Zemljotres maloprije..
- jufka developer
- Posts: 399
- Joined: 14/10/2008 07:22
#2851 Re: Zemljotres maloprije..
drmusalo se malko 
- Privatna poruka
- Posts: 752
- Joined: 25/04/2010 00:33
- Location: Papci, sjetite se tu je nekad bila Olimpijada prije tebe i tvog stada!
#2852 Re: Zemljotres maloprije..
Do sad podaci samo da je u Crnoj Gori bio 4.0
Ne znam bas jesmo li taj osjetili:
Magnitude ML 4.0
Region MONTENEGRO
Date time 2012-11-12 23:18:41.8 UTC
Location 42.54 N ; 19.07 E
Depth 13 km
Distances 279 km SW Belgrade (pop 1,115,186 ; local time 00:18:41.8 2012-11-13)
29 km S Niksic (pop 65,895 ; local time 00:18:41.8 2012-11-13)
19 km NW Podgorica (pop 156,985 ; local time 00:18:41.8 2012-11-13)
Ne znam bas jesmo li taj osjetili:
Magnitude ML 4.0
Region MONTENEGRO
Date time 2012-11-12 23:18:41.8 UTC
Location 42.54 N ; 19.07 E
Depth 13 km
Distances 279 km SW Belgrade (pop 1,115,186 ; local time 00:18:41.8 2012-11-13)
29 km S Niksic (pop 65,895 ; local time 00:18:41.8 2012-11-13)
19 km NW Podgorica (pop 156,985 ; local time 00:18:41.8 2012-11-13)
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2853 Re: Zemljotres maloprije..
izgleda u montenegru bio 4.0.
- Skyfox
- Posts: 7488
- Joined: 27/09/2003 00:00
- Location: Selo Strumfova
#2854 Re: Zemljotres maloprije..
Bio je slabiji...
-
KenCo
- Posts: 337
- Joined: 25/12/2008 02:47
#2855 Re: Zemljotres maloprije..
bio je zemljotres,taman dok gledam x files
nije previse jak,ali cini mi se da je dugo trajao. e da je svaki ovakav..
- Dioda
- Posts: 1353
- Joined: 20/01/2008 19:17
#2856 Re: Zemljotres maloprije..
Ja sam zadovoljna. Ovo je jedan od rijetkih zemljotresa koji me nije zatekao na wc solji 
- jufka developer
- Posts: 399
- Joined: 14/10/2008 07:22
#2857 Re: Zemljotres maloprije..
to je tajPrivatna poruka wrote:Do sad podaci samo da je u Crnoj Gori bio 4.0
Ne znam bas jesmo li taj osjetili:
Magnitude ML 4.0
Region MONTENEGRO
Date time 2012-11-12 23:18:41.8 UTC
Location 42.54 N ; 19.07 E
Depth 13 km
Distances 279 km SW Belgrade (pop 1,115,186 ; local time 00:18:41.8 2012-11-13)
29 km S Niksic (pop 65,895 ; local time 00:18:41.8 2012-11-13)
19 km NW Podgorica (pop 156,985 ; local time 00:18:41.8 2012-11-13)
http://www.emsc-csem.org/Earthquake/ear ... ?id=292332
- hary
- Posts: 847
- Joined: 16/02/2005 17:08
- Location: Sarajevo
#2858 Re: Zemljotres maloprije..
Zemljotres jačine 4 stepena po Rihterovoj skali potresao je Crnu Goru 20 minuta nakon ponoći.
Prema podacima Evropsko-mediteranskog seizmološkog centra, epicentar je bio 19 km sjevero-zapadno od Nikšića.
Zemljotres je uskomešao brojne građane koji su se ubrzo oglasili na društvenim mreža komentarišući potres, a brojni su naveli da ih je "drmanje" probudilo.
Prema podacima Evropsko-mediteranskog seizmološkog centra, epicentar je bio 19 km sjevero-zapadno od Nikšića.
Zemljotres je uskomešao brojne građane koji su se ubrzo oglasili na društvenim mreža komentarišući potres, a brojni su naveli da ih je "drmanje" probudilo.
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#2859 Re: Zemljotres maloprije..
Živ se sasrah.
- spadalo
- Posts: 312
- Joined: 31/10/2012 22:32
#2860 Re: Zemljotres maloprije..
dobro je,još nisam proHlup'o
probudilo me al' kontam da sam nešto sanjao
dobro je,nema ni žrtava....još
probudilo me al' kontam da sam nešto sanjao
dobro je,nema ni žrtava....još
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2861 Re: Zemljotres maloprije..
