Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#28551 Re: Zeničani

Post by channel10 »

channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#28552 Re: Zeničani

Post by channel10 »

notsure wrote:
Throttle wrote:Ja sve čekam da mi dođe račun za paušal, i zaboravio na to :lol:
Navodno je ukinuto
Jeste ukinuto, ne šalju to za ovu sezonu, nego je problem u tužbama za ranije periode.
neki vijećnici su tražili da se odustane od tužbi za neplaćene paušale do 2018, ali JP Grijanje neće da odustane jer su navodno sve do ukidanja ti paušali bili regularni (kako tvrdi JP Grijanje) pa ko ih nije plaćao tužili su ga.
Ista priča kao i s kladionicama - retroaktivna "legalnost" ili "nelegalnost" odluke o cijenama.

Možda ima neki pravnik da pojasni:
2001-2018 u odluci stoji paušal koji je nelegalan ali je važeći sve dok vijeće ne usvoji novu odluku.
2018 dokazano da je to nelegalno i od tad se ne naplaćuje paušal.
Ko nije plaćao do 2018 tuže ga za neplaćene račune; hoće li ga sud osloboditi jer je tek 2018 dokazano da ne treba plaćati ili će mu tražiti da plati jer je odluka o cijenama i paušalima sve do ukidanja bila važeća? Nelegalna ali važeća.

Genijalni "novinari" Avaza to ne razumiju pa su napisali tako kako su napisali.
A sta cemo ako recimo sud donese odluku da ti ljudi ne trebaju platiti te dugove?

A ja placao, pa onda ja tuzim JP Grijanje sto su mi naplacivali i sto sam im sve to platio!
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#28553 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Onda svi koji su placali ispadose levati
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#28554 Re: Zeničani

Post by Norm »

...ili su svi levati zbog ovihA koji ne placaju a puna im usta :bih: ...haj ga sad znaj :mrgreen:
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#28555 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

c_g wrote:Kakav je ovo cirkus u gradu?
Na koji cirkus misliš, na onu što bude jednom mjesečno u zgradi općine ili na onaj na kembridzu?

Što se tiče ovih pausala, ove stare nemojte plaćati, čekajte izvršenje :D
c_g
Posts: 1175
Joined: 29/09/2016 01:52

#28556 Re: Zeničani

Post by c_g »

clio_dci120 wrote:
c_g wrote:Kakav je ovo cirkus u gradu?
Na koji cirkus misliš, na onu što bude jednom mjesečno u zgradi općine ili na onaj na kembridzu?

Što se tiče ovih pausala, ove stare nemojte plaćati, čekajte izvršenje :D
Za taj cirkus znam. :mrgreen: :lol:
Valja li čemu ovaj što je došao cirkus? Imaju li životinje?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65995
Joined: 03/08/2010 19:04

#28557 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

malo poskupe ulaznice za cirkus
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#28558 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Hajd zato krOlj daje ovaj prvi cirkus besplatno na TV-u :D
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#28559 Re: Zeničani

Post by channel10 »

kakavdanakneiskustvu wrote:malo poskupe ulaznice za cirkus
Koliko su karte?
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#28560 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Do kada je taj cirkus u Ze i koliko koštaju ulaznice?
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#28561 Re: Zeničani

Post by notsure »

clio_dci120 wrote:Hajd zato krOlj daje ovaj prvi cirkus besplatno na TV-u :D
Više ne daje. Završeni izbori pa ne treba.
http://zenicainfo.ba/2018/10/18/zbog-ne ... ca-zenica/
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28562 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

kako nedostaje tehnickih sredstava?
zar ta televizija nije procvjetala kako je panetov mali vodi :oops:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#28563 Re: Zeničani

