Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#28376 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Uzeo mu je Zenicu, sada ce i kanton ;-)
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#28377 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Nivelacija wrote:Uzeo mu je Zenicu, sada ce i kanton ;-)
Ovo će zeleni uzeti haman više no inace.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28378 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Casual's wrote:
Nivelacija wrote:Uzeo mu je Zenicu, sada ce i kanton ;-)
Ovo će zeleni uzeti haman više no inace.
u zenici nece sigurno
ali ostatak kantona svakako ce.poklopiti
ali zbir bi svakako bio zastrasujuci
ne znam jeste li.primjetili ali lijeve opcije vise ne postoje
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#28379 Re: Zeničani

Post by Casual's »

kamen spoticanja wrote:
Casual's wrote:
Nivelacija wrote:Uzeo mu je Zenicu, sada ce i kanton ;-)
Ovo će zeleni uzeti haman više no inace.
u zenici nece sigurno
ali ostatak kantona svakako ce.poklopiti
ali zbir bi svakako bio zastrasujuci
ne znam jeste li.primjetili ali lijeve opcije vise ne postoje
Ma da, za kanton i govorim.
Sela će ga u Ze izvući. Dosta novih metara-kilometara uradi ove godine.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#28380 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Throttle wrote:Zna li neko slučajno u kojim bojama i lakovima mi mogu napraviti touch-up boju za auto, tj u onim malim bocicama s cetkicom, kao lak za nokte ili nesto slicno
Imam neku sitnu liniju na cosku branika pa bi da to popunim
Koje auto i godište?
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#28381 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Bobi wrote:
Throttle wrote:Zna li neko slučajno u kojim bojama i lakovima mi mogu napraviti touch-up boju za auto, tj u onim malim bocicama s cetkicom, kao lak za nokte ili nesto slicno
Imam neku sitnu liniju na cosku branika pa bi da to popunim
Koje auto i godište?
Vektra b, 2002
sale07
Posts: 1378
Joined: 18/05/2018 12:28

#28382 Re: Zeničani

Post by sale07 »

Da li neko zna sta o ovom liku

Nusret Imamović sa masinskog fakulteta, interesuje me radi izbora, jer pokusavam da se odlucim za koga glasati

I ako neko ima kracu verziju kandidata iz zenice, da vidim da li se sta moze probrati
c_g
Posts: 1175
Joined: 29/09/2016 01:52

#28383 Re: Zeničani

Post by c_g »

kamen spoticanja wrote:u zenici nece sigurno
ali ostatak kantona svakako ce.poklopiti
ali zbir bi svakako bio zastrasujuci
ne znam jeste li.primjetili ali lijeve opcije vise ne postoje
Što više stranki, to bolje za SDA.
Zenica je definitivno najzanimljivija što se tiče izbora, biće luda noć.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#28384 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Misljenja sam da se vlada ZDK nece moci formirati bez SDA ali i bez NB..

Definitivno najneizvjesniji kanton sto se tice izbora jer postoji mogucnost da ga SDA izgubi ukoliko NB Kasumovic i SDP prebace ocekivanja..
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#28385 Re: Zeničani

Post by notsure »

sale07 wrote:Da li neko zna sta o ovom liku

Nusret Imamović sa masinskog fakulteta, interesuje me radi izbora, jer pokusavam da se odlucim za koga glasati

I ako neko ima kracu verziju kandidata iz zenice, da vidim da li se sta moze probrati
Doselio iz Zavidovića, bio asistent Šefketu Goletiću. Treba li više?

Ko ne zna ko je ŠG:
http://zenica-online.com/2010/10/biti-baltazar/

Dvojac je i dalje na platnoj listi Mitala:
http://www.fmoit.gov.ba/userfiles/file/ ... Zenica.pdf

Inače tečno (gasovito/plinovito) rastura engleski jezik:
http://www.quality.unze.ba/zbornici/QUA ... 11-230.pdf
sale07
Posts: 1378
Joined: 18/05/2018 12:28

#28386 Re: Zeničani

Post by sale07 »

notsure wrote:
sale07 wrote:Da li neko zna sta o ovom liku

Nusret Imamović sa masinskog fakulteta, interesuje me radi izbora, jer pokusavam da se odlucim za koga glasati

I ako neko ima kracu verziju kandidata iz zenice, da vidim da li se sta moze probrati
Doselio iz Zavidovića, bio asistent Šefketu Goletiću. Treba li više?

