Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
van Basten
Posts: 7957
Joined: 21/09/2006 02:59

#28251 Re: Utakmice.

Post by van Basten »

mi smo se stabilizovali ćim smo bekove zamijenili. Hebibović je visio cijelu tekmu, i gol je njegov realno, a ni na drugoj strani nije neki selamet bio. Ulaskom Šabanovića i Bekića to je već ličilo na nešto u odbrani.
tcz
Posts: 1747
Joined: 15/07/2005 12:28

#28252 Re: Utakmice.

Post by tcz »

mirza_15 wrote:

edit: A pustio ih je i sudija da udaraju bez sankcija. Kada god su izgubili loptu pravili su presing koji je najčešće završavao faulom. Išli po principu ili lopta ili igrač. Time te sprječavao da organizuješ kvalitetnu kontru. Napravili su najmanje duplo više prekršaja od nas. Na kraju mislim da su dobili 3 žuta, a mi 3 žuta i crveni. Bagariću u jednom trenutku statistika 6 prekršaja (ko zna sa koliko je završio). Nije dobio karton. Mujakić u jednom trenutku statistika 4 faula nad njim bez i jednog napravljenog. Rahmanovića su baš tukli. Sudija samo svirne faul i nikom ništa.
ovo je bas ofirno bilo, prvo su prebili Rahmana. Kasnije je jedino Ahmo smio loptu primit.
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28253 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Šta je sve Rahmanović izdržao, kakve udarce, provokacije. :roll: :roll:

Vladan i Prečka naši najbolji igrači jučer. :D
User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#28254 Re: Utakmice.

Post by vicious »

mirza_15 wrote:Ja sam onako opušteno pregledao snimak. Nije prvo poluvrijeme bilo tako loše. Zabili oni jedan, imali tu prečku, jedan dalekometni šut na samom početku. Ostalo ništa specijalno. Imali smo i mi svoje prilike. Kritično je bilo prvih 10-15 minuta drugog poluvremena i tada je sijevalo sa svih strana. Tu da je ušla jedna od prilika koje su imali bilo bi svega. Mi smo se stabilizovali i prije isključenja. Već poslije 60-te nismo loše stajali.


edit: A pustio ih je i sudija da udaraju bez sankcija. Kada god su izgubili loptu pravili su presing koji je najčešće završavao faulom. Išli po principu ili lopta ili igrač. Time te sprječavao da organizuješ kvalitetnu kontru. Napravili su najmanje duplo više prekršaja od nas. Na kraju mislim da su dobili 3 žuta, a mi 3 žuta i crveni. Bagariću u jednom trenutku statistika 6 prekršaja (ko zna sa koliko je završio). Nije dobio karton. Mujakić u jednom trenutku statistika 4 faula nad njim bez i jednog napravljenog. Rahmanovića su baš tukli. Sudija samo svirne faul i nikom ništa.
E da, pogotovo prvih 10-15 minuta, da je tad pokazao jedan zuti poslije onih silnih faulova na Rahmanovicu odmah bi ih smirio.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#28255 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

Treba onog enina dovesti na ljeto, odlican igrac.
Ma mi smo bez stnaoja druga ekipa, bas ce biti tesko naci njegovu zamjenu, covjek je lav, masina, stroj, grize stalno.

Cestitke sefu i igracima, odradili su ovu sezonu lavovski! Idemo zavrsiti posao u subotu dici sefa do neba!
Nije bila losa utakmica iako smo se malo raspali poslije njihovog gola. Trofej je jedan tu idemo po drugi!
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#28256 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Moje misljenje je da nisu toliko nedostajali pojedinci koliko je problem da mi lose izgledamo kad odaberemo da ovako igramo.

Spominju se Stanojevic i Crepulja, prvi ostaje jos godinu (najmanje) a mislim da je Kurdic pokazao da moze biti alternativa na tom mjestu u sljedecoj sezoni. Cak i stasom podsjeca na njega. Znaci dovodjenje bilo koga je malo kontraproduktivno ukoliko necemo prekriziti akademca.

Crepulja po meni precjenjen igrac, nije los ali nije za hvalospjeva koji se pojave s vremena na vrijeme s tim da u ovom slucaju njegova alternativa iz akademije Mustafic nije bas nikog ubijedio da moze biti makar alternativa. Za Kapica se ne zna ostaje li a i nekako bolje izgleda na desnom krilu nego u ovoj ulozi, bar do sad. Znaci pored lijevog stopera, lijevog beka ovo je jos jedno mjesto gdje ce se traziti pojacanje, pretpostavljam.
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#28257 Re: Utakmice.

