Kosarkaska reprezentacija BiH

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2851 Re: reprezentacija

Post by Tkd »

Mislio sam na klupsku karijeru prošle sezone, Roma i Galatasary.
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#2852 Re: reprezentacija

Post by hrastov žižak »

Tkd wrote:Mislio sam na klupsku karijeru prošle sezone, Roma i Galatasary.
Da, za 3 je 33% što nije dobro, ali nije ni loše. Zato za 2 ima 55% što je daleko nadprosječno za njegovu poziciju. Kada bi trojku digao na 38% i to bilo sasvim dobro.
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2853 Re: reprezentacija

Post by Tkd »

Ja sam siguran da će aBd briljirati u Albi, što je dobro za njegovo i ovako već veliko samopouzdanje te dobro i za samu BiH.

Ne smijemo Nedima , brata mu (mislim da se tako zove) izgubiti ni pod razno. Mislim da je vrijeme došlo da BiH prestane davati svoje sjajne sportiste da nastupaju za druge države jer im nude kao bolje uvjete. Šta ima uvjeti, dadnu im malo keša i to je to. Svugdje je isto nebo , u BiH samo malo sunčanije i više plavo :bih:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#2854 Re: reprezentacija

Post by Mračajski proto »

Bravo momci!
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#2855 Re: reprezentacija

Post by Comrad »

Ono sto mi se mi je jos draze od same pobjede jeste napokon neka zrelost u igri, ma kako to glupo zvucalo sa ovim mladim timom, ali imam osjecaj da bolje kontroliraju igru nego dok su tu bili Keno, Hukic, Bavcic itd. Preokrenemo minus 10 samo tako i onda odrzavamo rezultat, dovedemo mirno tekmu do kraja. Ne pamtim kad smo zadnji put takvo nesto uradili, izgleda da vise necu morati strepiti kad vodimo 15 razlike hocemo li dobiti ili ne, hoce li se desiti treca cetvrtina i slicne budalastine.

Ne znam Acine metode, ali cinjenica je da je preporodio nasu igru. Jeste da pravi ispiti dolaze sad na kvalifikacijama, ali prema ovome sto sam vidio mislim da nece biti problema.

Jedino sto zabrinjava je da Wright ima onoliko skokova, to se ne smije desavati. Kikanovic se mora malo trznuti. Takodjer, odavno nismo imali boljeg 'crnca' u ekipi, ne isutava se, nije sebican, borben. Odlican. :bih:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28525
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2856 Re: Reprezentacija BiH

Post by BHF_Manijak »

Eh koliko mogu nase nade, U18, napraviti? Moze li se konacno do te A divizije majka ga ubila? :)
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#2857 Re: Reprezentacija BiH

Post by amoninan »

Imamo realne šanse za ulazak u A diviziju.

----

Šta je s onim Omićem, jel on izgubljen za nas ili postoji neka šansa da ga se otme Slovencima?
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2858 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Kad se igra turnir za ulazak u A diviziju ?
neno#4
Posts: 737
Joined: 07/08/2011 13:36

#2859 Re: Reprezentacija BiH

Post by neno#4 »

Od 9-19. augusta.

Prva tekma je protiv Belgije u cetvrtak u 21:15 minuta.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2860 Re: Reprezentacija BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Fino...

A, zna li neko gdje je trenutno ženska reprezentacija BiH ?! Rade li one šta na ulasku u A-diviziju ?
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2861 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tkd »

Oni su disappeared :D.


Nego, nema direktnog prenosa, kako sam čuo biće aBd snimka 1 tekme oko ponoći.
Abacija
Posts: 4493
Joined: 11/01/2008 05:06
Location: Haustor

#2862 Re: Reprezentacija BiH

Post by Abacija »

Cestitam na odlicnim rezultatima! :bih: Znao sam da ce Petrovic napraviti nesto od nas ali ovako brzo... :shock: :thumbup:
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2863 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tkd »

Jesmo li to ostali bez Bavčića ?
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#2864 Re: Reprezentacija BiH

Post by hrastov žižak »

Tkd wrote:Jesmo li to ostali bez Bavčića ?
Ova ti je za muštuluka ako je tako.
neno#4
Posts: 737
Joined: 07/08/2011 13:36

#2865 Re: Reprezentacija BiH

Post by neno#4 »

Pratis me, pratis 8-) 8-)
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2866 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tkd »

:lol: :lol: :lol:

Pročitao na drugom forumu s kojeg sam davno otišao pa rekoh da upitam da li je to definitivno :-D

Neka Neno, još malo pa ću autogram tražiti :D
:bih:
neno#4
Posts: 737
Joined: 07/08/2011 13:36

#2867 Re: Reprezentacija BiH

Post by neno#4 »

Ko je to napisao :razz: :razz:
legenda reala
Posts: 745
Joined: 13/08/2011 00:53

#2868 Re: Reprezentacija BiH

Post by legenda reala »

Kopiraju, kopiraju koli je ovaj Tkd :-)

Đe vam je onaj Kasparov, on je imao show ovdje prošle godine :lol: :lol:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#2869 Re: Reprezentacija BiH

Post by Mračajski proto »

Tkd wrote:Jesmo li to ostali bez Bavčića ?
Sova ušara. :mrgreen:
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2870 Re: Reprezentacija BiH

Post by Tkd »

Ko sam ja, to je sasvim nebitno. Uglavnom volim košarku i drago mi je da je ova tema aktivna sa kvalitetnim postovima a ne trolanju ;-)
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#2871 Re: Reprezentacija BiH

Post by Comrad »

Bavcic se povrijedio, ja mislim protiv Slovenije ili Italije.
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#2872 Re: Reprezentacija BiH

Post by Jokericious »

Tkd wrote:Jesmo li to ostali bez Bavčića ?
Veliki problem. :lol:
neno#4
Posts: 737
Joined: 07/08/2011 13:36

#2873 Re: Reprezentacija BiH

Post by neno#4 »

Bavcic je imao prvo temperaturu, poslije toga problemi s misicem. Tu je propustio sedam dana, a onda je odradio 2-3 treninga normalno. Poslije toga je dosla povreda ramena i to je to. Nema veze, idemo dalje. Igramo i bez Gordica, Pasalica izdrzat cemo i bez Ede. Samo da ako Bog da svi zdravi budu u Sloveniji dogodine.
legenda reala
Posts: 745
Joined: 13/08/2011 00:53

#2874 Re: Reprezentacija BiH

Post by legenda reala »

neno#4 wrote:Bavcic je imao prvo temperaturu, poslije toga problemi s misicem. Tu je propustio sedam dana, a onda je odradio 2-3 treninga normalno. Poslije toga je dosla povreda ramena i to je to. Nema veze, idemo dalje. Igramo i bez Gordica, Pasalica izdrzat cemo i bez Ede. Samo da ako Bog da svi zdravi budu u Sloveniji dogodine.
Ma možemo i bez Bavketa do onih zacrtanih osam pobjeda u kvalifikacijama jelde :razz:
neno#4
Posts: 737
Joined: 07/08/2011 13:36

#2875 Re: Reprezentacija BiH

Post by neno#4 »

Aco veceras 8-) 8-) 8-) 8-)
Nista vise.
Post Reply