Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#28476 Re: Zeničani
Neko jel bar krOlj kupi prnje iz Zenice? Sta je odlucio, da li preuzima mandat ili ostaje u gradu ovdje da se rahat pati?
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#28477 Re: Zeničani
pa sto po meniNorm wrote:Hvala im svima i svim gloosoocima koji su me definitivno ucvrstili u namjeri da nakon N.G. odem odavle...nakon 40 i kusur god zivota, obrazovanja i dvije decenije radnog iskustva, nakon, doduse kratko provedenog vremena u ARBiH, yebem sve ovo i akoBog da, da djecu izvucem...a neka vam Ramo i sin mu budu moralne i svake druge vertikale i likovi na koje se treba ugledati...a tek ce se onda mnogi grohotom nasmijati...i da svi dudlamo nargile dok se boje ne rastope...kamen spoticanja wrote:http://zenicainfo.ba/2018/10/10/zenica- ... t-bez-sda/
iz Zen'ce krecu promjene
ja ne djelim plate...ja samo citam vijesti
- Hercegoviina
- Posts: 2860
- Joined: 14/02/2013 14:11
#28478 Re: Zeničani
Zna li neko koji je broj vodovoda koji je zaduzen za kvarove u stanu I ima li taj servis uopste ?
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#28479 Re: Zeničani
PRIJAVA KVARAHercegoviina wrote:Zna li neko koji je broj vodovoda koji je zaduzen za kvarove u stanu I ima li taj servis uopste ?
Dežurna služba za prijavu kvarova
(0-24h)
062 819-428
A vidi sa predsjednikom kucnog savjeta, ko vam odrzava zgradu, pa nek izdaju nalog ViK-u da dodju popraviti kvar.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#28480 Re: Zeničani
Ako ces ici s autom, jel ima jedno mjesto u gepeku...smršat cuNorm wrote:Hvala im svima i svim gloosoocima koji su me definitivno ucvrstili u namjeri da nakon N.G. odem odavle...nakon 40 i kusur god zivota, obrazovanja i dvije decenije radnog iskustva, nakon, doduse kratko provedenog vremena u ARBiH, yebem sve ovo i akoBog da, da djecu izvucem...a neka vam Ramo i sin mu budu moralne i svake druge vertikale i likovi na koje se treba ugledati...a tek ce se onda mnogi grohotom nasmijati...i da svi dudlamo nargile dok se boje ne rastope...kamen spoticanja wrote:http://zenicainfo.ba/2018/10/10/zenica- ... t-bez-sda/
iz Zen'ce krecu promjene
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#28481 Re: Zeničani
Bobi wrote:Ako ces ici s autom, jel ima jedno mjesto u gepeku...smršat cuNorm wrote:Hvala im svima i svim gloosoocima koji su me definitivno ucvrstili u namjeri da nakon N.G. odem odavle...nakon 40 i kusur god zivota, obrazovanja i dvije decenije radnog iskustva, nakon, doduse kratko provedenog vremena u ARBiH, yebem sve ovo i akoBog da, da djecu izvucem...a neka vam Ramo i sin mu budu moralne i svake druge vertikale i likovi na koje se treba ugledati...a tek ce se onda mnogi grohotom nasmijati...i da svi dudlamo nargile dok se boje ne rastope...kamen spoticanja wrote:http://zenicainfo.ba/2018/10/10/zenica- ... t-bez-sda/
iz Zen'ce krecu promjene?

- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#28482 Re: Zeničani
nista Merkel
samo Cirih
ili Island
samo Cirih
ili Island
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#28483 Re: Zeničani
samo da se ubode kakav poslic...mjesta ima, pogolem mi je gepek...Bobi wrote:Ako ces ici s autom, jel ima jedno mjesto u gepeku...smršat cuNorm wrote:Hvala im svima i svim gloosoocima koji su me definitivno ucvrstili u namjeri da nakon N.G. odem odavle...nakon 40 i kusur god zivota, obrazovanja i dvije decenije radnog iskustva, nakon, doduse kratko provedenog vremena u ARBiH, yebem sve ovo i akoBog da, da djecu izvucem...a neka vam Ramo i sin mu budu moralne i svake druge vertikale i likovi na koje se treba ugledati...a tek ce se onda mnogi grohotom nasmijati...i da svi dudlamo nargile dok se boje ne rastope...kamen spoticanja wrote:http://zenicainfo.ba/2018/10/10/zenica- ... t-bez-sda/
iz Zen'ce krecu promjene?
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#28484 Re: Zeničani
...ma ja i glasas da bi samo tebi bilo dobro...kamen spoticanja wrote:pa sto po meniNorm wrote:Hvala im svima i svim gloosoocima koji su me definitivno ucvrstili u namjeri da nakon N.G. odem odavle...nakon 40 i kusur god zivota, obrazovanja i dvije decenije radnog iskustva, nakon, doduse kratko provedenog vremena u ARBiH, yebem sve ovo i akoBog da, da djecu izvucem...a neka vam Ramo i sin mu budu moralne i svake druge vertikale i likovi na koje se treba ugledati...a tek ce se onda mnogi grohotom nasmijati...i da svi dudlamo nargile dok se boje ne rastope...kamen spoticanja wrote:http://zenicainfo.ba/2018/10/10/zenica- ... t-bez-sda/
iz Zen'ce krecu promjene
ja ne djelim plate...ja samo citam vijesti
Kafica, kladionica, dudlanje nargile i suuutiii ba..dobro je!
