Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
emigrazione
Posts: 7790
Joined: 01/09/2010 13:40

#28351 Re: Utakmice.

Post by emigrazione »

Grean wrote:
emigrazione wrote:Husref nesto ne gotivi Mustafića, fakat je nemoguće opravdati ovu izmjenu :roll:
Ja bas mislim da je vise nego strpljiv sa Mustaficem.

Mora dati sansu i Salcinu
Pa sta hoce koji kurac odlicno je igrao, mozda i najbolji bio i izvodi ga bas nerezonski...sta ce mu u ovakvoj utakmici Tatar, Handzic i Krle?! Salcin je jos junior, fer je da malo saceka
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#28352 Re: Utakmice.

Post by East_side »

0:2, Dervišagić :thumbup:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22737
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#28353 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Preznojih se kao da sam ja igrao :D Uspio sam i stol popraviti u medjuvremenu...

S ozbiljne strane, puno ljepse zvuci pet bodova razlike nego da smo uzeli na medjusobni omjer. A jos i junior ga dade na kraju, lijepo sve...
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28354 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Dervisagiiiicccccccc 0:2

Krajjjj

Bravo SAMPIONI!
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#28355 Re: Utakmice.

Post by East_side »

Iako bi se reklo nebitna utakmica, ipak JAKO, JAKO bitna pobjeda. Posebno zbog ove djece :thumbup:

Jedan bio strijelac, drugi napravio "clean sheet" u prvom zvaničnom nastupu... kud ćeš bolje :)

Eto, ostade na kraju ona razlika od 5 bodova iz zimske pauze :) osim toga, sada definitivno imamo bolji međusobni omjer sa SVIM ekipama :thumbup:

Btw. jesmo li oborili rekord po broju pobjeda u Hercegovini u jednoj sezoni? :mrgreen:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28356 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

A što se Tataru nije dalo danas :lol: Baš se nafulao. Čak mu na kraju bi baš krivo.
Labirint
Posts: 2928
Joined: 24/06/2013 14:37

#28357 Re: Utakmice.

Post by Labirint »

emigrazione wrote:
Grean wrote:
emigrazione wrote:Husref nesto ne gotivi Mustafića, fakat je nemoguće opravdati ovu izmjenu :roll:
Ja bas mislim da je vise nego strpljiv sa Mustaficem.

Mora dati sansu i Salcinu
Pa sta hoce koji kurac odlicno je igrao, mozda i najbolji bio i izvodi ga bas nerezonski...sta ce mu u ovakvoj utakmici Tatar, Handzic i Krle?! Salcin je jos junior, fer je da malo saceka
Krste je igrao na vlastiti zahtjev radi održavanja forme za reprezentaciju... Za ovu dvojicu ne znam, jebaji ga ne može baš sad 11 juniora, previše :D Čestitke momcima na pobjedi, sigurno je dole bilo i vruće i teren nikakav ali šampionski do kraja!!
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#28358 Re: Utakmice.

Post by Grean »

emigrazione wrote:
Grean wrote:
emigrazione wrote:Husref nesto ne gotivi Mustafića, fakat je nemoguće opravdati ovu izmjenu :roll:
Ja bas mislim da je vise nego strpljiv sa Mustaficem.

Mora dati sansu i Salcinu
Pa sta hoce koji kurac odlicno je igrao, mozda i najbolji bio i izvodi ga bas nerezonski...sta ce mu u ovakvoj utakmici Tatar, Handzic i Krle?! Salcin je jos junior, fer je da malo saceka
Pored solidne utakmice opet zamalo ne primismo go kad je pogrijesio kod prijema lopte.

Kako se meni cini u iducoj sezoni od mladjih mozemo najvise ocekivati od Kurdica, Sabanovica, Cruza i to ovim redoslijedom.

Sabanovic isto mora biti ozbiljniji, nekad zna petljati previse.
User avatar
emigrazione
Posts: 7790
Joined: 01/09/2010 13:40

#28359 Re: Utakmice.

