Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
244
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 556

User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#2851 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Chmoljo wrote:btw, Dungeon Siege mi je taraba u odnosu na Neverwinter Nights :) sorry :D
NWN je odlična RPG igra jer se bazira na glavnim Dungeons n Dragons zakonima, pa tako možeš i lika u detalj napravii i razviti...
Meni je DS bio podobniji jer sam manje vremena morao trošiti na takve stvari, ali Neverwinter je prejak zato što priča bukvalno nikad ne prestaje.
Kad prestane, možeš napraviti novu :D i sve tako...

Na netu ima milion dodataka :-)
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2852 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Sjetih se sada Sudeki igre i Fable . Jeste li ih igrali. Po meni je Sudeki jedna od najpotcjenjenijih igara .
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2854 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

:lol: :lol: :lol:

Neko ima višak slobodnog vremena.
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#2855 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Tkd wrote:Sjetih se sada Sudeki igre i Fable . Jeste li ih igrali. Po meni je Sudeki jedna od najpotcjenjenijih igara .
Fable je predobra igra, baš je nekako specifičina i tako su lijepi krajolici i to...
Sudeki nisam igrao, sad ću da youtube-am :D
ad0o
Posts: 165
Joined: 27/06/2012 17:27

#2856 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ad0o »

ljudi ako imate vremena bilobi bi dobro da pogledate online strategijsku igru e Republik
igra je dosta dobra i zanimljiva ukljucite se i borite se za bosnu da povrati izgubljenu teritoriju
http://prntscr.com/ca9is
-no links -/en
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#2857 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by duboka_misao »

po uzoru na Dungeon mastera ko je volio ima Legend of Grimrock FP dungeon crawler :thumbup:
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2858 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

NenjiA wrote:
Tkd wrote:Sjetih se sada Sudeki igre i Fable . Jeste li ih igrali. Po meni je Sudeki jedna od najpotcjenjenijih igara .
Fable je predobra igra, baš je nekako specifičina i tako su lijepi krajolici i to...
Sudeki nisam igrao, sad ću da youtube-am :D

I valja ?

Ja sam igrao prvo sudeki pa onda fable.
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#2859 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

joj nešto mi sudeki previše "udri, premlati" :lol:
mračna je nekakva... ili sam samo našao loš youtube primjer :D
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2860 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Imaš lijepih comba. Nije toliko mračna.



Rekoh već jedna od najpotcjenjenijih igara po meni. Prejaka igra, ali medijski ne toliko popraćena. Rezultat je da obični trailer igre ima jedva 23.000 views.
User avatar
dr.gog
Posts: 4960
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#2861 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by dr.gog »

FMUP wrote:
Da li je u skladu sa zakonom to što predlažeš?
Mi dobro...

Btw. zaboli nas za čitanje IP adresa :P . Ufatio se peglanja klinaca koji pričaju o igrama....pih

Hvala na pažnji :D
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2862 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tkd »

Klinaca :lol: :lol: :lol:
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2863 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

dr.gog wrote:
FMUP wrote:
Da li je u skladu sa zakonom to što predlažeš?
sta neko stavio nick FMUP i mora znaciti da je to murija ma daj....
DžipaloRipalo
Posts: 219
Joined: 14/03/2011 09:09

#2864 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by DžipaloRipalo »

Bosnian Dragon wrote:
dr.gog wrote:
FMUP wrote:
Da li je u skladu sa zakonom to što predlažeš?
sta neko stavio nick FMUP i mora znaciti da je to murija ma daj....
malo role-playing nikad na odmet :D
DON_eARL
Posts: 3846
Joined: 31/10/2010 22:26

#2865 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by DON_eARL »

http://store.steampowered.com/

Ja danas pazarih sva tri STALKER-a za 16.5KM :D

Preporuka za starije igrače:

Tropico Reloaded (Tropico + Paradise Island + Tropico 2 za 1,69€)


Utekla mi kreditna kartica na more, kasno sam vidio Tropico. :-?
matematicar_teski
Posts: 1199
Joined: 12/03/2012 18:59
Location: Jusuf Nurkic aka Sabonis

#2866 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by matematicar_teski »

moze li mi neko reci nekih 20-50 igrica razlicitih zanrova,koje ne zahtjevaju vise od 1gB rama,posto sam ja veoma los u ovim kompjuterskim naukama?
User avatar
Quaresma
Posts: 7932
Joined: 19/07/2010 16:37

#2867 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Quaresma »

malo ti je to kolega
javelin
Posts: 95
Joined: 02/07/2012 20:55

#2868 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by javelin »

matematicar_teski wrote:moze li mi neko reci nekih 20-50 igrica razlicitih zanrova,koje ne zahtjevaju vise od 1gB rama,posto sam ja veoma los u ovim kompjuterskim naukama?
izgleda da niko nema zivaca da ti odgovori pa cu ja :D

1. nisi pruzio dovoljno informacija o svojoj konfiguraciji ( ne nije samo RAM bitan :D ) pa cu morati da pretpostavljam :D

2. ima odlicna stranica na kojoj odaberes igru koju hoces i izbaci ti rezultate tj. dali mozes pokrenuti igru ili ne. evo ti link: http://www.systemrequirementslab.com/

