juga 1950.-1990.

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#2851 Re: juga 1950.-1990.

Post by Fudo387 »

Niemand wrote:Ne znam gdje da pitam, a vas na ovoj temi ima dosta i starijih, na guglu skoro nista. Zasto je ubijen onaj august braun? Zar on nije bio pozitivan lik? Ne kontam. :-?
Ja majke mi prvi put cujem za tog lika, tako da ti ne bih znao reci sta i kako...
:cry:
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#2852 Re: juga 1950.-1990.

Post by Niemand »

Fudo387 wrote:
Ja majke mi prvi put cujem za tog lika, tako da ti ne bih znao reci sta i kako...
:cry:
Ma oni braunovi sto su izgradili marijin dvor, ovo mu je onda sin il unuk, ne znam.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2853 Re: juga 1950.-1990.

Post by insomnia78 »

Vidi ti to s Muhom. On je mozda i bio tu [emoji23]
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#2854 Re: juga 1950.-1990.

Post by Fudo387 »

Niemand wrote:
Fudo387 wrote:
Ja majke mi prvi put cujem za tog lika, tako da ti ne bih znao reci sta i kako...
:cry:
Ma oni braunovi sto su izgradili marijin dvor, ovo mu je onda sin il unuk, ne znam.
E jbg, ako su ga i umlatili nije bilo na vijestima.
To su braca partizani kulturno radili, sam' nestanes, k'o da te nikad nije ni bilo.
Sta ti mislis, da je u taj vakat bilo "odgovorite ljudima" i onda se raja javlja u studio sa pitanjima?
Nema toga, suti, poklopi se usima i prijavi za zimnicu. :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2855 Re: juga 1950.-1990.

Post by Banksy »

Fudo387 wrote:
Banksy wrote:S pertlama. Samo za članove KP-a.

Pa ja, protekcija :twisted:
SKOJ si zaboravila, naljutices mi Sabinu. :D
Lako ti je sad po ženama kad nema nosare... :twisted:

Skojevci su dobijali jednu adidasku. Kad ih prime u KP, i drugu. I pertle, gratis. :mrgreen:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2856 Re: juga 1950.-1990.

Post by insomnia78 »

Postovi su vam prijavljeni
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#2857 Re: juga 1950.-1990.

Post by Fudo387 »

Banksy wrote:
Fudo387 wrote:
Banksy wrote:S pertlama. Samo za članove KP-a.

Pa ja, protekcija :twisted:
SKOJ si zaboravila, naljutices mi Sabinu. :D
Lako ti je sad po ženama kad nema nosare... :twisted:

Skojevci su dobijali jednu adidasku. Kad ih prime u KP, i drugu. I pertle, gratis. :mrgreen:
Saaabiinnaaaaaaaaaaaa!!!
Evo je protiv Tite prica! :D
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#2858 Re: juga 1950.-1990.

Post by Niemand »

Muha bi trebo osnovati kakvu "muhopediu" dok je jos mlad. :D

Nego, ako neko navrati da je upucen u pricu, -> pratim. :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2859 Re: juga 1950.-1990.

Post by Banksy »

Fudo387 wrote:
Niemand wrote:
Fudo387 wrote:
Ja majke mi prvi put cujem za tog lika, tako da ti ne bih znao reci sta i kako...
:cry:
Ma oni braunovi sto su izgradili marijin dvor, ovo mu je onda sin il unuk, ne znam.
E jbg, ako su ga i umlatili nije bilo na vijestima.
To su braca partizani kulturno radili, sam' nestanes, k'o da te nikad nije ni bilo.
Sta ti mislis, da je u taj vakat bilo "odgovorite ljudima" i onda se raja javlja u studio sa pitanjima?
Nema toga, suti, poklopi se usima i prijavi za zimnicu. :D
Zato je danas, kako nas je obasjalo sunce demokraCije, pravosuđe najjača karika društva - promptno i ažurno, pošteno i pravedno, strogo, al' pravično. :thumbup:

A zimnice k'o u priči.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#2860 Re: juga 1950.-1990.

Post by spreca »

Niemand wrote:Muha bi trebo osnovati kakvu "muhopediu" dok je jos mlad. :D

Nego, ako neko navrati da je upucen u pricu, -> pratim. :D
Muha?.....ma maticna mu nesto nije uredu...prica sam sa sobom :lol: :lol: :lol: odoh navakat :run: :lol:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#2861 Re: juga 1950.-1990.

Post by Fudo387 »

Banksy wrote:Zato je danas, kako nas je obasjalo sunce demokraCije, pravosuđe najjača karika društva - promptno i ažurno, pošteno i pravedno, strogo, al' pravično. A zimnice k'o u priči.
Ti mislis da bi mogla ovako slobodno na nekom forumu reci sta mislis o "Bakiru", bez da te drugovi odvedu u nepoznatom pravcu? :D
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#2862 Re: juga 1950.-1990.