Joj levata, ustali i sjeli za kompjuter da bi komentarisali zemljotres.hary wrote:Zemljotres jačine 4 stepena po Rihterovoj skali potresao je Crnu Goru 20 minuta nakon ponoći.
Prema podacima Evropsko-mediteranskog seizmološkog centra, epicentar je bio 19 km sjevero-zapadno od Nikšića.
Zemljotres je uskomešao brojne građane koji su se ubrzo oglasili na društvenim mreža komentarišući potres, a brojni su naveli da ih je "drmanje" probudilo.
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#2862 Re: Zemljotres maloprije..
evo, sad je upravo bio jedan!
je li jos neko osjetio?
je li jos neko osjetio?
- hopi
- Posts: 7259
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#2863 Re: Zemljotres maloprije..
da jesam, po mojoj procjeni malo jači nego sinoć.
Last edited by hopi on 14/11/2012 00:27, edited 1 time in total.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2864 Re: Zemljotres maloprije..
Jesam ja. Skoro u isto vrijeme ko sinoc.
- Privatna poruka
- Posts: 752
- Joined: 25/04/2010 00:33
- Location: Papci, sjetite se tu je nekad bila Olimpijada prije tebe i tvog stada!
#2865 Re: Zemljotres maloprije..
Jel ista ekipa na forumu? 
edit: ope' Crna Gora:
Magnitude ML 4.2
Region MONTENEGRO
Date time 2012-11-13 23:24:10.2 UTC
Location 42.56 N ; 19.06 E
Depth 5 km
Distances 278 km SW Belgrade (pop 1,115,186 ; local time 00:24:10.2 2012-11-14)
26 km S Niksic (pop 65,895 ; local time 00:24:10.2 2012-11-14)
21 km NW Podgorica (pop 156,985 ; local time 00:24:10.2 2012-11-14)
edit: ope' Crna Gora:
Magnitude ML 4.2
Region MONTENEGRO
Date time 2012-11-13 23:24:10.2 UTC
Location 42.56 N ; 19.06 E
Depth 5 km
Distances 278 km SW Belgrade (pop 1,115,186 ; local time 00:24:10.2 2012-11-14)
26 km S Niksic (pop 65,895 ; local time 00:24:10.2 2012-11-14)
21 km NW Podgorica (pop 156,985 ; local time 00:24:10.2 2012-11-14)
Last edited by Privatna poruka on 14/11/2012 00:28, edited 1 time in total.
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#2866 Re: Zemljotres maloprije..
dobro je da nisam jedina

- mullersmichael
- Posts: 227
- Joined: 13/11/2012 03:01
#2867 Re: Zemljotres maloprije..
ko ga nije osjetio nek me PM 
- Dioda
- Posts: 1353
- Joined: 20/01/2008 19:17
#2868 Re: Zemljotres maloprije..
Opet
Ja kontam mene malo baca, kad fakat 
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#2869 Re: Zemljotres maloprije..
i ja sam mislila da mi se manta, ali onda vidim sok se u casi lila 
pa, sta rade ti crnogorci da mi je znati
pa, sta rade ti crnogorci da mi je znati
Last edited by sheilak on 14/11/2012 00:30, edited 1 time in total.
- jufka developer
- Posts: 399
- Joined: 14/10/2008 07:22
#2870 Re: Zemljotres maloprije..
isto vrijeme, isto mjestokaranana wrote:Jesam ja. Skoro u isto vrijeme ko sinoc.
http://www.emsc-csem.org/Earthquake/ear ... 87#summary
- Sabirni centar
- Posts: 1522
- Joined: 23/06/2012 16:02
#2871 Re: Zemljotres maloprije..
- 123223
- Posts: 29
- Joined: 11/11/2012 17:44
#2872 Re: Zemljotres maloprije..
Jel se ovo zenica preselila u crnu goru? 
- astrid
- Posts: 5243
- Joined: 06/04/2010 21:48
- Location: tu negdje
#2873 Re: Zemljotres maloprije..
..ovo ljuljalo ili
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2874 Re: Zemljotres maloprije..
Gdje trese??? Ja nisam ništa osjetio.

- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2875 Re: Zemljotres maloprije..
Nema Bobija, nema zemljotresa. 
