Pa sta hoce koji kurac odlicno je igrao, mozda i najbolji bio i izvodi ga bas nerezonski...sta ce mu u ovakvoj utakmici Tatar, Handzic i Krle?! Salcin je jos junior, fer je da malo sacekaGrean wrote:Ja bas mislim da je vise nego strpljiv sa Mustaficem.emigrazione wrote:Husref nesto ne gotivi Mustafića, fakat je nemoguće opravdati ovu izmjenu
Mora dati sansu i Salcinu
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- emigrazione
- Posts: 7790
- Joined: 01/09/2010 13:40
#28351 Re: Utakmice.
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#28352 Re: Utakmice.
0:2, Dervišagić 
- GandalfSivi
- Posts: 22737
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#28353 Re: Utakmice.
Preznojih se kao da sam ja igrao
Uspio sam i stol popraviti u medjuvremenu...
S ozbiljne strane, puno ljepse zvuci pet bodova razlike nego da smo uzeli na medjusobni omjer. A jos i junior ga dade na kraju, lijepo sve...
S ozbiljne strane, puno ljepse zvuci pet bodova razlike nego da smo uzeli na medjusobni omjer. A jos i junior ga dade na kraju, lijepo sve...
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28354 Re: Utakmice.
Dervisagiiiicccccccc 0:2
Krajjjj
Bravo SAMPIONI!
Krajjjj
Bravo SAMPIONI!
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#28355 Re: Utakmice.
Iako bi se reklo nebitna utakmica, ipak JAKO, JAKO bitna pobjeda. Posebno zbog ove djece
Jedan bio strijelac, drugi napravio "clean sheet" u prvom zvaničnom nastupu... kud ćeš bolje
Eto, ostade na kraju ona razlika od 5 bodova iz zimske pauze
osim toga, sada definitivno imamo bolji međusobni omjer sa SVIM ekipama
Btw. jesmo li oborili rekord po broju pobjeda u Hercegovini u jednoj sezoni?
Jedan bio strijelac, drugi napravio "clean sheet" u prvom zvaničnom nastupu... kud ćeš bolje
Eto, ostade na kraju ona razlika od 5 bodova iz zimske pauze
Btw. jesmo li oborili rekord po broju pobjeda u Hercegovini u jednoj sezoni?
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#28356 Re: Utakmice.
A što se Tataru nije dalo danas
Baš se nafulao. Čak mu na kraju bi baš krivo.
-
Labirint
- Posts: 2928
- Joined: 24/06/2013 14:37
#28357 Re: Utakmice.
Krste je igrao na vlastiti zahtjev radi održavanja forme za reprezentaciju... Za ovu dvojicu ne znam, jebaji ga ne može baš sad 11 juniora, previšeemigrazione wrote:Pa sta hoce koji kurac odlicno je igrao, mozda i najbolji bio i izvodi ga bas nerezonski...sta ce mu u ovakvoj utakmici Tatar, Handzic i Krle?! Salcin je jos junior, fer je da malo sacekaGrean wrote:Ja bas mislim da je vise nego strpljiv sa Mustaficem.emigrazione wrote:Husref nesto ne gotivi Mustafića, fakat je nemoguće opravdati ovu izmjenu
Mora dati sansu i Salcinu
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#28358 Re: Utakmice.
Pored solidne utakmice opet zamalo ne primismo go kad je pogrijesio kod prijema lopte.emigrazione wrote:Pa sta hoce koji kurac odlicno je igrao, mozda i najbolji bio i izvodi ga bas nerezonski...sta ce mu u ovakvoj utakmici Tatar, Handzic i Krle?! Salcin je jos junior, fer je da malo sacekaGrean wrote:Ja bas mislim da je vise nego strpljiv sa Mustaficem.emigrazione wrote:Husref nesto ne gotivi Mustafića, fakat je nemoguće opravdati ovu izmjenu
Mora dati sansu i Salcinu
Kako se meni cini u iducoj sezoni od mladjih mozemo najvise ocekivati od Kurdica, Sabanovica, Cruza i to ovim redoslijedom.
Sabanovic isto mora biti ozbiljniji, nekad zna petljati previse.
- emigrazione
- Posts: 7790
- Joined: 01/09/2010 13:40
#28359 Re: Utakmice.
Pogrijesio je zbog krticnjaka. On sve ima osim rutine, nema utakmica dovoljno...Cimirot je bio milion puta gori kada je tek dosao, on i Kovačević na sredini ko dvije motke za paradajz, pa šta bi na kraju?! Jajalo ga napravo igračem, jest al u kurcu...igrali su sto su morali, inace bi im isto ovako biloPored solidne utakmice opet zamalo ne primismo go kad je pogrijesio kod prijema lopte.
