FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2851 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

ZPP wrote:"Ja, ja, ja, mi, jedini, najbolji, prvi, ja, najveći, najstariji na svijetu, ja, prvi u Jugoslaviji, najgledaniji, hd, ja, prvi, jedini, najbolji, ja, prvi najavili, jedini objavili, rekli smo vam da će tako biti, ja, mi fejs tivi!" S.H., Sarajevo, 2013.
Exluzivno, skandalozno, mi smo najavili.... puno godina smo slušali. I oduševljavali ste se redom svi.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2852 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Banksy »

KatarinaKosaca wrote:
ZPP wrote:"Ja, ja, ja, mi, jedini, najbolji, prvi, ja, najveći, najstariji na svijetu, ja, prvi u Jugoslaviji, najgledaniji, hd, ja, prvi, jedini, najbolji, ja, prvi najavili, jedini objavili, rekli smo vam da će tako biti, ja, mi fejs tivi!" S.H., Sarajevo, 2013.
Exluzivno, skandalozno, mi smo najavili.... puno godina smo slušali. I oduševljavali ste se redom svi.
Nismo svi. Kako je onaj bio pacijent, tako je i ovaj.

:kiss:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2853 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

Banksy wrote:
KatarinaKosaca wrote:
ZPP wrote:"Ja, ja, ja, mi, jedini, najbolji, prvi, ja, najveći, najstariji na svijetu, ja, prvi u Jugoslaviji, najgledaniji, hd, ja, prvi, jedini, najbolji, ja, prvi najavili, jedini objavili, rekli smo vam da će tako biti, ja, mi fejs tivi!" S.H., Sarajevo, 2013.
Exluzivno, skandalozno, mi smo najavili.... puno godina smo slušali. I oduševljavali ste se redom svi.
Nismo svi.
:kiss:
Sjećam se da ja i ti nismo. Trećeg sa foruma se ne sjećam. Ti? :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2854 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Banksy »

KatarinaKosaca wrote:
Banksy wrote:
KatarinaKosaca wrote: Exluzivno, skandalozno, mi smo najavili.... puno godina smo slušali. I oduševljavali ste se redom svi.
Nismo svi.
:kiss:
Sjećam se da ja i ti nismo. Trećeg sa foruma se ne sjećam. Ti? :D
Teško ...
I ispustila si drugi dio posta ... :D
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2855 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

Banksy wrote:Teško ...
I ispustila si drugi dio posta ... :D
Nikako je ne mogu usporediti Bakira ljigavca i Senada. Baš nikako. Jedan je novinar koji se nekome sviđa ili ne, drugi je komercijalista jedne političke stranke.. Ali, kako sam rekla da neću više na temi, nisam htjela ponovo otvarati diskusiju (ne radi tebe, nego radi onih koji poslije nisko udaraju da sam zaljubljena u Senada ili tako), i zato sam namjerno preskočila durgi dio posta :kiss:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2856 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Banksy »

KatarinaKosaca wrote: Jedan je novinar koji se nekome sviđa ili ne, drugi je komercijalista jedne političke stranke..
Jedan je komercijalista jedne političke stranke, a drugi onoga ko tog dana više plati ... Ne znam šta je gore.

Ali ni to nije najgore ... Najgore je što se opasno gubi ... Onako kako se gubio i ovaj drugi, nekad ...
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#2857 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dezurni_ucenik »

