Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28426 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Casual's wrote:
Freamon Lester wrote:Sto se tice vlasti u ZDK. Nema vlade bez koalicije Fudo - SDA. :lol:
Zeleni haman dva mandata više nego prošle god.
bice tako najvjerovatnije
vjerovatno s sbb i hdz ce opet moci sastaviti vlast
Mustang1
Posts: 29927
Joined: 29/12/2010 17:31

#28427 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Jebem i izbore, i onih 50KM sto cu dobiti, i njih sto su me zvali u subotu da dodjem u nedjelju, i sebe sto sam prihvatio :D U 9 jutros kuci dosao , 28 sati na nogama :lol:
sale07
Posts: 1378
Joined: 18/05/2018 12:28

#28428 Re: Zeničani

Post by sale07 »

Mustang1 wrote:Jebem i izbore, i onih 50KM sto cu dobiti, i njih sto su me zvali u subotu da dodjem u nedjelju, i sebe sto sam prihvatio :D U 9 jutros kuci dosao , 28 sati na nogama :lol:
hajde bit ce bolje, iduce izbore ide to za 30KM :lol:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#28429 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Mustang1 wrote:Jebem i izbore, i onih 50KM sto cu dobiti, i njih sto su me zvali u subotu da dodjem u nedjelju, i sebe sto sam prihvatio :D U 9 jutros kuci dosao , 28 sati na nogama :lol:
Ovo ti je otprilike sumiranje situacije u naredne 4 godine. Puno posla malo para :lol:
c_g
Posts: 1175
Joined: 29/09/2016 01:52

#28430 Re: Zeničani

Post by c_g »

Mustang1 wrote:Jebem i izbore, i onih 50KM sto cu dobiti, i njih sto su me zvali u subotu da dodjem u nedjelju, i sebe sto sam prihvatio :D U 9 jutros kuci dosao , 28 sati na nogama :lol:
Ja srećom bio zamjenik, otišao 3 sata, 100 ljudi nije došlo. Sva sreća pa nisam brojao glasove. :D
Mustang1
Posts: 29927
Joined: 29/12/2010 17:31

#28431 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

A mi nismo imali zamjenike, jer smo prvobitno mi svi bili zamjenici i svi odustali u petak predsjednik i clanovi, i mi umjesto njih ubaceni.
U opstini su ostali svi kojima se dva broja nisu poklopila da broje ponovo, a ja kada sam otisao red je bio do suda, a pomjera se po jedno svakih pola sata.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#28432 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Znaci u ZDK nista od promjene..Galijasevic jak igrac.

Otprilike kako vidim
SDA 11
SDP 6-7
NB 4
HDZ 4
SBB 3
....
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#28433 Re: Zeničani

Post by Freamon Lester »

Mustang1 wrote:A mi nismo imali zamjenike, jer smo prvobitno mi svi bili zamjenici i svi odustali u petak predsjednik i clanovi, i mi umjesto njih ubaceni.
U opstini su ostali svi kojima se dva broja nisu poklopila da broje ponovo, a ja kada sam otisao red je bio do suda, a pomjera se po jedno svakih pola sata.
:lol:
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#28434 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

SDA 10-11
SDP + NB 13-14

Bice svega :roll:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28435 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Nivelacija wrote:SDA 10-11
SDP + NB 13-14

Bice svega :roll:
ma dobro imas sbb,hdz
s druge strane df ce imati vjerovatno jednog
a-sda jednog
generalno pobjednici prave vlast...pa ce ici vertikalom...jedino da sdp napravi lanac od drzavnog,preko federalnog pa na kantone...a za to nemaju kuveta
jedino nekom vecom kupovinom poslanika...
realnije je da nb uskoci umesto sbb-a...tu su vec bile neke naznake i prije izbora

al.opet...ovde je sve moguce
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#28436 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Ima jos 13-14k neobradjenih listica iz Zenica za ZDK pa ce se moci detaljnije vidjeti ko je sta osvojio kada sve unesu u sistem..
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#28437 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

Duvnjak uzeo gotovo 5,000 glasova. Ebem te narode i drzavo. Samo kolektivni harakiri izvrsit i naselit ova brda Japancima.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28438 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Ja_Ja wrote:Duvnjak uzeo gotovo 5,000 glasova. Ebem te narode i drzavo. Samo kolektivni harakiri izvrsit i naselit ova brda Japancima.
uzeo je kar'nu
dopisali su mu biracki odbori 4500 hiljade
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#28439 Re: Zeničani

Post by Norm »

Dobar je Duvnjak... :D
User avatar
dajdza-ze
Posts: 360
Joined: 23/10/2012 12:48

#28440 Re: Zeničani

Post by dajdza-ze »

Znate li gospoda da nasa bolnica nema vise ni jednog zaposlenog pedijatra. Svi su :run:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66000
Joined: 03/08/2010 19:04

#28441 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

dajdza-ze wrote:Znate li gospoda da nasa bolnica nema vise ni jednog zaposlenog pedijatra. Svi su :run:

ti to ozbiljno?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28442 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

dajdza-ze wrote:Znate li gospoda da nasa bolnica nema vise ni jednog zaposlenog pedijatra. Svi su :run:
ma nije tacno
jucer sam bio,nazalost
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#28443 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

kamen spoticanja wrote:
dajdza-ze wrote:Znate li gospoda da nasa bolnica nema vise ni jednog zaposlenog pedijatra. Svi su :run:
ma nije tacno
jucer sam bio,nazalost
Fakat jbte, ljudi olako svasta izjavljuju...


kamen spoticanja wrote:
Ja_Ja wrote:Duvnjak uzeo gotovo 5,000 glasova. Ebem te narode i drzavo. Samo kolektivni harakiri izvrsit i naselit ova brda Japancima.
uzeo je kar'nu
dopisali su mu biracki odbori 4500 hiljade
Jucer sam slusala sta ljudi radi i kako dopisuju desetine i stotine glasova. Strasno. Najnormalnije to pricaju.
CIK se sigurno pravi lud, u suprotnom bi pored onog ko upisuje glasove u kontrolnike trebalo sjedit jos troje ljudi koji samo gledaju i prate ispravnost.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#28444 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

I da, niko ne prijavljuje da je doslo grijanje.
Ni nove klupe po gradu. :mrgreen:


Btw, dje onaj jimmy, misim da je prosao mjesec. Nije valjda da se ne vraca :zoka:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28445 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Not My Idea wrote:I da, niko ne prijavljuje da je doslo grijanje.
Ni nove klupe po gradu. :mrgreen:


Btw, dje onaj jimmy, misim da je prosao mjesec. Nije valjda da se ne vraca :zoka:
zar je doslo grijanje :?
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#28446 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Mlaki radijatori.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28447 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

kod mene ledeni
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#28448 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

I kod mene su mlaki, od sinoc. Al je odma ugodnije
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#28449 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Kod mene je na 21 stepen vec 15 dana :mrgreen:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28450 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Post Reply