BHTelekom vs Eronet vs Mtel vs ostali mobilni operateri

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

ko nudi najbolje usluge po najnižim cijenama ?

bhtelecom
14
20%
eronet
7
10%
mtel
7
10%
haloo
4
6%
Novotel
38
54%
 
Total votes: 70

Lopov-eliminator
Posts: 1482
Joined: 11/07/2013 19:29

#2851 Re: RE: Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Lopov-eliminator »

mirza_15 wrote:
avaks wrote:
Lopov-eliminator wrote:I opet mirza_15 u akciji promocije mojetv. Isto kao da kazes da vrijedi kupiti citavo auto koje ti ne treba samo zbog poklon patosnica koje dolaze s njim, i govoriti da patosnice vrijede tih para koje si dao za auto.
[emoji38] Pa logično samo uposlenicima BHTa [emoji106]

I o5 pitamo kakve veze MojaTV ima sa ovom temom?
Do kada ćete glupostima spamati temu?
500 MB je MOBILNOG interneta. Na MOBITELU kontas? Znaci od telecom operatera dobijas nesto u MOBILNOJ telefoniji zato sto koristis i neke druge usluge. Znam ja da hejterima smetaju dobre stvari u bh telecomu i da oni ne vole domace pa bi na sve moguce nacine zabranili da se o tome prica. Itekako sve to ima veze sa ovom temom jer dobijas benefite na MOBILNOJ usluzi. 160k domacinstava je oko pola miliona mobilnih brojeva. Pola miliona ljudi (mobilnih brojeva) kojima je ova usluga automatski interesantna i jos hrpa potencijalnih koji imaju tehnicku mogucnost za mojatv. Zbog toga je ova prica itekako ontopic. A vama sto se pojedoste sto domacoj kompaniji ide dobro... Sta da vam kazem?! Nastavite se jesti od muke!

Sent from my mobile phone using Tapatalk
Opet dijelis etikete kao i obicno, proklizao si ovako i na jos jednoj temi kad si lagao na racun forumasice samo zato sto se ne slaze s tobom, pa kad si provaljen ,vise se nisi smio javiti.

Ako u ove hejtere ukljucujes i mene, moracu te razocarati i reci ti da si promasio, jer finansiram i tvoju firmu i tebe s obzirom da mjesecno ostavljam odredjeni dio svoje plate BH Telecomu.

Meni nije neki problem u tome sto pises o MojaTV, nego u tvojim namjerama. Pratim ovu temu neko vrijeme i bas mi je zapelo za oko vas par koji strateski promovisete firmu u kojoj radite, pri cemu pokazujete enormne kolicine pristrasnosti. Kad god ovdje neko ocijeni Ultru nekonkurentnom, ti se javljas s MojomTV.

Jasno mi je da imate pritisak na poslu i da ovo morate raditi, u pitanju vam je egzistencija, ali dragi ljudi nemojte biti ovako ofirni kao amaterski akviziteri.

Stvar je u tome da ti, promocijom MojeTV ovdje, posredno pokusavas predstaviti samu Ultru kao extra konkurentnu ostalim prepaid paketima ovdje, ignorisuci cinjenicu da je u kombinaciji s mojomtv Ultra samo dodatak i da se do benefita koje spominjes moze doci samo ako je dio MojeTV, dok se kod ostalih operatera prica o prepaid paketima kao neovisnim, standalone uslugama gdje se benefiti ne ostvaruju ucjenjivanjem drugim uslugama.

Sto se tice @jarobota koji je meni replicirao i tu spomenuo promociji UniFija na isti nacin kao ti s MojaTV , slazem se da je glupost uzimati neki paket iskljucivo zbog samog UniFija ako ti druge stvari iz paketa uopste ne trebaju, ali to je za drugu temu, necu vise da idem u offtopic.
Last edited by Lopov-eliminator on 04/09/2016 00:11, edited 2 times in total.
User avatar
avaks
Posts: 5660
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#2852 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by avaks »

Ma bio je on i u banovićima zbog političkih ispada ali eto natjerala nužda nazad na forum :lol:
Dodaje paket usluga uz mobilnu ponudu da je predstavi kao jeftiniju i konkurentnu iako nije tema i uporno to radi već duže vrijeme. :run:
Nije ba niko vesla siso', gube korisnike pa se pale ko kutnjaci a kada ih činjenično potučeš onda si hejter i nepatriJota i naravno ne podržavaš domaće firme.
Eto Eronet je strana firma a isti im vlasnik kao i BHT :lol:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#2853 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by mirza_15 »

Ja sto nalagase ova dvojica u dva posta gluho bilo. Te ja nesto slagao (znaju me ljudi na ovom forumu) te bio u banovicima zbog politickih ispada [emoji38] a o paranoji i teorijama u pretposljednje komentaru je suvisno i komentarisati. Cime se sve nece hejteri domacih uspjesnih kompanija sluziti.

Sent from my mobile phone using Tapatalk
Lopov-eliminator
Posts: 1482
Joined: 11/07/2013 19:29

#2854 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Lopov-eliminator »

mirza_15 wrote:Ja sto nalagase ova dvojica u dva posta gluho bilo. Te ja nesto slagao (znaju me ljudi na ovom forumu) te bio u banovicima zbog politickih ispada [emoji38] a o paranoji i teorijama u pretposljednje komentaru je suvisno i komentarisati. Cime se sve nece hejteri domacih uspjesnih kompanija sluziti.