Katarina ,ja koliko se sjecam intervjua sa Dodikom,Mile ga je izbio iz cipela sa "znam ja dobro sta ti radis po Sarajevu.Svasta se prica". .I sjecam se da je intervju bio bas kurcopusacki ...
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#2858 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Havatar »

ultima_palabra wrote:
Havatar wrote:
ultima_palabra wrote:Oko čega se vi naduravate... večeras baš gledam na B92 specijalni Insajder posvećen Brankici Stanković. Pogledaš ono i skontaš da komotno kompletnu medijsku scenu u BiH možeš baciti u šolju i povući vodu i da neće biti nikakva šteta.
Ona dobije od udbe kompletnu dokumentaciju i koga da nagazi i to uvijek bude medijska priprema za neka hapsenja i sad ona neka novinarka koja je bolja od Senada :roll:
Jah vala, zato ne smije par godina da se pojavi u javnosti, prijete joj navijačke grupe koje su pod kontrolom tih istih obavještajnih službi... Srbija je već 200 godina u nekom vidu totalitarizma i vojno-policijske diktature, ali su uvijek imali hrabre i dobro obrazovane pojedince koji su se suprotstavljali postojećem stanju.

Jbg, mi smo kao društvo konformisti... ne smije niko da isturi svoju glavu ni za šta. "Najbolji novinari" neće otvoriti provokativnu temu ako nemaju koristi od toga, dovedu zanimljivog sagovornika pa mu zanose muda u krivini po sat vremena... jebote dovedeš Dodika i najteže pitanje koje mu postaviš je "Milorade, imaš li curu" :-) :oops:

Senad je ekvivalent grupa poput Crvene Jabuke, Plavog orkestra, Valentina... nije uradio ništa vrijedno spomena 20 godina, ali nemilice iskorištava staru slavu.
Sve sto si rekao ne pobija moju tvrdnju da nije nikad napala ni bivseg predsjednika Tadica i ljude bliske njemu niti sada napada Vucica i ljude bliske njemu i ne pobija tvrdnju da su njene emisije uvijek bile kao "slucajno" podloga za hapsenja koja su se pripremala i to sa navijacima je samo dokaz toga posto navijace ne mogu potpuno da kontrolisu jer uvijek moze neki mladi navijac da je napadne na svoju ruku da bi se dokazao vodji i zato je i cuvaju. Senad nikad nije bio taj koji sluzi drzavnom aparatu da pokrece hajku na nekog u pogodnom trenutku da bi taj bio uhapsen i zato je automatski bolji novinar od nje.
wolf07
Posts: 1718
Joined: 29/08/2010 02:44

#2859 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by wolf07 »

CVIKERASH wrote:Mislite da nema boljeg od Senada ?? :lol: :lol: :lol:

Djeco jeste vi culi za Zekerijaha Smajica ?

To je nasa drzava.Avaz najcitanija novina,Senad najbolji novinar,Enis pojam glume,Halid pojam muzike ... :run:
A gdje ti sad vidis Zekerijaha Smajica, na kojoj TV???
P.S.
Halid je zvijezda regionalnog formata a ti sad prdi koliko hoces na tu temu, valjda si pametniji od onolikih ljudi u BiH, Srbiji, Hrvatskoj, Crnoj Gori a nije mrzak ni Makedoncima i Slovencima. On kad bi rek'o da ce organizovat koncert na kome ce se samo tri puta nakasljati doslo bi 50.000 ljudi a ti sad nastavi da smaras s nekim neshvacenim "umjetnicima" tipa "Erogene zone" i sl.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#2860 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dezurni_ucenik »

wolf07 wrote:
CVIKERASH wrote:Mislite da nema boljeg od Senada ?? :lol: :lol: :lol:

Djeco jeste vi culi za Zekerijaha Smajica ?

To je nasa drzava.Avaz najcitanija novina,Senad najbolji novinar,Enis pojam glume,Halid pojam muzike ... :run:
A gdje ti sad vidis Zekerijaha Smajica, na kojoj TV???
P.S.
Halid je zvijezda regionalnog formata a ti sad prdi koliko hoces na tu temu, valjda si pametniji od onolikih ljudi u BiH, Srbiji, Hrvatskoj, Crnoj Gori a nije mrzak ni Makedoncima i Slovencima. On kad bi rek'o da ce organizovat koncert na kome ce se samo tri puta nakasljati doslo bi 50.000 ljudi a ti sad nastavi da smaras s nekim neshvacenim "umjetnicima" tipa "Erogene zone" i sl.
Pa i Justin Bieber puni dvorane sirom svijeta slusaju ga milioni pa hocemo li reci da je kvalitetan pjevac ? Ceca napunila ljetos 100 000 na Uscu hocemo i za nju reci da je kvalitetna.Tipicna odlika neznanja,mjerilo : koliko publike dodje na koncert.Hocemo reci da su Justin i Ceca bolji od recimo Massive Attack i Trickyja jer na njihove koncerte ne dodje 50 000 do 100 000 ljudi.Prije svega sumnjam da si i cuo za ta dva imena,ali eto reci da su kvalitetni Jusitn i Ceca pa da zavrsimo raspravu.

