Bas me zanimalo sa strane gledajuci hoce li uspjeti sta u Zenici, izgleda djela 0 prica 10..
Vidimo se sutra na utakmici. Raja iz Travnika
Moderators: _BataZiv_0809, anex
nijekakavdanakneiskustvu wrote:je li kasumovic kandidat na ovim izborima za drzavni parlament?
Ona je na drugoj listi za kantonThrottle wrote:Il ženi
uhCasual's wrote:Izjavio je ako bude glasova za njega da poziciju prepušta nekoj Aidi.
Nivelacija wrote:nijekakavdanakneiskustvu wrote:je li kasumovic kandidat na ovim izborima za drzavni parlament?
Ma jest kandidat, ali će prepustiti poziciju ovoj ženskoj, tu je samo da privuće narod.kakavdanakneiskustvu wrote:pa šta će onda njegova slika i ime i prezime na plakatu nezavsinog bloka uz ostale kandidate na izborima?
Stetamacchiato wrote:hoće li se iko ikad sjetiti da poploča ono ruglo ispred jedne opštine, pozorišta, tužilaštva itd., pa sramota brate, kao da u džibutiju živimo.![]()
danas umalo ne oslijepih, kako puhnu vjetar diže se ona prašina i meni direkt u oči...
Ja_Ja wrote:Samo kod nas tip moze izaci i hladno reci glasajte za mene a ja cu prepustiti mandat nekom drugom nakon izbora. Ludilo do jaja!