Bundesliga

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#2851 Re: Bundesliga

Post by missko »

Sudija pokrade BvB, al su jos uz to i pehovi kakve nije vidila BL.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59307
Joined: 15/12/2008 16:53

#2852 Re: Bundesliga

Post by ultima_palabra »

missko wrote:Sudija pokrade BvB, al su jos uz to i pehovi kakve nije vidila BL.
Što pokrade, ja koliko sam gledao sve čisto. Nisu pehovi, nego imaju katastrofalnu realizaciju i ne znaju umrtviti utakmicu kad treba.
User avatar
Malik Urcic
Posts: 518
Joined: 09/11/2010 16:29
Location: "California"

#2853 Re: Bundesliga

Post by Malik Urcic »

missko wrote:Sudija pokrade BvB, al su jos uz to i pehovi kakve nije vidila BL.
Kako su pokradeni? Mislim da je odlicno uradio svoj pos'o sudija na veoma zahtjevnom mecu.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#2854 Re: Bundesliga

Post by missko »

Penal nad Reusom u 91 min. nije onaj dohvatio lopte.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59307
Joined: 15/12/2008 16:53

#2855 Re: Bundesliga

Post by ultima_palabra »

Malik Urcic wrote:
missko wrote:Sudija pokrade BvB, al su jos uz to i pehovi kakve nije vidila BL.
Kako su pokradeni? Mislim da je odlicno uradio svoj pos'o sudija na veoma zahtjevnom mecu.
I ja mislim tako... doduše samo sam drugo gledao, ali sudije su potrefile jedno 5-6 vrlo tijesnih odluka bez fule. Odlično suđenje.
User avatar
Malik Urcic
Posts: 518
Joined: 09/11/2010 16:29
Location: "California"

#2856 Re: Bundesliga

Post by Malik Urcic »

missko wrote:Penal nad Reusom u 91 min. nije onaj dohvatio lopte.
Prvo je loptu izbio, lijepo se vidilo. A nije ni bilo u kaznenom prostoru. Inace navijam za Dortmund i volio bi da je bio penal, al budimo realni...
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#2857 Re: Bundesliga

Post by vicious »

Bas tijesna situacija, Reus je prvi dotakao loptu, ali onda je i Haggui, prvo loptu pa njega :) nije penal, svaka cast sudiji, iako bih ja volio da je svirnuo ;)
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2858 Re: Bundesliga

Post by BHF_Manijak »

Hmmm tesko da Dortmund moze i treci put zaredom zaganjti Bayern i oderati ih. Jest da je Bayern i prosle sezone imo strasan start pa pao, ali je Dortmund prosle godine s druge strane mnogo manje kikso i uspijevali su koliko toliko drzati korak za Bayernom i uprkos njihovoj strasnoj seriji, tok to ove godine nije slucaj! Ali nema veze, dobro je za ligu malo i da se Bayern vrati, jer proslih sezona moral im je u qrcu bio, posebno prosle godine kad su preuzeli titulu "vicemajstera" :mrgreen: a to se odrazilo i na igre reprezentacije na Euru, jer falio je taj pobjednicki gen igraca Bayerna koji su vecinu reprezentacije cinili. ;-)
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2859 Re: Bundesliga

Post by veella »

http://www.wdr.de/tv/wdrdok_af/sendungs ... sWidth=400
Petak 20:15 na WDR-u emisija o najvecem derbiju u Njemackoj :thumbup:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2860 Re: Bundesliga

Post by veella »

Image

90 minuta ce radne kolege biti rivali... :D
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#2861 Re: Bundesliga

Post by zlajapravaraja »

veella wrote:Image

90 minuta ce radne kolege biti rivali... :D
Ti si ovaj desni, pretpostavljam? :D
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2862 Re: Bundesliga

Post by veella »

zlajapravaraja wrote:
veella wrote:Image

90 minuta ce radne kolege biti rivali... :D
Ti si ovaj desni, pretpostavljam? :D
:thumbup: ;-)
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#2863 Re: Bundesliga

Post by Partijaner »

Imal sta za Vukcevica, u kakvom je stanju, jel se oporavio ista ?
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2864 Re: Bundesliga

Post by veella »

Partijaner wrote:Imal sta za Vukcevica, u kakvom je stanju, jel se oporavio ista ?
Ovako pisu doktori:
1. Nije u zivotnoj opasnosti :thumbup:
2. U nedjelju ga planiraju probuditi iz kome
3. Jos uvijek lezi u komi sa teskim povredama glave
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#2865 Re: Bundesliga

Post by Partijaner »

veella wrote:
Partijaner wrote:Imal sta za Vukcevica, u kakvom je stanju, jel se oporavio ista ?
Ovako pisu doktori:
1. Nije u zivotnoj opasnosti :thumbup:
2. U nedjelju ga planiraju probuditi iz kome
3. Jos uvijek lezi u komi sa teskim povredama glave
:thumbup:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2866 Re: Bundesliga

Post by veella »

Image
Ufffffffffff koji kontrast :D
User avatar
Logovan
Posts: 102777
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2867 Re: Bundesliga

Post by Logovan »

:lol: :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50767
Joined: 26/02/2004 00:00

#2868 Re: Bundesliga

Post by karanana »

lude tekme.
gdje su srpski komentatori na eurosportu i bundesligi?
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2869 Re: Bundesliga

Post by veella »

Keine andere Paarung zieht so viele Fans in ihren Bann: 4,4 Millionen Stadionbesucher sahen die bisherigen 80 Bundesliga-Derbys zwischen Schwarzgelb und Königsblau, in Dortmund ist seit 1987 jedes Aufeinandertreffen ausverkauft! Unter den 80.645 Besuchern ist auch wieder viel Prominenz aus Politik, Sport und Kultur...

BVB - Schalke 141. derbi
4,4 miliona navijaca za 80 utakmica u Dortmundu,
Od 1987 stadion je uvijek rasprodan,
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#2870 Re: Bundesliga

Post by vicious »

Sta je ovo, Dortmund nemocan totalno. Fale Goetze, Schmelzer, Kuba i Gundogan pa Klopp igra 3-5-2 (ili cak 3-6-1) i ne mogu prici golu.

Edit: Evo skonto je da nece ici pa je poslije pola sata vratio na standardnu formaciju, ali Pisczek na lijevom beku, Bender na desnom :roll:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#2871 Re: Bundesliga

Post by pirmin »

Zna li neko zasto je Magath neizbaciv iz Wolfsburga? :-)

Pa da Murinjo nareda pola od onih poraza koje je on naredao letio bi naglavacke. :roll:
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#2872 Re: Bundesliga

Post by salle_eh1986 »

pirmin wrote:Zna li neko zasto je Magath neizbaciv iz Wolfsburga? :-)

Pa da Murinjo nareda pola od onih poraza koje je on naredao letio bi naglavacke. :roll:
valjda jer je uradio nešto za taj klub što nijedan trener nije od kad ja pratim nogomet
PartyBoy
Posts: 84
Joined: 18/10/2012 20:21

#2873 Re: Bundesliga

Post by PartyBoy »

Znaci dominacija Njemackih klubova. :dance:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#2874 Re: Bundesliga

Post by simonese »

danas Felixu noga :thumbup:
PartyBoy
Posts: 84
Joined: 18/10/2012 20:21

#2875 Re: Bundesliga

Post by PartyBoy »

simonese wrote:danas Felixu noga :thumbup:
Bil volio da nam se Magath opet vrati na kormilo. :-D
Post Reply