A to za Erogene Zone,moj ti je odgovor :lol: .Od toliko bandova na svijetu ti EZ napisa :roll:
Last edited by dezurni_ucenik on 07/10/2013 15:55, edited 1 time in total.
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2861 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Edin H. »

wolf07 wrote:Mislite da nema boljeg od Senada ?? :lol: :lol: :lol:

Djeco jeste vi culi za Zekerijaha Smajica ?

To je nasa drzava.Avaz najcitanija novina,Senad najbolji novinar,Enis pojam glume,Halid pojam muzike ... :run:

Stipu ba Zekerijaha, pricam ja sa njim kad je poceo rat.
Kaze Zekerijah, malo ovo malo ono, finte minte, intervencije, vamte tamte, stace ovo za dvije sedmice :shock:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2862 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

Edin H. wrote:Stipu ba Zekerijaha, pricam ja sa njim kad je poceo rat.
Kaze Zekerijah, malo ovo malo ono, finte minte, intervencije, vamte tamte, stace ovo za dvije sedmice :shock:
Školski primjer režimskog novinara. Da je Karadžić uspio u svojim namjerama ne bih se iznenadila vidjeti ga tamo. Ovako, previše se plašio, mali zec
Niti jedan prilog istraživački.. ništa, baš ništa. I to se sad navodi kao primjer novinarstva :-) :-) :-)
lik5
Posts: 176
Joined: 19/04/2013 12:10

#2863 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by lik5 »

senad nebi spominjo nedzada dj da mu je ovaj dao kredu,a cim mu nije dao kredu,krenuo je pljuvanjem po njemu kao sto to avaz godinama radi kad neko nije sa njima.i taj face je prava JA Tv,tolikog samohvaljenja nema nigdje,lik je zesci narcis,pa on one stare dnevnike tvsa,i tvbih prisvaja kao da je to njegovo djelo :lol: kao da je on izmislio dnevnik :lol:
jedino mu je face to face dobar,al toga rijetko kad ima,ocito zato sto narcisu to smeta ,jer tad on nije u fokusu.
User avatar
DoZeN
Posts: 1189
Joined: 20/03/2013 22:53

#2864 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by DoZeN »

Naravno da Senad koristi rat u svojim emisijama,ali koristi rat i Komsic,Zlatko (kada se ogrne sa zastovom sa ljiljanima u Slovackoj) Silajdzic (dok je bio politicki ziv) isto tako i u RS sa Dodikom,Ivanicom itd
Mi u Bosni imamo dva podjeljenja drustva,koji se odrzavaju ratom i onim sto je napravilo FBIH i RS
Senad ima dobar dnevnik petkom i subotom, radi ga kao Bosnjacki nacionalista, jer se obraca onima sa kojima je proveo rat u Rajvosa, kao sto je TV BN popularna u RS jer zna gdje je linija koja se ne prolazi
Ona jko zivi u USA zna da je i medijski proctor te drzave podjeljen na liberale i konzervativce,i malo ko je i u takvoj drzavi iskren,nego "navodjeno" se obraca svojoj "bazi" gledaoca i slusaoca.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2865 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

