Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#2851 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by nosara »

LSD wrote:Nosara

kažem ti - ovo stanje nema veze sa trenerom :!: evo, to smo i danas vidjeli pod vodstvom Vlade. Odovića su beveze sasjekli.

kad njima ni Oda (koji se prema njima očinski odnosio) nije valjao - onda je sve jasno....nece imati boljeg pedagoga od njega nikad :!:

ti igraci su banda nezahvalna i bezobrazna....Amar bi ih bičem šibao svaki dan.
Pa znam da nema, ali kasno je sad, profesor je otisao, prosla stvar...

Amar ne bi dozvolio ozbiljnu Evropu naustrb ovakvog starta u prvenstvu... Vec bi nas Ferenc pojeo i bebe bi bile fit za prvenstvo... Amar je druga dimenzija...
NoWayOut
Posts: 449
Joined: 05/05/2012 23:00

#2852 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by NoWayOut »

Pored jadne današnje igre, gdje neznas ko je bilo lošiji. Od svih igrača jedino Djelmic može dobiti prolaznu ocjenu za prvo puvrijeme, drugo se nije vidio, istrosio se jer su ga maksimalno forsirali prvo.
Katastrofalnije od igre bio je jug, kaže lik na megafonu "hajde molim vas navijajte, neće vise biti belaja na jugu Allaha mi". :-)
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2853 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

3.000KM kazne za Zelju jer koriste megafon.

:mrgreen:
cyber1921
Posts: 192
Joined: 16/01/2015 19:12

#2854 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by cyber1921 »

NoWayOut wrote:Pored jadne današnje igre, gdje neznas ko je bilo lošiji. Od svih igrača jedino Djelmic može dobiti prolaznu ocjenu za prvo puvrijeme, drugo se nije vidio, istrosio se jer su ga maksimalno forsirali prvo.
Katastrofalnije od igre bio je jug, kaže lik na megafonu "hajde molim vas navijajte, neće vise biti belaja na jugu Allaha mi". :-)
E jeste duhoviti
NoWayOut
Posts: 449
Joined: 05/05/2012 23:00

#2855 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by NoWayOut »

cyber1921 wrote:
NoWayOut wrote:Pored jadne današnje igre, gdje neznas ko je bilo lošiji. Od svih igrača jedino Djelmic može dobiti prolaznu ocjenu za prvo puvrijeme, drugo se nije vidio, istrosio se jer su ga maksimalno forsirali prvo.
Katastrofalnije od igre bio je jug, kaže lik na megafonu "hajde molim vas navijajte, neće vise biti belaja na jugu Allaha mi". :-)
E jeste duhoviti
Nisam ja duhovit, duhovit je vas vodja na jugu jer je lik fakat ovo rekao.
cyber1921
Posts: 192
Joined: 16/01/2015 19:12

#2856 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by cyber1921 »

NoWayOut wrote:
cyber1921 wrote:
NoWayOut wrote:Pored jadne današnje igre, gdje neznas ko je bilo lošiji. Od svih igrača jedino Djelmic može dobiti prolaznu ocjenu za prvo puvrijeme, drugo se nije vidio, istrosio se jer su ga maksimalno forsirali prvo.
Katastrofalnije od igre bio je jug, kaže lik na megafonu "hajde molim vas navijajte, neće vise biti belaja na jugu Allaha mi". :-)
E jeste duhoviti
Nisam ja duhovit, duhovit je vas vodja na jugu jer je lik fakat ovo rekao.
Bio sam na jugu danas i nisam čuo da je rekao to ali eto nek ti bude
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#2857 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ras Al Ghul »

Jao ovog seljačine golmana Borca na Koševu, koja stoka :evil:
User avatar
Logovan
Posts: 102765
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2858 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Logovan »

NoWayOut wrote:Pored jadne današnje igre, gdje neznas ko je bilo lošiji. Od svih igrača jedino Djelmic može dobiti prolaznu ocjenu za prvo puvrijeme, drugo se nije vidio, istrosio se jer su ga maksimalno forsirali prvo.
Katastrofalnije od igre bio je jug, kaže lik na megafonu "hajde molim vas navijajte, neće vise biti belaja na jugu Allaha mi". :-)
:lol: :lol: E svašta.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2859 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by -LIBERO- »

Nisam upratio na ovim silnim sportskim portalima, jbt.sve ih je vise i vise :D ...kolika je posjeta bila ovo kolo na svim utakmicama?
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28527
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2860 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by BHF_Manijak »

Jedni druge jebu s posjetom, jednih bilo 1200, drugih 2000. Zeljeznicar u ponedjeljak igrao, ljudi na poslu, tako da su bi za vikend vjerovatno to tu negdje bilo s posjetom FKS.


Kakav cirkus, a jedino su ovi sto se oko posjete raspravljaju smijesniji.

"Nas je bilo vise, vas 1500, nas 1670."

"Ne lazi, nas bilo 1587, vas 1456!"
User avatar
Sarajevski-Seljak
Posts: 2117
Joined: 14/02/2011 20:27
Location: Accra, Ghana

#2861 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Sarajevski-Seljak »

BHF_Manijak wrote:Jedni druge jebu s posjetom, jednih bilo 1200, drugih 2000. Zeljeznicar u ponedjeljak igrao, ljudi na poslu, tako da su bi za vikend vjerovatno to tu negdje bilo s posjetom FKS.


Kakav cirkus, a jedino su ovi sto se oko posjete raspravljaju smijesniji.

"Nas je bilo vise, vas 1500, nas 1670."

