Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102743
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28501 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Ouu svaka cast Sehicu na ove dvije odbrane, posebno za drugu 
- zenny
- Posts: 914
- Joined: 11/03/2005 05:03
- Location: Sarajevo
#28502 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
obzirom na kvalitet utakmice, mali nalic koristi priliku za razliku od mnogih...
previse je ovo neuigrano da bi ocekivali nesto ozbiljno, bitno je da trce i trude se, a neke drame je nerealno ocekivati od ove skupine ljudi koje su se sinoc upoznali
previse je ovo neuigrano da bi ocekivali nesto ozbiljno, bitno je da trce i trude se, a neke drame je nerealno ocekivati od ove skupine ljudi koje su se sinoc upoznali
- malakh
- Posts: 7640
- Joined: 05/02/2016 22:11
- Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
- Grijem se na: ćumur
- Vozim: opel vektru
#28503 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
12 : 10. jovicic igra za njih 
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#28504 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Vico izgleda nezadovoljan igrom 
-
Zeleni most
- Posts: 1138
- Joined: 01/11/2013 21:18
#28505 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Vrati se Safete, sve ti je oprosteno.
Mi od 2014. nemamo repku.
Mi od 2014. nemamo repku.
- Van Halen
- Posts: 2782
- Joined: 08/04/2008 10:37
#28506 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Imamo najboljeg golmana ikad u reprezentaciji
-
last mohicans
- Posts: 18193
- Joined: 09/08/2012 23:19
#28507 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Nista dok Vico ne povede navijanje...Bosna je šampion, Bosna je šampion... Ali apsurda, igraju momci pred praznim tribinama, a Borac je titulu slavio pred 8-10 ljudi.
-
last mohicans
- Posts: 18193
- Joined: 09/08/2012 23:19
#28508 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Izađe ovaj Haks_nešta
- deogest
- Posts: 2091
- Joined: 16/08/2020 15:20
#28509 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Igra slicna nasoj ligi.
Dobro sam ja rekao, njih ni zene njihove vise ne gledaju.
Dobro sam ja rekao, njih ni zene njihove vise ne gledaju.
-
Dead Man Walking
- Posts: 7147
- Joined: 28/05/2004 21:49
#28510 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Hajd nek smo protiv ovako renomiranog protivnika vidjeli i leprsavu igru bez Pjanica zvanog svaka lopta nazad i prvom do sebe.
- Van Halen
- Posts: 2782
- Joined: 08/04/2008 10:37
#28511 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Igraju bez navijača a policija zatvorila ceste okolo haos saobraćajni napravili idioti glupilast mohicans wrote: ↑02/06/2021 19:38 Nista dok Vico ne povede navijanje...Bosna je šampion, Bosna je šampion... Ali apsurda, igraju momci pred praznim tribinama, a Borac je titulu slavio pred 8-10 ljudi.
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#28512 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Bas.Dead Man Walking wrote: ↑02/06/2021 19:42 Hajd nek smo protiv ovako renomiranog protivnika vidjeli i leprsavu igru bez Pjanica zvanog svaka lopta nazad i prvom do sebe.
-
Zeleni most
- Posts: 1138
- Joined: 01/11/2013 21:18
#28513 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Igraju kao i sa Pjanicem, bez taktike i plana.
-
Zeleni most
- Posts: 1138
- Joined: 01/11/2013 21:18
#28514 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Eh, kad bi napravili i onu juznu tribinu bio bi super stadion.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#28515 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Nema hljeba u ovoj F/N reprezentaciji narednih 15 godina minimum
- Edin H.
- Posts: 53569
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
- hrasno38
- Posts: 34074
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#28517 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Meni je ona utakmica jucer bila odlicna provjera puno novih i mladih igraca. To sto je CG bilja bolja aposlutno ne cudi s obzirom da su dosli sa poprilicno jakom ekipom i iskusnim igracima koja je za protivnika imala nikada mladju A reprezentaciju BiH. Prosjek godina nase odbrane je jucer bio 22 godine sa konstantno izvrsnim Sehicem na golu!!
Adi Nalic bi mogao biti kapitalac. Ima i te kako fudbalskog slifa i lijepu tehniku. Civic je jucer bio odlican. Ahmethodzic i Hadzikadunic dobri ali neuigrani. Napadaci Demirovic i Prevljak nisu ni u mislima dostojne zamjene za Edina Dzeku. Treba vratiti Djurica u reprezentaciju i probati igrati sa dva napadaca. Sve u svemu ima tu dosta neobradjenog materijala i drago mi je da je Petev upravo ovako uradio na ovoj utakmici a nadam se da ce i protiv Danske. Zato i postoje prijateljske utakmice.
Adi Nalic bi mogao biti kapitalac. Ima i te kako fudbalskog slifa i lijepu tehniku. Civic je jucer bio odlican. Ahmethodzic i Hadzikadunic dobri ali neuigrani. Napadaci Demirovic i Prevljak nisu ni u mislima dostojne zamjene za Edina Dzeku. Treba vratiti Djurica u reprezentaciju i probati igrati sa dva napadaca. Sve u svemu ima tu dosta neobradjenog materijala i drago mi je da je Petev upravo ovako uradio na ovoj utakmici a nadam se da ce i protiv Danske. Zato i postoje prijateljske utakmice.
-
Officer Crabtree
- Posts: 3553
- Joined: 14/10/2006 10:09
- Location: Gol u selu
#28518 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Prijateljska postoji i da ti shvatiš da ti određeni igrači ne mogu igrati, a opet ih guraš da igraju.
- Edin H.
- Posts: 53569
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#28519 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Je li to i u slucaju da se trebaju prodati ili pronaci novi klub?Officer Crabtree wrote: ↑03/06/2021 17:29 Prijateljska postoji i da ti shvatiš da ti određeni igrači ne mogu igrati, a opet ih guraš da igraju.
-
Officer Crabtree
- Posts: 3553
- Joined: 14/10/2006 10:09
- Location: Gol u selu
#28520 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Pa možda je to razlog.
Meni Todorović i Hadžiahmetović recimo ne bi više nikad igrali, jer se vidi da od njih koristi nema, al njemu će igrati i ljudi će pravdati "jer nema niko bolji, "jer ni Pjanić ništa bolje nije odigrao" i sl.
Meni Todorović i Hadžiahmetović recimo ne bi više nikad igrali, jer se vidi da od njih koristi nema, al njemu će igrati i ljudi će pravdati "jer nema niko bolji, "jer ni Pjanić ništa bolje nije odigrao" i sl.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#28521 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Krunić je u nekim kombinacijama Norwicha.
- diablobih
- Posts: 8302
- Joined: 28/12/2015 02:17
#28522 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Danilovica treba gurati koliko se moze.
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#28523 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Oj sastava protiv Danske. Umalo ne rekoh - ne znam nijednog igraca osim Demirovica.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#28524 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Šprdaju se sa reprezentacijom. Svaku utakmicu probava neke nove igrače, vazda drugačiji sastav.
-
Sociolog
- Posts: 5764
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
#28525 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine
Vasilj na golu
Mamic likes this

Mamic likes this