Post by Cossack »

KUP osvojen i to je jedino bitno! Vjerujem da će Damir uz finansijsku podršku Nama naći kvalitetnu zamjenu za svakoga ko ode. U subotu aBd osvajamo titulu a do tada... uživajmo! :bih:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28258 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

van Basten wrote:mi smo se stabilizovali ćim smo bekove zamijenili. Hebibović je visio cijelu tekmu, i gol je njegov realno, a ni na drugoj strani nije neki selamet bio. Ulaskom Šabanovića i Bekića to je već ličilo na nešto u odbrani.
Istog sam mišljenja. Čak je i Jusufbegović u najavi utakmice spominjao da su bekovi ofanzivni i da bi Široki mogao tražiti tu šansu. Tačno ulaskom Šabanovića i Bekića koji su bolji u defanzivnom dijelu mi smo se stabilizovali i više nije tako puhalo. Spominje se isključenje i da smo od tog trenutka odigrali bolje. Meni se čini da smo bolje počeli igrati 10-tak minuta ranije kada su zamijenjeni bekovi. Moguće da nije samo do nas. Moguće i da su oni malo pali nakon 60-tog minuta.
F&N
Posts: 5276
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#28259 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Što se tiče utakmice jučer. Krenuli smo odlično. Presijekli ih. I onda je krenulo njihovo udaranje. Rahmanovića 5 puta u 15 minuta i to startovi na nogu, za žutog bez razmišljanja. Pa onda start laktom u pluća Kovačevića isto za žuti karton. Naravno da te to poremeti.
Drugo nezgodno je kad igras protiv ekipe kojoj je jedina opcija da napadne ko luda, vidjeli smo u LP kako se to moze zavrsiti. A nasi nisu bili 100% defanzivni kao sto smo igrali zadnjih 15 minuta. Još jedna stvar, previše su nam falila zadnja vezna. Kurdić mlad a Kapić nije taj igrač. Tako kada se sve sagleda moglo je biti i ovako i onako. Mogli smo mi zabiti gol u nekim situacijama da Tatar nije driblao itd. Sada nije bitno toliko...

Bitno je da se igrači odmore za subotu. Nadam se da ih je sinočnja proslava samo napucala motivom i željom da u subotu poderu...
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#28260 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Ma meni je djelovalo kao da smo iznenadjeni bili sto su napali iz prve.

Ali bilo kako bilo, sad je zavrseno, ko ih jebe.
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28261 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#28262 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

Ali bas popularne. :mrgreen:
Mogle su i malo nize ovaj put.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#28263 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

da su besplatno, raja bi ovdje pisala "stete klubu" :mrgreen:
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#28264 Re: Utakmice.

Post by Ripicipi »

Meni cijene djeluju vise nego ok
Samo je pitanje kakvo ce biti vrijeme
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#28265 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Logovan wrote:Popularne cijene u subotu. :skoljka:
https://www.fksarajevo.ba/bs/vijesti/in ... da-09/5217
Sto me prepade kontam digli sad istok na 10KM vala im ne bi otisao. :D
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#28266 Re: Utakmice.

Post by Cossack »

Cijene taman.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#28267 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Šta sad, bilo više auta sinoć nego navijača u subotu :?
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28268 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

SVI NA KOŠEVO!
Image
F&N
Posts: 5276
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#28269 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Tomahawk11 wrote:Šta sad, bilo više auta sinoć nego navijača u subotu :?
Bila je zesca spica na autoputu i kroz grad
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#28270 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Image

ImageImage
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#28271 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Logovan wrote:Šta je sve Rahmanović izdržao, kakve udarce, provokacije. :roll: :roll:

Vladan i Prečka naši najbolji igrači jučer. :D
Najbolja scena, dize se rahman nakon desetog prekrsaja, pukao mu film, podje prijetiti..vidjeces ti u svlacionici.. :lol: :lol: :lol:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#28272 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Šta je sa Crepuljom? Nema ga u kombinaciji ni za ovaj meč. Nisam nigdje pročitao da je povrijeđen.
F&N
Posts: 5276
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#28273 Re: Utakmice.

Post by F&N »

mirza_15 wrote:Šta je sa Crepuljom? Nema ga u kombinaciji ni za ovaj meč. Nisam nigdje pročitao da je povrijeđen.
povreda lista
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#28274 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

'AAAAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :izet: :izet: :izet: :izet:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22738
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#28275 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Koliko skontah, lijevo Bekic, Tatar, desno Sabanovic, Hebibovic, Velkovski u sredinu, sa mogucim rotacijama, Velkovski-Tatar...
Post Reply