A joj... Velis, ljudi su vjerovali u gravitaciju?horoz wrote:a zasto su ljudi vjerovali da postoji gravitacija...Prenj wrote:A zasto bi trebali vjerovati u piramidu?
Elem, da se i ja nakon toliko stranica, ukljucim kratko u diskusiju sa svojim misljenjem.
Nejma boni piramide. Jednostavno je NEMA. Nada, zilch, niente...
Ne kazem da u BH nema cuda. Evo na primjer vlada... te unutarnje granice... ali sada nejse...
Sve sto se nekada stvorilo u slicnoj grandioznosti, stvorilo se u uslovima organizovane i jake drzave i uz pogodne klimatske uslove. Ni jedno ni drugo nije ovdje postojalo nego samo rasparcana plemena, stalni sukobi, i losi geografski uslovi... Well, nesto kao i danas.
Zato, sacuvajte tih 10KM oko cijene knjige za cevape i kafu, i vjerujte mi, bolje ce te se osjecati.
Ako ne vjerujete, onda cemo zajedno "otici" u zone gdje ovakva brda postoje pa razmotriti u detalje kako su i zasto nastala i slicno.








