Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2851 Re: Bundesliga
Sudija pokrade BvB, al su jos uz to i pehovi kakve nije vidila BL.
- ultima_palabra
- Posts: 59307
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2852 Re: Bundesliga
Što pokrade, ja koliko sam gledao sve čisto. Nisu pehovi, nego imaju katastrofalnu realizaciju i ne znaju umrtviti utakmicu kad treba.missko wrote:Sudija pokrade BvB, al su jos uz to i pehovi kakve nije vidila BL.
- Malik Urcic
- Posts: 518
- Joined: 09/11/2010 16:29
- Location: "California"
#2853 Re: Bundesliga
Kako su pokradeni? Mislim da je odlicno uradio svoj pos'o sudija na veoma zahtjevnom mecu.missko wrote:Sudija pokrade BvB, al su jos uz to i pehovi kakve nije vidila BL.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2854 Re: Bundesliga
Penal nad Reusom u 91 min. nije onaj dohvatio lopte.
- ultima_palabra
- Posts: 59307
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2855 Re: Bundesliga
I ja mislim tako... doduše samo sam drugo gledao, ali sudije su potrefile jedno 5-6 vrlo tijesnih odluka bez fule. Odlično suđenje.Malik Urcic wrote:Kako su pokradeni? Mislim da je odlicno uradio svoj pos'o sudija na veoma zahtjevnom mecu.missko wrote:Sudija pokrade BvB, al su jos uz to i pehovi kakve nije vidila BL.
- Malik Urcic
- Posts: 518
- Joined: 09/11/2010 16:29
- Location: "California"
#2856 Re: Bundesliga
Prvo je loptu izbio, lijepo se vidilo. A nije ni bilo u kaznenom prostoru. Inace navijam za Dortmund i volio bi da je bio penal, al budimo realni...missko wrote:Penal nad Reusom u 91 min. nije onaj dohvatio lopte.
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#2857 Re: Bundesliga
Bas tijesna situacija, Reus je prvi dotakao loptu, ali onda je i Haggui, prvo loptu pa njega
nije penal, svaka cast sudiji, iako bih ja volio da je svirnuo 
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2858 Re: Bundesliga
Hmmm tesko da Dortmund moze i treci put zaredom zaganjti Bayern i oderati ih. Jest da je Bayern i prosle sezone imo strasan start pa pao, ali je Dortmund prosle godine s druge strane mnogo manje kikso i uspijevali su koliko toliko drzati korak za Bayernom i uprkos njihovoj strasnoj seriji, tok to ove godine nije slucaj! Ali nema veze, dobro je za ligu malo i da se Bayern vrati, jer proslih sezona moral im je u qrcu bio, posebno prosle godine kad su preuzeli titulu "vicemajstera"
a to se odrazilo i na igre reprezentacije na Euru, jer falio je taj pobjednicki gen igraca Bayerna koji su vecinu reprezentacije cinili. 
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2859 Re: Bundesliga
http://www.wdr.de/tv/wdrdok_af/sendungs ... sWidth=400
Petak 20:15 na WDR-u emisija o najvecem derbiju u Njemackoj
Petak 20:15 na WDR-u emisija o najvecem derbiju u Njemackoj
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2860 Re: Bundesliga

90 minuta ce radne kolege biti rivali...
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#2861 Re: Bundesliga
Ti si ovaj desni, pretpostavljam?veella wrote:
90 minuta ce radne kolege biti rivali...
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2862 Re: Bundesliga
zlajapravaraja wrote:Ti si ovaj desni, pretpostavljam?veella wrote:
90 minuta ce radne kolege biti rivali...
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#2863 Re: Bundesliga
Imal sta za Vukcevica, u kakvom je stanju, jel se oporavio ista ?
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2864 Re: Bundesliga
Ovako pisu doktori:Partijaner wrote:Imal sta za Vukcevica, u kakvom je stanju, jel se oporavio ista ?
1. Nije u zivotnoj opasnosti
2. U nedjelju ga planiraju probuditi iz kome
3. Jos uvijek lezi u komi sa teskim povredama glave
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#2865 Re: Bundesliga
veella wrote:Ovako pisu doktori:Partijaner wrote:Imal sta za Vukcevica, u kakvom je stanju, jel se oporavio ista ?
1. Nije u zivotnoj opasnosti![]()
2. U nedjelju ga planiraju probuditi iz kome
3. Jos uvijek lezi u komi sa teskim povredama glave
- Logovan
- Posts: 102777
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- karanana
- Posts: 50767
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2868 Re: Bundesliga
lude tekme.
gdje su srpski komentatori na eurosportu i bundesligi?
gdje su srpski komentatori na eurosportu i bundesligi?
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2869 Re: Bundesliga
Keine andere Paarung zieht so viele Fans in ihren Bann: 4,4 Millionen Stadionbesucher sahen die bisherigen 80 Bundesliga-Derbys zwischen Schwarzgelb und Königsblau, in Dortmund ist seit 1987 jedes Aufeinandertreffen ausverkauft! Unter den 80.645 Besuchern ist auch wieder viel Prominenz aus Politik, Sport und Kultur...
BVB - Schalke 141. derbi
4,4 miliona navijaca za 80 utakmica u Dortmundu,
Od 1987 stadion je uvijek rasprodan,
BVB - Schalke 141. derbi
4,4 miliona navijaca za 80 utakmica u Dortmundu,
Od 1987 stadion je uvijek rasprodan,
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#2870 Re: Bundesliga
Sta je ovo, Dortmund nemocan totalno. Fale Goetze, Schmelzer, Kuba i Gundogan pa Klopp igra 3-5-2 (ili cak 3-6-1) i ne mogu prici golu.
Edit: Evo skonto je da nece ici pa je poslije pola sata vratio na standardnu formaciju, ali Pisczek na lijevom beku, Bender na desnom
Edit: Evo skonto je da nece ici pa je poslije pola sata vratio na standardnu formaciju, ali Pisczek na lijevom beku, Bender na desnom
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#2871 Re: Bundesliga
Zna li neko zasto je Magath neizbaciv iz Wolfsburga?
Pa da Murinjo nareda pola od onih poraza koje je on naredao letio bi naglavacke.
Pa da Murinjo nareda pola od onih poraza koje je on naredao letio bi naglavacke.
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#2872 Re: Bundesliga
valjda jer je uradio nešto za taj klub što nijedan trener nije od kad ja pratim nogometpirmin wrote:Zna li neko zasto je Magath neizbaciv iz Wolfsburga?![]()
Pa da Murinjo nareda pola od onih poraza koje je on naredao letio bi naglavacke.
-
PartyBoy
- Posts: 84
- Joined: 18/10/2012 20:21
#2873 Re: Bundesliga
Znaci dominacija Njemackih klubova. 
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2874 Re: Bundesliga
danas Felixu noga 
-
PartyBoy
- Posts: 84
- Joined: 18/10/2012 20:21
#2875 Re: Bundesliga
Bil volio da nam se Magath opet vrati na kormilo.simonese wrote:danas Felixu noga