3. Idi na gamespot.com ili Ign.com i tamo vidi koje ti se igre svidjaju, youtube je takodjer dobar za pronalazenje novih igrara)

eh pa da krenemo redom sa listom

First Person Shooter (Pucačina iz prvog lica)
Call of Duty
Call of Duty 2
Call of Duty 4 Modern Warfare (na minimum postavkama)
Medal of Honor
Medal of Honor Airborne
Medal of Honor Pacific Assault
Return to the Castle Wolfenstein

Third Person Shooter (Pucačina iz trećeg lica)

Mafia
GTA Vice City
GTA San Andreas
Sniper Elite
Hitman serijal (codename 47, hitman 2, contracts, blood money)

Real Time Strategy (Strategije u Realnom Vremenu)

Stronghold i Stronghold Crusader (pogledaj moj post na prosloj/pretprosloj stranici)
Warcraft 3 sa Frozen Throne Expanzijom
Age Of Empires 1, 2 i 3


Turn Based Strategy (Potezne strategije)

Heroes of Might and Magic 3 ( sa expanzijama)
Total War Rome
Civilization serijal

Driving Simulations (Simulacije Vožnje)

Need for Speed serijal ( Underground 1 i 2, Carbon, Most Wanted)
DiRT i DiRT 2
18 Wheels of Steel
Euro Truck simulator
(prve dvije su Auto-trke a druge dvije simulacije voznje kamiona)

Sport Simulations (sportske simulacije)
FIFA
PES
NBA live
NBA 2K
( moci ces pokrenuti sve ove do 10-og nastavka, za poslije nisam siguran)

Neka me neko dopuni za RPG jer ja to ne igram :D
User avatar
Quaresma
Posts: 7932
Joined: 19/07/2010 16:37

#2869 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Quaresma »

stavi mu simse :lol:
User avatar
m1x
Posts: 124
Joined: 09/07/2012 21:43
Location: Tamo gdje strahovi prestaju

#2870 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by m1x »

Odigrah Operation Flashpoint Cold War Crisis a nakon toga i Armed Assault koji je baziran na istom engineu :D
Igre su predobre, mrsko mi je sad listat sve stranice da vidim jel ih neko spomenuo.
Preporucujem svim ljubiteljima simulacije rata, onima koji preferiraju COD, Battlefield i sl. preporucujem da ovu igru izbjegnu u širokom luku jer će poginuti prije nego počnu misiju :D
javelin
Posts: 95
Joined: 02/07/2012 20:55

#2871 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by javelin »

Quaresma wrote:stavi mu simse :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2872 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

m1x wrote:Odigrah Operation Flashpoint Cold War Crisis a nakon toga i Armed Assault koji je baziran na istom engineu :D
Igre su predobre, mrsko mi je sad listat sve stranice da vidim jel ih neko spomenuo.
Preporucujem svim ljubiteljima simulacije rata, onima koji preferiraju COD, Battlefield i sl. preporucujem da ovu igru izbjegnu u širokom luku jer će poginuti prije nego počnu misiju :D

kad izlazi arma 3, ja sam probao arma 2 i flash point al mi nista nije bilo jasno ogromne mape al ne vidim da se igdje puca ista, i tako se malo vozo okolo al nista se ne desava i obrisem igre
User avatar
m1x
Posts: 124
Joined: 09/07/2012 21:43
Location: Tamo gdje strahovi prestaju

#2873 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by m1x »

Bosnian Dragon wrote:
m1x wrote:Odigrah Operation Flashpoint Cold War Crisis a nakon toga i Armed Assault koji je baziran na istom engineu :D
Igre su predobre, mrsko mi je sad listat sve stranice da vidim jel ih neko spomenuo.
Preporucujem svim ljubiteljima simulacije rata, onima koji preferiraju COD, Battlefield i sl. preporucujem da ovu igru izbjegnu u širokom luku jer će poginuti prije nego počnu misiju :D

kad izlazi arma 3, ja sam probao arma 2 i flash point al mi nista nije bilo jasno ogromne mape al ne vidim da se igdje puca ista, i tako se malo vozo okolo al nista se ne desava i obrisem igre
Mape su zaista ogromne ali kreći se sa svojom ekipom i slušaj zapovjedi preko radio veze :)
Ne možeš srljati okolo kao Rambo :D Traži zaklon uvijek...
Ne znam ništa za Arma 3 :)
Btw. postoji i balkan warfare mod :thumbup:
User avatar
Suicidal Siberian
Posts: 1107
Joined: 30/11/2006 14:07

#2874 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Suicidal Siberian »

Zdravo! Jel mi moze neko preporuciti kakvu dobru igru? Pucacina, ili kakva avantura dobra..samo da je dinamicno :)
Moze i kakva ratna simulacija :)..kao nekad CC...znam da ih ima tona ali ne znam koja moze da radi dobro na mom laptopu:

Intel(R) Core(TM) i7-2620M CPU @ 2.70GHz
RAM 4gb
Graficka: Radeon HD 6470M
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#2875 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by bordo gandalf »

I ja bi nesto poput skyrim-a da nije zahtjevno (nvidia 8600gts je u pitanju)
Post Reply