Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
mekaba
Posts: 1089
Joined: 19/11/2009 15:17

#2851 Re: FK Sarajevo

Post by mekaba »

TheOnlyOne
Posts: 21
Joined: 17/03/2010 22:27

#2852 Re: FK Sarajevo

Post by TheOnlyOne »

Ja ne vidim razloga za ponovno igranje ove utakmice. Zasto bi FK Sarajevo postovalo odluke NSBIH, ako ovi ne postuju nista osim para u svojim dzepovima?
Lijepo odustati od igranja utakmice i zaliti se visim instancama. Jer, ovo sto se radi po nasim terenima (i izvan njih) izgleda nema nikakvih granica.
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#2853 Re: FK Sarajevo

Post by jazzer »

Sada nama, ni krivima ni duznima, usrani nogometni savez utrpava utakmicu u srijedu!??
Fakat treba nesto poduzeti po ovom pitanju. Nasi su govorili da ce traziti pravdu u UEFA-i i nadam se
da to nije bila samo suplja. U normalnoj zemlji sa normalnim savezom Sloboda bi ostala bez ovih bodova i
jos bi na drugi nacin bila kaznjena (novcano ili oduzimanjem novih bodova). Samo kod nas traze neka
idiotska rjesenja. Da se ja pitam ne bih igrao uopste tu utakmicu iako znam da bi drkadzije iz saveza
pozurile da nas jos i dodatno kazne. :x :x
User avatar
luckylaka
Posts: 26212
Joined: 15/01/2010 06:28

#2854 Re: FK Sarajevo

Post by luckylaka »

Prvo da kazem da sam navijac i Sa i Zelje tako da me ne bi napadali.U jednu ruku volim sto je ova komisija donijela ovakvu odluku.Zasto.Pa jebi ga kad su BiH fanaticosi dosli rusiti savez tada su manijaci i horde d.... qrac iza coska a sad kukaju kako ne valja Ns.Suti i trpi ili pravdu trazi na visim instancama uefa i fifa premda se sve to svodi na isto s.... kao i ns BiH
User avatar
ludjak na slobodi
Posts: 21
Joined: 04/02/2010 11:09

#2855 Re: FK Sarajevo

Post by ludjak na slobodi »

luckylaka wrote:Prvo da kazem da sam navijac i Sa i Zelje tako da me ne bi napadali.U jednu ruku volim sto je ova komisija donijela ovakvu odluku.Zasto.Pa jebi ga kad su BiH fanaticosi dosli rusiti savez tada su manijaci i horde d.... qrac iza coska a sad kukaju kako ne valja Ns.Suti i trpi ili pravdu trazi na visim instancama uefa i fifa premda se sve to svodi na isto s.... kao i ns BiH
:shock: :roll:
jesil majketi i ti rusio savez!? a!? jesil bio tu!? JESI QRAC!!! Isto ko i sad si sjedio za tastaturom i prico gluposti!
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#2856 Re: FK Sarajevo

Post by jazzer »

Predsjednik FK Sarajevo, Hajrudin Šuman, u najmanju ruku ogorčen je odlukom Apelacione komisije o ponavljanju spornog susreta Sloboda - Sarajevo, a u razgovoru za SportSport. ba istakao je da će se Sarajevo žaliti IO FS BiH, ali i UEFA-i.

"Ovo je skandalozno. Stvarno ne znam šta da vam kažem. Ovo nema veze sa sportom i dovoljeno je samo pogledati ko je kako glasao. Ne znam, ljut sam, razočaran, ali neće se završiti na ovome", rekao je Šuman za SportSport.ba i dodao:

"Ovdje se radi o kriminalu. Pravila nisu poštovana i mi ćemo učiniti sve da UEFA sazna za ovu skandaloznu odluku pa i po cijenu da zabrane bh. klubovima učečće u evropskim takmičenjima. Ovdje se radi o politici i samo glasanje je bilo na nacionalnoj osnovi. Pa pogledajte molim vas ovaj detalj. Mi smo kažnjeni prije nekoliko dana zbog navodnih navijačkih nereda u Tuzli. Postavljam pitanje sam sebi, ali i ljudima koji rade u Savezu, a koji zapravo nemaju nikakve veze sa sportom, da li smo mi to kažnjeni za utakmicu koja nije odigrana? Ponavljam, neće završiti na ovome pa po cijenu svega. Mnogi se varaju ako misle da je ovom sramnom odlukom sve završeno."
I ocekivao sam ovako nesto.
User avatar
nadgledach
Posts: 95
Joined: 09/09/2008 09:18
Location: rajvosa

