SDA-All about

User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#28601 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

Pa ko ne bi pozelio ovakve simpatizere. Dok je njih, SDA ne treba brinuti za buducnost. Ali
trebamo mi ostali.
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#28602 Re: SDA-All about

Post by jao_situacije »

Banksy wrote:Adil je bio najbliži Tihiću i, neformalno, šef posttihićevaca, jel?
ma kažem da je meni ovo sumnjivo, ali dobro, možda je samo do mene, možda je slučajnost
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#28603 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

"Sadik će mene pitati otkud ja u SDA. J...m li ti sestru ja. Ja sam rođen u SDA"
:lol: :thumbup: :lol:
User avatar
zforumas
Posts: 8730
Joined: 25/10/2016 20:35

#28604 Re: SDA-All about

Post by zforumas »

lacrima wrote:Adil Osmanović, kratka biografija:
hodža
Poslanik u Narodnoj skupštini RS 2000-2002, prebivalište u Tesliću (RS), živi svo vrijeme u Tešnju (FBiH).
Potpredsjednik RS 2002-2010, prebivalište u Tesliću (RS), živi u Tešnju (FBiH).
Kandidat za Parlamentarnu skupštinu BiH iz RS na izborima 2010., preko prebivališta u Tesliću, iako redovno živi u Tešnju.
Izgubi.
Prebacuje prebivalište u Tešanj, i završava sebi ministarsko mjesto u Vladi FBiH sa Tihićem. SDA Tešanj ga odbija kandidovati, zbog gorespomenutih marifetluka, a i zato što nikad nije nogom kročio u SDA Tešanj, imaju ljudi svoje kadrove.
Prebacuje prebivalište u Lukavac, i završava s bratom, poslanikom u Parlamentu FBiH, inače kadrom SDA Lukavac, da ga dotična općinska organizacija predloži za ministra.
Ulazi u Vladu FBiH kao ministar za izbjegla i raseljena lica FBiH kao kadar SDA Lukavac. I dalje živi u Tešnju. Propagira povratak, iako se ni sam nikad nije vratio odakle je došao.
Na izborima 2014. godine ponovo prebacuje prebivalište u Teslić, i kao kandidat Domovine, kao nosilac liste, ulazi u NS RS. Ne zadržava se puno, nego 2015. godine prelazi za Ministra civilnih poslova BiH. Kompletno ovo vrijeme živi u Tešnju. :izet: :izet: upri u nas Adile kad smo stoka, može ti se.

Svo vrijeme dok je "komsija" stanovao u Tesnju, pred zgradom je bila ona policijska kucica i u njoj policajac, 24sata dnevno, 7 dana u sedmici. A ta zgrada u kojoj je stanovao je bukvalno do policijske stanice...
Da nije imao oraha u dzepu ne bi ga toliko cuvali
User avatar
Faruk
Posts: 889
Joined: 03/04/2004 15:57
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan kokuz drugi mu se ruga

#28605 Re: SDA-All about

Post by Faruk »

jazzer wrote:Pa ko ne bi pozelio ovakve simpatizere. Dok je njih, SDA ne treba brinuti za buducnost. Ali
trebamo mi ostali.
svi će opet glasati za njih
opet će dobiti izbore
fenomen :D zvani sda
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#28606 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

nikakav fenomen, samo vidiš koji dio ukupnog bdp-a se odnosi na javni sektor, a onda koji dio toga kontroliše sda i koliko dugo.
User avatar
Faruk
Posts: 889
Joined: 03/04/2004 15:57
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan kokuz drugi mu se ruga

#28607 Re: SDA-All about

Post by Faruk »

JThomas wrote:nikakav fenomen, samo vidiš koji dio ukupnog bdp-a se odnosi na javni sektor, a onda koji dio toga kontroliše sda i koliko dugo.
nažalost
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#28608 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

Image

:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#28609 Re: SDA-All about

Post by GeeTnT »

hrasno38 wrote:
GeeTnT wrote:
JThomas wrote:bolje i doslovno nego nikako.
Oni kljucnuse zrno, a ti iz pedesetpethiljaditog pokusaja nisi nista konkretno rekao.
Bakir je ponovo pokazao koliko je namazan gurajuci Osmanovica i Sadikovica u vec pripremljeni osinjak...Lik je jednostavno izrastao u opasnog covjeka kakvog Bosnjaci nisu, niti ce imati....
Nisi odavno nesto tacnije napisao :D
Nemoj ti donosit sud o mom pisanju...o Bakiru i esdea bi se daleko interesantnije pisalo da nije tebe i slicnih ciji domet je "ko moze socnije opsovat...."
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#28610 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

Predsjednik Islamskog centra Shahid Hashmi oduševljen
Amerikanci za džamiju u Texasu: Za 24 sata donirali 600.000 dolara
sreča njegova pa pare ne idu preko SDA minderaša inaće ne bi ni hale obnovio
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#28611 Re: SDA-All about

Post by hrasno38 »

JoseMujica wrote:
Predsjednik Islamskog centra Shahid Hashmi oduševljen
Amerikanci za džamiju u Texasu: Za 24 sata donirali 600.000 dolara
sreča njegova pa pare ne idu preko SDA minderaša inaće ne bi ni hale obnovio
hahahahahha :thumbup:
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#28612 Re: SDA-All about

Post by pici »

Image
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#28613 Re: SDA-All about

Post by pici »

JoseMujica wrote:
Predsjednik Islamskog centra Shahid Hashmi oduševljen
Amerikanci za džamiju u Texasu: Za 24 sata donirali 600.000 dolara
sreča njegova pa pare ne idu preko SDA minderaša inaće ne bi ni hale obnovio
:thumbup: :mrgreen:

