Ilegalni migranti u BiH
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#2851 Re: Migranti
Global Rank
692,936
Rank in Croatia
2,030
vrijednost sajta $ 10,572
nije loš
s obzirom na alternativu o kojoj piše
692,936
Rank in Croatia
2,030
vrijednost sajta $ 10,572
nije loš
s obzirom na alternativu o kojoj piše
-
Hakiz
- Posts: 48385
- Joined: 30/07/2015 20:01
#2852 Re: Migranti
Koji si ti provokator i trolinsomnia78 wrote: CNN samo bio dobar 92 iz Sarajva? Sve ostalo slagali?
NIsu oni ništa slagali.
Stvar je u tome da je kod medija važno ne smo ono šta kažu nego i ono o čemu ne žele ili ne smiju da govore.
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#2854 Re: Migranti
razarač srpske hrvatske i bošnjačke misli 
- Edin H.
- Posts: 53548
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#2855 Re: Migranti
Christiane Amanpour je morala dobiti ulicu ili skolu u Sarajevuinsomnia78 wrote: CNN samo bio dobar 92 iz Sarajva? Sve ostalo slagali?
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2856 Re: Migranti
Jok. Kolege na temi o Siriji je proglasise lazljivom kuravom
Na temu. Maloprije citam nekakav iz Tunisa. Nelegalno u Fr od 2013-e, 2015-e spasio dvoje djece iz pozara, dobio medalju i sad se suocava sa izgonom. Jebem ti prevoz i drzavu ko je izmisli. Lik 5 godina u fr i jos ga nisu iscerali. Mene bi sutra nogirali da kakvo sranje napravim iako imam uredne papire
Na temu. Maloprije citam nekakav iz Tunisa. Nelegalno u Fr od 2013-e, 2015-e spasio dvoje djece iz pozara, dobio medalju i sad se suocava sa izgonom. Jebem ti prevoz i drzavu ko je izmisli. Lik 5 godina u fr i jos ga nisu iscerali. Mene bi sutra nogirali da kakvo sranje napravim iako imam uredne papire
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#2857 Re: Migranti
a gdje bi te istjerali bez francuskog pasosa?insomnia78 wrote: Na temu. Maloprije citam nekakav iz Tunisa. Nelegalno u Fr od 2013-e, 2015-e spasio dvoje djece iz pozara, dobio medalju i sad se suocava sa izgonom. Jebem ti prevoz i drzavu ko je izmisli. Lik 5 godina u fr i jos ga nisu iscerali. Mene bi sutra nogirali da kakvo sranje napravim iako imam uredne papire
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2859 Re: Migranti
Pet jdbenih godina im treba da protjeraju lika. Da je to jedan. Takvih je, i puno gorih hiljade na slobodi. Neki dan ovdje u centru grada hapse lika. Scene su ko iz filmova. Specijalci, štitovi, sve blokirano. On alzirac, nekegalno tu i hapsen i osudjivan na desetine puta, naoruzan i opasan. Naravno opet se godinama ceka na protjerivanje
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#2860 Re: Migranti
eh to ni ja ne razumijeminsomnia78 wrote:Pet jdbenih godina im treba da protjeraju lika. Da je to jedan. Takvih je, i puno gorih hiljade na slobodi. Neki dan ovdje u centru grada hapse lika. Scene su ko iz filmova. Specijalci, štitovi, sve blokirano. On alzirac, nekegalno tu i hapsen i osudjivan na desetine puta, naoruzan i opasan. Naravno opet se godinama ceka na protjerivanje
kazem ti , zivot pravednog gradjanina nije vazan , na zalost
- Edin H.
- Posts: 53548
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#2861 Re: Migranti
Pa dobro ih ni Srbi gotivili.insomnia78 wrote:Jok. Kolege na temi o Siriji je proglasise lazljivom kuravom
Sjecam se kada mi je pricala, isla da intervjuise Karadzica, i na povratku na srpskoj strani, blizu linija pokvari im se auto.