#2857 Re: FK Sarajevo

Post by nadgledach »

luckylaka wrote:Prvo da kazem da sam navijac i Sa i Zelje tako da me ne bi napadali.U jednu ruku volim sto je ova komisija donijela ovakvu odluku.Zasto.Pa jebi ga kad su BiH fanaticosi dosli rusiti savez tada su manijaci i horde d.... qrac iza coska a sad kukaju kako ne valja Ns.Suti i trpi ili pravdu trazi na visim instancama uefa i fifa premda se sve to svodi na isto s.... kao i ns BiH
Kakav si ti ba navijac...
gdje su ti BHFanaticosi bili tada. Fol navijali protiv saveza kada je belaj bio pobjegli k'o p zadnje.
Pogledaj koliko je samo prijava bilo tada od navijaca koje ti spominjes.
Drzi se tastature i navijaj za sarajevo i zelju jer se vidi da veze nemas.
A dojilil su qrac iza coska, al' u muriji...
zao mi je bana ali rado bih ti poredao epiteta raznoraznih
meme pitar
Posts: 40
Joined: 08/05/2009 16:28

#2858 Re: FK Sarajevo

Post by meme pitar »

Maxboy wrote:Ma svemu ovome treba stati u kraj, ne samo mi nego sve ekipe iz premier lige. Bolje da nemamo nikako domace lige nego da bude ovakva kakva jeste. Ocito da je malo kome stalo do napredka u fudbalu u ovoj drzavi a to nam svakodnevno dokazuju potezi i odluke nogometnog saveza a i drugih organa koji indirektno uticu na (ne) poboljsanje situacije (konkretno policija). Kako su englezi rijesili problem tako cemo i mi morati, ali je ocito da mi imamo puno vise da rijesimo stvari koje ne uticu direktno na sport, zakon koji kurcu ne valja, vlada koja ne zna zbog cega ih je Bog poslao na ovaj svijet, policija koja se mozda trudi ali koja ne moze zbog ovih "foteljasa" i "ljudi u crnom" da obavi posao kako treba jer Boze moj, svi oni imaju svoj neki interes pa se zbog toga to nesto mora prikriti, ususkati... Kako su veoma male sanse da mi mozemo srediti stvari kao englezi zbog svega gore navedenog, realno bi bilo obustaviti citavu ovu smijuriju zvanu Premier Liga BiH.... A mozda bi i to pozitivno uticalo na pojedince, jer opet, i time su ugrozeni njihovi interesi (citaj manje ce imati da kradu).
Ovo sto se desilo jucer, i sto ce se opet negdje ponoviti bez obzira na to ko je sta gdje zapoceo, nije nimalo bezazlena stvar i treba dobro poraditi na tom pitanju :x :x :x
Ovo pojedinim u NS i odgovara. Oni bi jedva dočekali da se prijave da igraju u trećoj ligi Srbije jer ne postoji liga BiH.
Moramo se pomiriti sa činjenicom da sve strukture (pa i sportske) moraju imati nacionalni ključ i da svako vuče na svoju stranu.
Hebo NS nego se izdigni iznad svega i klepi Slobodu u Tuzli, Veleža u Mostaru ... i nek se oni žale.
Znamo da radnici nemaju sindikat ali rade i puše znamo da klubovi nemaju zaštitu i moraju raditi na tom da su samostalni i jaki. Široki se ne žali nego igra i svake godine u Evropu ali zato što sve isplaćuje na vrijeme a kokuzi ko Sloboda i .Velež igraće u Evropi kad na vrbi rodi grožđe.
Sarajevo mora napraviti stadion koji zadovoljava uefine uslove, kupiti nekoliko dobrih igrača i ko će im zabraniti da igraju u Evropi. NIKO
User avatar
van Basten
Posts: 7957
Joined: 21/09/2006 02:59