čučavac i to bez pločica
smjesko071
Posts: 696
Joined: 07/04/2014 22:48

#28614 Re: SDA-All about

Post by smjesko071 »

Na koncu, SDA ne može biti ozbiljno shvaćena sve dok se njeni najviši zvaničnici fizički obračunavaju u vjerskim objektima i u mjestu koje je SDA izgubila i predala u ruke nasljednicima Ratka Mladića drugi put u 20 godina. Stoga, da bi bili ozbiljno shvaćeni, izvinite se narodu ove zemlje za štetu koju ste mu nanijeli i prestanite se tući po džamijama. saopšenje GS-a

:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-D :-D :-D :-D
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#28615 Re: SDA-All about

Post by pici »



nOrod je KRIV nije SDA :bih:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#28616 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

pici wrote:Image
BIH
"Konsultacije" uoči sjednice: Hamdija Fejzić na kafi s čovjekom koji je nasrnuo na Adila Osmanovića

Foto: Čitatelj/Klix.ba
Promijenite ime u SDA bilten, poštenije je...
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#28617 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

Načelnik Ilidže se dotakao i Zemaljskog muzeja, jedne od najvećih kuluturno-historijskih i naučne institucije, koja je, podsjetimo, nakon tri godine agonije otvorena 2015. godine.

"Prošle godine 3,5 miliona su mi uzeli nizašta! Uzme malo kanton, pa mi još kažu da im finansiram Muzej na godinu, pa umjesto godinu ispostave fakturu za tri godine zaredom, umjesto 50 uzmu mi 200.000 KM. I kakve veze ja imam sa Muzejom? Nit ću ići, nit ću ga gledat! Svakako je hladan i zatvoren", kazao je načelnik.

Nakon ove izjave, Memić je nagrađen gromoglasnim aplauzom prisutnih.
SDA gigant Seno Memlija i novoizabrane Lokice :( :shock: :( :jbt: :facepalm: :izet: i mrtvo i nerodženo :izet: ćobanani ćobanski
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#28618 Re: SDA-All about

Post by Innovation »

JoseMujica wrote:
Načelnik Ilidže se dotakao i Zemaljskog muzeja, jedne od najvećih kuluturno-historijskih i naučne institucije, koja je, podsjetimo, nakon tri godine agonije otvorena 2015. godine.

"Prošle godine 3,5 miliona su mi uzeli nizašta! Uzme malo kanton, pa mi još kažu da im finansiram Muzej na godinu, pa umjesto godinu ispostave fakturu za tri godine zaredom, umjesto 50 uzmu mi 200.000 KM. I kakve veze ja imam sa Muzejom? Nit ću ići, nit ću ga gledat! Svakako je hladan i zatvoren", kazao je načelnik.

Nakon ove izjave, Memić je nagrađen gromoglasnim aplauzom prisutnih.
SDA gigant Seno Memlija i novoizabrane Lokice :( :shock: :( :jbt: :facepalm: :izet: i mrtvo i nerodženo :izet: ćobanani ćobanski
bez ovoga
:thumbup:
Last edited by Innovation on 31/01/2017 18:58, edited 1 time in total.
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#28619 Re: SDA-All about

Post by jefff »

Banksy wrote:
pici wrote:Image
BIH
"Konsultacije" uoči sjednice: Hamdija Fejzić na kafi s čovjekom koji je nasrnuo na Adila Osmanovića

Foto: Čitatelj/Klix.ba
Promijenite ime u SDA bilten, poštenije je...
Šifra - Lova. Seti se.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10199
Joined: 31/03/2007 00:07

#28620 Re: SDA-All about

Post by Bosanski_kralj »

Hoće SDA da nam podmetne kukavičje jaje sa ovim tobože "nezavisnim" načelnicima.
User avatar
piupiu
Posts: 16761
Joined: 05/01/2008 05:08

#28621 Re: SDA-All about

Post by piupiu »

Banksy wrote:
piupiu wrote:
JThomas wrote:kod nas je sda ministar ili direktor božji namjesnik na zemlji, a odnos prema njemu definisan je poštapalicama: šuti, ne talasaj, može ti valjat', veži konja gdje ti aga kaže, itd.
Kod nas je država pretvorena u jedan veliki reality show, i populacija se ponaša i reaguje primjereno tome — kao i svi ljudi s pomjerenim osjećajem za realnost.
Cijeli svijet je postao reality show, samo što tamo, uz taj mainstream reality, funkcionira i živi paralelna pristojna, pametna, nešto tiša građanska klasa i njena inteligencija, a koji su od nas sasvim pometeni...
Ima ta itekako mjesta. A ima i ova:



:D :lol:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#28622 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

:lol: :thumbup: :lol:
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#28623 Re: SDA-All about

Post by hrasno38 »

Bakir laganim i sugurnim koracima prelazi u pusace...

http://usk24.ba/usk/izetbegovic-nije-do ... z-stranke/
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#28624 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

hrasno38 wrote:Bakir laganim i sugurnim koracima prelazi u pusace...

http://usk24.ba/usk/izetbegovic-nije-do ... z-stranke/

daleko je Don Neonko još od toga...nikada ne potcjenjujte Izmetbeye i paramreže koje su decenijama pleli :(
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#28625 Re: SDA-All about

Post by hrasno38 »

JoseMujica wrote:
hrasno38 wrote:Bakir laganim i sugurnim koracima prelazi u pusace...

http://usk24.ba/usk/izetbegovic-nije-do ... z-stranke/
daleko je Don Neonko još od toga...nikada ne potcjenjujte Izmetbeye i paramreže koje su decenijama pleli :(
Ma jok staro dokazano zivotno pravilo da te naguze oni koje si stvorio hahahahah
Post Reply