Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#28276 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Upratio sam vecinom kada Kasumovic govori o svojim djelima spomene da je napravio Evropsku Zenicu a onda vidim ovakve plakate pihh..

Bas me zanimalo sa strane gledajuci hoce li uspjeti sta u Zenici, izgleda djela 0 prica 10..

Vidimo se sutra na utakmici. Raja iz Travnika :thumbup:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#28277 Re: Zeničani

Post by Throttle »

https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih ... ici-395315

Zar ovo nisu kolica za pacijente koje su nepokretni i koje kupaju u njima?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66016
Joined: 03/08/2010 19:04

#28278 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

mislim da ovakva kolica budu i u bolnici,na urgentnom odjelu
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#28280 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Daleko će dogurat :lol:
Mustang1
Posts: 29949
Joined: 29/12/2010 17:31

#28281 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Jel' to onaj sto je bio u spotu? :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83495
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#28282 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

U kojem spotu?

P.S. Oko stanice je stvarno havarija, valjda ce uskoro doci na rjesavanje. :roll: A grad je nekako na pola puta da se vizelno sredi.

Od Hrvatskog doma/Da Vincija bacis pogled lijevo prema MUP-u i vidis lijep novi asfalt, kruzni tok super sredjen, novo drvece je stasalo, udebljala se debla sad vec imaju fine krosnje i stoje samostalno, imas utisak da si u evropskom gradu...okrenes se nadesno, Hotel Rudar stao u vremenu i propada. Da scena bude jos upecatljivija ispred njega trune valjda jedini preostali zenički Zastava Poli, ispred Rudnika neuredno, a steta onaj toranj bi mogao i morao biti jedno od prepoznatljivih simbola grada, ona zelenara nabacana izgleda isto kao da je 1997... opet malo dalje Bajrina zgrada lijepo napreduje, ispred nje nova cesta, kruzni tok lijepo spakovan, pa poslije nje opet ciganija sa onim grobljem automobila i raspadajucim kucama, pa onda dodju one skole/fakulteti/porezna uprava/stacionar kojima samo treba nova fasada da sve izgleda evropski, pa onda zgrada glavne poste vala i dalje lijepa i neobicna, treba je malo zategnuti ali je dobra, pa opet ciganija na zeljeznickom trgu, i tako ukrug :D
Mustang1
Posts: 29949
Joined: 29/12/2010 17:31

#28283 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Pa ono sto su krenuli na kafu pa se uclanili u stranku i nisu se pokajali :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66016
Joined: 03/08/2010 19:04

#28284 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

je li kasumovic kandidat na ovim izborima za drzavni parlament?
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#28285 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

kakavdanakneiskustvu wrote:je li kasumovic kandidat na ovim izborima za drzavni parlament?
nije
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#28286 Re: Zeničani

Post by phillie »

Kako nije. Za predstavnicki dom parlamentarne skupstine BiH.
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#28287 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Mogli bi imati vanredne lokalne izbore.
slavemaster
Posts: 374
Joined: 15/03/2008 17:50
Location: 10.sprat

#28288 Re: Zeničani

Post by slavemaster »

Da li bismo ga se tako riješili?
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#28289 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Izjavio je ako bude glasova za njega da poziciju prepušta nekoj Aidi. :D
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#28290 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Il ženi :mrgreen:
slavemaster
Posts: 374
Joined: 15/03/2008 17:50
Location: 10.sprat

#28291 Re: Zeničani

Post by slavemaster »

Throttle wrote:Il ženi :mrgreen:
Ona je na drugoj listi za kanton
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#28292 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Nisam upratio, vidio sam je na plakatima :mrgreen: :thumbup:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#28293 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Casual's wrote:Izjavio je ako bude glasova za njega da poziciju prepušta nekoj Aidi. :D
uh
to je ona mrka iz doma zdravlja :kiss:
macchiato
Posts: 683
Joined: 31/05/2013 21:39

#28294 Re: Zeničani

Post by macchiato »

hoće li se iko ikad sjetiti da poploča ono ruglo ispred jedne opštine, pozorišta, tužilaštva itd., pa sramota brate, kao da u džibutiju živimo. :roll:


danas umalo ne oslijepih, kako puhnu vjetar diže se ona prašina i meni direkt u oči... :skoljka:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66016
Joined: 03/08/2010 19:04

#28295 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Nivelacija wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:je li kasumovic kandidat na ovim izborima za drzavni parlament?
nije

pa šta će onda njegova slika i ime i prezime na plakatu nezavsinog bloka uz ostale kandidate na izborima?
c_g
Posts: 1175
Joined: 29/09/2016 01:52

#28296 Re: Zeničani

Post by c_g »

kakavdanakneiskustvu wrote:pa šta će onda njegova slika i ime i prezime na plakatu nezavsinog bloka uz ostale kandidate na izborima?
Ma jest kandidat, ali će prepustiti poziciju ovoj ženskoj, tu je samo da privuće narod.

Da se hoće ovi izbori završiti, grad je u katastrofalnom stanju, plakate na svakom ćošku, fuj.
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#28297 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

Samo kod nas tip moze izaci i hladno reci glasajte za mene a ja cu prepustiti mandat nekom drugom nakon izbora. Ludilo do jaja!
User avatar
Hercegoviina
Posts: 2861
Joined: 14/02/2013 14:11

#28298 Re: Zeničani

Post by Hercegoviina »

macchiato wrote:hoće li se iko ikad sjetiti da poploča ono ruglo ispred jedne opštine, pozorišta, tužilaštva itd., pa sramota brate, kao da u džibutiju živimo. :roll:


danas umalo ne oslijepih, kako puhnu vjetar diže se ona prašina i meni direkt u oči... :skoljka:
Steta
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66016
Joined: 03/08/2010 19:04

#28299 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Ja_Ja wrote:Samo kod nas tip moze izaci i hladno reci glasajte za mene a ja cu prepustiti mandat nekom drugom nakon izbora. Ludilo do jaja!

svašta
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#28300 Re: Zeničani

Post by Throttle »



šega je lik :mrgreen:
Post Reply