruk
- Posts: 889
- Joined: 03/04/2004 15:57
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan kokuz drugi mu se ruga
#28605 Re: SDA-All about
svi će opet glasati za njihjazzer wrote:Pa ko ne bi pozelio ovakve simpatizere. Dok je njih, SDA ne treba brinuti za buducnost. Ali
trebamo mi ostali.
opet će dobiti izbore
fenomen
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#28606 Re: SDA-All about
nikakav fenomen, samo vidiš koji dio ukupnog bdp-a se odnosi na javni sektor, a onda koji dio toga kontroliše sda i koliko dugo.
- Faruk
- Posts: 889
- Joined: 03/04/2004 15:57
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan kokuz drugi mu se ruga
#28607 Re: SDA-All about
nažalostJThomas wrote:nikakav fenomen, samo vidiš koji dio ukupnog bdp-a se odnosi na javni sektor, a onda koji dio toga kontroliše sda i koliko dugo.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
- GeeTnT
- Posts: 5738
- Joined: 06/01/2015 10:15
- Location: ...u krompiru
#28609 Re: SDA-All about
Nemoj ti donosit sud o mom pisanju...o Bakiru i esdea bi se daleko interesantnije pisalo da nije tebe i slicnih ciji domet je "ko moze socnije opsovat...."hrasno38 wrote:Nisi odavno nesto tacnije napisaoGeeTnT wrote:Oni kljucnuse zrno, a ti iz pedesetpethiljaditog pokusaja nisi nista konkretno rekao.JThomas wrote:bolje i doslovno nego nikako.
Bakir je ponovo pokazao koliko je namazan gurajuci Osmanovica i Sadikovica u vec pripremljeni osinjak...Lik je jednostavno izrastao u opasnog covjeka kakvog Bosnjaci nisu, niti ce imati....
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#28610 Re: SDA-All about
sreča njegova pa pare ne idu preko SDA minderaša inaće ne bi ni hale obnovioPredsjednik Islamskog centra Shahid Hashmi oduševljen
Amerikanci za džamiju u Texasu: Za 24 sata donirali 600.000 dolara
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#28611 Re: SDA-All about
hahahahahhaJoseMujica wrote:sreča njegova pa pare ne idu preko SDA minderaša inaće ne bi ni hale obnovioPredsjednik Islamskog centra Shahid Hashmi oduševljen
Amerikanci za džamiju u Texasu: Za 24 sata donirali 600.000 dolara
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#28613 Re: SDA-All about
JoseMujica wrote:sreča njegova pa pare ne idu preko SDA minderaša inaće ne bi ni hale obnovioPredsjednik Islamskog centra Shahid Hashmi oduševljen
Amerikanci za džamiju u Texasu: Za 24 sata donirali 600.000 dolara
čučavac i to bez pločica
-
smjesko071
- Posts: 696
- Joined: 07/04/2014 22:48
#28614 Re: SDA-All about
Na koncu, SDA ne može biti ozbiljno shvaćena sve dok se njeni najviši zvaničnici fizički obračunavaju u vjerskim objektima i u mjestu koje je SDA izgubila i predala u ruke nasljednicima Ratka Mladića drugi put u 20 godina. Stoga, da bi bili ozbiljno shvaćeni, izvinite se narodu ove zemlje za štetu koju ste mu nanijeli i prestanite se tući po džamijama. saopšenje GS-a

- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#28615 Re: SDA-All about
nOrod je KRIV nije SDA
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#28616 Re: SDA-All about
pici wrote:
Promijenite ime u SDA bilten, poštenije je...BIH
"Konsultacije" uoči sjednice: Hamdija Fejzić na kafi s čovjekom koji je nasrnuo na Adila Osmanovića
Foto: Čitatelj/Klix.ba
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#28617 Re: SDA-All about
SDA gigant Seno Memlija i novoizabrane LokiceNačelnik Ilidže se dotakao i Zemaljskog muzeja, jedne od najvećih kuluturno-historijskih i naučne institucije, koja je, podsjetimo, nakon tri godine agonije otvorena 2015. godine.
