Nije je znao po golu opaliti da mu za lijeka treba, a sada zabi ovakve dvije golcine iz voleja...animus wrote:Ljudi nama Hebib kad ne igra mi smo skroz druga ekipa. Nema ga boljeg u ligi a i inace na trzistu. Ima brzinu, prodor, dobro prihvata daleke pasove, zna se naci u dobroj prilici. Skoro pa savrsen a da nema mana nebi igrao u ovoj ligi.
Mali edit: Zao mi Resica, decko jeste potencijal, ali kako se progurati pored Hebibovica, Tatara i Sisica, svaki dobar...
