Aktuelnosti: FK Sarajevo
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
TheOnlyOne
- Posts: 21
- Joined: 17/03/2010 22:27
#2852 Re: FK Sarajevo
Ja ne vidim razloga za ponovno igranje ove utakmice. Zasto bi FK Sarajevo postovalo odluke NSBIH, ako ovi ne postuju nista osim para u svojim dzepovima?
Lijepo odustati od igranja utakmice i zaliti se visim instancama. Jer, ovo sto se radi po nasim terenima (i izvan njih) izgleda nema nikakvih granica.
Lijepo odustati od igranja utakmice i zaliti se visim instancama. Jer, ovo sto se radi po nasim terenima (i izvan njih) izgleda nema nikakvih granica.
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#2853 Re: FK Sarajevo
Sada nama, ni krivima ni duznima, usrani nogometni savez utrpava utakmicu u srijedu!??
Fakat treba nesto poduzeti po ovom pitanju. Nasi su govorili da ce traziti pravdu u UEFA-i i nadam se
da to nije bila samo suplja. U normalnoj zemlji sa normalnim savezom Sloboda bi ostala bez ovih bodova i
jos bi na drugi nacin bila kaznjena (novcano ili oduzimanjem novih bodova). Samo kod nas traze neka
idiotska rjesenja. Da se ja pitam ne bih igrao uopste tu utakmicu iako znam da bi drkadzije iz saveza
pozurile da nas jos i dodatno kazne.

Fakat treba nesto poduzeti po ovom pitanju. Nasi su govorili da ce traziti pravdu u UEFA-i i nadam se
da to nije bila samo suplja. U normalnoj zemlji sa normalnim savezom Sloboda bi ostala bez ovih bodova i
jos bi na drugi nacin bila kaznjena (novcano ili oduzimanjem novih bodova). Samo kod nas traze neka
idiotska rjesenja. Da se ja pitam ne bih igrao uopste tu utakmicu iako znam da bi drkadzije iz saveza
pozurile da nas jos i dodatno kazne.
- luckylaka
- Posts: 26212
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2854 Re: FK Sarajevo
Prvo da kazem da sam navijac i Sa i Zelje tako da me ne bi napadali.U jednu ruku volim sto je ova komisija donijela ovakvu odluku.Zasto.Pa jebi ga kad su BiH fanaticosi dosli rusiti savez tada su manijaci i horde d.... qrac iza coska a sad kukaju kako ne valja Ns.Suti i trpi ili pravdu trazi na visim instancama uefa i fifa premda se sve to svodi na isto s.... kao i ns BiH
- ludjak na slobodi
- Posts: 21
- Joined: 04/02/2010 11:09
#2855 Re: FK Sarajevo
luckylaka wrote:Prvo da kazem da sam navijac i Sa i Zelje tako da me ne bi napadali.U jednu ruku volim sto je ova komisija donijela ovakvu odluku.Zasto.Pa jebi ga kad su BiH fanaticosi dosli rusiti savez tada su manijaci i horde d.... qrac iza coska a sad kukaju kako ne valja Ns.Suti i trpi ili pravdu trazi na visim instancama uefa i fifa premda se sve to svodi na isto s.... kao i ns BiH
jesil majketi i ti rusio savez!? a!? jesil bio tu!? JESI QRAC!!! Isto ko i sad si sjedio za tastaturom i prico gluposti!
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#2856 Re: FK Sarajevo
I ocekivao sam ovako nesto.Predsjednik FK Sarajevo, Hajrudin Šuman, u najmanju ruku ogorčen je odlukom Apelacione komisije o ponavljanju spornog susreta Sloboda - Sarajevo, a u razgovoru za SportSport. ba istakao je da će se Sarajevo žaliti IO FS BiH, ali i UEFA-i.
"Ovo je skandalozno. Stvarno ne znam šta da vam kažem. Ovo nema veze sa sportom i dovoljeno je samo pogledati ko je kako glasao. Ne znam, ljut sam, razočaran, ali neće se završiti na ovome", rekao je Šuman za SportSport.ba i dodao:
"Ovdje se radi o kriminalu. Pravila nisu poštovana i mi ćemo učiniti sve da UEFA sazna za ovu skandaloznu odluku pa i po cijenu da zabrane bh. klubovima učečće u evropskim takmičenjima. Ovdje se radi o politici i samo glasanje je bilo na nacionalnoj osnovi. Pa pogledajte molim vas ovaj detalj. Mi smo kažnjeni prije nekoliko dana zbog navodnih navijačkih nereda u Tuzli. Postavljam pitanje sam sebi, ali i ljudima koji rade u Savezu, a koji zapravo nemaju nikakve veze sa sportom, da li smo mi to kažnjeni za utakmicu koja nije odigrana? Ponavljam, neće završiti na ovome pa po cijenu svega. Mnogi se varaju ako misle da je ovom sramnom odlukom sve završeno."