Sent from my mobile phone using Tapatalk
Nemoj sad bjezati i ignorisati napisano nego prokomentarisi post konkretno, sam si se uvalio, sad prihvati teret svojih postupaka. Sta sam to slagao? Ako zelis, mogu te podsjetiti sta si ti slagao na drugoj temi.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#2855 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by mirza_15 »

Eronet izvlaci pare i jedva nesto malo uplacuju u budzet. Zna se ciji su oni i koga eronet gura. Mislim, mozemo se praviti slijepi kod ociju. Kako god okrenes ja imam 1GB MOBILNOG interneta na pretplati od 15 KM dok konkurencija koja se hvali na ovoj temi daje 200 MB. Sada bi hejteri zabranili da se to i spomene. Cirkus.

Sent from my mobile phone using Tapatalk
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#2856 Re: RE: Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by mirza_15 »

Lopov-eliminator wrote:
mirza_15 wrote:Ja sto nalagase ova dvojica u dva posta gluho bilo. Te ja nesto slagao (znaju me ljudi na ovom forumu) te bio u banovicima zbog politickih ispada [emoji38] a o paranoji i teorijama u pretposljednje komentaru je suvisno i komentarisati. Cime se sve nece hejteri domacih uspjesnih kompanija sluziti.

Sent from my mobile phone using Tapatalk
Nemoj sad bjezati i ignorisati napisano nego prokomentarisi post konkretno, sam si se uvalio, sad prihvati teret svojih postupaka. Sta sam to slagao? Ako zelis, mogu te podsjetiti sta si ti slagao na drugoj temi.
Ti prvo ne znas procitati naslov teme. Prepaid nije spomenut nigdje. Dakle tema nije o prepaidu. Znaci jedini lazov ovdje si ti. Ili to sto si napisao nije laz vec samo previd? Pasa ja ne lazem. Nikada, nikada nisam svjesno napisao laz na ovom forumu. To sto ti pokusavas je jadna osobina. Taj pokusaj diskreditacije je za povratiti. Bijedno!

Ostatak teksta nije vrijedan komentara.

Sent from my mobile phone using Tapatalk
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#2857 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by mirza_15 »

"Imamo pritisak na poslu i ovo moramo raditi" [emoji38]

Paranojaaaaa
I jos jedna ogavna laz. Znaci ti si u jednom komentaru napisao vec dvije. Idemo dalje.

Sent from my mobile phone using Tapatalk
Lopov-eliminator
Posts: 1482
Joined: 11/07/2013 19:29

#2858 Re: RE: Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Lopov-eliminator »

mirza_15 wrote:
Lopov-eliminator wrote:
mirza_15 wrote:Ja sto nalagase ova dvojica u dva posta gluho bilo. Te ja nesto slagao (znaju me ljudi na ovom forumu) te bio u banovicima zbog politickih ispada [emoji38] a o paranoji i teorijama u pretposljednje komentaru je suvisno i komentarisati. Cime se sve nece hejteri domacih uspjesnih kompanija sluziti.

Sent from my mobile phone using Tapatalk
Nemoj sad bjezati i ignorisati napisano nego prokomentarisi post konkretno, sam si se uvalio, sad prihvati teret svojih postupaka. Sta sam to slagao? Ako zelis, mogu te podsjetiti sta si ti slagao na drugoj temi.
Ti prvo ne znas procitati naslov teme. Prepaid nije spomenut nigdje. Dakle tema nije o prepaidu. Znaci jedini lazov ovdje si ti. Ili to sto si napisao nije laz vec samo previd? Pasa ja ne lazem. Nikada, nikada nisam svjesno napisao laz na ovom forumu. To sto ti pokusavas je jadna osobina. Taj pokusaj diskreditacije je za povratiti. Bijedno!

Ostatak teksta nije vrijedan komentara.

Sent from my mobile phone using Tapatalk
Cekaj, nemoj sad okretati. Kao sto vidimo, nastavljas s licnim uvredama. Pise ti fino "mobilni operateri", a prepaid usluge su nesto sto nude mobilni operateri. Jel to prepaid pakete koji su se pominjali nudi neko drugi mimo mobilnih operatera? Prepaid paketi jesu tema, a na temi su itekako spominjani, izmedju ostalog i od strane tebe kad si branio Ultru preko MojeTV. Pa sto si onda spominjao Ultru uopste ako po tebi ne spada pod temu?

Jel nisi lagao? Samo cu ti dati hint, lagao si na adresu forumasice @kerima1, i znas ti jako dobro oko cega. Cak sam s tobom imao kracu diskusiju oko toga, od koje si ti zbrisao.

Izlgeda da te je toliko zaboljelo ovo sto sam ti rekao za firmu da si to morao pisati u zaseban komentar. Ne boj se bolan, nece te (puno) ribati na poslu zbog ovoga, tako da se (valjda) ne moras ovoliko prati ovdje.

A da ovo itekako moras raditi, potvrdjuju tvoje price o odustajanju, da bi se opet vratio. Pritisak itekako trpis, s obzirom da si dozvolio sebi navijacko ponasanje prema svom poslodavcu (uz presucivanje ogranicenja) i kontinuirano laganje o drugim operaterima.

Mozes ti mene nastaviti vrijedjati koliko hoces, ali je cinjenica da se nisi uspio oprati od ovoga za guranje Ultre preko MojeTV.
Cupko_
Posts: 795
Joined: 22/01/2015 16:56

#2859 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Cupko_ »

mirza_15 wrote:Eronet izvlaci pare i jedva nesto malo uplacuju u budzet. Zna se ciji su oni i koga eronet gura. Mislim, mozemo se praviti slijepi kod ociju. Kako god okrenes ja imam 1GB MOBILNOG interneta na pretplati od 15 KM dok konkurencija koja se hvali na ovoj temi daje 200 MB. Sada bi hejteri zabranili da se to i spomene. Cirkus.