Prolazi nekoliko vozila, kada skontaju da je CNN, nece niko da stane, ili ih ispsuju ili ih odjebu. Na kraju ih UNPROFOR odslepao.
- Sanjarko
- Posts: 28398
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#2862 Re: Migranti
Pa nije bas. Seli se citava Afrika i Latinska Amerika. Jesu li oni svi muslimani ili sta, i svi imaju demografsku eksploziju do 2.100 godine kada se treba stabilizirati populacija na 12 milijardi i poceti da opada. On misli da samo se navedeno dogadza od strane muslimana. Cak stavise muslimanima daleko brze opada TFR stopa nego krscanima recimo po Africi.triconja wrote:Pogami ovaj kilometarski post je ziva istina, ali kao sto rekoh, ima ljudi koji su slijepi kod ociju tako da im ne vrijedi ni objasnjavat, oni ce svoje pa kud puklo da puklo. Nema nista gore nego kad jal ideologija jal religija covjeku ispiju mozak
Vec za par decenija krece depopulacija Maroka, Alzira, Libije, Tunisa itd.
A sele se radi svega od sukoba, rata, mafije do klimatskih promjena koje pogadzaju Afriku najvise. Recimo Sahara se siri sve vise kako znam primjerice. Sve manje vode imaju, a ona je osnovna potreba za zivot nakon zraka.
- Sanjarko
- Posts: 28398
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#2863 Re: Migranti
Pa i mi smo bili Africke i Azijske horde ili smo sta starosjedioci. Ono nije bilo nasih migracija i napada i upada u Rimsko carstvo i druga kraljestva. Isto smo i mi svi radili od Angla do Slavena. Jedino mozda Baski od tadasnjih i sadasnjih naroda nisu to radili jer su prije danasnjih Europskih naroda dosli i naselili se na ovom kontinentu.Black swan wrote:tako jehalo_ba wrote: Izvor je portal koji ima rubrike "Tradicija", "Povjest" i "Obitelj".![]()
treba pisati naguživanje azijskim i afričkim hordama zbog grešaka djedova i očeva u prošlosti, kraj europske povijesti i obitelji
Svi zaboravljate jedno. Europa je plodna pravo naspram ostatka svijeta. A blizu im je. Jer kako bi se Amerike dohvatili ili Rusije iako mnogi ovi iz Azije i u Rusiju idu i naseljavaju se po njoj.
Znaci ima jos 80 godina da pocetka stabilizacije populacije u svijetu kada bi ovo trebalo da prodze i opet EU ce imati manje stanovnika i sa migrantima od US of A.
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#2865 Re: Migranti
Pa u pravu je.
Ne broji se vrijeme od postanka debelog, zabrinutog Evropljanina.
Ne broji se vrijeme od postanka debelog, zabrinutog Evropljanina.
- Sanjarko
- Posts: 28398
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#2866 Re: Migranti
Broji se od nastanka ameba. 
- Sanjarko
- Posts: 28398
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#2867 Re: Migranti
Mozda za citave da se sele sam pretjerao. Lapsus. A i Aziju sam zaboravio navesti.
Kuka i Juzna Afrika na doseljavanja iz Zimbabvea i slicno ko i Europljani, Amerikanci, Rusi itd. Jb-ga migracije. Kazem ja prirodna pojava.
Kuka i Juzna Afrika na doseljavanja iz Zimbabvea i slicno ko i Europljani, Amerikanci, Rusi itd. Jb-ga migracije. Kazem ja prirodna pojava.
-
biscanka2
- Posts: 1722
- Joined: 07/04/2009 00:46
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2869 Re: Migranti
Lijepo se Dubioza Kolektiv naprdila danas o dobrodošlici "izbjeglicama". Bilo bi lijepo vidjeti da li pjesma liječi scabies / zaraznu šugu pošto će u Unsko-sanskom kantonu do kraja sedmice biti proglašeno stanje epidemije ove bolesti.
