Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
jasko_ba
Posts: 8478
Joined: 13/11/2006 17:47

#28351 Re: Zeničani

Post by jasko_ba »

Al' koji kurac ga dovode svake godine da djecu maltretira? Sta rade profesori i asistenti sa strane, sta je on to ponudio pa da ga uporno ovako forsiraju?
Jebeni vjeciti student :roll:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28352 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

jasko_ba wrote:Al' koji kurac ga dovode svake godine da djecu maltretira? Sta rade profesori i asistenti sa strane, sta je on to ponudio pa da ga uporno ovako forsiraju?
Jebeni vjeciti student :roll:
pa motivise studente
da uce njemacki...
c_g
Posts: 1175
Joined: 29/09/2016 01:52

#28353 Re: Zeničani

Post by c_g »

ExNihilo wrote:Most kod autobuske. Žena prostrla odjeću po ogradi mosta i trguj Miško.

Evropska Zenica! :D
Ta žena već par godina prodaje tu, ne bude svaki dan, ponekad dođe i prodaje.
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#28354 Re: Zeničani

Post by Norm »

kamen spoticanja wrote:
jasko_ba wrote:Al' koji kurac ga dovode svake godine da djecu maltretira? Sta rade profesori i asistenti sa strane, sta je on to ponudio pa da ga uporno ovako forsiraju?
Jebeni vjeciti student :roll:
pa motivise studente
da uce njemacki...
:lol: mene je po stare dane motivisao...ali nije on problem, on je samo jedan lik...problem su svi ostali, oni sto ga forsiraju a sebe nazivaju akademskim 'gradjanima', onim sto mu daju glas za 30KM i onim sto mu ljube dupe misleci da ce im dati malo meda...
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#28356 Re: Zeničani

Post by Throttle »

:lol: :lol:
Objektivno pisanje od strane 32. vijećnika, kao i uvijek
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#28357 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Throttle wrote::lol: :lol:
Objektivno pisanje od strane 32. vijećnika, kao i uvijek

covjek do prije dvije godine otprilike kritikovao non stop sda,sad ih promovise i kad nisu u pitanju plaćeni oglasi
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#28358 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Ma zato i kazem
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#28359 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

Pivic se gubi ko ovca. Razumijem da ima svoju cijenu ali da one gluposti pise to je ogavno. Kad je tek poceo bio je interesantan, cak i informativan. Ali ovo sad sto radi je bezveze. Da ne pricamo o kakvom se narcisu radi. Tip banuje sa stranice ko god mu rijec kaze, cirkus zivi.
jasarsoft
Posts: 7
Joined: 06/05/2016 16:14

#28360 Re: Zeničani

Post by jasarsoft »

:novine:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#28363 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Salyven oneel,ko god se jadno sakrivao iza tog imena,sad napada kasumovica
macchiato
Posts: 683
Joined: 31/05/2013 21:39

#28364 Re: Zeničani

Post by macchiato »

koja je poenta ovih koncerata, sad bih ja kao trebala ostati oduševljena i glasati za one koji dovedu najbolje pjevače? :roll:

koliko se uzaludnih para potrošilo.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#28365 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Meni je zanimljiv ovaj plakat i odakle Indiri izlaze ove "šipke".. :shock:

https://scontent.fsjj2-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5C55A07F
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#28366 Re: Zeničani

Post by Norm »

Casual's wrote:Meni je zanimljiv ovaj plakat i odakle Indiri izlaze ove "šipke".. :shock:

https://scontent.fsjj2-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5C55A07F
ee i ako sam imao dvojbe vise nemam ni sekunde...sad znam za koga cu... :lol:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#28367 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Zna li neko slučajno u kojim bojama i lakovima mi mogu napraviti touch-up boju za auto, tj u onim malim bocicama s cetkicom, kao lak za nokte ili nesto slicno
Imam neku sitnu liniju na cosku branika pa bi da to popunim
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28368 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

c_g
Posts: 1175
Joined: 29/09/2016 01:52

#28369 Re: Zeničani

Post by c_g »

De nek prvo stolice na tribinama očiste, pa onda neko obnavljaju stadion. :D
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#28370 Re: Zeničani

Post by phillie »

c_g wrote:
De nek prvo stolice na tribinama očiste, pa onda neko obnavljaju stadion. :D
Ma to ce sve zajedno, odjednom :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28371 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

phillie wrote:
c_g wrote:
De nek prvo stolice na tribinama očiste, pa onda neko obnavljaju stadion. :D
Ma to ce sve zajedno, odjednom :D
ali zajedno...grad i kanton
zajedno :oops:
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#28372 Re: Zeničani

Post by phillie »

kamen spoticanja wrote:
phillie wrote:
Ma to ce sve zajedno, odjednom :D
ali zajedno...grad i kanton
zajedno :oops:
Mislio sam zajedno i pranje stolica i obnova :D Ovo drugo zajednistvo je manje vjerovatno :D :D Al eto ostace biracima u uhu da Duvnjak hoce da se obnovi stadion :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28373 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

phillie wrote:
kamen spoticanja wrote:
phillie wrote:
Ma to ce sve zajedno, odjednom :D
ali zajedno...grad i kanton
zajedno :oops:
Mislio sam zajedno i pranje stolica i obnova :D Ovo drugo zajednistvo je manje vjerovatno :D :D Al eto ostace biracima u uhu da Duvnjak hoce da se obnovi stadion :D
eh
User avatar
N.N.
Posts: 3553
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#28374 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Pa Gale i Fudo mi se nesto gotivno gledaju i krisom caskaju na otvorenju ZEPSa :mrgreen:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28375 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

N.N. wrote:Pa Gale i Fudo mi se nesto gotivno gledaju i krisom caskaju na otvorenju ZEPSa :mrgreen:
Image

:oops:
Post Reply