Sent from my mobile phone using Tapatalk
Ako cemo vec da znamo "ciji je Eronet", znamo ciji je i Telecom, na isti takav nacin, da vam je direktor bio predsjednik odbora JEDNE STRANKE u ZDK i slicno, ali da ne idemo u off previse, nemoj bezveze sam sebe pokopavat.
I evo konstantno izbjegavas ono sto ti ja vec na prethodnih nekoliko stranica pisem a ti ne odgovaras; ne smijes, neces, crnjak ti je, nemas mu*a il nemas dostojanstva toliko da nijednom, al bas nijednom nisi rekao nijednu lijepu rijec za bilo sta od konkurencije! 100 puta sam naveo primjer da i sam koristim moju tv i 100 puta rekao za bilo sta dobro sto telecom izbaci, a ti (i svi tvoji prijatelji iz telecoma ovdje) nikada ne mozete i necete priznati za bilo sta sto je bolje od vas.

Prije kada se spomene paket od 15 (dok ste imali 100mb), pocne se prica kako su to mali paketi, kako je na vecim bolja ponuda, bla bla..
Sad kad imate 500mb, sad ima i famozni moj izbor (okej, opcija je super za onog ko ima tu uslugu i placa je svaki mjesec i uz to ima i paket mini15), ali ne mozes ti racunat da svi tvoji korisnici imaju paket mini 15 i moj izbor pa izadju na 1GB mjesecno :)
Kada se spomene prepaid (gdje vas jede bukvalno i sam Eronet sa savrsenom, full i sl, a Haloo da ne govorim), onda pocne prica kako niko ne voli telecom, kako svi mrze to jer je "domace" itd.
A kad neko spomene ove vece tarife, od 25 pa nadalje koja je svaka ili ista ili bolja od vasih cjenovno istih ili slicnih, onda Eronet ne uplacuje nista u budzet, iz Eroneta se izvlaci lova, prikriva se stvarno stanje i slicno.
Pusti ti druze ko izvlaci i na koji nacin pare odakle, to nije ovdje tema i o tome ti i ja znamo isto - NEDOVOLJNO. I opet se na kraju na isto svodim; nadji jednom kada si rekao za bilo koju uslugu m:tela, Eroneta, Haloo, Telemacha da je bar dobra ako ne bolja od vase! Na kraju krajeva, ti ovdje pricas kako nikom ne valja nista od telecoma, sve od konkurencije je bolje i sl, a upravo si ti takav i nikad neces da priznas ni za sta da je dobro a da nije "tvoje". Evo ja sam ti konkretan primjer koji nisam korisnik mobilnih usluga bhtelecoma a ako izbace bilo kakvu ponudu koja je dobra, ja cu skinut kapu i pozdravit to pa budi malo korektan i objektivan ubuduce i ti, jer to je osnova svake rasprave. Ne ocekujem da budes totalno nepristrasan, ipak te hrani BHT, ali malo objektivnosti ponekad nije na odmet.

I usput, sto se tice onih minuta od danas, zaboravih ja na PDV tako da ipak nije 65 nego oko 75, bio si upravu :) ja to znam priznat :)
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#2860 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by mirza_15 »

I ja sa svakim ulazim u raspravu. Haj smatraj ponovo da si pobjedio pa se sjeti toga za dvije godine kada ja zaboravim tvoje paranoje i teorije i upustim se u raspravu sa tobom. Naravno, neka ta tema nema nikakve veze sa ovom. Koja pacenicka prica. kerima1 sa desete teme i dvanestog pdf i rasprava nas dvojice na toj temi njemu sluzi da me diskredituje ovdje. Vidis li bolan kako je to jadno? A to sto pamti tu nasu konverzaciju dovoljno govori o tome ko je kako prosao u toj konverzaciji. To sto si ti uporan, pa odustajanje od uzaludne price i gubljenja vremena na istu smatras bjezanjem je posebna prica. Na kraju, svu tu pricu ti pamtis, a ja je se uopste ne sjecam. Sta mislis zasto je to tako?

Sent from my mobile phone using Tapatalk
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#2861 Re: RE: Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by mirza_15 »

Cupko_ wrote:
mirza_15 wrote:Eronet izvlaci pare i jedva nesto malo uplacuju u budzet. Zna se ciji su oni i koga eronet gura. Mislim, mozemo se praviti slijepi kod ociju. Kako god okrenes ja imam 1GB MOBILNOG interneta na pretplati od 15 KM dok konkurencija koja se hvali na ovoj temi daje 200 MB. Sada bi hejteri zabranili da se to i spomene. Cirkus.

Sent from my mobile phone using Tapatalk
Ako cemo vec da znamo "ciji je Eronet", znamo ciji je i Telecom, na isti takav nacin, da vam je direktor bio predsjednik odbora JEDNE STRANKE u ZDK i slicno, ali da ne idemo u off previse, nemoj bezveze sam sebe pokopavat.
I evo konstantno izbjegavas ono sto ti ja vec na prethodnih nekoliko stranica pisem a ti ne odgovaras; ne smijes, neces, crnjak ti je, nemas mu*a il nemas dostojanstva toliko da nijednom, al bas nijednom nisi rekao nijednu lijepu rijec za bilo sta od konkurencije! 100 puta sam naveo primjer da i sam koristim moju tv i 100 puta rekao za bilo sta dobro sto telecom izbaci, a ti (i svi tvoji prijatelji iz telecoma ovdje) nikada ne mozete i necete priznati za bilo sta sto je bolje od vas.

