Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
kažem ti - ovo stanje nema veze sa trenerom evo, to smo i danas vidjeli pod vodstvom Vlade. Odovića su beveze sasjekli.
kad njima ni Oda (koji se prema njima očinski odnosio) nije valjao - onda je sve jasno....nece imati boljeg pedagoga od njega nikad
ti igraci su banda nezahvalna i bezobrazna....Amar bi ih bičem šibao svaki dan.
Pa znam da nema, ali kasno je sad, profesor je otisao, prosla stvar...
Amar ne bi dozvolio ozbiljnu Evropu naustrb ovakvog starta u prvenstvu... Vec bi nas Ferenc pojeo i bebe bi bile fit za prvenstvo... Amar je druga dimenzija...
Pored jadne današnje igre, gdje neznas ko je bilo lošiji. Od svih igrača jedino Djelmic može dobiti prolaznu ocjenu za prvo puvrijeme, drugo se nije vidio, istrosio se jer su ga maksimalno forsirali prvo.
Katastrofalnije od igre bio je jug, kaže lik na megafonu "hajde molim vas navijajte, neće vise biti belaja na jugu Allaha mi".
NoWayOut wrote:Pored jadne današnje igre, gdje neznas ko je bilo lošiji. Od svih igrača jedino Djelmic može dobiti prolaznu ocjenu za prvo puvrijeme, drugo se nije vidio, istrosio se jer su ga maksimalno forsirali prvo.
Katastrofalnije od igre bio je jug, kaže lik na megafonu "hajde molim vas navijajte, neće vise biti belaja na jugu Allaha mi".
NoWayOut wrote:Pored jadne današnje igre, gdje neznas ko je bilo lošiji. Od svih igrača jedino Djelmic može dobiti prolaznu ocjenu za prvo puvrijeme, drugo se nije vidio, istrosio se jer su ga maksimalno forsirali prvo.
Katastrofalnije od igre bio je jug, kaže lik na megafonu "hajde molim vas navijajte, neće vise biti belaja na jugu Allaha mi".
E jeste duhoviti
Nisam ja duhovit, duhovit je vas vodja na jugu jer je lik fakat ovo rekao.
NoWayOut wrote:Pored jadne današnje igre, gdje neznas ko je bilo lošiji. Od svih igrača jedino Djelmic može dobiti prolaznu ocjenu za prvo puvrijeme, drugo se nije vidio, istrosio se jer su ga maksimalno forsirali prvo.
Katastrofalnije od igre bio je jug, kaže lik na megafonu "hajde molim vas navijajte, neće vise biti belaja na jugu Allaha mi".
E jeste duhoviti
Nisam ja duhovit, duhovit je vas vodja na jugu jer je lik fakat ovo rekao.
Bio sam na jugu danas i nisam čuo da je rekao to ali eto nek ti bude
NoWayOut wrote:Pored jadne današnje igre, gdje neznas ko je bilo lošiji. Od svih igrača jedino Djelmic može dobiti prolaznu ocjenu za prvo puvrijeme, drugo se nije vidio, istrosio se jer su ga maksimalno forsirali prvo.
Katastrofalnije od igre bio je jug, kaže lik na megafonu "hajde molim vas navijajte, neće vise biti belaja na jugu Allaha mi".
Jedni druge jebu s posjetom, jednih bilo 1200, drugih 2000. Zeljeznicar u ponedjeljak igrao, ljudi na poslu, tako da su bi za vikend vjerovatno to tu negdje bilo s posjetom FKS.
Kakav cirkus, a jedino su ovi sto se oko posjete raspravljaju smijesniji.
BHF_Manijak wrote:Jedni druge jebu s posjetom, jednih bilo 1200, drugih 2000. Zeljeznicar u ponedjeljak igrao, ljudi na poslu, tako da su bi za vikend vjerovatno to tu negdje bilo s posjetom FKS.
Kakav cirkus, a jedino su ovi sto se oko posjete raspravljaju smijesniji.
"Nas je bilo vise, vas 1500, nas 1670."
"Ne lazi, nas bilo 1587, vas 1456!"
Sta si se upalio, @Libero pita kolika je ukupna posjeta bila
BHF_Manijak wrote:Jedni druge jebu s posjetom, jednih bilo 1200, drugih 2000. Zeljeznicar u ponedjeljak igrao, ljudi na poslu, tako da su bi za vikend vjerovatno to tu negdje bilo s posjetom FKS.
Kakav cirkus, a jedino su ovi sto se oko posjete raspravljaju smijesniji.
"Nas je bilo vise, vas 1500, nas 1670."
"Ne lazi, nas bilo 1587, vas 1456!"
Znas ko najvise potencira tu pricu.Oni sto kada igra Zeljo i ili Sarajevo udju na temu
IMALL LINKKKKKKKKK
JEBEM VAM PLEEMMEE
BRAVO MAJSTORII
....
BHF_Manijak wrote:Jedni druge jebu s posjetom, jednih bilo 1200, drugih 2000. Zeljeznicar u ponedjeljak igrao, ljudi na poslu, tako da su bi za vikend vjerovatno to tu negdje bilo s posjetom FKS.
Kakav cirkus, a jedino su ovi sto se oko posjete raspravljaju smijesniji.
"Nas je bilo vise, vas 1500, nas 1670."
"Ne lazi, nas bilo 1587, vas 1456!"
Znas ko najvise potencira tu pricu.Oni sto kada igra Zeljo i ili Sarajevo udju na temu
IMALL LINKKKKKKKKK
JEBEM VAM PLEEMMEE
BRAVO MAJSTORII
....
Ne fakat jednom sam prije par godina postavio listu svih zemalja koje nikad nisu imale predstavnika u grupnim fazama CL i EL. Sad je ta lista jos manja.
U ovom clanku Klixa gdje govore o nizu Gorana Karacica, golmana Zrinjskog, kazu osam utakmica bez primljenog gola, ali ne spominju da je protiv Sarajeva on morao izaci sa gola kad je bio povrijedjen. Znaci nije isto.
Inace, mi kad smo ostali bez golmana na ljeto bila frka panika jer ce nam braniti Ostrakovic, inace iskusni golman sa dosta dobrih sezona u Velezu. Kod Zrinjskog otisao Dujkovic, reprezentativac, ovo ono, ostali na golmanima od 19 godina i - nisu primili gol 8 kola. Samo kod nas je sve zivo problem, kod ostalih ne.
Karačićev niz traje već osam utakmica, ili pretočeno u minute 705, s obzirom da tokom posljednjih 15 minuta utakmice Sarajevo – Zrinjski zbog povrede nije stajao među stativama Plemića.
Velkoski wrote:Karačićev niz traje već osam utakmica, ili pretočeno u minute 705, s obzirom da tokom posljednjih 15 minuta utakmice Sarajevo – Zrinjski zbog povrede nije stajao među stativama Plemića.
Zabrinjavaš Ježu
Mogao bih se zakleti da ovo nije pisalo prije par sati kad sam procitao, ali nebitno, opet je clanak netacan, jer mu ne traje niz osam utakmica kad je dio jedne pauzirao.