UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Melbourne_Australia
- Posts: 2768
- Joined: 06/11/2012 14:20
#2851 Re: Champions league 15/16
Slomi kicmu Tores Alabi
Jos mu traze prsljen 
- p206
- Posts: 8420
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#2852 Re: Champions league 15/16
krenulo je izležavanje
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#2853 Re: Champions league 15/16
Tacno mi srce na mjestu za onaj karton Neuru 
-
omar little
- Posts: 17377
- Joined: 14/03/2008 21:14
#2854 Re: Champions league 15/16
ala ga cijede madridjani, svaku sekundu, seljakluk
-
samo pozitiva
- Posts: 1018
- Joined: 27/01/2016 10:58
- Location: Tapatalk
#2855 Re: Champions league 15/16
92 Bayern daje go 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2856 Re: Champions league 15/16
Nema Barce, pa se za Bayern navija

- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#2857 Re: Champions league 15/16
Tesko ce Bayern dati tri gola u revansu.
- Logovan
- Posts: 102730
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2858 Re: Champions league 15/16
I Bayern će im ispasti.Tomahawk11 wrote:Nema Barce, pa se za Bayern navija![]()
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#2859 Re: Champions league 15/16
Tomahawk11 wrote:Bitno je da je on potrpao sve Spance....sto ti je patriota![]()
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#2860 Re: Champions league 15/16
Oblak golmancina
Bojim se da nikad necu skontati vrijednost Alabe.
Bojim se da nikad necu skontati vrijednost Alabe.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83388
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#2861 Re: Champions league 15/16
Tacno mi je drago sto cu revans gledati na FTV 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#2863 Re: Champions league 15/16
Odlična utakmica
- BHF_Manijak
- Posts: 28520
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2864 Re: Champions league 15/16
Dugo dugo nisam gled'o ekipu koja se kvalitetnije brani, podsjecaju na Mourinhove najbolje dane s Interom. Svaka cast Atleticu. Mozete ne gotiviti takav stil igre, ali zasluzuju respekt.
Realno i nemaju pojedince da se nadigravaju sa najvecim klubovima Evrope.
Tesko ce Bayern ovo proci. Prilaza fakat nema, sve sto mozes napraviti, bude udarac sa distance, tako su i nastale najbolje sanse, Alaba precka i Vidalov sut sa 18-19 metara.
Realno i nemaju pojedince da se nadigravaju sa najvecim klubovima Evrope.
Tesko ce Bayern ovo proci. Prilaza fakat nema, sve sto mozes napraviti, bude udarac sa distance, tako su i nastale najbolje sanse, Alaba precka i Vidalov sut sa 18-19 metara.
-
omar little
- Posts: 17377
- Joined: 14/03/2008 21:14
#2865 Re: Champions league 15/16
Tomahawk11 wrote:Nema Barce, pa se za Bayern navija![]()
za real necu sigurno
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2866 Re: Champions league 15/16
Normalaomar little wrote:Tomahawk11 wrote:Nema Barce, pa se za Bayern navija![]()
za real necu sigurno
A ne mozes ni za AtM....izbacili Barcu, a igraju kontra Pepovog Bayerna
-
palermo
- Posts: 25330
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#2867 Re: Champions league 15/16
Gledam Oblaka, pa se onda sjetim Tibe u Atletiku, pa se onda opet pitam je li do njih ili je ipak to do odbrane Atletika. To da izgledaju (ili su izgledali kao Tibo) tako moćni.
- p206
- Posts: 8420
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#2868 Re: Champions league 15/16
Bayern ima recept za ovu igru Atletica i to je bitno, jedna mora ući
ako Atletico da gol i u revanšu svaka im čast, ali Minhen nije gostoprimljiv kao Barcelona kad im pokažeš zube
ako Atletico da gol i u revanšu svaka im čast, ali Minhen nije gostoprimljiv kao Barcelona kad im pokažeš zube
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2869 Re: Champions league 15/16
Skenderija je bio u pravu za sve. Trebao je Bayern igrat svoju igru od pocetka sa najboljima u ofanzivi i probat svim silama zabit gol svakako bi im bolje bilo da su zijanili 2 ili 3-1 nego ovo
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#2870 Re: Champions league 15/16
Jedino što ne ide u prilog Bayernu,jesu ovi revanši kod kuće.I kada su prolazili,bilo je povuci potegni.p206 wrote:Bayern ima recept za ovu igru Atletica i to je bitno, jedna mora ući
ako Atletico da gol i u revanšu svaka im čast, ali Minhen nije gostoprimljiv kao Barcelona kad im pokažeš zube
Edit jbt kao da je izgubio 4:0
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#2871 Re: Champions league 15/16
sjooo da uđe onaj Toresov šut, umjesto stative - Atletico bi bio vec jednog nogom u finalu 
- Capajebo
- Posts: 22028
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#2872 Re: Champions league 15/16
Da je usla ona Alabe, Bayern jednom nogom u finaluLSD wrote:sjooo da uđe onaj Toresov šut, umjesto stative - Atletico bi bio vec jednog nogom u finalu
- BHF_Manijak
- Posts: 28520
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2873 Re: Champions league 15/16
Gledam sad analizu na Sky-u, vidim zale se igraci Bayerna na visinu trave. Evo ih k'o Dino Selimovic prosle sezone.
Skenderija, je l' inace obicaj na Calderonu da ostave duzu travu, zbog sporijeg protoka lopte ili je to maksuzija za ovu tekmu?
Skenderija, je l' inace obicaj na Calderonu da ostave duzu travu, zbog sporijeg protoka lopte ili je to maksuzija za ovu tekmu?
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#2874 Re: Champions league 15/16
Naravno. Suha i visoka. Kada Barcelona dolazi, uvijek je ovako. Kako nema pravila, mogu.BHF_Manijak wrote:Gledam sad analizu na Sky-u, vidim zale se igraci Bayerna na visinu trave. Evo ih k'o Dino Selimovic prosle sezone.![]()
![]()
Skenderija, je l' inace obicaj na Calderonu da ostave duzu travu, zbog sporijeg protoka lopte ili je to maksuzija za ovu tekmu?
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#2875 Re: Champions league 15/16
dodušeCapajebo wrote:Da je usla ona Alabe, Bayern jednom nogom u finaluLSD wrote:sjooo da uđe onaj Toresov šut, umjesto stative - Atletico bi bio vec jednog nogom u finalu
