Ja majke mi prvi put cujem za tog lika, tako da ti ne bih znao reci sta i kako...Niemand wrote:Ne znam gdje da pitam, a vas na ovoj temi ima dosta i starijih, na guglu skoro nista. Zasto je ubijen onaj august braun? Zar on nije bio pozitivan lik? Ne kontam.
juga 1950.-1990.
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#2851 Re: juga 1950.-1990.
-
Niemand
- Posts: 7944
- Joined: 31/03/2014 01:55
#2852 Re: juga 1950.-1990.
Ma oni braunovi sto su izgradili marijin dvor, ovo mu je onda sin il unuk, ne znam.Fudo387 wrote:
Ja majke mi prvi put cujem za tog lika, tako da ti ne bih znao reci sta i kako...
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2853 Re: juga 1950.-1990.
Vidi ti to s Muhom. On je mozda i bio tu [emoji23]
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#2854 Re: juga 1950.-1990.
E jbg, ako su ga i umlatili nije bilo na vijestima.Niemand wrote:Ma oni braunovi sto su izgradili marijin dvor, ovo mu je onda sin il unuk, ne znam.Fudo387 wrote:
Ja majke mi prvi put cujem za tog lika, tako da ti ne bih znao reci sta i kako...
To su braca partizani kulturno radili, sam' nestanes, k'o da te nikad nije ni bilo.
Sta ti mislis, da je u taj vakat bilo "odgovorite ljudima" i onda se raja javlja u studio sa pitanjima?
Nema toga, suti, poklopi se usima i prijavi za zimnicu.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#2855 Re: juga 1950.-1990.
Lako ti je sad po ženama kad nema nosare...Fudo387 wrote:Banksy wrote:S pertlama. Samo za članove KP-a.
Pa ja, protekcija![]()
SKOJ si zaboravila, naljutices mi Sabinu.
Skojevci su dobijali jednu adidasku. Kad ih prime u KP, i drugu. I pertle, gratis.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2856 Re: juga 1950.-1990.
Postovi su vam prijavljeni
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#2857 Re: juga 1950.-1990.
Saaabiinnaaaaaaaaaaaa!!!Banksy wrote:Lako ti je sad po ženama kad nema nosare...Fudo387 wrote:Banksy wrote:S pertlama. Samo za članove KP-a.
Pa ja, protekcija![]()
SKOJ si zaboravila, naljutices mi Sabinu.
Skojevci su dobijali jednu adidasku. Kad ih prime u KP, i drugu. I pertle, gratis.
Evo je protiv Tite prica!
-
Niemand
- Posts: 7944
- Joined: 31/03/2014 01:55
#2858 Re: juga 1950.-1990.
Muha bi trebo osnovati kakvu "muhopediu" dok je jos mlad.
Nego, ako neko navrati da je upucen u pricu, -> pratim.
Nego, ako neko navrati da je upucen u pricu, -> pratim.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#2859 Re: juga 1950.-1990.
Zato je danas, kako nas je obasjalo sunce demokraCije, pravosuđe najjača karika društva - promptno i ažurno, pošteno i pravedno, strogo, al' pravično.Fudo387 wrote:E jbg, ako su ga i umlatili nije bilo na vijestima.Niemand wrote:Ma oni braunovi sto su izgradili marijin dvor, ovo mu je onda sin il unuk, ne znam.Fudo387 wrote:
Ja majke mi prvi put cujem za tog lika, tako da ti ne bih znao reci sta i kako...
To su braca partizani kulturno radili, sam' nestanes, k'o da te nikad nije ni bilo.
Sta ti mislis, da je u taj vakat bilo "odgovorite ljudima" i onda se raja javlja u studio sa pitanjima?
Nema toga, suti, poklopi se usima i prijavi za zimnicu.
A zimnice k'o u priči.
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#2860 Re: juga 1950.-1990.
Muha?.....ma maticna mu nesto nije uredu...prica sam sa sobomNiemand wrote:Muha bi trebo osnovati kakvu "muhopediu" dok je jos mlad.![]()
Nego, ako neko navrati da je upucen u pricu, -> pratim.
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#2861 Re: juga 1950.-1990.
Ti mislis da bi mogla ovako slobodno na nekom forumu reci sta mislis o "Bakiru", bez da te drugovi odvedu u nepoznatom pravcu?Banksy wrote:Zato je danas, kako nas je obasjalo sunce demokraCije, pravosuđe najjača karika društva - promptno i ažurno, pošteno i pravedno, strogo, al' pravično. A zimnice k'o u priči.
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#2862 Re: juga 1950.-1990.
Ali fudo, nije bilo potrebe, tad je sve ferceralo za 10