- nadgledach
- Posts: 95
- Joined: 09/09/2008 09:18
- Location: rajvosa
#2857 Re: FK Sarajevo
Kakav si ti ba navijac...luckylaka wrote:Prvo da kazem da sam navijac i Sa i Zelje tako da me ne bi napadali.U jednu ruku volim sto je ova komisija donijela ovakvu odluku.Zasto.Pa jebi ga kad su BiH fanaticosi dosli rusiti savez tada su manijaci i horde d.... qrac iza coska a sad kukaju kako ne valja Ns.Suti i trpi ili pravdu trazi na visim instancama uefa i fifa premda se sve to svodi na isto s.... kao i ns BiH
gdje su ti BHFanaticosi bili tada. Fol navijali protiv saveza kada je belaj bio pobjegli k'o p zadnje.
Pogledaj koliko je samo prijava bilo tada od navijaca koje ti spominjes.
Drzi se tastature i navijaj za sarajevo i zelju jer se vidi da veze nemas.
A dojilil su qrac iza coska, al' u muriji...
zao mi je bana ali rado bih ti poredao epiteta raznoraznih
-
meme pitar
- Posts: 40
- Joined: 08/05/2009 16:28
#2858 Re: FK Sarajevo
Ovo pojedinim u NS i odgovara. Oni bi jedva dočekali da se prijave da igraju u trećoj ligi Srbije jer ne postoji liga BiH.Maxboy wrote:Ma svemu ovome treba stati u kraj, ne samo mi nego sve ekipe iz premier lige. Bolje da nemamo nikako domace lige nego da bude ovakva kakva jeste. Ocito da je malo kome stalo do napredka u fudbalu u ovoj drzavi a to nam svakodnevno dokazuju potezi i odluke nogometnog saveza a i drugih organa koji indirektno uticu na (ne) poboljsanje situacije (konkretno policija). Kako su englezi rijesili problem tako cemo i mi morati, ali je ocito da mi imamo puno vise da rijesimo stvari koje ne uticu direktno na sport, zakon koji kurcu ne valja, vlada koja ne zna zbog cega ih je Bog poslao na ovaj svijet, policija koja se mozda trudi ali koja ne moze zbog ovih "foteljasa" i "ljudi u crnom" da obavi posao kako treba jer Boze moj, svi oni imaju svoj neki interes pa se zbog toga to nesto mora prikriti, ususkati... Kako su veoma male sanse da mi mozemo srediti stvari kao englezi zbog svega gore navedenog, realno bi bilo obustaviti citavu ovu smijuriju zvanu Premier Liga BiH.... A mozda bi i to pozitivno uticalo na pojedince, jer opet, i time su ugrozeni njihovi interesi (citaj manje ce imati da kradu).
Ovo sto se desilo jucer, i sto ce se opet negdje ponoviti bez obzira na to ko je sta gdje zapoceo, nije nimalo bezazlena stvar i treba dobro poraditi na tom pitanju![]()
![]()
Moramo se pomiriti sa činjenicom da sve strukture (pa i sportske) moraju imati nacionalni ključ i da svako vuče na svoju stranu.
Hebo NS nego se izdigni iznad svega i klepi Slobodu u Tuzli, Veleža u Mostaru ... i nek se oni žale.
Znamo da radnici nemaju sindikat ali rade i puše znamo da klubovi nemaju zaštitu i moraju raditi na tom da su samostalni i jaki. Široki se ne žali nego igra i svake godine u Evropu ali zato što sve isplaćuje na vrijeme a kokuzi ko Sloboda i .Velež igraće u Evropi kad na vrbi rodi grožđe.
