Kosarkaska reprezentacija BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2851 Re: reprezentacija
Mislio sam na klupsku karijeru prošle sezone, Roma i Galatasary.
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#2852 Re: reprezentacija
Da, za 3 je 33% što nije dobro, ali nije ni loše. Zato za 2 ima 55% što je daleko nadprosječno za njegovu poziciju. Kada bi trojku digao na 38% i to bilo sasvim dobro.Tkd wrote:Mislio sam na klupsku karijeru prošle sezone, Roma i Galatasary.
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2853 Re: reprezentacija
Ja sam siguran da će aBd briljirati u Albi, što je dobro za njegovo i ovako već veliko samopouzdanje te dobro i za samu BiH.
Ne smijemo Nedima , brata mu (mislim da se tako zove) izgubiti ni pod razno. Mislim da je vrijeme došlo da BiH prestane davati svoje sjajne sportiste da nastupaju za druge države jer im nude kao bolje uvjete. Šta ima uvjeti, dadnu im malo keša i to je to. Svugdje je isto nebo , u BiH samo malo sunčanije i više plavo
Ne smijemo Nedima , brata mu (mislim da se tako zove) izgubiti ni pod razno. Mislim da je vrijeme došlo da BiH prestane davati svoje sjajne sportiste da nastupaju za druge države jer im nude kao bolje uvjete. Šta ima uvjeti, dadnu im malo keša i to je to. Svugdje je isto nebo , u BiH samo malo sunčanije i više plavo
- Comrad
- Posts: 4326
- Joined: 17/04/2007 12:40
- Location: C:\Program files
#2855 Re: reprezentacija
Ono sto mi se mi je jos draze od same pobjede jeste napokon neka zrelost u igri, ma kako to glupo zvucalo sa ovim mladim timom, ali imam osjecaj da bolje kontroliraju igru nego dok su tu bili Keno, Hukic, Bavcic itd. Preokrenemo minus 10 samo tako i onda odrzavamo rezultat, dovedemo mirno tekmu do kraja. Ne pamtim kad smo zadnji put takvo nesto uradili, izgleda da vise necu morati strepiti kad vodimo 15 razlike hocemo li dobiti ili ne, hoce li se desiti treca cetvrtina i slicne budalastine.
Ne znam Acine metode, ali cinjenica je da je preporodio nasu igru. Jeste da pravi ispiti dolaze sad na kvalifikacijama, ali prema ovome sto sam vidio mislim da nece biti problema.
Jedino sto zabrinjava je da Wright ima onoliko skokova, to se ne smije desavati. Kikanovic se mora malo trznuti. Takodjer, odavno nismo imali boljeg 'crnca' u ekipi, ne isutava se, nije sebican, borben. Odlican.
Ne znam Acine metode, ali cinjenica je da je preporodio nasu igru. Jeste da pravi ispiti dolaze sad na kvalifikacijama, ali prema ovome sto sam vidio mislim da nece biti problema.
Jedino sto zabrinjava je da Wright ima onoliko skokova, to se ne smije desavati. Kikanovic se mora malo trznuti. Takodjer, odavno nismo imali boljeg 'crnca' u ekipi, ne isutava se, nije sebican, borben. Odlican.
- BHF_Manijak
- Posts: 28525
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2856 Re: Reprezentacija BiH
Eh koliko mogu nase nade, U18, napraviti? Moze li se konacno do te A divizije majka ga ubila? 
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#2857 Re: Reprezentacija BiH
Imamo realne šanse za ulazak u A diviziju.
----
Šta je s onim Omićem, jel on izgubljen za nas ili postoji neka šansa da ga se otme Slovencima?
----
Šta je s onim Omićem, jel on izgubljen za nas ili postoji neka šansa da ga se otme Slovencima?
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2858 Re: Reprezentacija BiH
Kad se igra turnir za ulazak u A diviziju ?