-
lider
- Posts: 1133
- Joined: 12/02/2011 13:14
#28360 Re: Utakmice.
Bekić dobar na štoperu treba ga ostaviti 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#28361 Re: Utakmice.
PreĆera ga i ti sademigrazione wrote:Pogrijesio je zbog krticnjaka. On sve ima osim rutine, nema utakmica dovoljno...Cimirot je bio milion puta gori kada je tek dosao, on i Kovačević na sredini ko dvije motke za paradajz, pa šta bi na kraju?! Jajalo ga napravo igračem, jest al u kurcu...igrali su sto su morali, inace bi im isto ovako biloPored solidne utakmice opet zamalo ne primismo go kad je pogrijesio kod prijema lopte.
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28362 Re: Utakmice.
Trening kamp Butmir:
19.06. - Mladost DK
Slovenija:
23.06. - Partizani Tirana
26.06. - Slovačko
30.06. - Domžale
19.06. - Mladost DK
Slovenija:
23.06. - Partizani Tirana
26.06. - Slovačko
30.06. - Domžale
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28363 Re: Utakmice.
Počela je prijateljska utakmica u TC Butmir protiv FK Mladost Doboj - Kakanj.
Početni sastav FK Sarajevo: Kovačević, Lazić, Kurdić, Hebibović, Šabanović, Sagaf, Velkoski, Šišić, Rahmanović, Milanović i Ahmetović.
Početni sastav FK Sarajevo: Kovačević, Lazić, Kurdić, Hebibović, Šabanović, Sagaf, Velkoski, Šišić, Rahmanović, Milanović i Ahmetović.
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28364 Re: Utakmice.
Gubimo 2:0, Bojo i Atajic zabili.
Gooo
Rahmanovic 
Poluvrijeme: Sarajevo - Mladost 1:2
Gooo
Poluvrijeme: Sarajevo - Mladost 1:2
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28365 Re: Utakmice.
Počelo je drugo poluvrijeme u TC Butmir.
Sastav FK Sarajevo: Dizdarević, Mustafić, Dupovac, Gljiva, Hodžić, Gavrić, Blagojević, Tatar, Salčin, Hasanović i Handžić.
Sastav FK Sarajevo: Dizdarević, Mustafić, Dupovac, Gljiva, Hodžić, Gavrić, Blagojević, Tatar, Salčin, Hasanović i Handžić.
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28366 Re: Utakmice.
Kraj, 1:2 (Rahmanovic).
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9156
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#28369 Re: Utakmice.
Tako ba Logovani, danas tekma aBd.
Jos da je kak`og prenosa.....
Jos da je kak`og prenosa.....
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28370 Re: Utakmice.
Teško da će išta biti.
Ništa se ne spominje, ne znamo čak ni satnicu. 
Na oficijelnoj još nisu stavili s kim igramo, u rubrici "Utakmice" nema ništa, satnica nigdje nije rečena.
Mogli bi nam dati malo više informacija, a ne ovako. Debilizam i nerad.
Na oficijelnoj još nisu stavili s kim igramo, u rubrici "Utakmice" nema ništa, satnica nigdje nije rečena.
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28371 Re: Utakmice.
Počela je prijateljska utakmica protiv FK Partizani Albania.
Početni sastav FK Sarajevo: Kovačević, Lazić, Dupovac, Hebibović, Hodžić, Velkoski, Gavrić, Šišić, Tatar, Milanović, Ahmetović.
Početni sastav FK Sarajevo: Kovačević, Lazić, Dupovac, Hebibović, Hodžić, Velkoski, Gavrić, Šišić, Tatar, Milanović, Ahmetović.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#28372 Re: Utakmice.
Ima li negdje barem tekstualni prenos?
-
sencobih
- Posts: 7532
- Joined: 08/09/2010 08:33
#28373 Re: Utakmice.
Onaj Hodžić? Vratio seLogovan wrote:Počela je prijateljska utakmica protiv FK Partizani Albania.
Početni sastav FK Sarajevo: Kovačević, Lazić, Dupovac, Hebibović, Hodžić, Velkoski, Gavrić, Šišić, Tatar, Milanović, Ahmetović.
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28374 Re: Utakmice.
Da.sencobih wrote:Onaj Hodžić? Vratio seLogovan wrote:Počela je prijateljska utakmica protiv FK Partizani Albania.
Početni sastav FK Sarajevo: Kovačević, Lazić, Dupovac, Hebibović, Hodžić, Velkoski, Gavrić, Šišić, Tatar, Milanović, Ahmetović.
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#28375 Re: Utakmice.
1:0 Benjamin Tatar