Sarajevo mora napraviti stadion koji zadovoljava uefine uslove, kupiti nekoliko dobrih igrača i ko će im zabraniti da igraju u Evropi. NIKO
- van Basten
- Posts: 7957
- Joined: 21/09/2006 02:59
#2859 Re: FK Sarajevo
dijete drago, vjerovatno si bio mlad pa se ne sjećaš, ali kada su se navijači Sarajeva digli protiv saveza BHF nisu ni postojali u tom obliku. Bez ljutnje, ali prvo treba proučiti materiju o kojoj se misli pisatiluckylaka wrote:Prvo da kazem da sam navijac i Sa i Zelje tako da me ne bi napadali.U jednu ruku volim sto je ova komisija donijela ovakvu odluku.Zasto.Pa jebi ga kad su BiH fanaticosi dosli rusiti savez tada su manijaci i horde d.... qrac iza coska a sad kukaju kako ne valja Ns.Suti i trpi ili pravdu trazi na visim instancama uefa i fifa premda se sve to svodi na isto s.... kao i ns BiH
-
Alkos
- Posts: 2753
- Joined: 08/10/2007 14:12
- Location: Sarajevo;Centar
#2860 Re: FK Sarajevo
Tacno tako! Modza se ne sjeca ko je prvi naceo Muniba i lijepio one plakate po gradu rizikujuci muriju!van Basten wrote:dijete drago, vjerovatno si bio mlad pa se ne sjećaš, ali kada su se navijači Sarajeva digli protiv saveza BHF nisu ni postojali u tom obliku. Bez ljutnje, ali prvo treba proučiti materiju o kojoj se misli pisatiluckylaka wrote:Prvo da kazem da sam navijac i Sa i Zelje tako da me ne bi napadali.U jednu ruku volim sto je ova komisija donijela ovakvu odluku.Zasto.Pa jebi ga kad su BiH fanaticosi dosli rusiti savez tada su manijaci i horde d.... qrac iza coska a sad kukaju kako ne valja Ns.Suti i trpi ili pravdu trazi na visim instancama uefa i fifa premda se sve to svodi na isto s.... kao i ns BiH
Ali kada vec decko spominje da su BHF nesto radili i rusili savez, a Hz i tm kako kaze dr*** qrac iza coska, onda treba da zna da su Hz svaku akciju kontra saveza ispostovali, nekih su cak bili inicijatori. Ne znam kojim imenom da te nazovem, da ne rizikujem ban, ali treba da znas da je na zadnjim protestima ispred saveza uhapseno oko 20-ak navijaca FKS, te su dobili prijave. Prema tome ne seri o necemu o cemu nemas pojma. Drzi se ti BHF-a i navijaj za oba kluba
- luckylaka
- Posts: 26212
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2861 Re: FK Sarajevo
van Basten wrote:dijete drago, vjerovatno si bio mlad pa se ne sjećaš, ali kada su se navijači Sarajeva digli protiv saveza BHF nisu ni postojali u tom obliku. Bez ljutnje, ali prvo treba proučiti materiju o kojoj se misli pisatiluckylaka wrote:Prvo da kazem da sam navijac i Sa i Zelje tako da me ne bi napadali.U jednu ruku volim sto je ova komisija donijela ovakvu odluku.Zasto.Pa jebi ga kad su BiH fanaticosi dosli rusiti savez tada su manijaci i horde d.... qrac iza coska a sad kukaju kako ne valja Ns.Suti i trpi ili pravdu trazi na visim instancama uefa i fifa premda se sve to svodi na isto s.... kao i ns BiH
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#2862 Re: FK Sarajevo
@Maxboy
Necu ti odgovoriti na ovo gore tvoje pitanje,jer bih se licno lose osjacao da ti moram tu navijacku osnovu objasnjavati
. mada ono,mozda bi bilo dobro da nam organizuju iz kluba autobuse,sa klimom,i rucak kod "Gojka",i jos po 20 KM ,onako za cigare i pivo
(morao sam
)
Jeste istina je,samo su se BHF borile protiv saveze i niko vise,eto nastavite se boriti,nas pustite da pratimo ovaj nas fudsbal,il' abrem ovo sto je ostalo od njega
Nemoj Bogat' vise,eto molim te. Vidis da ti ne lezi ova materija i cemu se hvatas ove price. I onda se bunise sto raja odreaguje na tvoje pitanje. Odmah mi je sve bilo jasno navijas i za Sarajevo i za Zeljeznicar ,jos si clan BHF-a,i ocigledno nisi adekvatan ,po svim ovim tvojim navedenim "performansama" da pricas o toj temi.zbog cega fks ne moze kad je vec ovakva situacija organizovati prijevoz svojim navijacima... Meho deder 5,10,15 autobusa za moje navijace, okrenu mup i cao. Kazem nisam uopste informisan pa nemojte opaliti sad raspravu, konkretno me zanima zbog cega je jucer raja isla privatnim vozilima, haj poz
Necu ti odgovoriti na ovo gore tvoje pitanje,jer bih se licno lose osjacao da ti moram tu navijacku osnovu objasnjavati
Jeste istina je,samo su se BHF borile protiv saveze i niko vise,eto nastavite se boriti,nas pustite da pratimo ovaj nas fudsbal,il' abrem ovo sto je ostalo od njega
-
Alkos
- Posts: 2753
- Joined: 08/10/2007 14:12
- Location: Sarajevo;Centar
#2863 Re: FK Sarajevo
@LIBERO
ovaj je 100% nas, samo sto dugo nije isao po tekmama...