"Prošle godine 3,5 miliona su mi uzeli nizašta! Uzme malo kanton, pa mi još kažu da im finansiram Muzej na godinu, pa umjesto godinu ispostave fakturu za tri godine zaredom, umjesto 50 uzmu mi 200.000 KM. I kakve veze ja imam sa Muzejom? Nit ću ići, nit ću ga gledat! Svakako je hladan i zatvoren", kazao je načelnik.
Nakon ove izjave, Memić je nagrađen gromoglasnim aplauzom prisutnih.
-
Innovation
- Posts: 4229
- Joined: 23/03/2011 11:58
#28618 Re: SDA-All about
bez ovogaJoseMujica wrote:SDA gigant Seno Memlija i novoizabrane LokiceNačelnik Ilidže se dotakao i Zemaljskog muzeja, jedne od najvećih kuluturno-historijskih i naučne institucije, koja je, podsjetimo, nakon tri godine agonije otvorena 2015. godine.
"Prošle godine 3,5 miliona su mi uzeli nizašta! Uzme malo kanton, pa mi još kažu da im finansiram Muzej na godinu, pa umjesto godinu ispostave fakturu za tri godine zaredom, umjesto 50 uzmu mi 200.000 KM. I kakve veze ja imam sa Muzejom? Nit ću ići, nit ću ga gledat! Svakako je hladan i zatvoren", kazao je načelnik.
Nakon ove izjave, Memić je nagrađen gromoglasnim aplauzom prisutnih.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
i mrtvo i nerodženo
ćobanani ćobanski
Last edited by Innovation on 31/01/2017 18:58, edited 1 time in total.
-
jefff
- Posts: 5307
- Joined: 05/08/2015 11:16
#28619 Re: SDA-All about
Šifra - Lova. Seti se.Banksy wrote:pici wrote:Promijenite ime u SDA bilten, poštenije je...BIH
"Konsultacije" uoči sjednice: Hamdija Fejzić na kafi s čovjekom koji je nasrnuo na Adila Osmanovića
Foto: Čitatelj/Klix.ba
- Bosanski_kralj
- Posts: 10199
- Joined: 31/03/2007 00:07
#28620 Re: SDA-All about
Hoće SDA da nam podmetne kukavičje jaje sa ovim tobože "nezavisnim" načelnicima.
- piupiu
- Posts: 16761
- Joined: 05/01/2008 05:08
#28621 Re: SDA-All about
Ima ta itekako mjesta. A ima i ova:Banksy wrote:Cijeli svijet je postao reality show, samo što tamo, uz taj mainstream reality, funkcionira i živi paralelna pristojna, pametna, nešto tiša građanska klasa i njena inteligencija, a koji su od nas sasvim pometeni...piupiu wrote:Kod nas je država pretvorena u jedan veliki reality show, i populacija se ponaša i reaguje primjereno tome — kao i svi ljudi s pomjerenim osjećajem za realnost.JThomas wrote:kod nas je sda ministar ili direktor božji namjesnik na zemlji, a odnos prema njemu definisan je poštapalicama: šuti, ne talasaj, može ti valjat', veži konja gdje ti aga kaže, itd.
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#28623 Re: SDA-All about
Bakir laganim i sugurnim koracima prelazi u pusace...
http://usk24.ba/usk/izetbegovic-nije-do ... z-stranke/
http://usk24.ba/usk/izetbegovic-nije-do ... z-stranke/
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#28624 Re: SDA-All about
hrasno38 wrote:Bakir laganim i sugurnim koracima prelazi u pusace...
http://usk24.ba/usk/izetbegovic-nije-do ... z-stranke/
daleko je Don Neonko još od toga...nikada ne potcjenjujte Izmetbeye i paramreže koje su decenijama pleli
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#28625 Re: SDA-All about
Ma jok staro dokazano zivotno pravilo da te naguze oni koje si stvorio hahahahahJoseMujica wrote:daleko je Don Neonko još od toga...nikada ne potcjenjujte Izmetbeye i paramreže koje su decenijama plelihrasno38 wrote:Bakir laganim i sugurnim koracima prelazi u pusace...
http://usk24.ba/usk/izetbegovic-nije-do ... z-stranke/