Prije kada se spomene paket od 15 (dok ste imali 100mb), pocne se prica kako su to mali paketi, kako je na vecim bolja ponuda, bla bla..
Sad kad imate 500mb, sad ima i famozni moj izbor (okej, opcija je super za onog ko ima tu uslugu i placa je svaki mjesec i uz to ima i paket mini15), ali ne mozes ti racunat da svi tvoji korisnici imaju paket mini 15 i moj izbor pa izadju na 1GB mjesecno :)
Kada se spomene prepaid (gdje vas jede bukvalno i sam Eronet sa savrsenom, full i sl, a Haloo da ne govorim), onda pocne prica kako niko ne voli telecom, kako svi mrze to jer je "domace" itd.
A kad neko spomene ove vece tarife, od 25 pa nadalje koja je svaka ili ista ili bolja od vasih cjenovno istih ili slicnih, onda Eronet ne uplacuje nista u budzet, iz Eroneta se izvlaci lova, prikriva se stvarno stanje i slicno.
Pusti ti druze ko izvlaci i na koji nacin pare odakle, to nije ovdje tema i o tome ti i ja znamo isto - NEDOVOLJNO. I opet se na kraju na isto svodim; nadji jednom kada si rekao za bilo koju uslugu m:tela, Eroneta, Haloo, Telemacha da je bar dobra ako ne bolja od vase! Na kraju krajeva, ti ovdje pricas kako nikom ne valja nista od telecoma, sve od konkurencije je bolje i sl, a upravo si ti takav i nikad neces da priznas ni za sta da je dobro a da nije "tvoje". Evo ja sam ti konkretan primjer koji nisam korisnik mobilnih usluga bhtelecoma a ako izbace bilo kakvu ponudu koja je dobra, ja cu skinut kapu i pozdravit to pa budi malo korektan i objektivan ubuduce i ti, jer to je osnova svake rasprave. Ne ocekujem da budes totalno nepristrasan, ipak te hrani BHT, ali malo objektivnosti ponekad nije na odmet.

I usput, sto se tice onih minuta od danas, zaboravih ja na PDV tako da ipak nije 65 nego oko 75, bio si upravu :) ja to znam priznat :)
Jesi ti meni sega sa tim hvaljenjem konkurencije. Odes u mercedes i kazes radniku mercedesa haj barem samo jednu dobru stvar reci o fordu [emoji38]

BH Telecom uplacuje pare u budzet i finansira mali milion kulturni i sportskih manifestacija i humanitarnih akcija. Eronet namjerno prikazuje minimalnu dobit da ne bi uplacivao nista u budzet i tu pricu nisam vezao ni za kakve usluge kako ti spominjes nego je bila replika forumasu. A i ti se nesto opasno upalis kada se spomene eronet. Sto li?!

I da ponovim; uopste vas ne kontam. Sto se toliko palite na tu uslugu bh telecoma? To ima na mobilnoj ukoliko imas i mojatv. Ukoliko nemas nema. Kraj price. Ja ne vidim nikakav problem sa spominjanjem toga. To ima kod bh telecoma, ja to istakao. Sta se odmah palite ko hepo kockice.

Sent from my mobile phone using Tapatalk
Cupko_
Posts: 795
Joined: 22/01/2015 16:56

#2862 Re: RE: Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Cupko_ »

mirza_15 wrote:
Cupko_ wrote:
mirza_15 wrote:Eronet izvlaci pare i jedva nesto malo uplacuju u budzet. Zna se ciji su oni i koga eronet gura. Mislim, mozemo se praviti slijepi kod ociju. Kako god okrenes ja imam 1GB MOBILNOG interneta na pretplati od 15 KM dok konkurencija koja se hvali na ovoj temi daje 200 MB. Sada bi hejteri zabranili da se to i spomene. Cirkus.

Sent from my mobile phone using Tapatalk
Ako cemo vec da znamo "ciji je Eronet", znamo ciji je i Telecom, na isti takav nacin, da vam je direktor bio predsjednik odbora JEDNE STRANKE u ZDK i slicno, ali da ne idemo u off previse, nemoj bezveze sam sebe pokopavat.
I evo konstantno izbjegavas ono sto ti ja vec na prethodnih nekoliko stranica pisem a ti ne odgovaras; ne smijes, neces, crnjak ti je, nemas mu*a il nemas dostojanstva toliko da nijednom, al bas nijednom nisi rekao nijednu lijepu rijec za bilo sta od konkurencije! 100 puta sam naveo primjer da i sam koristim moju tv i 100 puta rekao za bilo sta dobro sto telecom izbaci, a ti (i svi tvoji prijatelji iz telecoma ovdje) nikada ne mozete i necete priznati za bilo sta sto je bolje od vas.