Ko ne zna ko je ŠG:
http://zenica-online.com/2010/10/biti-baltazar/

Dvojac je i dalje na platnoj listi Mitala:
http://www.fmoit.gov.ba/userfiles/file/ ... Zenica.pdf

Inače tečno (gasovito/plinovito) rastura engleski jezik:
http://www.quality.unze.ba/zbornici/QUA ... 11-230.pdf
Pa imal iko iz Zenice normalan na ovim listama, ovo sto sam dosad nasao ili su afirmisani politcki lopvi ili su spodobe koje ni sebi ne mogu naci posao a hoce da vode drzavu :?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28387 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

imaju Paprle i Amir Ismic
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#28388 Re: Zeničani

Post by notsure »

A imaju i Vrač i Kralj, al ne kontam jelse vole il se pipaju?

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/93 ... diler.html
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#28389 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Nema ni 7 dana da mu je lizao dupe kod Senada. Sad ga pljuje. Šta reći osim - Vrače.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28390 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

ma ovo je staro pismo
kad je bager bio.pored baste
zeleni se malo igraju s tempiranjem
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#28391 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Ima tu i dosta istine, bez obzira na datum pisanja
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#28392 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

kamen spoticanja wrote:ma ovo je staro pismo
kad je bager bio.pored baste
zeleni se malo igraju s tempiranjem
Kada se pecaju relativno pametni ljudi kao sto su kolege forumasi, onda nije ni cudo za neuki puk, zna to SDA dobro kontrolisati..nije cudo sto vladaju 25 god :thumbup:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#28393 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Boga mi, haman je istina da je SB postala krilo SDA.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28394 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Nivelacija wrote:
kamen spoticanja wrote:ma ovo je staro pismo
kad je bager bio.pored baste
zeleni se malo igraju s tempiranjem
Kada se pecaju relativno pametni ljudi kao sto su kolege forumasi, onda nije ni cudo za neuki puk, zna to SDA dobro kontrolisati..nije cudo sto vladaju 25 god :thumbup:
ma dobro...ne moze sad narkic izaci i reci "nisam ja to rek'o sad nego prije pola godine" :mrgreen:
tako da imamo relevantan clanak :mrgreen:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28395 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

ExNihilo wrote:Boga mi, haman je istina da je SB postala krilo SDA.
pa dvije godine S.A zivi od plate zelenih
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#28396 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Ja_Ja wrote:Pivic se gubi ko ovca. Razumijem da ima svoju cijenu ali da one gluposti pise to je ogavno. Kad je tek poceo bio je interesantan, cak i informativan. Ali ovo sad sto radi je bezveze. Da ne pricamo o kakvom se narcisu radi. Tip banuje sa stranice ko god mu rijec kaze, cirkus zivi.

evo poceo i blokirati svakog ko napiše nešto što mu se ne svidja
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#28397 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Ja_Ja wrote:Pivic se gubi ko ovca. Razumijem da ima svoju cijenu ali da one gluposti pise to je ogavno. Kad je tek poceo bio je interesantan, cak i informativan. Ali ovo sad sto radi je bezveze. Da ne pricamo o kakvom se narcisu radi. Tip banuje sa stranice ko god mu rijec kaze, cirkus zivi.

evo poceo i blokirati svakog ko napiše nešto što mu se ne svidja
Oduvijek je on to radio. Narcisoidni supak ne moze da podnese da mu se neko usprotivi misljenju. Uvrijedi se ko kakva mlada.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#28398 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Ja_Ja wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
Ja_Ja wrote:Pivic se gubi ko ovca. Razumijem da ima svoju cijenu ali da one gluposti pise to je ogavno. Kad je tek poceo bio je interesantan, cak i informativan. Ali ovo sad sto radi je bezveze. Da ne pricamo o kakvom se narcisu radi. Tip banuje sa stranice ko god mu rijec kaze, cirkus zivi.

evo poceo i blokirati svakog ko napiše nešto što mu se ne svidja
Oduvijek je on to radio. Narcisoidni supak ne moze da podnese da mu se neko usprotivi misljenju. Uvrijedi se ko kakva mlada.
da
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#28400 Re: Zeničani

Post by Norm »

...pa dobro onih 40% iz Crkvica glasaju u mjestima gdje su registrovani (Jastrebac, Arnauti, Puhovac, Radinovici...) tako da je to OK ;-)
Post Reply