Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#28301 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

animus wrote:Ljudi nama Hebib kad ne igra mi smo skroz druga ekipa. Nema ga boljeg u ligi a i inace na trzistu. Ima brzinu, prodor, dobro prihvata daleke pasove, zna se naci u dobroj prilici. Skoro pa savrsen a da nema mana nebi igrao u ovoj ligi.
Nije je znao po golu opaliti da mu za lijeka treba, a sada zabi ovakve dvije golcine iz voleja...

Mali edit: Zao mi Resica, decko jeste potencijal, ali kako se progurati pored Hebibovica, Tatara i Sisica, svaki dobar...
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#28302 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Kapic je dobro iznenadio. Ima dobar centarsut. Solidan za prekide sasvim. Nadam se da ce nastaviti samo bolje sljedece sezone.
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28303 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

todd_smith wrote:Kapic je dobro iznenadio. Ima dobar centarsut. Solidan za prekide sasvim. Nadam se da ce nastaviti samo bolje sljedece sezone.
Ako ostane uopšte. :D
sencobih
Posts: 7532
Joined: 08/09/2010 08:33

#28304 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

todd_smith wrote:Kapic je dobro iznenadio. Ima dobar centarsut. Solidan za prekide sasvim. Nadam se da ce nastaviti samo bolje sljedece sezone.
Kako je bio poceo sa onim kornerima i pilećim nabacivanjima lopti koje ni do peterca ne mogu stići nije djelovalo nimalo obećavajuće ,na kraju se dohavizo i na našu sreću to sada izgleda sasvim dobro.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#28305 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Logovan wrote:
todd_smith wrote:Kapic je dobro iznenadio. Ima dobar centarsut. Solidan za prekide sasvim. Nadam se da ce nastaviti samo bolje sljedece sezone.
Ako ostane uopšte. :D
Ma na posudbi do 10 Juna.Ugovor sa Grashopersom ima do Juna 2022.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#28306 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Dinostula wrote:
Logovan wrote:
todd_smith wrote:Kapic je dobro iznenadio. Ima dobar centarsut. Solidan za prekide sasvim. Nadam se da ce nastaviti samo bolje sljedece sezone.
Ako ostane uopšte. :D
Ma na posudbi do 10 Juna.Ugovor sa Grashopersom ima do Juna 2022.
Skup za otkupiti ugovor, a ima potencijala...
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#28307 Re: Utakmice.

Post by Cafe Camargue »

Logovan wrote:
todd_smith wrote:Kapic je dobro iznenadio. Ima dobar centarsut. Solidan za prekide sasvim. Nadam se da ce nastaviti samo bolje sljedece sezone.
Ako ostane uopšte. :D
Valjalo bi da ostane , tamam i da ga otkupimo za neke razumne pare... potencijal ogroman!!
Sjecam se kad je odlazio, bilo je svakakvih prica...
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#28308 Re: Utakmice.

Post by al-em »

Sve osim bekica bi valjalo zadrzati, eventualno su visak dupovac i handzic ako bi njihovo mjesto zauzeli kurdic i crnacki.
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28309 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

al-em wrote:Sve osim bekica bi valjalo zadrzati, eventualno su visak dupovac i handzic ako bi njihovo mjesto zauzeli kurdic i crnacki.
Crnički. :mrgreen:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#28310 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

Grashopers ispada sad u drugu ligu, mislim da to dosta mijenja stvari. Ako imamo projekat i plan ja vjerujem da bi vecina igraca ostala. Nisu ovdje ni losa primanja, a igrati cemo i kvale lige prvaka.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#28311 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

UŽIVO) FK Sarajevo - FK Željezničar

https://sport1.oslobodjenje.ba/omladins ... car/155743
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#28312 Re: Utakmice.

Post by Ultraviolent »

Ubismo plavu nejač u Butmiru :izet:
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#28313 Re: Utakmice.

Post by ZonFon »

Zamalo 5:0
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#28314 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Husref rece da je Lazic najavio odlazak.

Kad smo kod Husrefa u tom intervju je nahvalio Mujakica ko malo koga ikad do sad a evo nije sam. Vojvodic na istu temu...
"Robi je posvećen poslu. Momci su odlični i reprezentacija je najsvjetlija tačka našeg fudbala. Drago mi je da se daje akcenat i na igrače iz naše lige, gdje sigurno ima kvaliteta. Evo vidjeli ste Sarića. Kad smo kod naših igrača, izdvojio bih posebno jednog iz PLBiH, a to je Mujakić iz Sarajeva, on će biti veliki kapital i budućnost naše reprezentacije.”
Stvarno je steta sto mu Prosinecki nije uputio poziv za ovo okupljanje kad vec odmara od mlade selekcije.
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28315 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Bravo za našu djecu. :thumbup: :thumbup:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#28316 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

Gdje je Husref najavio Lazin odlazak?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#28317 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Nadzorna_ploca wrote:Gdje je Husref najavio Lazin odlazak?
Nigdje :?
Posebno zadovoljstvo Musemić je istakao defanzivcem koji je zimus došao u Sarajevo - Darkom Lazićem, za kojeg je imao samo riječi hvale.

"Moram spomenuti Darka Lazića. To je igrač koji je tokom zime došao u naš klub i apsolutno je ispunio naša očekivanja i pokazao se kao vrhunski profesionalac, čovjek i ono najbitnije, kao dobar igrač. Susreo sam se i sarađivao s puno igrača tokom svoje karijere, ali malo ih je kao Lazić. Njegove ljudske karakteristike, predanost radu i ono što pruža na terenu su zaista nevjerovatni. Dobili smo kompletnog igrača, predanog klubu i nogometu u svakom trenutku i veoma smo zadovoljni onim što smo dobili njegovim dolaskom", istakao je Musemić.
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#28318 Re: Utakmice.

Post by Ripicipi »

I ja sam negdje bio procitao izjavu Musemica kako je Lazic najavio odlazak
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#28319 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Piše se po forumima svašta.
O Laziću sam našao samo ovo što gore zalijepih.
EvoMeneJopet
Posts: 276
Joined: 04/10/2018 20:29

#28320 Re: Utakmice.

Post by EvoMeneJopet »

Ripicipi wrote:I ja sam negdje bio procitao izjavu Musemica kako je Lazic najavio odlazak
I ja sam, ali ne mogu sad da je nadjem...
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#28321 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

evo i ja sam, kad su svi vidjeli :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#28322 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Ja nisam i ne vjerujem nikom dok ne poturi neki dokaz.
naseroric
Posts: 169
Joined: 11/06/2015 13:36

#28323 Re: Utakmice.

Post by naseroric »

Šta dalje za Husrefa Musemića? Znamo da vam ugovor uskoro ističe, ali da li i pored toga već razmišljate o narednoj sezoni?

"Ako Sarajevo bude htjelo razgovarati sa mnom, za mene je prvo pitanje šta Sarajevo misli iduće godine, kako misli dalje, u kojem pravcu? Najavljuje se, istina nezvanično, da bi dosta igrača moglo otići. Imate Mujakića koji je već igrač Kortrijka, imate Lazića koji je vjerovatno najavio odlazak, imate Kapića koji je posuđen igrač, a to su sve kvalitetni igrači i to je jako teško u kratkom vremenu nadomjestiti.
izvolite
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#28324 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Zahvaljujem.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#28325 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Tomahawk11 wrote:Zahvaljujem.
Na cemu? Ovo sam i ja mogao napisati. Gdje je link :mrgreen:
Post Reply