Prije kada se spomene paket od 15 (dok ste imali 100mb), pocne se prica kako su to mali paketi, kako je na vecim bolja ponuda, bla bla..
Sad kad imate 500mb, sad ima i famozni moj izbor (okej, opcija je super za onog ko ima tu uslugu i placa je svaki mjesec i uz to ima i paket mini15), ali ne mozes ti racunat da svi tvoji korisnici imaju paket mini 15 i moj izbor pa izadju na 1GB mjesecno :)
Kada se spomene prepaid (gdje vas jede bukvalno i sam Eronet sa savrsenom, full i sl, a Haloo da ne govorim), onda pocne prica kako niko ne voli telecom, kako svi mrze to jer je "domace" itd.
A kad neko spomene ove vece tarife, od 25 pa nadalje koja je svaka ili ista ili bolja od vasih cjenovno istih ili slicnih, onda Eronet ne uplacuje nista u budzet, iz Eroneta se izvlaci lova, prikriva se stvarno stanje i slicno.
Pusti ti druze ko izvlaci i na koji nacin pare odakle, to nije ovdje tema i o tome ti i ja znamo isto - NEDOVOLJNO. I opet se na kraju na isto svodim; nadji jednom kada si rekao za bilo koju uslugu m:tela, Eroneta, Haloo, Telemacha da je bar dobra ako ne bolja od vase! Na kraju krajeva, ti ovdje pricas kako nikom ne valja nista od telecoma, sve od konkurencije je bolje i sl, a upravo si ti takav i nikad neces da priznas ni za sta da je dobro a da nije "tvoje". Evo ja sam ti konkretan primjer koji nisam korisnik mobilnih usluga bhtelecoma a ako izbace bilo kakvu ponudu koja je dobra, ja cu skinut kapu i pozdravit to pa budi malo korektan i objektivan ubuduce i ti, jer to je osnova svake rasprave. Ne ocekujem da budes totalno nepristrasan, ipak te hrani BHT, ali malo objektivnosti ponekad nije na odmet.

I usput, sto se tice onih minuta od danas, zaboravih ja na PDV tako da ipak nije 65 nego oko 75, bio si upravu :) ja to znam priznat :)
Jesi ti meni sega sa tim hvaljenjem konkurencije. Odes u mercedes i kazes radniku mercedesa haj barem samo jednu dobru stvar reci o fordu [emoji38]

BH Telecom uplacuje pare u budzet i finansira mali milion kulturni i sportskih manifestacija i humanitarnih akcija. Eronet namjerno prikazuje minimalnu dobit da ne bi uplacivao nista u budzet i tu pricu nisam vezao ni za kakve usluge kako ti spominjes nego je bila replika forumasu. A i ti se nesto opasno upalis kada se spomene eronet. Sto li?!

Sent from my mobile phone using Tapatalk
To bi znacilo da radnik na HIFI mora tvrdit da je njegovo gorivo kvalitetnije od onog sa INE ili PETROLA po cijenu zivota? E moj Mirza, gdje ti je objektivnost.. Nastavi zivit ili u zabludi da je sve vase najbolje ili presucuj kad znas da nije, korisnici odose kako god okrenes, a u Eronet, a u m:tel, svejedno vam je, a nek radnici na salterima i dalje postuju odluku RAK-a o izdavanju potvrde za prepaid broj na nacin da pisu PUK na "sticky notes" kako su meni napisali kad sam vas napustao, jer vi, zaboga, postujete zakone i obozavate pomagati humanitarne akcije. Ove godine mozda dobijete i Nobelovu nagradu za mir :)
Izlazim iz rasprave s tobom na ovoj temi, previse si pristrasan, neobjektivan i precutan. Uzivaj, laku noc :)
Lopov-eliminator
Posts: 1482
Joined: 11/07/2013 19:29

#2863 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Lopov-eliminator »

mirza_15 wrote:I ja sa svakim ulazim u raspravu. Haj smatraj ponovo da si pobjedio pa se sjeti toga za dvije godine kada ja zaboravim tvoje paranoje i teorije i upustim se u raspravu sa tobom. Naravno, neka ta tema nema nikakve veze sa ovom. Koja pacenicka prica. kerima1 sa desete teme i dvanestog pdf i rasprava nas dvojice na toj temi njemu sluzi da me diskredituje ovdje. Vidis li bolan kako je to jadno? A to sto pamti tu nasu konverzaciju dovoljno govori o tome ko je kako prosao u toj konverzaciji. To sto si ti uporan, pa odustajanje od uzaludne price i gubljenja vremena na istu smatras bjezanjem je posebna prica. Na kraju, svu tu pricu ti pamtis, a ja je se uopste ne sjecam. Sta mislis zasto je to tako?

Sent from my mobile phone using Tapatalk
Nakon sto je ono sto si rekao razmontirano argumentima, izgleda da ti ni nema druge nego da se povuces. Ovo s @kerimom1 sam spomenuo zato sto si se i tada bavio etiketiranjem i laganjem na isti nacin kao i sada ovdje. Kako je ko prosao u toj konverzaciji moze se vidjeti iz same konverzacije. To sto se ja sjecam, a ti (lafo) ne, govori vise o tebi, jer meni, za razliku od tebe, uvrede i lazi nisu nesto sto se tek tako moze ispaliti u eter bez ikakve griznje savjesti pa se hinjski nadati da ce ih vrijeme izbrisati. Za mene, rijec nema vijek trajanja. No, za tebe ocito ima. Jesam li to sad kriv i sto sam te podsjetio na ono sto si sam radio?

Najlakse je baviti se etiketiranjem tipa "odoh ja, ne gubi mi se vrijeme" i sl. Tako svako moze pobjeci od bilo kakve rasprave. I ti si uporan s guranjem Ultre preko MojaTV pa to, gle cuda, nisi smatrao gubljenjem vremena.