-
Shmeker
- Posts: 254
- Joined: 17/09/2011 15:39
#28485 Re: Zeničani
Koja struka je u pitanju? Imaju neka zanimanja koja su bas trazena u zemlji gdje trenutno zivim.Norm wrote:Hvala im svima i svim gloosoocima koji su me definitivno ucvrstili u namjeri da nakon N.G. odem odavle...nakon 40 i kusur god zivota, obrazovanja i dvije decenije radnog iskustva, nakon, doduse kratko provedenog vremena u ARBiH, yebem sve ovo i akoBog da, da djecu izvucem...a neka vam Ramo i sin mu budu moralne i svake druge vertikale i likovi na koje se treba ugledati...a tek ce se onda mnogi grohotom nasmijati...i da svi dudlamo nargile dok se boje ne rastope...kamen spoticanja wrote:http://zenicainfo.ba/2018/10/10/zenica- ... t-bez-sda/
iz Zen'ce krecu promjene
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#28486 Re: Zeničani
A gdje si trenutno? I koja zanimanja pa se mozda i pronadjem...Shmeker wrote:Koja struka je u pitanju? Imaju neka zanimanja koja su bas trazena u zemlji gdje trenutno zivim.Norm wrote:Hvala im svima i svim gloosoocima koji su me definitivno ucvrstili u namjeri da nakon N.G. odem odavle...nakon 40 i kusur god zivota, obrazovanja i dvije decenije radnog iskustva, nakon, doduse kratko provedenog vremena u ARBiH, yebem sve ovo i akoBog da, da djecu izvucem...a neka vam Ramo i sin mu budu moralne i svake druge vertikale i likovi na koje se treba ugledati...a tek ce se onda mnogi grohotom nasmijati...i da svi dudlamo nargile dok se boje ne rastope...kamen spoticanja wrote:http://zenicainfo.ba/2018/10/10/zenica- ... t-bez-sda/
iz Zen'ce krecu promjene
- Hercegoviina
- Posts: 2860
- Joined: 14/02/2013 14:11
#28487 Re: Zeničani
Moram zatvoriti vodu u cijeloj zgradi da promjenim glavni ventilphillie wrote:PRIJAVA KVARAHercegoviina wrote:Zna li neko koji je broj vodovoda koji je zaduzen za kvarove u stanu I ima li taj servis uopste ?
Dežurna služba za prijavu kvarova
(0-24h)
062 819-428
A vidi sa predsjednikom kucnog savjeta, ko vam odrzava zgradu, pa nek izdaju nalog ViK-u da dodju popraviti kvar.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#28488 Re: Zeničani
To je cas posla...2otak minuta u vrh glave. Nisam siguran ali ti ventili bi trebali ici na zajednicki racun, odnosno racun za odrzavanje zgrade (ako ste redovne platise). Mada ti i nije to veliki trosak. Jbg grijanje bi te ogulilo da treba ispustiti vodu i promjeniti ventil na radijatoru (a to sam placas). Ako nije hitan slucaj, vidi sa predsjednikom kucnog ili u krajnjoj liniji njih nazovi. Ako ti je Izgradnja odzavalac zgrade, vjerujem da oni imaju svoje vodoinstalatere, pa tako da i ne trebas traziti ViK.
Ja sam nedavno imao kvar na cesmi na lavabou. Iz zida curila voda. Covjek dosao i zamjenio mi prvo ventil (koji je isto bio skoro pa neupotrebljiv) a onda i cesmu (nju sam ja isao kupiti, jer sam htio kvalitetnije nego sto je on imao).
Ja sam nedavno imao kvar na cesmi na lavabou. Iz zida curila voda. Covjek dosao i zamjenio mi prvo ventil (koji je isto bio skoro pa neupotrebljiv) a onda i cesmu (nju sam ja isao kupiti, jer sam htio kvalitetnije nego sto je on imao).
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65995
- Joined: 03/08/2010 19:04
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#28490 Re: Zeničani
...pa kus na paciklo kad ide nas Zvizdic a nisi politicki aktivan?
Da im nije i on pokaz'o srednjaka?
Da im nije i on pokaz'o srednjaka?