Luckylaka je 3 u 1, hz, bhf,tm!
Jedino da ja sta nisam fulio.
ovaj je 100% nas, samo sto dugo nije isao po tekmama...
Luckylaka je 3 u 1, hz, bhf,tm!
Jedino da ja sta nisam fulio.
- rado_vidjen
- Posts: 1387
- Joined: 26/10/2008 22:27
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#2865 Re: FK Sarajevo
Vidim, cikcanga ih uveliko prca
-
Bijeli_sa
- Posts: 186
- Joined: 13/07/2008 22:13
#2866 Re: FK Sarajevo
evo i ja sam se upravo sjebao kada sam to vidio...
- rado_vidjen
- Posts: 1387
- Joined: 26/10/2008 22:27
#2867 Re: FK Sarajevo
Kako ste dozvolili infiltraciju na vas forum?
Neozbiljni ste skroz.
Mene be bilo sramota da moju navijacku skupinu istamburaju ovi jazavci...
Brooka, djecem
Mene be bilo sramota da moju navijacku skupinu istamburaju ovi jazavci...
Brooka, djecem
- luckylaka
- Posts: 26212
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2868 Re: FK Sarajevo
Za poredat epitete treba imat muda i po cijenu bana a ti ocito to nemas i drugo sa djecom mi je rasprava bezveze.Poznadgledach wrote:Kakav si ti ba navijac...luckylaka wrote:Prvo da kazem da sam navijac i Sa i Zelje tako da me ne bi napadali.U jednu ruku volim sto je ova komisija donijela ovakvu odluku.Zasto.Pa jebi ga kad su BiH fanaticosi dosli rusiti savez tada su manijaci i horde d.... qrac iza coska a sad kukaju kako ne valja Ns.Suti i trpi ili pravdu trazi na visim instancama uefa i fifa premda se sve to svodi na isto s.... kao i ns BiH
gdje su ti BHFanaticosi bili tada. Fol navijali protiv saveza kada je belaj bio pobjegli k'o p zadnje.
Pogledaj koliko je samo prijava bilo tada od navijaca koje ti spominjes.
Drzi se tastature i navijaj za sarajevo i zelju jer se vidi da veze nemas.
A dojilil su qrac iza coska, al' u muriji...
zao mi je bana ali rado bih ti poredao epiteta raznoraznih
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
- Lekler
- Posts: 311
- Joined: 13/05/2009 14:01
- Location: Memli strana
#2870 Re: FK Sarajevo
Ipak ima gori forum od ovoga!
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#2871 Re: FK Sarajevo
ima li kakava info. o vozacu?? i u koliko je tekma danas?
-
Ripicipi
- Posts: 4171
- Joined: 11/01/2007 21:55
- Location: BiH, a vi???
#2872 Re: FK Sarajevo
Tekma je u 18hdon_emir wrote:ima li kakava info. o vozacu?? i u koliko je tekma danas?
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2873 Re: FK Sarajevo
2-0 trenutno
-
Ripicipi
- Posts: 4171
- Joined: 11/01/2007 21:55
- Location: BiH, a vi???
#2874 Re: FK Sarajevo
2-1 kraj
Skoro i Ihtijarevic, a za Olimpik Saranovic
Skoro i Ihtijarevic, a za Olimpik Saranovic
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#2875 FK Sarajevo
solidna igrapotres_mozga wrote:2-1 kraj
Skoro i Ihtijarevic, a za Olimpik Saranovic