No, cinjenice stoje i dalje: nisi se oprao od guranja Ultre preko MojeTV. Nisi odgovorio na vise pitanja, spocitavao si meni da tema nisu prepaid paketi, a sam si ovuda iste spominjao. Nisam ti ja kriv sto se sam zapetljavas u vlastitoj prici.
Lopov-eliminator
Posts: 1482
Joined: 11/07/2013 19:29

#2864 Re: RE: Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Lopov-eliminator »

Cupko_ wrote: To bi znacilo da radnik na HIFI mora tvrdit da je njegovo gorivo kvalitetnije od onog sa INE ili PETROLA po cijenu zivota? E moj Mirza, gdje ti je objektivnost.. Nastavi zivit ili u zabludi da je sve vase najbolje ili presucuj kad znas da nije, korisnici odose kako god okrenes, a u Eronet, a u m:tel, svejedno vam je, a nek radnici na salterima i dalje postuju odluku RAK-a o izdavanju potvrde za prepaid broj na nacin da pisu PUK na "sticky notes" kako su meni napisali kad sam vas napustao, jer vi, zaboga, postujete zakone i obozavate pomagati humanitarne akcije. Ove godine mozda dobijete i Nobelovu nagradu za mir :)
Izlazim iz rasprave s tobom na ovoj temi, previse si pristrasan, neobjektivan i precutan. Uzivaj, laku noc :)
Najtuznije je sto on sve to vrlo dobro zna, ali ne smije to reci da ne bi na poslu stradao.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#2865 Re: RE: Re: RE: Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by mirza_15 »

Cupko_ wrote:
mirza_15 wrote:
Cupko_ wrote: Ako cemo vec da znamo "ciji je Eronet", znamo ciji je i Telecom, na isti takav nacin, da vam je direktor bio predsjednik odbora JEDNE STRANKE u ZDK i slicno, ali da ne idemo u off previse, nemoj bezveze sam sebe pokopavat.
I evo konstantno izbjegavas ono sto ti ja vec na prethodnih nekoliko stranica pisem a ti ne odgovaras; ne smijes, neces, crnjak ti je, nemas mu*a il nemas dostojanstva toliko da nijednom, al bas nijednom nisi rekao nijednu lijepu rijec za bilo sta od konkurencije! 100 puta sam naveo primjer da i sam koristim moju tv i 100 puta rekao za bilo sta dobro sto telecom izbaci, a ti (i svi tvoji prijatelji iz telecoma ovdje) nikada ne mozete i necete priznati za bilo sta sto je bolje od vas.

Prije kada se spomene paket od 15 (dok ste imali 100mb), pocne se prica kako su to mali paketi, kako je na vecim bolja ponuda, bla bla..
Sad kad imate 500mb, sad ima i famozni moj izbor (okej, opcija je super za onog ko ima tu uslugu i placa je svaki mjesec i uz to ima i paket mini15), ali ne mozes ti racunat da svi tvoji korisnici imaju paket mini 15 i moj izbor pa izadju na 1GB mjesecno :)
Kada se spomene prepaid (gdje vas jede bukvalno i sam Eronet sa savrsenom, full i sl, a Haloo da ne govorim), onda pocne prica kako niko ne voli telecom, kako svi mrze to jer je "domace" itd.
A kad neko spomene ove vece tarife, od 25 pa nadalje koja je svaka ili ista ili bolja od vasih cjenovno istih ili slicnih, onda Eronet ne uplacuje nista u budzet, iz Eroneta se izvlaci lova, prikriva se stvarno stanje i slicno.
Pusti ti druze ko izvlaci i na koji nacin pare odakle, to nije ovdje tema i o tome ti i ja znamo isto - NEDOVOLJNO. I opet se na kraju na isto svodim; nadji jednom kada si rekao za bilo koju uslugu m:tela, Eroneta, Haloo, Telemacha da je bar dobra ako ne bolja od vase! Na kraju krajeva, ti ovdje pricas kako nikom ne valja nista od telecoma, sve od konkurencije je bolje i sl, a upravo si ti takav i nikad neces da priznas ni za sta da je dobro a da nije "tvoje". Evo ja sam ti konkretan primjer koji nisam korisnik mobilnih usluga bhtelecoma a ako izbace bilo kakvu ponudu koja je dobra, ja cu skinut kapu i pozdravit to pa budi malo korektan i objektivan ubuduce i ti, jer to je osnova svake rasprave. Ne ocekujem da budes totalno nepristrasan, ipak te hrani BHT, ali malo objektivnosti ponekad nije na odmet.

I usput, sto se tice onih minuta od danas, zaboravih ja na PDV tako da ipak nije 65 nego oko 75, bio si upravu :) ja to znam priznat :)
Jesi ti meni sega sa tim hvaljenjem konkurencije. Odes u mercedes i kazes radniku mercedesa haj barem samo jednu dobru stvar reci o fordu [emoji38]

BH Telecom uplacuje pare u budzet i finansira mali milion kulturni i sportskih manifestacija i humanitarnih akcija. Eronet namjerno prikazuje minimalnu dobit da ne bi uplacivao nista u budzet i tu pricu nisam vezao ni za kakve usluge kako ti spominjes nego je bila replika forumasu. A i ti se nesto opasno upalis kada se spomene eronet. Sto li?!

Sent from my mobile phone using Tapatalk
To bi znacilo da radnik na HIFI mora tvrdit da je njegovo gorivo kvalitetnije od onog sa INE ili PETROLA po cijenu zivota? E moj Mirza, gdje ti je objektivnost.. Nastavi zivit ili u zabludi da je sve vase najbolje ili presucuj kad znas da nije, korisnici odose kako god okrenes, a u Eronet, a u m:tel, svejedno vam je, a nek radnici na salterima i dalje postuju odluku RAK-a o izdavanju potvrde za prepaid broj na nacin da pisu PUK na "sticky notes" kako su meni napisali kad sam vas napustao, jer vi, zaboga, postujete zakone i obozavate pomagati humanitarne akcije. Ove godine mozda dobijete i Nobelovu nagradu za mir :)
Izlazim iz rasprave s tobom na ovoj temi, previse si pristrasan, neobjektivan i precutan. Uzivaj, laku noc :)
Pogledaj ti posljednji izvjestaj RAK-a pa provjeri ko je povecao trzisni udio u mobilnoj telefoniji. Jedini je bh telecom zaustavio pad prihoda od svih operatera. A navodno odose korisnici. Bas cudno.

