Jebeni vjeciti student
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- jasko_ba
- Posts: 8478
- Joined: 13/11/2006 17:47
#28351 Re: Zeničani
Al' koji kurac ga dovode svake godine da djecu maltretira? Sta rade profesori i asistenti sa strane, sta je on to ponudio pa da ga uporno ovako forsiraju?
Jebeni vjeciti student
Jebeni vjeciti student
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#28352 Re: Zeničani
pa motivise studentejasko_ba wrote:Al' koji kurac ga dovode svake godine da djecu maltretira? Sta rade profesori i asistenti sa strane, sta je on to ponudio pa da ga uporno ovako forsiraju?
Jebeni vjeciti student
da uce njemacki...
-
c_g
- Posts: 1175
- Joined: 29/09/2016 01:52
#28353 Re: Zeničani
Ta žena već par godina prodaje tu, ne bude svaki dan, ponekad dođe i prodaje.ExNihilo wrote:Most kod autobuske. Žena prostrla odjeću po ogradi mosta i trguj Miško.
Evropska Zenica!
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#28354 Re: Zeničani
kamen spoticanja wrote:pa motivise studentejasko_ba wrote:Al' koji kurac ga dovode svake godine da djecu maltretira? Sta rade profesori i asistenti sa strane, sta je on to ponudio pa da ga uporno ovako forsiraju?
Jebeni vjeciti student
da uce njemacki...
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#28356 Re: Zeničani
Objektivno pisanje od strane 32. vijećnika, kao i uvijek
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
#28357 Re: Zeničani
Throttle wrote:![]()
Objektivno pisanje od strane 32. vijećnika, kao i uvijek
covjek do prije dvije godine otprilike kritikovao non stop sda,sad ih promovise i kad nisu u pitanju plaćeni oglasi
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#28359 Re: Zeničani
Pivic se gubi ko ovca. Razumijem da ima svoju cijenu ali da one gluposti pise to je ogavno. Kad je tek poceo bio je interesantan, cak i informativan. Ali ovo sad sto radi je bezveze. Da ne pricamo o kakvom se narcisu radi. Tip banuje sa stranice ko god mu rijec kaze, cirkus zivi.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
#28363 Re: Zeničani
Salyven oneel,ko god se jadno sakrivao iza tog imena,sad napada kasumovica
-
macchiato
- Posts: 683
- Joined: 31/05/2013 21:39
#28364 Re: Zeničani
koja je poenta ovih koncerata, sad bih ja kao trebala ostati oduševljena i glasati za one koji dovedu najbolje pjevače?
koliko se uzaludnih para potrošilo.
koliko se uzaludnih para potrošilo.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#28365 Re: Zeničani
Meni je zanimljiv ovaj plakat i odakle Indiri izlaze ove "šipke"..
https://scontent.fsjj2-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5C55A07F
https://scontent.fsjj2-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5C55A07F
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#28366 Re: Zeničani
ee i ako sam imao dvojbe vise nemam ni sekunde...sad znam za koga cu...Casual's wrote:Meni je zanimljiv ovaj plakat i odakle Indiri izlaze ove "šipke"..![]()
https://scontent.fsjj2-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5C55A07F
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#28367 Re: Zeničani
Zna li neko slučajno u kojim bojama i lakovima mi mogu napraviti touch-up boju za auto, tj u onim malim bocicama s cetkicom, kao lak za nokte ili nesto slicno
Imam neku sitnu liniju na cosku branika pa bi da to popunim
Imam neku sitnu liniju na cosku branika pa bi da to popunim
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
-
c_g
- Posts: 1175
- Joined: 29/09/2016 01:52
#28369 Re: Zeničani
De nek prvo stolice na tribinama očiste, pa onda neko obnavljaju stadion.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#28370 Re: Zeničani
Ma to ce sve zajedno, odjednomc_g wrote:De nek prvo stolice na tribinama očiste, pa onda neko obnavljaju stadion.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#28371 Re: Zeničani
ali zajedno...grad i kantonphillie wrote:Ma to ce sve zajedno, odjednomc_g wrote:De nek prvo stolice na tribinama očiste, pa onda neko obnavljaju stadion.
zajedno
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#28372 Re: Zeničani
Mislio sam zajedno i pranje stolica i obnovakamen spoticanja wrote:ali zajedno...grad i kantonphillie wrote:
Ma to ce sve zajedno, odjednom
zajedno
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#28373 Re: Zeničani
ehphillie wrote:Mislio sam zajedno i pranje stolica i obnovakamen spoticanja wrote:ali zajedno...grad i kantonphillie wrote:
Ma to ce sve zajedno, odjednom
zajednoOvo drugo zajednistvo je manje vjerovatno
![]()
Al eto ostace biracima u uhu da Duvnjak hoce da se obnovi stadion
- N.N.
- Posts: 3553
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#28374 Re: Zeničani
Pa Gale i Fudo mi se nesto gotivno gledaju i krisom caskaju na otvorenju ZEPSa 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#28375 Re: Zeničani
N.N. wrote:Pa Gale i Fudo mi se nesto gotivno gledaju i krisom caskaju na otvorenju ZEPSa