#2859 Re: FK Sarajevo

Post by van Basten »

luckylaka wrote:Prvo da kazem da sam navijac i Sa i Zelje tako da me ne bi napadali.U jednu ruku volim sto je ova komisija donijela ovakvu odluku.Zasto.Pa jebi ga kad su BiH fanaticosi dosli rusiti savez tada su manijaci i horde d.... qrac iza coska a sad kukaju kako ne valja Ns.Suti i trpi ili pravdu trazi na visim instancama uefa i fifa premda se sve to svodi na isto s.... kao i ns BiH
dijete drago, vjerovatno si bio mlad pa se ne sjećaš, ali kada su se navijači Sarajeva digli protiv saveza BHF nisu ni postojali u tom obliku. Bez ljutnje, ali prvo treba proučiti materiju o kojoj se misli pisati
Alkos
Posts: 2753
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#2860 Re: FK Sarajevo

Post by Alkos »

van Basten wrote:
luckylaka wrote:Prvo da kazem da sam navijac i Sa i Zelje tako da me ne bi napadali.U jednu ruku volim sto je ova komisija donijela ovakvu odluku.Zasto.Pa jebi ga kad su BiH fanaticosi dosli rusiti savez tada su manijaci i horde d.... qrac iza coska a sad kukaju kako ne valja Ns.Suti i trpi ili pravdu trazi na visim instancama uefa i fifa premda se sve to svodi na isto s.... kao i ns BiH
dijete drago, vjerovatno si bio mlad pa se ne sjećaš, ali kada su se navijači Sarajeva digli protiv saveza BHF nisu ni postojali u tom obliku. Bez ljutnje, ali prvo treba proučiti materiju o kojoj se misli pisati
Tacno tako! Modza se ne sjeca ko je prvi naceo Muniba i lijepio one plakate po gradu rizikujuci muriju! ;) Tada se niko nije oglasio, niti nas podrzao...

Ali kada vec decko spominje da su BHF nesto radili i rusili savez, a Hz i tm kako kaze dr*** qrac iza coska, onda treba da zna da su Hz svaku akciju kontra saveza ispostovali, nekih su cak bili inicijatori. Ne znam kojim imenom da te nazovem, da ne rizikujem ban, ali treba da znas da je na zadnjim protestima ispred saveza uhapseno oko 20-ak navijaca FKS, te su dobili prijave. Prema tome ne seri o necemu o cemu nemas pojma. Drzi se ti BHF-a i navijaj za oba kluba :shock:
User avatar
luckylaka
Posts: 26212
Joined: 15/01/2010 06:28

#2861 Re: FK Sarajevo

Post by luckylaka »

van Basten wrote:
luckylaka wrote:Prvo da kazem da sam navijac i Sa i Zelje tako da me ne bi napadali.U jednu ruku volim sto je ova komisija donijela ovakvu odluku.Zasto.Pa jebi ga kad su BiH fanaticosi dosli rusiti savez tada su manijaci i horde d.... qrac iza coska a sad kukaju kako ne valja Ns.Suti i trpi ili pravdu trazi na visim instancama uefa i fifa premda se sve to svodi na isto s.... kao i ns BiH
dijete drago, vjerovatno si bio mlad pa se ne sjećaš, ali kada su se navijači Sarajeva digli protiv saveza BHF nisu ni postojali u tom obliku. Bez ljutnje, ali prvo treba proučiti materiju o kojoj se misli pisati
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2862 Re: FK Sarajevo

Post by -LIBERO- »

@Maxboy
zbog cega fks ne moze kad je vec ovakva situacija organizovati prijevoz svojim navijacima... Meho deder 5,10,15 autobusa za moje navijace, okrenu mup i cao. Kazem nisam uopste informisan pa nemojte opaliti sad raspravu, konkretno me zanima zbog cega je jucer raja isla privatnim vozilima, haj poz
Nemoj Bogat' vise,eto molim te. Vidis da ti ne lezi ova materija i cemu se hvatas ove price. I onda se bunise sto raja odreaguje na tvoje pitanje. Odmah mi je sve bilo jasno navijas i za Sarajevo i za Zeljeznicar ,jos si clan BHF-a,i ocigledno nisi adekvatan ,po svim ovim tvojim navedenim "performansama" da pricas o toj temi.