lik5 wrote:senad nebi spominjo nedzada dj da mu je ovaj dao kredu,a cim mu nije dao kredu,krenuo je pljuvanjem po njemu kao sto to avaz godinama radi kad neko nije sa njima.i taj face je prava JA Tv,tolikog samohvaljenja nema nigdje,lik je zesci narcis,pa on one stare dnevnike tvsa,i tvbih prisvaja kao da je to njegovo djelo :lol: kao da je on izmislio dnevnik :lol:
jedino mu je face to face dobar,al toga rijetko kad ima,ocito zato sto narcisu to smeta ,jer tad on nije u fokusu.
Ok, recimo da je motiv spominjanja ramiza dž nedobijanje kredita. Ali, samim tim će u javnost izaći kome idu krediti (od naših para, jer je to banka u vlasništvu Federacije), kolike su im plaće, a šta rade, a šta ne, ko kako i kad i na koji način se zaposlio, zašto građani ove zemlje nemaju pristup tim kreditima za otpočinjanje malog biznisa (pa i tv kuće, zašto da ne), zašto građani ove zemlje nemaju šansu da se jave na natječaj u Razvojnoj banci, jer je ta banka privatna prćija SDA-HDZ gdje sretno uhljebljuju (ukruhljuju) svoje bližnje, kao što su ljubavnica Farisa G ili sestrična tajkuna Oruča po zanimanju slastičar.. Ponekad se objavi natječaj u Glasu Srpske. U tim i takvim odnosima me zaista ne zanima šta je Senadov motiv (iako ne vidim šta je čudno da ga je ponukalo to što nije dobio kredit), nego neka se o tome čuje, sazna i govori.
Jednako kao i najavljena priča o Nevenu K koja slijedi i tiče se jakih petljavina LAGUMDŽIJE.
To i jeste razon d etre novinarstva. Motivi su mi sasvim supsidijarni.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2866 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by BHF_Manijak »

KatarinaKosaca wrote:
ZPP wrote:"Ja, ja, ja, mi, jedini, najbolji, prvi, ja, najveći, najstariji na svijetu, ja, prvi u Jugoslaviji, najgledaniji, hd, ja, prvi, jedini, najbolji, ja, prvi najavili, jedini objavili, rekli smo vam da će tako biti, ja, mi fejs tivi!" S.H., Sarajevo, 2013.
Exluzivno, skandalozno, mi smo najavili.... puno godina smo slušali. I oduševljavali ste se redom svi.
Degutantno je ovo slusati, ali zaista. Mediji su srozani u BiH na jako nistek grane, s toga i ne cudi zasto su ovakvi likovi popu Senada pojam kod obicnog puka, dok recimo u iole ozbiljnojoj i normalnijoj zemlji takvi ne bi prismrdili bilo kojem mediju, a kamo li bili glavni urednici i slicno...
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#2867 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by sabina1 »

Dva puta sam počinjala duži post i odustala.
Biću kratka.
Iako radi na maloj komercijalnoj televiziji , Senad Hadžifejzović je i danas u 2013 godini , bez konkurencije najbolji bh.televizijski voditelj. Možemo biti kivni na društvo ili na škole ali boljeg - nemamo .
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2868 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by BHF_Manijak »

Pa i govorim zobg toga, zbog skola, drustva i ostalog. Ima i daleko gorih od Senada koji su pojam ovom drustvu, ali to samo pokazuje u koliko dubiozi se nalazimo, nazalost.
Montana1
Posts: 352
Joined: 03/07/2012 14:09
Location: SA-X

#2869 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Montana1 »

CVIKERASH wrote:Je li Senad onaj sto od turbo folk droljetine Jelene Karleuse pravi kultnu licnost te je uvrstava u izbor za "CD licnost godine" :lol:

Je li Senad onaj novinar sto ne zna engleski ? :roll:
Nije.
User avatar
Mikelanđelo
Posts: 48
Joined: 27/06/2013 08:43