Post by emigrazione »

Pored solidne utakmice opet zamalo ne primismo go kad je pogrijesio kod prijema lopte.
Pogrijesio je zbog krticnjaka. On sve ima osim rutine, nema utakmica dovoljno...Cimirot je bio milion puta gori kada je tek dosao, on i Kovačević na sredini ko dvije motke za paradajz, pa šta bi na kraju?! Jajalo ga napravo igračem, jest al u kurcu...igrali su sto su morali, inace bi im isto ovako bilo
lider
Posts: 1133
Joined: 12/02/2011 13:14

#28360 Re: Utakmice.

Post by lider »

Bekić dobar na štoperu treba ga ostaviti 8)
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#28361 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

emigrazione wrote:
Pored solidne utakmice opet zamalo ne primismo go kad je pogrijesio kod prijema lopte.
Pogrijesio je zbog krticnjaka. On sve ima osim rutine, nema utakmica dovoljno...Cimirot je bio milion puta gori kada je tek dosao, on i Kovačević na sredini ko dvije motke za paradajz, pa šta bi na kraju?! Jajalo ga napravo igračem, jest al u kurcu...igrali su sto su morali, inace bi im isto ovako bilo
PreĆera ga i ti sad
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28362 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Trening kamp Butmir:
19.06. - Mladost DK

Slovenija:
23.06. - Partizani Tirana
26.06. - Slovačko
30.06. - Domžale
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28363 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Počela je prijateljska utakmica u TC Butmir protiv FK Mladost Doboj - Kakanj.

Početni sastav FK Sarajevo: Kovačević, Lazić, Kurdić, Hebibović, Šabanović, Sagaf, Velkoski, Šišić, Rahmanović, Milanović i Ahmetović.
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28364 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Gubimo 2:0, Bojo i Atajic zabili.

Gooo :D Rahmanovic :thumbup:

Poluvrijeme: Sarajevo - Mladost 1:2
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28365 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Počelo je drugo poluvrijeme u TC Butmir.

Sastav FK Sarajevo: Dizdarević, Mustafić, Dupovac, Gljiva, Hodžić, Gavrić, Blagojević, Tatar, Salčin, Hasanović i Handžić.
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28366 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Kraj, 1:2 (Rahmanovic).
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#28367 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Gdje je Cruz
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28368 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Image
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#28369 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Tako ba Logovani, danas tekma aBd.
Jos da je kak`og prenosa.....
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28370 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Teško da će išta biti. :D Ništa se ne spominje, ne znamo čak ni satnicu. :D

Na oficijelnoj još nisu stavili s kim igramo, u rubrici "Utakmice" nema ništa, satnica nigdje nije rečena. :-) Mogli bi nam dati malo više informacija, a ne ovako. Debilizam i nerad.
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28371 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Počela je prijateljska utakmica protiv FK Partizani Albania.

Početni sastav FK Sarajevo: Kovačević, Lazić, Dupovac, Hebibović, Hodžić, Velkoski, Gavrić, Šišić, Tatar, Milanović, Ahmetović.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28372 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Ima li negdje barem tekstualni prenos?
sencobih
Posts: 7532
Joined: 08/09/2010 08:33

#28373 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Logovan wrote:Počela je prijateljska utakmica protiv FK Partizani Albania.

Početni sastav FK Sarajevo: Kovačević, Lazić, Dupovac, Hebibović, Hodžić, Velkoski, Gavrić, Šišić, Tatar, Milanović, Ahmetović.
Onaj Hodžić? Vratio se :shock:
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28374 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

sencobih wrote:
Logovan wrote:Počela je prijateljska utakmica protiv FK Partizani Albania.

Početni sastav FK Sarajevo: Kovačević, Lazić, Dupovac, Hebibović, Hodžić, Velkoski, Gavrić, Šišić, Tatar, Milanović, Ahmetović.
Onaj Hodžić? Vratio se :shock:
Da. :skoljka: Možda opet ode na posudbu. :?
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28375 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

1:0 Benjamin Tatar
Post Reply