Sent from my mobile phone using Tapatalk
Cupko_
Posts: 795
Joined: 22/01/2015 16:56

#2866 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Cupko_ »

KvaziExpert wrote:Haloo jede bh telecom :shock:
:D
Kvaziexpertu, naravno mislim na PONUDU koju Haloo ima na prepaidu, a broj ljudi koji i ne znaju kako ih se guli ce vremenom spadat dok im samo ne ostanu fiktivni korisnici kojim krpaju rupe u statistickim izvjestajima :)
jarobot
Posts: 3056
Joined: 13/06/2016 20:07

#2867 Re: RE: Re: RE: Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by jarobot »

Cupko_ wrote:
KvaziExpert wrote:Haloo jede bh telecom :shock:
:D
Kvaziexpertu, naravno mislim na PONUDU koju Haloo ima na prepaidu, a broj ljudi koji i ne znaju kako ih se guli ce vremenom spadat dok im samo ne ostanu fiktivni korisnici kojim krpaju rupe u statistickim izvjestajima :)
Dvije ultre svaka za po 5 km ima po 500 mb interneta ,5 km za razgovore u Bh telekom mreži i po 1000 besplatnih ninuta prema članovima grupe.
Zbig ovog su neki i REFERENDUM spremni organizovati....
Lopov-eliminator wrote:
mirza_15 wrote:
Lopov-eliminator wrote: Nemoj sad bjezati i ignorisati napisano nego prokomentarisi post konkretno, sam si se uvalio, sad prihvati teret svojih postupaka. Sta sam to slagao? Ako zelis, mogu te podsjetiti sta si ti slagao na drugoj temi.
Ti prvo ne znas procitati naslov teme. Prepaid nije spomenut nigdje. Dakle tema nije o prepaidu. Znaci jedini lazov ovdje si ti. Ili to sto si napisao nije laz vec samo previd? Pasa ja ne lazem. Nikada, nikada nisam svjesno napisao laz na ovom forumu. To sto ti pokusavas je jadna osobina. Taj pokusaj diskreditacije je za povratiti. Bijedno!

Ostatak teksta nije vrijedan komentara.

Sent from my mobile phone using Tapatalk
Cekaj, nemoj sad okretati. Kao sto vidimo, nastavljas s licnim uvredama. Pise ti fino "mobilni operateri", a prepaid usluge su nesto sto nude mobilni operateri. Jel to prepaid pakete koji su se pominjali nudi neko drugi mimo mobilnih operatera? Prepaid paketi jesu tema, a na temi su itekako spominjani, izmedju ostalog i od strane tebe kad si branio Ultru preko MojeTV. Pa sto si onda spominjao Ultru uopste ako po tebi ne spada pod temu?

Jel nisi lagao? Samo cu ti dati hint, lagao si na adresu forumasice @kerima1, i znas ti jako dobro oko cega. Cak sam s tobom imao kracu diskusiju oko toga, od koje si ti zbrisao.

Izlgeda da te je toliko zaboljelo ovo sto sam ti rekao za firmu da si to morao pisati u zaseban komentar. Ne boj se bolan, nece te (puno) ribati na poslu zbog ovoga, tako da se (valjda) ne moras ovoliko prati ovdje.

A da ovo itekako moras raditi, potvrdjuju tvoje price o odustajanju, da bi se opet vratio. Pritisak itekako trpis, s obzirom da si dozvolio sebi navijacko ponasanje prema svom poslodavcu (uz presucivanje ogranicenja) i kontinuirano laganje o drugim operaterima.

Mozes ti mene nastaviti vrijedjati koliko hoces, ali je cinjenica da se nisi uspio oprati od ovoga za guranje Ultre preko MojeTV.

Poslano sa mog 6045K koristeći Tapatalk
probook
Posts: 5042
Joined: 13/10/2013 22:38

#2868 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by probook »

Cupko_ wrote:
mirza_15 wrote:Eronet izvlaci pare i jedva nesto malo uplacuju u budzet. Zna se ciji su oni i koga eronet gura. Mislim, mozemo se praviti slijepi kod ociju. Kako god okrenes ja imam 1GB MOBILNOG interneta na pretplati od 15 KM dok konkurencija koja se hvali na ovoj temi daje 200 MB. Sada bi hejteri zabranili da se to i spomene. Cirkus.

Sent from my mobile phone using Tapatalk
Ako cemo vec da znamo "ciji je Eronet", znamo ciji je i Telecom, na isti takav nacin, da vam je direktor bio predsjednik odbora JEDNE STRANKE u ZDK i slicno, ali da ne idemo u off previse, nemoj bezveze sam sebe pokopavat.
I evo konstantno izbjegavas ono sto ti ja vec na prethodnih nekoliko stranica pisem a ti ne odgovaras; ne smijes, neces, crnjak ti je, nemas mu*a il nemas dostojanstva toliko da nijednom, al bas nijednom nisi rekao nijednu lijepu rijec za bilo sta od konkurencije! 100 puta sam naveo primjer da i sam koristim moju tv i 100 puta rekao za bilo sta dobro sto telecom izbaci, a ti (i svi tvoji prijatelji iz telecoma ovdje) nikada ne mozete i necete priznati za bilo sta sto je bolje od vas.