-
slavemaster
- Posts: 374
- Joined: 15/03/2008 17:50
- Location: 10.sprat
#28491 Re: Zeničani
https://www.klix.ba/vijesti/bih/procita ... /181013016
zna li neko objasnit zasto pivic nije dobio mandat ispred sda kad ima vise glasova od nekih
nije mi zao samo pitam
zna li neko objasnit zasto pivic nije dobio mandat ispred sda kad ima vise glasova od nekih
nije mi zao samo pitam
- lethalthreat
- Posts: 532
- Joined: 22/07/2010 19:34
#28492 Re: Zeničani
Pozdrav, koja država je u pitanju ako nije tajna? Kakve su mogućnosti za grafičkog dizajnera sa dobrim poznavanjem engleskog i osnovnim poznavanjem njemačkog jezika? Može i na PP. Hvala.Shmeker wrote:Koja struka je u pitanju? Imaju neka zanimanja koja su bas trazena u zemlji gdje trenutno zivim.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#28493 Re: Zeničani
Pa svaka zgrada ima(negdje u podrumu) glavni ventil poslije vodomjera ili vise njih od razlicith vertikala. Odes fino i zavrnesHercegoviina wrote:Moram zatvoriti vodu u cijeloj zgradi da promjenim glavni ventilphillie wrote:PRIJAVA KVARAHercegoviina wrote:Zna li neko koji je broj vodovoda koji je zaduzen za kvarove u stanu I ima li taj servis uopste ?
Dežurna služba za prijavu kvarova
(0-24h)
062 819-428
A vidi sa predsjednikom kucnog savjeta, ko vam odrzava zgradu, pa nek izdaju nalog ViK-u da dodju popraviti kvar.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#28494 Re: Zeničani
Zato sto vjerovatno iz izborne jedinice 5 u kojoj je Zenica mandat dobijaju 2 clana a to su Tesanj Mehmedovic i Mandra Kakanj..slavemaster wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/procita ... /181013016
zna li neko objasnit zasto pivic nije dobio mandat ispred sda kad ima vise glasova od nekih
nije mi zao samo pitam
To je mozda najbolje pitanje za SDA Zenica koja im je donijela skoro 3× vise glasova od Kaknja a imaju pozicionirane kadrove kao da su Vares. Zbog toga Pivic out a Mandra i Mehmedovic in.
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#28495 Re: Zeničani
Može biti da se kažnjavaju zenički štakori na čelu sa Pivićem jer ih je Fudo opet prekucao.


- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#28496 Re: Zeničani
Koliko vidim iz clanka, Halid Genjac je "upao" u drzavni Parlament ? Po kojem osnovu? Na izborima bio je u nasoj regiji zajedno za Pivicem, Mandrom, Mehmedovicem... i osvojio je 12.009 glasova (4-plasirani na listi da tako kazem). JLZNivelacija wrote:Zato sto vjerovatno iz izborne jedinice 5 u kojoj je Zenica mandat dobijaju 2 clana a to su Tesanj Mehmedovic i Mandra Kakanj..slavemaster wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/procita ... /181013016
zna li neko objasnit zasto pivic nije dobio mandat ispred sda kad ima vise glasova od nekih
nije mi zao samo pitam
To je mozda najbolje pitanje za SDA Zenica koja im je donijela skoro 3× vise glasova od Kaknja a imaju pozicionirane kadrove kao da su Vares. Zbog toga Pivic out a Mandra i Mehmedovic in.
Last edited by phillie on 13/10/2018 14:18, edited 2 times in total.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#28497 Re: Zeničani
Genjac je na kompenzacijuphillie wrote:Koliko vidim iz clanka, Halid Genjac je "upao" u drzavni Parlament ? Po kojem osnovu? Na izborima bio je u nasoj regiji zajedno za Pivicem, Mandrom, Mehmedovicem... i osvojio je 12.009 glasova (4-plasirani na listi da tako kazem). JLZNivelacija wrote:Zato sto vjerovatno iz izborne jedinice 5 u kojoj je Zenica mandat dobijaju 2 clana a to su Tesanj Mehmedovic i Mandra Kakanj..slavemaster wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/procita ... /181013016
zna li neko objasnit zasto pivic nije dobio mandat ispred sda kad ima vise glasova od nekih
nije mi zao samo pitam
To je mozda najbolje pitanje za SDA Zenica koja im je donijela skoro 3× vise glasova od Kaknja a imaju pozicionirane kadrove kao da su Vares. Zbog toga Pivic out a Mandra i Mehmedovic in.
Pivic je zaista kaznjen jer je idiot...bezobrazni idiot
pa je ispao i.po listi i.po kompenzaciji
ali je brata ugurao u kantonalnu skupstini...pa ce opet famElija uzivati blagodati budzeta
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#28498 Re: Zeničani
jeste..Nivelacija wrote:Zato sto vjerovatno iz izborne jedinice 5 u kojoj je Zenica mandat dobijaju 2 clana a to su Tesanj Mehmedovic i Mandra Kakanj..slavemaster wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/procita ... /181013016
zna li neko objasnit zasto pivic nije dobio mandat ispred sda kad ima vise glasova od nekih
nije mi zao samo pitam
To je mozda najbolje pitanje za SDA Zenica koja im je donijela skoro 3× vise glasova od Kaknja a imaju pozicionirane kadrove kao da su Vares. Zbog toga Pivic out a Mandra i Mehmedovic in.
ali su u Zenici i izgubili najvise glasova...
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#28499 Re: Zeničani
hvala kamen. Jbt Genjac je kameleon...i kad bude smak svijeta a on ce jos biti zastupnik...
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#28500 Re: Zeničani
phillie wrote:hvala kamen. Jbt Genjac je kameleon...i kad bude smak svijeta a on ce jos biti zastupnik...