Također, Domovi zdravlja Bihać i Velika Kladuša su donijeli odluku da njihovi uposlenici više neće izlaziti na teren, a s obzirom na to da su doživjeli više fizičkih napada, pljački i prijetnji u pokušaju da stave ovo pod kontrolu.
Sve u svemu, lijepo.
Također, Domovi zdravlja Bihać i Velika Kladuša su donijeli odluku da njihovi uposlenici više neće izlaziti na teren, a s obzirom na to da su doživjeli više fizičkih napada, pljački i prijetnji u pokušaju da stave ovo pod kontrolu.
Sve u svemu, lijepo.
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#2870 Re: Migranti
Čuj, migracija prirodna pojava pa, ko biva, treba pusiti da radi ko šta hoće, kako hoće 
I bubonska kuga je prirodna pojava, red je i to, recimo, pustiti da ide svojim tokom
Ha ja, normala 
I bubonska kuga je prirodna pojava, red je i to, recimo, pustiti da ide svojim tokom
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#2871 Re: Migranti
Vizionar 1985 wrote:Mozda za citave da se sele sam pretjerao. Lapsus. A i Aziju sam zaboravio navesti.
Kuka i Juzna Afrika na doseljavanja iz Zimbabvea i slicno ko i Europljani, Amerikanci, Rusi itd. Jb-ga migracije. Kazem ja prirodna pojava.
migracija u sopstvenoj reziji, sa sopstvenim snagama i sredstvima ... postoji oduvijek. i drzava domacin nema nista sa njima dok ne dodje do placanja poreza.
ali ovaj oblik "migracije" gdje ljudi dolaze da se nakace na socijalu je nesto sasvim drugo
kako su te zemlje bez plodnih ravnica
- jeza u ledja
- Posts: 50632
- Joined: 29/12/2005 01:20
#2872 Re: Migranti
Zaboravi mi dat odgovor u vezi onog kanadskog zakona...Nisam skonto sta je problem.Mišo_Kovač wrote:Čuj, migracija prirodna pojava pa, ko biva, treba pusiti da radi ko šta hoće, kako hoće
I bubonska kuga je prirodna pojava, red je i to, recimo, pustiti da ide svojim tokomHa ja, normala
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#2873 Re: Migranti
Zar nisam? Prijedlog zakona C-16, usvojen kao zakon. Problem sa njim je što na mala vrata uvodi "compelled speech". Zakon ko zakon, sam po sebi vjerovatno nece imati neke velike posljedice. Al rijec je o presedanu.jeza u ledja wrote:Zaboravi mi dat odgovor u vezi onog kanadskog zakona...Nisam skonto sta je problem.Mišo_Kovač wrote:Čuj, migracija prirodna pojava pa, ko biva, treba pusiti da radi ko šta hoće, kako hoće
I bubonska kuga je prirodna pojava, red je i to, recimo, pustiti da ide svojim tokomHa ja, normala
Kao sto sam rekao ranije, to da zakon brani koristenje odredjenih stvari je OK. Nije ok da ti drzava govori šta >moraš< govoriti, koga >moraš< zaposliti itd.
Nije isto kad zakon kaze da ne smiješ diskriminirati na osnovu spola prilikom zaposljavanja i kad ti zakon kaze da >moraš< zaposliti jednak broj muskaraca i zena. A takvim se stvarima tezi. Naprimjer.
Mislim, realno mene boli tuki za sve ovo, samo kaem... Prica je bila o nebulozama esktremne ljevice
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83383
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#2874 Re: Migranti
Svi pjevaju a ti ne cujes. Ona je pjesma tvoje duse, bol u srcu tvom 
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#2875 Re: Migranti
Nikome se ne raduuujes samo migrante ocekuuuuujes 