Necu ti odgovoriti na ovo gore tvoje pitanje,jer bih se licno lose osjacao da ti moram tu navijacku osnovu objasnjavati :D . mada ono,mozda bi bilo dobro da nam organizuju iz kluba autobuse,sa klimom,i rucak kod "Gojka",i jos po 20 KM ,onako za cigare i pivo :D (morao sam :lol: )

Jeste istina je,samo su se BHF borile protiv saveze i niko vise,eto nastavite se boriti,nas pustite da pratimo ovaj nas fudsbal,il' abrem ovo sto je ostalo od njega :mrgreen:
Alkos
Posts: 2753
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#2863 Re: FK Sarajevo

Post by Alkos »

@LIBERO
ovaj je 100% nas, samo sto dugo nije isao po tekmama... :mrgreen:
Luckylaka je 3 u 1, hz, bhf,tm! :mrgreen:

Jedino da ja sta nisam fulio.
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#2864 Re: FK Sarajevo

Post by rado_vidjen »

User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#2865 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

rado_vidjen wrote:Imate trojanca na forumu

http://www.index.hr/forum/default.aspx? ... 73368&p=12
Vidim, cikcanga ih uveliko prca :oops:
Bijeli_sa
Posts: 186
Joined: 13/07/2008 22:13

#2866 Re: FK Sarajevo

Post by Bijeli_sa »

rado_vidjen wrote:Imate trojanca na forumu

http://www.index.hr/forum/default.aspx? ... 73368&p=12

evo i ja sam se upravo sjebao kada sam to vidio... :shock: jos ultras izgleda, kako je to moguce.. :shock:
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#2867 Re: FK Sarajevo

Post by rado_vidjen »

Kako ste dozvolili infiltraciju na vas forum? :? Neozbiljni ste skroz.

Mene be bilo sramota da moju navijacku skupinu istamburaju ovi jazavci...


Brooka, djecem :mrgreen:
User avatar
luckylaka
Posts: 26212
Joined: 15/01/2010 06:28

#2868 Re: FK Sarajevo

Post by luckylaka »

nadgledach wrote:
luckylaka wrote:Prvo da kazem da sam navijac i Sa i Zelje tako da me ne bi napadali.U jednu ruku volim sto je ova komisija donijela ovakvu odluku.Zasto.Pa jebi ga kad su BiH fanaticosi dosli rusiti savez tada su manijaci i horde d.... qrac iza coska a sad kukaju kako ne valja Ns.Suti i trpi ili pravdu trazi na visim instancama uefa i fifa premda se sve to svodi na isto s.... kao i ns BiH
Kakav si ti ba navijac...
gdje su ti BHFanaticosi bili tada. Fol navijali protiv saveza kada je belaj bio pobjegli k'o p zadnje.
Pogledaj koliko je samo prijava bilo tada od navijaca koje ti spominjes.
Drzi se tastature i navijaj za sarajevo i zelju jer se vidi da veze nemas.
A dojilil su qrac iza coska, al' u muriji...
zao mi je bana ali rado bih ti poredao epiteta raznoraznih
Za poredat epitete treba imat muda i po cijenu bana a ti ocito to nemas i drugo sa djecom mi je rasprava bezveze.Poz
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2869 Re: FK Sarajevo

Post by -LIBERO- »

Danas u 18.00h,"mali gradski derbi" :D
Hajmo Pitari i Hz.."....Hocemo titulu,titulu na Kosevu...." :dance: :mrgreen: :thumbup:

Image
User avatar
Lekler
Posts: 311
Joined: 13/05/2009 14:01
Location: Memli strana

#2870 Re: FK Sarajevo

Post by Lekler »

rado_vidjen wrote:Imate trojanca na forumu

http://www.index.hr/forum/default.aspx? ... 73368&p=12
Ipak ima gori forum od ovoga!
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#2871 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

ima li kakava info. o vozacu?? i u koliko je tekma danas?
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#2872 Re: FK Sarajevo

Post by Ripicipi »

don_emir wrote:ima li kakava info. o vozacu?? i u koliko je tekma danas?
Tekma je u 18h
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2873 Re: FK Sarajevo

Post by todd_smith »

2-0 trenutno
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#2874 Re: FK Sarajevo

Post by Ripicipi »

2-1 kraj
Skoro i Ihtijarevic, a za Olimpik Saranovic
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#2875 FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

potres_mozga wrote:2-1 kraj
Skoro i Ihtijarevic, a za Olimpik Saranovic
solidna igra :)
Locked