Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#28376 Re: Zeničani
Uzeo mu je Zenicu, sada ce i kanton 
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#28377 Re: Zeničani
Ovo će zeleni uzeti haman više no inace.Nivelacija wrote:Uzeo mu je Zenicu, sada ce i kanton
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#28378 Re: Zeničani
u zenici nece sigurnoCasual's wrote:Ovo će zeleni uzeti haman više no inace.Nivelacija wrote:Uzeo mu je Zenicu, sada ce i kanton
ali ostatak kantona svakako ce.poklopiti
ali zbir bi svakako bio zastrasujuci
ne znam jeste li.primjetili ali lijeve opcije vise ne postoje
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#28379 Re: Zeničani
Ma da, za kanton i govorim.kamen spoticanja wrote:u zenici nece sigurnoCasual's wrote:Ovo će zeleni uzeti haman više no inace.Nivelacija wrote:Uzeo mu je Zenicu, sada ce i kanton
ali ostatak kantona svakako ce.poklopiti
ali zbir bi svakako bio zastrasujuci
ne znam jeste li.primjetili ali lijeve opcije vise ne postoje
Sela će ga u Ze izvući. Dosta novih metara-kilometara uradi ove godine.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#28380 Re: Zeničani
Koje auto i godište?Throttle wrote:Zna li neko slučajno u kojim bojama i lakovima mi mogu napraviti touch-up boju za auto, tj u onim malim bocicama s cetkicom, kao lak za nokte ili nesto slicno
Imam neku sitnu liniju na cosku branika pa bi da to popunim
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#28381 Re: Zeničani
Vektra b, 2002Bobi wrote:Koje auto i godište?Throttle wrote:Zna li neko slučajno u kojim bojama i lakovima mi mogu napraviti touch-up boju za auto, tj u onim malim bocicama s cetkicom, kao lak za nokte ili nesto slicno
Imam neku sitnu liniju na cosku branika pa bi da to popunim
-
sale07
- Posts: 1378
- Joined: 18/05/2018 12:28
#28382 Re: Zeničani
Da li neko zna sta o ovom liku
Nusret Imamović sa masinskog fakulteta, interesuje me radi izbora, jer pokusavam da se odlucim za koga glasati
I ako neko ima kracu verziju kandidata iz zenice, da vidim da li se sta moze probrati
Nusret Imamović sa masinskog fakulteta, interesuje me radi izbora, jer pokusavam da se odlucim za koga glasati
I ako neko ima kracu verziju kandidata iz zenice, da vidim da li se sta moze probrati
-
c_g
- Posts: 1175
- Joined: 29/09/2016 01:52
#28383 Re: Zeničani
Što više stranki, to bolje za SDA.kamen spoticanja wrote:u zenici nece sigurno
ali ostatak kantona svakako ce.poklopiti
ali zbir bi svakako bio zastrasujuci
ne znam jeste li.primjetili ali lijeve opcije vise ne postoje
Zenica je definitivno najzanimljivija što se tiče izbora, biće luda noć.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#28384 Re: Zeničani
Misljenja sam da se vlada ZDK nece moci formirati bez SDA ali i bez NB..
Definitivno najneizvjesniji kanton sto se tice izbora jer postoji mogucnost da ga SDA izgubi ukoliko NB Kasumovic i SDP prebace ocekivanja..
Definitivno najneizvjesniji kanton sto se tice izbora jer postoji mogucnost da ga SDA izgubi ukoliko NB Kasumovic i SDP prebace ocekivanja..
- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#28385 Re: Zeničani
Doselio iz Zavidovića, bio asistent Šefketu Goletiću. Treba li više?sale07 wrote:Da li neko zna sta o ovom liku
Nusret Imamović sa masinskog fakulteta, interesuje me radi izbora, jer pokusavam da se odlucim za koga glasati
I ako neko ima kracu verziju kandidata iz zenice, da vidim da li se sta moze probrati
Ko ne zna ko je ŠG:
http://zenica-online.com/2010/10/biti-baltazar/
Dvojac je i dalje na platnoj listi Mitala:
http://www.fmoit.gov.ba/userfiles/file/ ... Zenica.pdf
Inače tečno (gasovito/plinovito) rastura engleski jezik:
http://www.quality.unze.ba/zbornici/QUA ... 11-230.pdf
-
sale07
- Posts: 1378
- Joined: 18/05/2018 12:28
#28386 Re: Zeničani
Pa imal iko iz Zenice normalan na ovim listama, ovo sto sam dosad nasao ili su afirmisani politcki lopvi ili su spodobe koje ni sebi ne mogu naci posao a hoce da vode drzavunotsure wrote:Doselio iz Zavidovića, bio asistent Šefketu Goletiću. Treba li više?sale07 wrote:Da li neko zna sta o ovom liku
Nusret Imamović sa masinskog fakulteta, interesuje me radi izbora, jer pokusavam da se odlucim za koga glasati
I ako neko ima kracu verziju kandidata iz zenice, da vidim da li se sta moze probrati
Ko ne zna ko je ŠG:
http://zenica-online.com/2010/10/biti-baltazar/
Dvojac je i dalje na platnoj listi Mitala:
http://www.fmoit.gov.ba/userfiles/file/ ... Zenica.pdf
Inače tečno (gasovito/plinovito) rastura engleski jezik:
http://www.quality.unze.ba/zbornici/QUA ... 11-230.pdf
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#28387 Re: Zeničani
imaju Paprle i Amir Ismic
- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#28388 Re: Zeničani
A imaju i Vrač i Kralj, al ne kontam jelse vole il se pipaju?