Post by Muhamed Đakmić »

Ali fudo, nije bilo potrebe, tad je sve ferceralo za 10 :D :D :D
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#2863 Re: juga 1950.-1990.

Post by Fudo387 »

Muhamed Đakmić wrote:Ali fudo, nije bilo potrebe, tad je sve ferceralo za 10 :D :D :D
Pa dobro ima i toga. :lol:
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#2864 Re: juga 1950.-1990.

Post by Gojeni H »

insomnia78 wrote:Postovi su vam prijavljeni
:shock:

Bez srdacnog pozdrava? Aaaaa, kolega necemo tako.
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#2865 Re: juga 1950.-1990.

Post by Gojeni H »

Niemand wrote:Muha bi trebo osnovati kakvu "muhopediu" dok je jos mlad. :D

Nego, ako neko navrati da je upucen u pricu, -> pratim. :D
:lol: :lol: :thumbup:
User avatar
muha_sa
Posts: 140461
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#2866 Re: juga 1950.-1990.

Post by muha_sa »

insomnia78 wrote:Vidi ti to s Muhom. On je mozda i bio tu [emoji23]
kakav ja i arhitektura :-) osim što sam podjahkad znao otic gore na tancanje :D

ako koga zanima koji cevabdžija, burekdžija, bravar, limar, piljar i još po nešto iz te branše-- bujrum pitajte :D

nisam se hOtio školat u mladosti moram sad :( upisah prestižni u Travniku---ne moram skidat kacket dok traju predavanja :thumbup:

samo nas je malo--al smo odabrani

Image
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#2867 Re: juga 1950.-1990.

Post by Gojeni H »

piupiu wrote:
Fudo387 wrote:
piupiu wrote:Šta su vam toptenke? Imate li vi to za pokazat'? :P
Izvinjavam se, ipak su sve plave cize. :D

Image
Danke! Pa, ovo je i danas dernAmo medju hipsterajem. :D
MA jasta je, al' sta znaju hipsteri da ne treba guma na spicu, vec je sve koza?

DoFu

:thumbup:
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#2868 Re: juga 1950.-1990.

Post by Niemand »

Sve sto sam nasla o tom covjeku je tekst na nekakvom blogu ( :roll: ) i prica je nako, poprilicno nepravedna i kako cu ja znati jel istinita. Ako ima neko da zna vise o tom, zasto je uopce ubijen i to, nek napise. Kakva god ta jugoslavija bila, cudno mi vala da je to moglo tek tako i da o tom nema nista na net-u ni u ovim vremenima kad mozes pisati sta hoces pa kontam jel istinita prica.

Mislim, nije to neki tamo braun, izgradili su dio sarajeva i nisam nasla da su nesto lose uradili, naprotiv. S jedne strane mi cudno da se to ne spomene uopce pa mi suhveli prica, a s druge strane ona vila braun/vila dj.pucara odgovara prici.

:-?
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#2869 Re: juga 1950.-1990.

Post by Gojeni H »

Banksy wrote:Možda nisu bile najizdržljivije, ali su bile najljepše.

Image
Ovo nisu nosila djeca radnicke klase. Jer, kad imas ovakve onda roditelji imaju novce i za kozne. Sta s' nosit' kad padne kisa? :D
User avatar
muha_sa
Posts: 140461
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#2870 Re: juga 1950.-1990.

Post by muha_sa »

Image
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#2871 Re: juga 1950.-1990.

Post by sabina1 »

Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#2872 Re: juga 1950.-1990.

Post by Fudo387 »

Samo da pozdravim drugaricu Sabinu. :kiss:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2873 Re: juga 1950.-1990.

Post by Banksy »

Gojeni H wrote:
Ovo nisu nosila djeca radnicke klase. Jer, kad imas ovakve onda roditelji imaju novce i za kozne. Sta s' nosit' kad padne kisa? :D
Kiša ne smeta, Skojevci su imali službene aVtomobile i vozače... :evil:
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#2874 Re: juga 1950.-1990.

Post by Gojeni H »

Banksy wrote:
Gojeni H wrote:
Ovo nisu nosila djeca radnicke klase. Jer, kad imas ovakve onda roditelji imaju novce i za kozne. Sta s' nosit' kad padne kisa? :D
Kiša ne smeta, Skojevci su imali službene aVtomobile i vozače... :evil:



;-)
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#2875 Re: juga 1950.-1990.

Post by Gojeni H »

Banksy wrote:
Kiša ne smeta, Skojevci su imali službene aVtomobile i vozače... :evil:
SSOJ molim lijepo.
Locked