Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

sale07
Posts: 1378
Joined: 18/05/2018 12:28

#28301 Re: Zeničani

Post by sale07 »

Throttle wrote:

šega je lik :mrgreen:
Kirbi, ima bolji vokabular, nego 90% politicara u BiH.
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#28302 Re: Zeničani

Post by commendatore »

+ sto je bolji covjek od 99% sigurno
sale07
Posts: 1378
Joined: 18/05/2018 12:28

#28303 Re: Zeničani

Post by sale07 »

commendatore wrote:+ sto je bolji covjek od 99% sigurno
Ma o tome ne treba ni polemisati
Mustang1
Posts: 29949
Joined: 29/12/2010 17:31

#28304 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Gore u Babinoj Rijeci od onog prvog mosta pored bazena nesto kopaju, izgleda neku cesticu/setaliste po sred livade do onog terena za bocanje, pa ondje imaju 2 staze za setanje, sad izmedju te dvije prave jos jednu :lol:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#28305 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Pored dvije staze, ima ih još par zemljanih između jer je stoka naučila kroz livadu hodat
Treba sve asfaltirat
Mustang1
Posts: 29949
Joined: 29/12/2010 17:31

#28306 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Izgleda da ce kao neki park napraviti, hajd to je ok ako je tako, mada se i to moglo ranije a ne pred snijeg :D
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#28307 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Mustang1 wrote:Izgleda da ce kao neki park napraviti, hajd to je ok ako je tako, mada se i to moglo ranije a ne pred snijeg :D
Jbg izbori su pred snijeg...nisu u prolječe :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66016
Joined: 03/08/2010 19:04

#28308 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

a zanimljivo je da su nama izbori stalno u jesen
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66016
Joined: 03/08/2010 19:04

#28309 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

znate li dobrog keramicara?
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#28311 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Šteta za TV Zenicu.
Trude se al eto...
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#28313 Re: Zeničani

Post by Norm »

...sredjuje GuRu i Donje Babino... :lol:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#28314 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Image

Je l' ovo njegov skup za vrijeme lijepljenja asfalta?
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#28315 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

Prijateljski savjet, ne prilazite Begi do sutra.

Valjda ce neki asteroid naletit
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#28316 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Jel to anam njihov skup? :|
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28317 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Not My Idea wrote:Prijateljski savjet, ne prilazite Begi do sutra.

Valjda ce neki asteroid naletit
ko je?
ramo?
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#28318 Re: Zeničani

Post by notsure »

Ja NIKAD nisam bio član SDA.

Samo sam bio na njihovoj listi 2010.

Image
macchiato
Posts: 683
Joined: 31/05/2013 21:39

#28319 Re: Zeničani

Post by macchiato »

doveo nam ramo hakalu :bih: :bih:
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#28320 Re: Zeničani

Post by Norm »

...Za Evropsku BiH... :lol: :lol: :lol:
Shmeker
Posts: 254
Joined: 17/09/2011 15:39

#28321 Re: Zeničani

Post by Shmeker »

Vrace se veceras opet blamirao kod Senada. Kad se sjetim da sam glasao za njega :run:

Kaze da je mjesec dana ispipavao Fuada i da je nakon svog tog pipanja covjek okay. Uglavnom nismo ni svjesni sta su Guru i SC uradili za ovaj grad. U naredne dvije godine Babinom rijekom ce tec med i mlijeko.

Kako god okrenemo buducnost nam je skandinavska. Kaze i Kaknjo iz SDA da je Guru trebao osigurat 10 000-15 000 radnih mjesta do sada umjesto tih nekih certifikata.

Uglavnom ko god da pobjedi uvozit cemo radnu snagu :D
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#28322 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Otkad Kaknjo viceve prica? Ja sam mislio da je to ozbiljan čovjek, a ono ispade bancho obični.
Ci-Nick
Posts: 6887
Joined: 15/03/2015 17:38

#28323 Re: Zeničani

Post by Ci-Nick »

channel10 wrote:Otkad Kaknjo viceve prica? Ja sam mislio da je to ozbiljan čovjek, a ono ispade bancho obični.
Na skupu SDA u Areni, sjedio iza Bakira i žvakao žvaku ko krava,. :-)
Prije par dana nađoh u poštanskom sandučetu listu kandidata SBB-a.
Kad vidim koji su praziti i glupsoni na tim listama poželim da se ispalim,.. ne u Njemačku, nego neku drugu galaksiju.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#28324 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Sve nam je gore i gore. Taman misliš ne može gore i onda se pojave neki novi, jos gluplji, nepismeniji, sa još viših kota itd :run:
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#28325 Re: Zeničani

Post by Norm »

..i mi glasamo za njihA...ko tu ispada glup? :izet:
Samo oni sto ne uce Njemacki ;-)
Post Reply