Post by Casual's »

kamen spoticanja wrote:kako nedostaje tehnickih sredstava?
zar ta televizija nije procvjetala kako je panetov mali vodi :oops:
Kažu da je rasulo u RTVZE. Dosta marketing ugovora je raskinuto u zadnje vrijeme. Zapošljavaju nake djevojčice, svaki dan dvije dođu - a jedna ode.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28564 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Casual's wrote:
kamen spoticanja wrote:kako nedostaje tehnickih sredstava?
zar ta televizija nije procvjetala kako je panetov mali vodi :oops:
Kažu da je rasulo u RTVZE. Dosta marketing ugovora je raskinuto u zadnje vrijeme. Zapošljavaju nake djevojčice, svaki dan dvije dođu - a jedna ode.
malo cvijeca i klupa modernog dizajna i to ce biti ok :D
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#28565 Re: Zeničani

Post by Norm »

...ma ima jos vremena... :izet:
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#28566 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Jedna HD kamera, jedan wifi mikrofon, jedan racunar i dobra internet konekcija...ola, eto prenosa :D.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#28567 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Bobi wrote:Jedna HD kamera, jedan wifi mikrofon, jedan racunar i dobra internet konekcija...ola, eto prenosa :D.
Nedavno su nabavili dvije 4K kamere. :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28568 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Bobi wrote:Jedna HD kamera, jedan wifi mikrofon, jedan racunar i dobra internet konekcija...ola, eto prenosa :D.
fali.im kamera :mrgreen:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#28569 Re: Zeničani

Post by Casual's »

kamen spoticanja wrote: malo cvijeca i klupa modernog dizajna i to ce biti ok :D
Solarne klupe (punjači za mobitele, i sa LED osvjetljenjem) - od 1600 KM
Glovis klupe - od 1400 KM
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28570 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Casual's wrote:
kamen spoticanja wrote: malo cvijeca i klupa modernog dizajna i to ce biti ok :D
Solarne klupe (punjači za mobitele, i sa LED osvjetljenjem) - od 1600 KM
Glovis klupe - od 1400 KM
nije fakat da ono kosta 1400 KM :shock:
pa jebote nije toliko moderan dizajn
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#28571 Re: Zeničani

Post by Bobi »

kamen spoticanja wrote:
Bobi wrote:Jedna HD kamera, jedan wifi mikrofon, jedan racunar i dobra internet konekcija...ola, eto prenosa :D.
fali.im kamera :mrgreen:
:lol: svaki malo noviji mobitel snima u HD rezoluciji a da ne govorim o laptopima sa HDCAM, slika perfekcija,bolja nego pola kanala sto mi gledamo :D.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#28572 Re: Zeničani

Post by Bobi »

kamen spoticanja wrote:
Casual's wrote:
kamen spoticanja wrote: malo cvijeca i klupa modernog dizajna i to ce biti ok :D
Solarne klupe (punjači za mobitele, i sa LED osvjetljenjem) - od 1600 KM
Glovis klupe - od 1400 KM
nije fakat da ono kosta 1400 KM :shock:
pa jebote nije toliko moderan dizajn
Pa prevara, sta si ocekivao :D, kad se sjetim onih led sijalica za šetalište...32k KM...nidje veze
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28573 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Bobi wrote:
kamen spoticanja wrote:
Bobi wrote:Jedna HD kamera, jedan wifi mikrofon, jedan racunar i dobra internet konekcija...ola, eto prenosa :D.
fali.im kamera :mrgreen:
:lol: svaki malo noviji mobitel snima u HD rezoluciji a da ne govorim o laptopima sa HDCAM, slika perfekcija,bolja nego pola kanala sto mi gledamo :D.
pa jel more taj.laptop za 1400 KM
da razmontiramo jednu.klupu modernog dizajna :oops:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#28574 Re: Zeničani

Post by Casual's »

kamen spoticanja wrote:
Casual's wrote:
kamen spoticanja wrote: malo cvijeca i klupa modernog dizajna i to ce biti ok :D
Solarne klupe (punjači za mobitele, i sa LED osvjetljenjem) - od 1600 KM
Glovis klupe - od 1400 KM
nije fakat da ono kosta 1400 KM :shock:
pa jebote nije toliko moderan dizajn
30k ukupno.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65995
Joined: 03/08/2010 19:04

#28575 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

channel10 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:malo poskupe ulaznice za cirkus
Koliko su karte?

neke najjeftinije za djecu 10,za odrasle najjeftinije 15,ima i nekih skupljih
Post Reply