#2870 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Mikelanđelo »

tvsabina wrote:Dva puta sam počinjala duži post i odustala.
Biću kratka.
Iako radi na maloj komercijalnoj televiziji , Senad Hadžifejzović je i danas u 2013 godini , bez konkurencije najbolji bh.televizijski voditelj. Možemo biti kivni na društvo ili na škole ali boljeg - nemamo .
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kakvi su onda ostali :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2871 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by StupskaBitanga »

grozota
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#2872 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dezurni_ucenik »

Montana1 wrote:
CVIKERASH wrote:Je li Senad onaj sto od turbo folk droljetine Jelene Karleuse pravi kultnu licnost te je uvrstava u izbor za "CD licnost godine" :lol:

Je li Senad onaj novinar sto ne zna engleski ? :roll:
Nije.
Postavi clip gdje prica na engleskom . :oops: (ako ga zna uopste) :run:
wolf07
Posts: 1718
Joined: 29/08/2010 02:44

#2873 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by wolf07 »

Ma ne znam cemu ovolika rasprava kakav je novinar Senad H. Svi se vrlo dobro sjecamo primjera kad Zlaja "uredjuje" dnevnik FTV a onaj Babic klima glavom ko prvacic pred uciteljicom, i sta? Pojeo vuk magarca, jel proveden kakav disciplinski postupak, jel neko smijenjen, jel neko barem pomislio da duguje izvinjenje gledaocima? Jest al' u panjevima! U takvoj medijskoj atmosferi nije neki problem biti bard novinarstva.
Upali TV i pripremi se na kuknjavu oko dozvoljene minutaze za reklame i vaskoliku brigu za drzavu/entitet (ako je u pitanju FTV, RTRS ili BHT) ili se pripremi na to kako javni emiteri bezobzirno trose narodne pare.

Sto se tice jezika, fino je kad neko govori strane jezike ali koliko ih govori Lari King ili mozda mislite da kad govorite engleski (koji je njemu maternji) nista vam vise ne treba. Mislim, nije Senad toliko dobar koliko on to misli i koliko su drugi losi. Cinjenica je da je trenutno puno bolji od ostalih i onda jbg, ispada da bez njega ne bi smo nikad culi ko je Dzaferovic a ko taj jebeni Kulenovic. Svi se vode nekakvim interesom pa i novinari, i meni je u najmanju ruku licemjerno da se sad Senad proziva jer je Dzaferovica nagazio sto mu ovaj nije dao kredit a ne vidimo kad Slobodna Bosna, Dani, Avaz, BN TV, Hajat ili OBN pljuju po konkurenciji i onima koji im ne daju pare/mito a ljube ruku svojih sponzora!
User avatar
Shahab
Posts: 1997
Joined: 01/05/2007 08:31
Location: mahala

#2874 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Shahab »

Ko god misli da je lako voditi firmu u današnjim uvjetima...bujrum neka uloži svoj kapital i životni ritam, pa neka proba. Hadžifejzović je skupio hrabrosti pokrenuo poslovni projekat u katastrofalnom ambijentu. Samo da devera sa finansijama i bankama, dosta mu je, a ne da i dan danas vodi najbolji dnevnik u državi.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#2875 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ultima_palabra »

Shahab wrote:Ko god misli da je lako voditi firmu u današnjim uvjetima...bujrum neka uloži svoj kapital i životni ritam, pa neka proba. Hadžifejzović je skupio hrabrosti pokrenuo poslovni projekat u katastrofalnom ambijentu. Samo da devera sa finansijama i bankama, dosta mu je, a ne da i dan danas vodi najbolji dnevnik u državi.
Tačno tako, mogao je raduckati na ALJ i primati 10 milja hladno. Samo mi se čini da odluka da pokrene televiziju nije rezultat ozbiljnog poslovnog promišljanja, nego iluzije o vlastitoj veličini... pospješenoj velikim količinama viskija i bijelog :oops:

Te iluzije plaćaju uposlenici FACE TV-a koji se smjenjuju kao na traci nakon što ne dobiju 3-4 plate zaredom...
Locked