Kirbi, ima bolji vokabular, nego 90% politicara u BiH.Throttle wrote:
šega je lik
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
sale07
- Posts: 1378
- Joined: 18/05/2018 12:28
#28301 Re: Zeničani
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#28302 Re: Zeničani
+ sto je bolji covjek od 99% sigurno
-
sale07
- Posts: 1378
- Joined: 18/05/2018 12:28
#28303 Re: Zeničani
Ma o tome ne treba ni polemisaticommendatore wrote:+ sto je bolji covjek od 99% sigurno
-
Mustang1
- Posts: 29949
- Joined: 29/12/2010 17:31
#28304 Re: Zeničani
Gore u Babinoj Rijeci od onog prvog mosta pored bazena nesto kopaju, izgleda neku cesticu/setaliste po sred livade do onog terena za bocanje, pa ondje imaju 2 staze za setanje, sad izmedju te dvije prave jos jednu 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#28305 Re: Zeničani
Pored dvije staze, ima ih još par zemljanih između jer je stoka naučila kroz livadu hodat
Treba sve asfaltirat
Treba sve asfaltirat
-
Mustang1
- Posts: 29949
- Joined: 29/12/2010 17:31
#28306 Re: Zeničani
Izgleda da ce kao neki park napraviti, hajd to je ok ako je tako, mada se i to moglo ranije a ne pred snijeg 
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#28307 Re: Zeničani
Jbg izbori su pred snijeg...nisu u prolječeMustang1 wrote:Izgleda da ce kao neki park napraviti, hajd to je ok ako je tako, mada se i to moglo ranije a ne pred snijeg
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#28308 Re: Zeničani
a zanimljivo je da su nama izbori stalno u jesen
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#28309 Re: Zeničani
znate li dobrog keramicara?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#28311 Re: Zeničani
Šteta za TV Zenicu.kakavdanakneiskustvu wrote:http://zenicainfo.ba/2018/09/26/rtv-zen ... cke-arene/
Trude se al eto...
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#28313 Re: Zeničani
...sredjuje GuRu i Donje Babino... 
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#28314 Re: Zeničani

Je l' ovo njegov skup za vrijeme lijepljenja asfalta?
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#28315 Re: Zeničani
Prijateljski savjet, ne prilazite Begi do sutra.
Valjda ce neki asteroid naletit
Valjda ce neki asteroid naletit
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#28316 Re: Zeničani
Jel to anam njihov skup? 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#28317 Re: Zeničani
ko je?Not My Idea wrote:Prijateljski savjet, ne prilazite Begi do sutra.
Valjda ce neki asteroid naletit
ramo?
- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#28318 Re: Zeničani
Ja NIKAD nisam bio član SDA.
Samo sam bio na njihovoj listi 2010.

Samo sam bio na njihovoj listi 2010.

- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#28320 Re: Zeničani
...Za Evropsku BiH...

-
Shmeker
- Posts: 254
- Joined: 17/09/2011 15:39
#28321 Re: Zeničani
Vrace se veceras opet blamirao kod Senada. Kad se sjetim da sam glasao za njega
Kaze da je mjesec dana ispipavao Fuada i da je nakon svog tog pipanja covjek okay. Uglavnom nismo ni svjesni sta su Guru i SC uradili za ovaj grad. U naredne dvije godine Babinom rijekom ce tec med i mlijeko.
Kako god okrenemo buducnost nam je skandinavska. Kaze i Kaknjo iz SDA da je Guru trebao osigurat 10 000-15 000 radnih mjesta do sada umjesto tih nekih certifikata.
Uglavnom ko god da pobjedi uvozit cemo radnu snagu
Kaze da je mjesec dana ispipavao Fuada i da je nakon svog tog pipanja covjek okay. Uglavnom nismo ni svjesni sta su Guru i SC uradili za ovaj grad. U naredne dvije godine Babinom rijekom ce tec med i mlijeko.
Kako god okrenemo buducnost nam je skandinavska. Kaze i Kaknjo iz SDA da je Guru trebao osigurat 10 000-15 000 radnih mjesta do sada umjesto tih nekih certifikata.
Uglavnom ko god da pobjedi uvozit cemo radnu snagu
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#28322 Re: Zeničani
Otkad Kaknjo viceve prica? Ja sam mislio da je to ozbiljan čovjek, a ono ispade bancho obični.
-
Ci-Nick
- Posts: 6887
- Joined: 15/03/2015 17:38
#28323 Re: Zeničani
Na skupu SDA u Areni, sjedio iza Bakira i žvakao žvaku ko krava,.channel10 wrote:Otkad Kaknjo viceve prica? Ja sam mislio da je to ozbiljan čovjek, a ono ispade bancho obični.
Prije par dana nađoh u poštanskom sandučetu listu kandidata SBB-a.
Kad vidim koji su praziti i glupsoni na tim listama poželim da se ispalim,.. ne u Njemačku, nego neku drugu galaksiju.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#28324 Re: Zeničani
Sve nam je gore i gore. Taman misliš ne može gore i onda se pojave neki novi, jos gluplji, nepismeniji, sa još viših kota itd 
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#28325 Re: Zeničani
..i mi glasamo za njihA...ko tu ispada glup? 
Samo oni sto ne uce Njemacki
Samo oni sto ne uce Njemacki