"Ne lazi, nas bilo 1587, vas 1456!"

Sta si se upalio, @Libero pita kolika je ukupna posjeta bila :P
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2862 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by MOSALJOZE »

BHF_Manijak wrote:Jedni druge jebu s posjetom, jednih bilo 1200, drugih 2000. Zeljeznicar u ponedjeljak igrao, ljudi na poslu, tako da su bi za vikend vjerovatno to tu negdje bilo s posjetom FKS.


Kakav cirkus, a jedino su ovi sto se oko posjete raspravljaju smijesniji.

"Nas je bilo vise, vas 1500, nas 1670."

"Ne lazi, nas bilo 1587, vas 1456!"
Znas ko najvise potencira tu pricu.Oni sto kada igra Zeljo i ili Sarajevo udju na temu
IMALL LINKKKKKKKKK
JEBEM VAM PLEEMMEE
BRAVO MAJSTORII
....
User avatar
Sarajevski-Seljak
Posts: 2117
Joined: 14/02/2011 20:27
Location: Accra, Ghana

#2863 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Sarajevski-Seljak »

MOSALJOZE wrote:
BHF_Manijak wrote:Jedni druge jebu s posjetom, jednih bilo 1200, drugih 2000. Zeljeznicar u ponedjeljak igrao, ljudi na poslu, tako da su bi za vikend vjerovatno to tu negdje bilo s posjetom FKS.


Kakav cirkus, a jedino su ovi sto se oko posjete raspravljaju smijesniji.

"Nas je bilo vise, vas 1500, nas 1670."

"Ne lazi, nas bilo 1587, vas 1456!"
Znas ko najvise potencira tu pricu.Oni sto kada igra Zeljo i ili Sarajevo udju na temu
IMALL LINKKKKKKKKK
JEBEM VAM PLEEMMEE
BRAVO MAJSTORII
....
I Hrasno :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2864 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Velkoski »

Tim 8. kola Premijer lige BiH: Mešanović usamljen u vrhu napada

Pročitajte više na: http://sport1.ba/tim-8-kola-premijer-li ... hu-napada/
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#2865 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Lakat Jebić »

Velkoski wrote:Tim 8. kola Premijer lige BiH: Mešanović usamljen u vrhu napada

Pročitajte više na: http://sport1.ba/tim-8-kola-premijer-li ... hu-napada/
Jebo to, de stavi ovaj tekst o nasim klubovima u evropi, cisto da sire.citateljstvo dobije sliku koliki smo kurac

Ja s mobitela, pa mi mrsko :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2866 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Velkoski »

todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2867 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Dobro jutro Kolumbo, Amerika iza coska.

:mrgreen:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50669
Joined: 29/12/2005 01:20

#2868 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

Kad sam ja o ovome pisao...

:P

Ne fakat jednom sam prije par godina postavio listu svih zemalja koje nikad nisu imale predstavnika u grupnim fazama CL i EL. Sad je ta lista jos manja.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50669
Joined: 29/12/2005 01:20

#2869 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

U ovom clanku Klixa gdje govore o nizu Gorana Karacica, golmana Zrinjskog, kazu osam utakmica bez primljenog gola, ali ne spominju da je protiv Sarajeva on morao izaci sa gola kad je bio povrijedjen. Znaci nije isto. :D

Inace, mi kad smo ostali bez golmana na ljeto bila frka panika jer ce nam braniti Ostrakovic, inace iskusni golman sa dosta dobrih sezona u Velezu. Kod Zrinjskog otisao Dujkovic, reprezentativac, ovo ono, ostali na golmanima od 19 godina i - nisu primili gol 8 kola. Samo kod nas je sve zivo problem, kod ostalih ne.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2870 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Velkoski »

Karačićev niz traje već osam utakmica, ili pretočeno u minute 705, s obzirom da tokom posljednjih 15 minuta utakmice Sarajevo – Zrinjski zbog povrede nije stajao među stativama Plemića.

Zabrinjavaš Ježu :mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2871 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

pred rudu se ne trci :oops:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50669
Joined: 29/12/2005 01:20

#2872 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

Velkoski wrote:Karačićev niz traje već osam utakmica, ili pretočeno u minute 705, s obzirom da tokom posljednjih 15 minuta utakmice Sarajevo – Zrinjski zbog povrede nije stajao među stativama Plemića.

Zabrinjavaš Ježu :mrgreen:
Mogao bih se zakleti da ovo nije pisalo prije par sati kad sam procitao, ali nebitno, opet je clanak netacan, jer mu ne traje niz osam utakmica kad je dio jedne pauzirao.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28527
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2873 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by BHF_Manijak »

Znaci jos jedan tekst prepisan s foruma. Samo da konstatujemo. Inace je ovo topla voda, pa treba prepisivati.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2874 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Mozda je autor forumas :mrgreen:

inace zanima me ima li ko rekord od pocetka lige, ne ukupno? tj rekord od najmanje primljenih golova od 1. kola do kojeg?
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50669
Joined: 29/12/2005 01:20

#2875 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

todd_smith wrote:Mozda je autor forumas :mrgreen:

inace zanima me ima li ko rekord od pocetka lige, ne ukupno? tj rekord od najmanje primljenih golova od 1. kola do kojeg?
Rekord cega, kluba ili golmana? :D

Ma ovo je rekord, sumnjam da je iko bio i blizu.

Edit: Rekord je 3. :-)
Last edited by jeza u ledja on 15/09/2015 18:45, edited 1 time in total.
Locked