-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#2863 Re: juga 1950.-1990.
Pa dobro ima i toga.Muhamed Đakmić wrote:Ali fudo, nije bilo potrebe, tad je sve ferceralo za 10![]()
![]()
- Gojeni H
- Posts: 10228
- Joined: 28/04/2012 09:54
#2864 Re: juga 1950.-1990.
insomnia78 wrote:Postovi su vam prijavljeni
Bez srdacnog pozdrava? Aaaaa, kolega necemo tako.
- Gojeni H
- Posts: 10228
- Joined: 28/04/2012 09:54
#2865 Re: juga 1950.-1990.
Niemand wrote:Muha bi trebo osnovati kakvu "muhopediu" dok je jos mlad.![]()
Nego, ako neko navrati da je upucen u pricu, -> pratim.
- muha_sa
- Posts: 140461
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#2866 Re: juga 1950.-1990.
kakav ja i arhitekturainsomnia78 wrote:Vidi ti to s Muhom. On je mozda i bio tu [emoji23]
ako koga zanima koji cevabdžija, burekdžija, bravar, limar, piljar i još po nešto iz te branše-- bujrum pitajte
nisam se hOtio školat u mladosti moram sad
samo nas je malo--al smo odabrani

- Gojeni H
- Posts: 10228
- Joined: 28/04/2012 09:54
#2867 Re: juga 1950.-1990.
MA jasta je, al' sta znaju hipsteri da ne treba guma na spicu, vec je sve koza?piupiu wrote:Danke! Pa, ovo je i danas dernAmo medju hipsterajem.Fudo387 wrote:Izvinjavam se, ipak su sve plave cize.piupiu wrote:Šta su vam toptenke? Imate li vi to za pokazat'?![]()
DoFu
-
Niemand
- Posts: 7944
- Joined: 31/03/2014 01:55
#2868 Re: juga 1950.-1990.
Sve sto sam nasla o tom covjeku je tekst na nekakvom blogu (
) i prica je nako, poprilicno nepravedna i kako cu ja znati jel istinita. Ako ima neko da zna vise o tom, zasto je uopce ubijen i to, nek napise. Kakva god ta jugoslavija bila, cudno mi vala da je to moglo tek tako i da o tom nema nista na net-u ni u ovim vremenima kad mozes pisati sta hoces pa kontam jel istinita prica.
Mislim, nije to neki tamo braun, izgradili su dio sarajeva i nisam nasla da su nesto lose uradili, naprotiv. S jedne strane mi cudno da se to ne spomene uopce pa mi suhveli prica, a s druge strane ona vila braun/vila dj.pucara odgovara prici.

Mislim, nije to neki tamo braun, izgradili su dio sarajeva i nisam nasla da su nesto lose uradili, naprotiv. S jedne strane mi cudno da se to ne spomene uopce pa mi suhveli prica, a s druge strane ona vila braun/vila dj.pucara odgovara prici.
- Gojeni H
- Posts: 10228
- Joined: 28/04/2012 09:54
#2869 Re: juga 1950.-1990.
Ovo nisu nosila djeca radnicke klase. Jer, kad imas ovakve onda roditelji imaju novce i za kozne. Sta s' nosit' kad padne kisa?Banksy wrote:Možda nisu bile najizdržljivije, ali su bile najljepše.
- sabina1
- Posts: 8203
- Joined: 24/11/2010 20:44
- Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
- Contact:
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#2872 Re: juga 1950.-1990.
Samo da pozdravim drugaricu Sabinu. 
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#2873 Re: juga 1950.-1990.
Kiša ne smeta, Skojevci su imali službene aVtomobile i vozače...Gojeni H wrote:
Ovo nisu nosila djeca radnicke klase. Jer, kad imas ovakve onda roditelji imaju novce i za kozne. Sta s' nosit' kad padne kisa?
- Gojeni H
- Posts: 10228
- Joined: 28/04/2012 09:54
#2874 Re: juga 1950.-1990.
Banksy wrote:Kiša ne smeta, Skojevci su imali službene aVtomobile i vozače...Gojeni H wrote:
Ovo nisu nosila djeca radnicke klase. Jer, kad imas ovakve onda roditelji imaju novce i za kozne. Sta s' nosit' kad padne kisa?
- Gojeni H
- Posts: 10228
- Joined: 28/04/2012 09:54
#2875 Re: juga 1950.-1990.
SSOJ molim lijepo.Banksy wrote:
Kiša ne smeta, Skojevci su imali službene aVtomobile i vozače...