Prije kada se spomene paket od 15 (dok ste imali 100mb), pocne se prica kako su to mali paketi, kako je na vecim bolja ponuda, bla bla..
Sad kad imate 500mb, sad ima i famozni moj izbor (okej, opcija je super za onog ko ima tu uslugu i placa je svaki mjesec i uz to ima i paket mini15), ali ne mozes ti racunat da svi tvoji korisnici imaju paket mini 15 i moj izbor pa izadju na 1GB mjesecno :)
Kada se spomene prepaid (gdje vas jede bukvalno i sam Eronet sa savrsenom, full i sl, a Haloo da ne govorim), onda pocne prica kako niko ne voli telecom, kako svi mrze to jer je "domace" itd.
A kad neko spomene ove vece tarife, od 25 pa nadalje koja je svaka ili ista ili bolja od vasih cjenovno istih ili slicnih, onda Eronet ne uplacuje nista u budzet, iz Eroneta se izvlaci lova, prikriva se stvarno stanje i slicno.
Pusti ti druze ko izvlaci i na koji nacin pare odakle, to nije ovdje tema i o tome ti i ja znamo isto - NEDOVOLJNO. I opet se na kraju na isto svodim; nadji jednom kada si rekao za bilo koju uslugu m:tela, Eroneta, Haloo, Telemacha da je bar dobra ako ne bolja od vase! Na kraju krajeva, ti ovdje pricas kako nikom ne valja nista od telecoma, sve od konkurencije je bolje i sl, a upravo si ti takav i nikad neces da priznas ni za sta da je dobro a da nije "tvoje". Evo ja sam ti konkretan primjer koji nisam korisnik mobilnih usluga bhtelecoma a ako izbace bilo kakvu ponudu koja je dobra, ja cu skinut kapu i pozdravit to pa budi malo korektan i objektivan ubuduce i ti, jer to je osnova svake rasprave. Ne ocekujem da budes totalno nepristrasan, ipak te hrani BHT, ali malo objektivnosti ponekad nije na odmet.

I usput, sto se tice onih minuta od danas, zaboravih ja na PDV tako da ipak nije 65 nego oko 75, bio si upravu :) ja to znam priznat :)
Moj Cupko ti se raspisao, a odgovor na sve ovo je da BHT uplacuje pare u budzet. Pa dobro jesu li oni telekom operater koji se treba boriti na trzistu ili humanitarna organizacija :lol:
User avatar
Benq
Posts: 10497
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#2869 Re: RE: Re: RE: Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Benq »

jarobot wrote:
Cupko_ wrote: Kvaziexpertu, naravno mislim na PONUDU koju Haloo ima na prepaidu, a broj ljudi koji i ne znaju kako ih se guli ce vremenom spadat dok im samo ne ostanu fiktivni korisnici kojim krpaju rupe u statistickim izvjestajima :)
Dvije ultre svaka za po 5 km ima po 500 mb interneta ,5 km za razgovore u Bh telekom mreži i po 1000 besplatnih ninuta prema članovima grupe.
Zbig ovog su neki i REFERENDUM spremni organizovati....
@jarobot , gdje mogu uzeti tu ultru ? Samo odem na trafiku i kupim karticu ?
User avatar
avaks
Posts: 5660
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#2870 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by avaks »

Očigledno ti za to treba i MojaTV :lol:
Vjerovatno neki paket od 59.90KM + 5KM + 5KM + PDV i ugovor na 24 mjeseca... Ali neki su spremni REFERENDUM raspisati za to...
U međuvremenu na Haloo pričaš sa SVIMA u mreži samo uz uspostavu poziva i imaš gigu neta na poklon :lol: :lol:
User avatar
Benq
Posts: 10497
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#2871 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Benq »

avaks wrote:Očigledno ti za to treba i MojaTV :lol:
Vjerovatno neki paket od 59.90KM + 5KM + 5KM + PDV i ugovor na 24 mjeseca... Ali neki su spremni REFERENDUM raspisati za to...
U međuvremenu na Haloo pričaš sa SVIMA u mreži samo uz uspostavu poziva i imaš gigu neta na poklon :lol: :lol:
Auu pa znaci ovaj forumas mene pokusava da prevari jer nije spomenuo nijednu dodatnu uslugu osim Ultre.. On je napisao da ultra od 5KM ima 500MB interneta , ima 5KM za razgovore u mrezi i 1000 minuta valjda ako jos nekome kupim karticu pa da s njim avazim , tako sam ja iz njegovog posta shvatio.
User avatar
avaks
Posts: 5660
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#2872 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by avaks »

Ja vjerujem da on baca ublehe ali eto dozvolićemo da me ispravi i argumentuje svoje tvrdnje :mrgreen:
jarobot
Posts: 3056
Joined: 13/06/2016 20:07

#2873 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by jarobot »

Hajte vas dvica na referendum. Tri utre kod mene u porodici svakog mjeseca dobiju po 5 km na racun i priđe 500 megabajt interneta i 1000 minuta za razgovor između sebe i još ostalima u grupi. Utre kupljene u poslovnici BH telefona.

Poslano sa mog HTC 10 koristeći Tapatalk
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#2874 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by supercali »

Te 3 ultre jesu li uvezane preko moje tv ili sl pa dobivas to sve?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79542
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2875 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Velkoski »

supercali wrote:Te 3 ultre jesu li uvezane preko moje tv ili sl pa dobivas to sve?
ovo telekomovo k'o top shop nekada... ako kupite mr muscolo dobijete i dva megabajta gratis :bih:
Post Reply