https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/93 ... diler.html
https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/93 ... diler.html
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#28389 Re: Zeničani
Nema ni 7 dana da mu je lizao dupe kod Senada. Sad ga pljuje. Šta reći osim - Vrače.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#28390 Re: Zeničani
ma ovo je staro pismo
kad je bager bio.pored baste
zeleni se malo igraju s tempiranjem
kad je bager bio.pored baste
zeleni se malo igraju s tempiranjem
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#28391 Re: Zeničani
Ima tu i dosta istine, bez obzira na datum pisanja
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#28392 Re: Zeničani
Kada se pecaju relativno pametni ljudi kao sto su kolege forumasi, onda nije ni cudo za neuki puk, zna to SDA dobro kontrolisati..nije cudo sto vladaju 25 godkamen spoticanja wrote:ma ovo je staro pismo
kad je bager bio.pored baste
zeleni se malo igraju s tempiranjem
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#28393 Re: Zeničani
Boga mi, haman je istina da je SB postala krilo SDA.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#28394 Re: Zeničani
ma dobro...ne moze sad narkic izaci i reci "nisam ja to rek'o sad nego prije pola godine"Nivelacija wrote:Kada se pecaju relativno pametni ljudi kao sto su kolege forumasi, onda nije ni cudo za neuki puk, zna to SDA dobro kontrolisati..nije cudo sto vladaju 25 godkamen spoticanja wrote:ma ovo je staro pismo
kad je bager bio.pored baste
zeleni se malo igraju s tempiranjem
tako da imamo relevantan clanak
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#28395 Re: Zeničani
pa dvije godine S.A zivi od plate zelenihExNihilo wrote:Boga mi, haman je istina da je SB postala krilo SDA.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
#28396 Re: Zeničani
Ja_Ja wrote:Pivic se gubi ko ovca. Razumijem da ima svoju cijenu ali da one gluposti pise to je ogavno. Kad je tek poceo bio je interesantan, cak i informativan. Ali ovo sad sto radi je bezveze. Da ne pricamo o kakvom se narcisu radi. Tip banuje sa stranice ko god mu rijec kaze, cirkus zivi.
evo poceo i blokirati svakog ko napiše nešto što mu se ne svidja
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#28397 Re: Zeničani
Oduvijek je on to radio. Narcisoidni supak ne moze da podnese da mu se neko usprotivi misljenju. Uvrijedi se ko kakva mlada.kakavdanakneiskustvu wrote:Ja_Ja wrote:Pivic se gubi ko ovca. Razumijem da ima svoju cijenu ali da one gluposti pise to je ogavno. Kad je tek poceo bio je interesantan, cak i informativan. Ali ovo sad sto radi je bezveze. Da ne pricamo o kakvom se narcisu radi. Tip banuje sa stranice ko god mu rijec kaze, cirkus zivi.
evo poceo i blokirati svakog ko napiše nešto što mu se ne svidja
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
#28398 Re: Zeničani
daJa_Ja wrote:Oduvijek je on to radio. Narcisoidni supak ne moze da podnese da mu se neko usprotivi misljenju. Uvrijedi se ko kakva mlada.kakavdanakneiskustvu wrote:Ja_Ja wrote:Pivic se gubi ko ovca. Razumijem da ima svoju cijenu ali da one gluposti pise to je ogavno. Kad je tek poceo bio je interesantan, cak i informativan. Ali ovo sad sto radi je bezveze. Da ne pricamo o kakvom se narcisu radi. Tip banuje sa stranice ko god mu rijec kaze, cirkus zivi.
evo poceo i blokirati svakog ko napiše nešto što mu se ne svidja
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#28400 Re: Zeničani
...pa dobro onih 40% iz Crkvica glasaju u mjestima gdje su registrovani (Jastrebac, Arnauti, Puhovac, Radinovici...) tako da je to OK 