-
neno#4
- Posts: 737
- Joined: 07/08/2011 13:36
#2859 Re: Reprezentacija BiH
Od 9-19. augusta.
Prva tekma je protiv Belgije u cetvrtak u 21:15 minuta.
Prva tekma je protiv Belgije u cetvrtak u 21:15 minuta.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2860 Re: Reprezentacija BiH
Fino...
A, zna li neko gdje je trenutno ženska reprezentacija BiH ?! Rade li one šta na ulasku u A-diviziju ?
A, zna li neko gdje je trenutno ženska reprezentacija BiH ?! Rade li one šta na ulasku u A-diviziju ?
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2861 Re: Reprezentacija BiH
Oni su disappeared
.
Nego, nema direktnog prenosa, kako sam čuo biće aBd snimka 1 tekme oko ponoći.
Nego, nema direktnog prenosa, kako sam čuo biće aBd snimka 1 tekme oko ponoći.
-
Abacija
- Posts: 4493
- Joined: 11/01/2008 05:06
- Location: Haustor
#2862 Re: Reprezentacija BiH
Cestitam na odlicnim rezultatima!
Znao sam da ce Petrovic napraviti nesto od nas ali ovako brzo...

- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2863 Re: Reprezentacija BiH
Jesmo li to ostali bez Bavčića ?
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#2864 Re: Reprezentacija BiH
Ova ti je za muštuluka ako je tako.Tkd wrote:Jesmo li to ostali bez Bavčića ?
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2866 Re: Reprezentacija BiH
Pročitao na drugom forumu s kojeg sam davno otišao pa rekoh da upitam da li je to definitivno
Neka Neno, još malo pa ću autogram tražiti
-
legenda reala
- Posts: 745
- Joined: 13/08/2011 00:53
#2868 Re: Reprezentacija BiH
Kopiraju, kopiraju koli je ovaj Tkd
Đe vam je onaj Kasparov, on je imao show ovdje prošle godine

Đe vam je onaj Kasparov, on je imao show ovdje prošle godine
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#2869 Re: Reprezentacija BiH
Sova ušara.Tkd wrote:Jesmo li to ostali bez Bavčića ?
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2870 Re: Reprezentacija BiH
Ko sam ja, to je sasvim nebitno. Uglavnom volim košarku i drago mi je da je ova tema aktivna sa kvalitetnim postovima a ne trolanju 
- Comrad
- Posts: 4326
- Joined: 17/04/2007 12:40
- Location: C:\Program files
#2871 Re: Reprezentacija BiH
Bavcic se povrijedio, ja mislim protiv Slovenije ili Italije.
-
Jokericious
- Posts: 2788
- Joined: 10/06/2010 11:34
#2872 Re: Reprezentacija BiH
Veliki problem.Tkd wrote:Jesmo li to ostali bez Bavčića ?
-
neno#4
- Posts: 737
- Joined: 07/08/2011 13:36
#2873 Re: Reprezentacija BiH
Bavcic je imao prvo temperaturu, poslije toga problemi s misicem. Tu je propustio sedam dana, a onda je odradio 2-3 treninga normalno. Poslije toga je dosla povreda ramena i to je to. Nema veze, idemo dalje. Igramo i bez Gordica, Pasalica izdrzat cemo i bez Ede. Samo da ako Bog da svi zdravi budu u Sloveniji dogodine.
-
legenda reala
- Posts: 745
- Joined: 13/08/2011 00:53
#2874 Re: Reprezentacija BiH
Ma možemo i bez Bavketa do onih zacrtanih osam pobjeda u kvalifikacijama jeldeneno#4 wrote:Bavcic je imao prvo temperaturu, poslije toga problemi s misicem. Tu je propustio sedam dana, a onda je odradio 2-3 treninga normalno. Poslije toga je dosla povreda ramena i to je to. Nema veze, idemo dalje. Igramo i bez Gordica, Pasalica izdrzat cemo i bez Ede. Samo da ako Bog da svi zdravi budu u Sloveniji dogodine.
