Zemljotres maloprije..

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
jufka developer
Posts: 399
Joined: 14/10/2008 07:22

#2851 Re: Zemljotres maloprije..

Post by jufka developer »

drmusalo se malko :-)
User avatar
Privatna poruka
Posts: 752
Joined: 25/04/2010 00:33
Location: Papci, sjetite se tu je nekad bila Olimpijada prije tebe i tvog stada!

#2852 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Privatna poruka »

Do sad podaci samo da je u Crnoj Gori bio 4.0

Ne znam bas jesmo li taj osjetili:

Magnitude ML 4.0
Region MONTENEGRO
Date time 2012-11-12 23:18:41.8 UTC
Location 42.54 N ; 19.07 E
Depth 13 km
Distances 279 km SW Belgrade (pop 1,115,186 ; local time 00:18:41.8 2012-11-13)
29 km S Niksic (pop 65,895 ; local time 00:18:41.8 2012-11-13)
19 km NW Podgorica (pop 156,985 ; local time 00:18:41.8 2012-11-13)
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#2853 Re: Zemljotres maloprije..

Post by karanana »

izgleda u montenegru bio 4.0.
User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#2854 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Skyfox »

Bio je slabiji...
KenCo
Posts: 337
Joined: 25/12/2008 02:47

#2855 Re: Zemljotres maloprije..

Post by KenCo »

bio je zemljotres,taman dok gledam x files :) nije previse jak,ali cini mi se da je dugo trajao. e da je svaki ovakav..
User avatar
Dioda
Posts: 1353
Joined: 20/01/2008 19:17

#2856 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Dioda »

Ja sam zadovoljna. Ovo je jedan od rijetkih zemljotresa koji me nije zatekao na wc solji :mrgreen:
User avatar
jufka developer
Posts: 399
Joined: 14/10/2008 07:22

#2857 Re: Zemljotres maloprije..

Post by jufka developer »

Privatna poruka wrote:Do sad podaci samo da je u Crnoj Gori bio 4.0

Ne znam bas jesmo li taj osjetili:

Magnitude ML 4.0
Region MONTENEGRO
Date time 2012-11-12 23:18:41.8 UTC
Location 42.54 N ; 19.07 E
Depth 13 km
Distances 279 km SW Belgrade (pop 1,115,186 ; local time 00:18:41.8 2012-11-13)
29 km S Niksic (pop 65,895 ; local time 00:18:41.8 2012-11-13)
19 km NW Podgorica (pop 156,985 ; local time 00:18:41.8 2012-11-13)
to je taj

http://www.emsc-csem.org/Earthquake/ear ... ?id=292332
User avatar
hary
Posts: 847
Joined: 16/02/2005 17:08
Location: Sarajevo

#2858 Re: Zemljotres maloprije..

Post by hary »

Zemljotres jačine 4 stepena po Rihterovoj skali potresao je Crnu Goru 20 minuta nakon ponoći.

Prema podacima Evropsko-mediteranskog seizmološkog centra, epicentar je bio 19 km sjevero-zapadno od Nikšića.
Zemljotres je uskomešao brojne građane koji su se ubrzo oglasili na društvenim mreža komentarišući potres, a brojni su naveli da ih je "drmanje" probudilo.
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#2859 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Mračajski proto »

Živ se sasrah.
User avatar
spadalo
Posts: 312
Joined: 31/10/2012 22:32

#2860 Re: Zemljotres maloprije..

Post by spadalo »

dobro je,još nisam proHlup'o :D
probudilo me al' kontam da sam nešto sanjao :D
dobro je,nema ni žrtava....još
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2861 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Logovan »

hary wrote:Zemljotres jačine 4 stepena po Rihterovoj skali potresao je Crnu Goru 20 minuta nakon ponoći.

Prema podacima Evropsko-mediteranskog seizmološkog centra, epicentar je bio 19 km sjevero-zapadno od Nikšića.
Zemljotres je uskomešao brojne građane koji su se ubrzo oglasili na društvenim mreža komentarišući potres, a brojni su naveli da ih je "drmanje" probudilo.
Joj levata, ustali i sjeli za kompjuter da bi komentarisali zemljotres. :-) :roll: :lol:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2862 Re: Zemljotres maloprije..

Post by sheilak »

evo, sad je upravo bio jedan! :shock:

je li jos neko osjetio?
User avatar
hopi
Posts: 7259
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#2863 Re: Zemljotres maloprije..

Post by hopi »

da jesam, po mojoj procjeni malo jači nego sinoć.
Last edited by hopi on 14/11/2012 00:27, edited 1 time in total.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#2864 Re: Zemljotres maloprije..

Post by karanana »

Jesam ja. Skoro u isto vrijeme ko sinoc.
User avatar
Privatna poruka
Posts: 752
Joined: 25/04/2010 00:33
Location: Papci, sjetite se tu je nekad bila Olimpijada prije tebe i tvog stada!

#2865 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Privatna poruka »

Jel ista ekipa na forumu? :D

edit: ope' Crna Gora:

Magnitude ML 4.2
Region MONTENEGRO
Date time 2012-11-13 23:24:10.2 UTC
Location 42.56 N ; 19.06 E
Depth 5 km
Distances 278 km SW Belgrade (pop 1,115,186 ; local time 00:24:10.2 2012-11-14)
26 km S Niksic (pop 65,895 ; local time 00:24:10.2 2012-11-14)
21 km NW Podgorica (pop 156,985 ; local time 00:24:10.2 2012-11-14)
Last edited by Privatna poruka on 14/11/2012 00:28, edited 1 time in total.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2866 Re: Zemljotres maloprije..

Post by sheilak »

dobro je da nisam jedina :D :-)
User avatar
mullersmichael
Posts: 227
Joined: 13/11/2012 03:01

#2867 Re: Zemljotres maloprije..

Post by mullersmichael »

ko ga nije osjetio nek me PM ;-)
User avatar
Dioda
Posts: 1353
Joined: 20/01/2008 19:17

#2868 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Dioda »

Opet :shock: Ja kontam mene malo baca, kad fakat :-)
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2869 Re: Zemljotres maloprije..

Post by sheilak »

i ja sam mislila da mi se manta, ali onda vidim sok se u casi lila :D

pa, sta rade ti crnogorci da mi je znati :D
Last edited by sheilak on 14/11/2012 00:30, edited 1 time in total.
User avatar
jufka developer
Posts: 399
Joined: 14/10/2008 07:22

#2870 Re: Zemljotres maloprije..

Post by jufka developer »

karanana wrote:Jesam ja. Skoro u isto vrijeme ko sinoc.
isto vrijeme, isto mjesto

http://www.emsc-csem.org/Earthquake/ear ... 87#summary
User avatar
Sabirni centar
Posts: 1522
Joined: 23/06/2012 16:02

#2871 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Sabirni centar »

:shock: Ovo baš učestalo.
User avatar
123223
Posts: 29
Joined: 11/11/2012 17:44

#2872 Re: Zemljotres maloprije..

Post by 123223 »

Jel se ovo zenica preselila u crnu goru? :D
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#2873 Re: Zemljotres maloprije..

Post by astrid »

:shock:
..ovo ljuljalo ili :roll:
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2874 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Logovan »

Gdje trese??? Ja nisam ništa osjetio. :-) :D
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2875 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Not My Idea »

Nema Bobija, nema zemljotresa. :mrgreen:
Post Reply